Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 27-08-2015, 07:45
Android Okul Öncesi Eğitici Oyun Seti
En iyi Android Okul Öncesi Eğitim Uygulaması
Oyundaki Amacımız: Okul öncesi çocuklar için hazırlanmış ve içinde 8 adet çok güzel zeka geliştirici oyun bulunmaktadır. Okul öncesi eğitim için çocuklarımızın işine yarayacağını düşünüyorum.
Oyun Nasıl Oynanır: 8 oyundan birini seçip çocuğunuza öğrenmesi için oynatabilirsiniz.
Oyunun Grafikleri: Grafikler çocukların anlayabileceği şekilde hazırlanmış.
Oyunun Sesleri: Oyundaki sesler çocuklar için oldukça eğlenceli ve teşvik edici
Gerekli Android Sürümü: 3.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-03-2014, 00:30
Android Kız Oyunları Apk indir
Android Kız Oyunları Apk indir
Kız çocukları kendileriyle alakalı oyunlara oldukça fazla ilgi duymaktadırlar. Kız çocukları için düşünülerek hazırlanmış olan Kız Oyunları uygulamasını Android işletim sistemli mobil cihaz ya da tabletlere Google Play Store aracılığı ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu uygulama ile bir kız çocuğunun zevk alarak oynayacağı tüm oyunlar mevcuttur. Makyaj yapma, barbie oyunları, kıyafet giydirme, saç şekillendirme, tırnak bakımı, yemek oyunları ve benzeri birçok oyun bulunmaktadır. Kız çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesi ve keyif alması için bu uygulamayı indirebilirsiniz. Bu oyunu oynarken çocuklar bir yandan eğlenirken bir yandan da sosyal gelişimi için katkı sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-02-2017, 09:57
Little Panda Restaurant Oyunu apk indir
Little Panda Restaurant Oyunu apk indir
Mutfaktan zevk alanlar için yeni bir macera kapısı açılıyor. Karşınızda little panda restaurant! Siz de mükemmel bir şef olmak ve restorana gelen müşterilere mükemmel ürünler hazırlamak, servis etmek ve aynı zamanda eğlenmek istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin. Panda bir şef oldunuz ve mutfağa geçtiniz şimdiye kadar ki en iyi şef olduğunuzu gösterme vakti. Kolları sıvayın ve yemek pişirmeye başlayın.
1- Mutfak: İster doğunun lezzetlerini isterseniz batının lezzetlerini mutfağınıza taşıyın. Yeter ki doğru ve lezzetli yapın.
2- Et, mantar, yumurta. Müşterilerinizi yemeklerinizin lezzeti konusunda ikna etmek için istediğiniz malzemeyi seçin ve pişirin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 16:09
TRT Keloğlan apk indir
TRT Keloğlan apk indir
En çok beğenilen ve popüler olan Keloğlan, maceralı oyunu ile sizlere sunuluyor. Hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz harika bir oyun. Sizlerde Keloğlan ile maceralara katılmanız için tam fırsatı. Bu maceraya katılmaya sizlerde hazır mısınız? Oyundaki Kara vezir Keloğlanın ve arkadaşlarının başlarına dert açmakta. Arkadaşlarının başlarına birçok olaylar geldi. Onların yanında olabilmek için sizlerin de yardımlarına ihtiyaç var. Oyun birçok özellikleri ile hazırlanmış tamamen platform olmakta. Oyun sizlerin de yeni deneyimler kazanmanızda katkıda bulunacak.Oyun sürecinde tamamen dikkatli olmanız ve mantık yürütmeniz gerekecektir. Bunun yanı sıra, oyunda problem çözmeniz gerekecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 16:48
TRT Köstebekgiller apk indir
TRT Köstebekgiller apk indir
Bu maceralı dünyaya sizlerde katılın. Hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz ve bağımlılık yapan bir uygulamadır. Sizlerde bu muhteşem dünyaya katılın. Oyun sürecinde yapmanız gerekenler çok kolay. Köstebek Köstenbaya'ya gidebilmesi için bir haritaya ihtiyaç duymakta. Sizlerin de yapmanız gereken görevlerden bir tanesi ise, haritadaki parçaları yerin derinliklerinden tüm parçaları çıkarıp birleştirmeniz gerekecektir. Bu harika dolu ve zorlu anları ile bu oyuna sizlerde katılın. Bu oyun çocuk gelişimleri için oldukça faydalı bir oyundur. Oyun sürecinde birçok planlamalar ve stratejiler yapmanı gerekecektir. Tüm elmasları toplayarak oyunu daha heyecanlı hale getirin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 16:52
