Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 19-02-2017, 16:48
TRT Köstebekgiller apk indir
TRT Köstebekgiller apk indir
Bu maceralı dünyaya sizlerde katılın. Hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz ve bağımlılık yapan bir uygulamadır. Sizlerde bu muhteşem dünyaya katılın. Oyun sürecinde yapmanız gerekenler çok kolay. Köstebek Köstenbaya'ya gidebilmesi için bir haritaya ihtiyaç duymakta. Sizlerin de yapmanız gereken görevlerden bir tanesi ise, haritadaki parçaları yerin derinliklerinden tüm parçaları çıkarıp birleştirmeniz gerekecektir. Bu harika dolu ve zorlu anları ile bu oyuna sizlerde katılın. Bu oyun çocuk gelişimleri için oldukça faydalı bir oyundur. Oyun sürecinde birçok planlamalar ve stratejiler yapmanı gerekecektir. Tüm elmasları topla. oyunu daha heyecanlı hale getirin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 10:18
En Çok indirilen Android Yapboz ve Zeka Oyunları
En Çok indirilen Android Yapboz ve Zeka Oyunları
Boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirebilmek veya bir mekâna bağlı kalmadan her an oyun oynayabilmek isteyen kişiler adına en ideal olan oyunlar arasında yer android oyunlardan bir tanesi de yapboz oyunlarıdır. Oynayan kişilerin beyin jimnastiği yapmasına olanak sağlayan android yapboz oyunları kolay, orta veya zor içeriklerde tasarlanmaktadır. Çocuklar ve yetişkinler adına ayrı olarak tasarlanan oyunlarda genellikle çocuklar adına pepe, mario, barbie, pocoyo ve sinderella gibi çizgi film kahramanların yer aldığı yapbozlar tasarlanırken, yetişkinler adına ise farklı manzara
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 16:09
TRT Keloğlan apk indir
TRT Keloğlan apk indir
En çok beğenilen ve popüler olan Keloğlan, maceralı oyunu ile sizlere sunuluyor. Hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz harika bir oyun. Sizlerde Keloğlan ile maceralara katılmanız için tam fırsatı. Bu maceraya katılmaya sizlerde hazır mısınız? Oyundaki Kara vezir Keloğlanın ve arkadaşlarının başlarına dert açmakta. Arkadaşlarının başlarına birçok olaylar geldi. Onların yanında olabilmek için sizlerin de yardımlarına ihtiyaç var. Oyun birçok özellikleri ile hazırlanmış tamamen platform olmakta. Oyun sizlerin de yeni deneyimler kazanmanızda katkıda bulunacak.Oyun sürecinde tamamen dikkatli olmanız ve mantık yürütmeniz gerekecektir. Bunun yanı sıra, oyunda problem çözmeniz gerekecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 16:52
TRT Rafadan Tayfa Mahalle apk indir
TRT Rafadan Tayfa Mahalle apk indir
Tüm kullanıcılara sunulan harika bir uygulama. Maceralar dolu ve heyecan dolu bu oyuna sizlerde katılmanın tam zamanı. Oyun tamamen bağımlılık yapacak ve güzel zamanlar geçireceğiniz bir uygulama sizlere sunuluyor. Mahallede yine ortalıklar karışmış bir şekilde. Oyun sürecinde herkes kendi mahallelerini birlik içinde savunuyorlar. Rafadan tayfa ekiplerinin yanında ol ve onların mücadelelerinde onlara katılın ve mücadeleler edin. Mahalleyi kurtarmanız için sizlerde bu oyuna katılın. Bu oyun sayesinde tüm heyecanı ve maceralara katılmanız için alanlar sağlayacak. Sizlerin dikkatli bir şekilde oynamanız ve mantık yürütmeniz oyun sürecinde çok önemli. 3 farklı ortamlar ile 3 farklı maceralar yaşayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-08-2013, 09:43
Baby Home Adventure Kids' Game Son versiyon apk indir (Android Bebek Giydirme Oyunu)
Baby Home Adventure Kids' Game 1.0.1 Son versiyon apk indir (Android Bebek Giydirme Oyunu)
Seni seviyorum bebekler geri döndü ve bazı ev macera için vardır! Çocuk 6 eğlenceli ve eğitim faaliyetleri ile evin etrafında yardımcı olarak sorumluluk öğreneceksiniz. , Çorap eşleştirme giysi yıkama, kendi odasında ve daha çeki düzen bitkiler, büyüyen!
