Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 19-02-2017, 16:52
TRT Rafadan Tayfa Mahalle apk indir
TRT Rafadan Tayfa Mahalle apk indir
Tüm kullanıcılara sunulan harika bir uygulama. Maceralar dolu ve heyecan dolu bu oyuna sizlerde katılmanın tam zamanı. Oyun tamamen bağımlılık yapacak ve güzel zamanlar geçireceğiniz bir uygulama sizlere sunuluyor. Mahallede yine ortalıklar karışmış bir şekilde. Oyun sürecinde herkes kendi mahallelerini birlik içinde savunuyorlar. Rafadan tayfa ekiplerinin yanında ol ve onların mücadelelerinde onlara katılın ve mücadeleler edin. Mahalleyi kurtarmanız için sizlerde bu oyuna katılın. Bu oyun sayesinde tüm heyecanı ve maceralara katılmanız için alanlar sağlayacak. Sizlerin dikkatli bir şekilde oynamanız ve mantık yürütmeniz oyun sürecinde çok önemli. 3 farklı ortamlar ile 3 farklı maceralar yaşayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 16:48
TRT Köstebekgiller apk indir
TRT Köstebekgiller apk indir
Bu maceralı dünyaya sizlerde katılın. Hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz ve bağımlılık yapan bir uygulamadır. Sizlerde bu muhteşem dünyaya katılın. Oyun sürecinde yapmanız gerekenler çok kolay. Köstebek Köstenbaya'ya gidebilmesi için bir haritaya ihtiyaç duymakta. Sizlerin de yapmanız gereken görevlerden bir tanesi ise, haritadaki parçaları yerin derinliklerinden tüm parçaları çıkarıp birleştirmeniz gerekecektir. Bu harika dolu ve zorlu anları ile bu oyuna sizlerde katılın. Bu oyun çocuk gelişimleri için oldukça faydalı bir oyundur. Oyun sürecinde birçok planlamalar ve stratejiler yapmanı gerekecektir. Tüm elmasları toplayarak oyunu daha heyecanlı hale getirin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 16:09
TRT Keloğlan apk indir
TRT Keloğlan apk indir
En çok beğenilen ve popüler olan Keloğlan, maceralı oyunu ile sizlere sunuluyor. Hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz harika bir oyun. Sizlerde Keloğlan ile maceralara katılmanız için tam fırsatı. Bu maceraya katılmaya sizlerde hazır mısınız? Oyundaki Kara vezir Keloğlanın ve arkadaşlarının başlarına dert açmakta. Arkadaşlarının başlarına birçok olaylar geldi. Onların yanında olabilmek için sizlerin de yardımlarına ihtiyaç var. Oyun birçok özellikleri ile hazırlanmış tamamen platform olmakta. Oyun sizlerin de yeni deneyimler kazanmanızda katkıda bulunacak.Oyun sürecinde tamamen dikkatli olmanız ve mantık yürütmeniz gerekecektir. Bunun yanı sıra, oyunda problem çözmeniz gerekecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 15:49
TRT Canım Kardeşim Apk indir
TRT Canım Kardeşim Apk indir
Bu renkli ve eğlenceli uygulama sizler için sunuluyor. Renkli dünyalar ile tatlı ve sevimli karakterlerinde bulunduğu harika bir uygulama. Oyun içinde bulunan karakterler arasında Müge ve Mine kardeşler olmakta. Oyun sürecinde anneleri ve babaları ile birlikte oyun oynamak istiyorlar. Anneleri ise evdeki işlerin bitmesi gerekiyor. Annelerine yardım ederlerse oyun oynayabileceklerini söylemektedirler.Sizler de heyecan dolu bu yardımlaşmaya sizlerde beraber katılın ve onlar eğlenirken öğrenin. Bu uygulama oldukça çocukların kişisel gelişimleri için oldukça yararlı olmakta. Sizlerde bu oyuna katılın renkli ve eğlenceli anları ile güzel vakitler geçirin. Hiç sıkılmayacağınız ve birçok özellikleri ile sizlere sunulan bir uygulama.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-02-2017, 09:57
Little Panda Restaurant Oyunu apk indir
Little Panda Restaurant Oyunu apk indir
Mutfaktan zevk alanlar için yeni bir macera kapısı açılıyor. Karşınızda little panda restaurant! Siz de mükemmel bir şef olmak ve restorana gelen müşterilere mükemmel ürünler hazırlamak, servis etmek ve aynı zamanda eğlenmek istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin. Panda bir şef oldunuz ve mutfağa geçtiniz şimdiye kadar ki en iyi şef olduğunuzu gösterme vakti. Kolları sıvayın ve yemek pişirmeye başlayın.