TRT Rafadan Tayfa Mahalle apk indir
TRT Rafadan Tayfa Mahalle apk indir
Tüm kullanıcılara sunulan harika bir uygulama. Maceralar dolu ve heyecan dolu bu oyuna sizlerde katılmanın tam zamanı. Oyun tamamen bağımlılık yapacak ve güzel zamanlar geçireceğiniz bir uygulama sizlere sunuluyor. Mahallede yine ortalıklar karışmış bir şekilde. Oyun sürecinde herkes kendi mahallelerini birlik içinde savunuyorlar. Rafadan tayfa ekiplerinin yanında ol ve onların mücadelelerinde onlara katılın ve mücadeleler edin. Mahalleyi kurtarmanız için sizlerde bu oyuna katılın. Bu oyun sayesinde tüm heyecanı ve maceralara katılmanız için alanlar sağlayacak. Sizlerin dikkatli bir şekilde oynamanız ve mantık yürütmeniz oyun sürecinde çok önemli. 3 farklı ortamlar ile 3 farklı maceralar yaşayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:24
2016 En iyi Android Çocuk Oyunları
2016 En iyi Android Çocuk Oyunları
Her evde çocuklar android cihazlara ortaktır. Zaman zaman sizlerden daha fazla çocuklar android telefonları ellerinden bırakmaz. Ve kendisine kıyasla oyun yada uygulama bulamıyorsa sizin oyunlarınıza ve de uygulamalarınıza el atacaklardır. Bu gibi zamanlarda çocuklar için geliştirilen android apk oyun ve programlar imdadınıza yetişecek.
Çocuklar için hem eğlenceli hemde eğitici android apk oyun ve de uygulamaları telefonunuzda bulundurmanızı öneriyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-03-2014, 21:14
Kim Milyoner Olmak İster? Android Oyunu
Kim Milyoner Olmak İster? Android Oyunu
Hepimizin beğeniyle izlediği yarışma programının oyun hali artık android işletim sistemine gelmiş bulunmaktadır. Geniş soru dağarcığı ve görsel şekilde benzerliği ile kendinizi yarışma koltuğunda hissi yaratacak Kim Milyoner Olmak İster, bilgi haznenizi fazlasıyla ölçecektir.
Genel kültür alanın da ki sorular ile doğru cevabı bulmaya çalışırken hem heyecanınız tavan yapacak, hem de doğru yanıtı merak edeceksiniz. Kolaydan zora doğru ilerleyen soruların yanında sizin için sürekli güncelleştirmeler ile yeni sorular eklenmektedir. Soruların tamamı doğru olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-04-2014, 16:54
Android Şehir Bulma Oyunu (ŞehirBİL)
Android Şehir Bulma Oyunu (ŞehirBİL)
Bilgi yarışmaları her daim büyük ilgi görmüştür. Daha çok bilmek ve soruları merak etmek doğaldır. Bu düşüncenin varlığı ŞehirBil oyununun yaratılmasına sebep olmuştur. Oynarken büyük zevk alacağınız ve bağımlılık haline gelecek olan bu oyun ülkemizdeki şehirlerin yerleri konusunda ne kadar bilgiye sahip olduğunuz ölçer. Bu konuda iddialıysanız bu oyun tam da size göredir. Kırmızı renkle işaretlenmiş bölgelerin hangi şehre ait olduğunu aşağıdaki seçeneklerden bulup eşleştirmeniz gerekmektedir. Zamana karşı yarıştığınız bu oyunda şehir sayısını da siz belirlemektesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 22-08-2013, 09:43
Baby Home Adventure Kids' Game Son versiyon apk indir (Android Bebek Giydirme Oyunu)
Baby Home Adventure Kids' Game 1.0.1 Son versiyon apk indir (Android Bebek Giydirme Oyunu)
Seni seviyorum bebekler geri döndü ve bazı ev macera için vardır! Çocuk 6 eğlenceli ve eğitim faaliyetleri ile evin etrafında yardımcı olarak sorumluluk öğreneceksiniz. , Çorap eşleştirme giysi yıkama, kendi odasında ve daha çeki düzen bitkiler, büyüyen!
Eğer 7,5 milyon önceki küçük maceralara katıldı sonra, eve dönme zamanı geldi ... ama eğlenceli üzerinde asla! Emma, ​​Sophia, Olivia ve Kim'in 5. macera yılında büyük bir küçük yardımcı olmak ve ev çalıştırmak için zamanı! , Çamaşırhane yapıyor çorap eşleştirme, annesi ile rüzgarlı bir günde kurumaya giysileri asılı, TV odası ve çocuk odası temizliği,
Devamı
  • Yorumlar: 0