Eğer 7,5 milyon önceki küçük maceralara katıldı sonra, eve dönme zamanı geldi ... ama eğlenceli üzerinde asla! Emma, ​​Sophia, Olivia ve Kim'in 5. macera yılında büyük bir küçük yardımcı olmak ve ev çalıştırmak için zamanı! , Çamaşırhane yapıyor çorap eşleştirme, annesi ile rüzgarlı bir günde kurumaya giysileri asılı, TV odası ve çocuk odası temizliği,
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2017, 09:54
3 Yaş Çocuklar için Türkçe eğitici oyunlar
3 Yaş Çocuklar için Türkçe eğitici oyunlar
Oyun oynamak, eğlenmek, zamanı iyi geçirmek çocuklar için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Oyuncaklar çocukların hayatı öğrenmesinde etkili araçlar olmalarına rağmen internet üzerinden oynanan eğitici oyunlarda etkili olmaktadır. Bu konuda geliştirilmiş olan pek çok eğitici oyun bulunmaktadır.Ebeveynlerin güvenli bir şekilde çocuklarına oynatabileceği bu oyunlar sayesinde çocukların görsel ve bilişsel zekâsı da gelişmektedir. Günün belirli saatlerinde çocuklarınızın tablet yada telefon ile oyun oynamasına izin veriyorsanız eğer 3 yaş eğitici oyunlar Türkçe oyunlarını mutlaka indirmelisiniz. Oyun oynayan çocuk çok daha akıllı ve çok daha sağlıklı olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:03
En iyi Android Çocuk Oyunları apk indir
En iyi Android Çocuk Oyunları
Her evde çocuklar android cihazlara ortaktır. Zaman zaman sizlerden daha fazla çocuklar android telefonları ellerinden bırakmaz. Ve kendisine kıyasla oyun yada uygulama bulamıyorsa sizin oyunlarınıza ve de uygulamalarınıza el atacaklardır. Bu gibi zamanlarda çocuklar için geliştirilen android apk oyun ve programlar imdadınıza yetişecek.
Çocuklar için hem eğlenceli hemde eğitici android apk oyun ve de uygulamaları telefonunuzda bulundurmanızı öneriyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-03-2014, 22:40

Baby Hazel Leg Injury (Çocuk Oyunu apk indir)
Android uygulamalı oyunlarda çocuklar için de uygun oyunlar bulunmaktadır. Özellikle öğretici nitelikte olan oyunlar yaş grubu olarak daha küçük çocuklara hitap etmektedir. Bu tür oyunlardan birisi de gerek çizgi filmiyle, gerek oyuncaklarıyla gerekse oyunlarıyla çocukların çok sevdiği Baby Hazel’dir. Baby Hazel Leg Injury oyunu da android oyunlarında yer alan keyifli öğretici oyunlardan birisidir. Bu oyunda bebek Hazel bacağını incitti. Sizler ise onun bacağını tedavi etmeli, küçük sevimli kızı iyileştirmelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-03-2014, 22:55
Android Bebek Bakma Oyunu (Baby Nurse Christmas Kids Care)
Sevimli bebek oyunların popülaritesini bilmektesiniz. Fakat diğer tüm bebek oyunlarından farklı olarak Baby Nurse Christmas Kids Care oyunu gerçeğe yakın olmasıyla dikkat çekmektedir. Yılbaşı konseptiyle oyun severlere sunulan oyun bir bebek için tüm detayları düşünülerek hazırlanmıştır. Bebeğin tüm ihtiyaçlarını gidermek siz kullanıcıların görevidir. Her bebek gibi acıkır, kirlenir, hastalanır ve siz de onun bakımından sorumlu hemşire gibisiniz. Oldukça eğlenceli olan ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyundur. Sevimli bebeklerden hoşunuza gideni seçebilir ve onun bakıcısı olmaya başlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-08-2015, 07:45
Android Okul Öncesi Eğitici Oyun Seti
En iyi Android Okul Öncesi Eğitim Uygulaması
Oyundaki Amacımız: Okul öncesi çocuklar için hazırlanmış ve içinde 8 adet çok güzel zeka geliştirici oyun bulunmaktadır. Okul öncesi eğitim için çocuklarımızın işine yarayacağını düşünüyorum.
Oyun Nasıl Oynanır: 8 oyundan birini seçip çocuğunuza öğrenmesi için oynatabilirsiniz.
Oyunun Grafikleri: Grafikler çocukların anlayabileceği şekilde hazırlanmış.
Oyunun Sesleri: Oyundaki sesler çocuklar için oldukça eğlenceli ve teşvik edici
Devamı
  • Yorumlar: 0