1- Mutfak: İster doğunun lezzetlerini isterseniz batının lezzetlerini mutfağınıza taşıyın. Yeter ki doğru ve lezzetli yapın.
2- Et, mantar, yumurta. Müşterilerinizi yemeklerinizin lezzeti konusunda ikna etmek için istediğiniz malzemeyi seçin ve pişirin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2017, 09:54
3 Yaş Çocuklar için Türkçe eğitici oyunlar
3 Yaş Çocuklar için Türkçe eğitici oyunlar
Oyun oynamak, eğlenmek, zamanı iyi geçirmek çocuklar için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Oyuncaklar çocukların hayatı öğrenmesinde etkili araçlar olmalarına rağmen internet üzerinden oynanan eğitici oyunlarda etkili olmaktadır. Bu konuda geliştirilmiş olan pek çok eğitici oyun bulunmaktadır.Ebeveynlerin güvenli bir şekilde çocuklarına oynatabileceği bu oyunlar sayesinde çocukların görsel ve bilişsel zekâsı da gelişmektedir. Günün belirli saatlerinde çocuklarınızın tablet yada telefon ile oyun oynamasına izin veriyorsanız eğer 3 yaş eğitici oyunlar Türkçe oyunlarını mutlaka indirmelisiniz. Oyun oynayan çocuk çok daha akıllı ve çok daha sağlıklı olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2016, 20:35
2016 nın En Çok indirilen Android Yapboz ve Zeka Oyunları
2015 in En Çok indirilen Android Yapboz ve Zeka Oyunları
Boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirebilmek veya bir mekâna bağlı kalmadan her an oyun oynayabilmek isteyen kişiler adına en ideal olan oyunlar arasında yer android oyunlardan bir tanesi de yapboz oyunlarıdır. Oynayan kişilerin beyin jimnastiği yapmasına olanak sağlayan 2014 android yapboz oyunları kolay, orta veya zor içeriklerde tasarlanmaktadır. Çocuklar ve yetişkinler adına ayrı olarak tasarlanan oyunlarda genellikle çocuklar adına pepe, mario, barbie, pocoyo ve sinderella gibi çizgi film kahramanların yer aldığı yapbozlar tasarlanırken, yetişkinler adına ise farklı manzara
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:24
2016 En iyi Android Çocuk Oyunları
2016 En iyi Android Çocuk Oyunları
Her evde çocuklar android cihazlara ortaktır. Zaman zaman sizlerden daha fazla çocuklar android telefonları ellerinden bırakmaz. Ve kendisine kıyasla oyun yada uygulama bulamıyorsa sizin oyunlarınıza ve de uygulamalarınıza el atacaklardır. Bu gibi zamanlarda çocuklar için geliştirilen android apk oyun ve programlar imdadınıza yetişecek.
Çocuklar için hem eğlenceli hemde eğitici android apk oyun ve de uygulamaları telefonunuzda bulundurmanızı öneriyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-11-2015, 20:49
En Güzel Keskin Nişancı ve Savaşma Oyunu
Kill Shot Bravo Apk indir
Oyundaki Amacımız: Cep telefonlarınız ve tabletleriniz için yapılmış keskin nişancı android oyunudur. Oyuna karşılıklı 2 kişinin birbirini binalar içinde arayarak vurmasını konu alıyor. Yerimizden kare ket edemiyoruz sadece sniper ile karşı rakibi bulup vurmaya çalışıyoruz. Oyunda sihah geliştirme, zırh geliştirme gibi ögelerde bulunmaktadır. Düşman sizi bulmadan siz düşman bulup öldürün.
Oyun Nasıl Oynanır: Oyunu oynayan diğer insanlarla karşılıklı rakip olarak oynanıyor ve düşman sizi ekranda bulmadan siz onu bulup öldürün.
Oyunun Grafikleri: Gerçekçi silahlar ve mekanlar ile yapılmış keskin nişancı oyunu
Oyunun Sesleri: Sniper sesleri ve oyun sesleri çok güzel
Gerekli Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-10-2015, 21:43
Android El Yazısı Öğrenme Oyunu
Android El Yazısı Öğrenme Uygulaması
Oyundaki Amacımız: Android El Yazısı Öğrenme Oyunu okula yeni başlayan öğrencilerimizin el yazısını doğru şekilde öğrenmesini sağlayan bir oyundur. El yazısı oyununda bütün Türkçe harfler,rakamlar ve ilkokul ders kurallarına uyğun öğrenme sırasına göre yapılan elat ine inorm kuralı göre öğretir.
Oyun Nasıl Oynanır: Okula yeni başlayanlara el yazısını kurallarına ve harf sırasına göre öğretir.
Oyunun Grafikleri: Çizimler güzel
Oyunun Sesleri: Sesler güzel
Gerekli Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0