Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 12-02-2019, 10:18
En Çok indirilen Android Yapboz ve Zeka Oyunları
En Çok indirilen Android Yapboz ve Zeka Oyunları
Boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirebilmek veya bir mekâna bağlı kalmadan her an oyun oynayabilmek isteyen kişiler adına en ideal olan oyunlar arasında yer android oyunlardan bir tanesi de yapboz oyunlarıdır. Oynayan kişilerin beyin jimnastiği yapmasına olanak sağlayan android yapboz oyunları kolay, orta veya zor içeriklerde tasarlanmaktadır. Çocuklar ve yetişkinler adına ayrı olarak tasarlanan oyunlarda genellikle çocuklar adına pepe, mario, barbie, pocoyo ve sinderella gibi çizgi film kahramanların yer aldığı yapbozlar tasarlanırken, yetişkinler adına ise farklı manzara
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-07-2014, 08:12
Aptal mısın? Android Apk Oyunu

Aptal mısın? Android Apk Oyunu
Aptal Mısın? adlı bu oyun son zamanların en fazla rağbet gören yapımlarından birisi. Söz konusu oyunu oynadıktan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve zihniniz tersten öğrenmeye başlayacak. Bu oyunda sağlanan bulmacalar asla düz mantıkla çözülemiyor. Android oyununda başarı gösterebilmek için ters mantık kullanmanız gerekiyor.Temel olarak oyunda çok farklı tipteki soruları çözmeye çabalıyoruz. Fakat bu sorular ne okulda ne de günlük yaşamda karşılaştıklarımıza hiç benzemiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2014, 01:25
Çarkıfelek Android Apk indir
1993 senesinde ABD ile aynı anda Türkiye’de de ekranlara gelmeye başlayan ve kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşarak herkesin ilgisini kazanan yarışma programı Çarkıfelek, artık oynayabilmeniz için android’e geldi. Oyunu oynamak son derece basittir. Yapmanız gereken önünüzde ki çarkı çevirerek harf söylemektir.
Söylediğiniz harfler ile karşınızda ki harfleri açılmamış bulmacayı çözmeye çalışmalısınız. Sesli harflere puan verilmeyen oyunda bildiğiniz sessiz harfler başına puan almaktasınız. Eğer karşınızda ki bulmacayı bildiğinizi düşünüyorsanız tahmin et tuşu ile tahmininizi girebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-03-2016, 07:43
Android için En iyi Dedektifçilik ve Gizli Nesneleri Bulma Oyunları Arşivi
Dedektif Oyunları Apk indir
Arthur Conan Doyle’nin Sherlock Holmes’ini okumayan hiçbir polisiye sever yoktur, ya da Agatha Christie’nin Hercule Poirot’unu, Cingöz Recai’yi hatırlayanlarda çıkacaktır mutlaka. Sinema ve televizyon dünyasın da polisiye dizi ve filmlerinin yeri çok büyüktür. Deminki saydığımız klasik eserlerin tekrar tekrar dizileri, filmleri –hatta Sherlock Holmes gibi, aynı sezon içerisinde birkaç farklı ülkede birkaç versiyonu- çekilmekle birlikte, Criminal Minds, CSI: NY, Criminal Case gibi dizilerde tutmaktadır. Bu tarz dizilerin ve filmlerin izlenmesinde ki ana etken, insan ruhundaki macera açlığı olsa gerek. Böyle bir film ya da dizi izlerken insan ister istemez kendisinin de o hikâyede yer almasını istiyor. Küçük ipuçlarından olayları çözmek, katili yakalamak… android dedektifçilik oyunları vasıtasıyla bu isteğinizi gerçekleştirmek mümkün!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2013, 08:08

Bilgi Yarışı Son versiyon apk indir (Android Bilgi Yarışması Oyunu)

Bilgi Yarışı,iPhone'da rekorlar kıran bilgiyarışı şimdi Google Play'de ...
Araba yarışlarından, adam öldürmelerden bunaldıysanız bu oyun tam size göre.
Bilgi Yarışı ile keyifli vakit geçirirken kendinizi sınayabilirsiniz. Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür Sanat, Spor, Edebiyat, Müzik, Magazin, Sinema ve Çocuk kategorilerinde onbinlerce güncel soru çözmeniz için sizi bekliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-02-2014, 07:24
Kelime Bul apk indir (Android Kelime Bulma Oyunu)
Kelime Bul, sizi Ayni Anda başkalarıyla çevrimiçi olarak yarıştıran elinizden bırakamayacağınız kelime oyunudur.
4x4'lük tahtanın uzerinde parmağınızı harflerin uzerinde saga, sola Daha yaygın Çapraz olarak sürükleyerek kelime oluşturun, en cok Puanı yapın, sıralamada yükselin.
Kelime Bul oyununun KULLANIMI for Yardım bölümüne Bakınız.
Onun android telefon ve tablete Uygun olarak yapılmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-09-2015, 17:11
Chess Free Son versiyon apk indir (Android Satranç Oyunu)

Chess Free 1.65 Son versiyon apk indir (Android Satranç Oyunu)
★ Google AI Fabrikası "En İyi Geliştirici" Play ★ Satranç Ücretsiz Android en iyi ücretsiz satranç oyunu! . ve şu anda 30 + ücretsiz satranç programları sayılan Android en yüksek puan ücretsiz satranç (yazılma sırasında), bir ! "Ücretsiz Satranç bu klasik masa oyunu bir zengin ve zorlu bir deneyim sağlar: notu - ★ ★ ★ ★ Android akıllı telefon sınırları içindeki tüm "James Woodcock: Gözden Gazeteci (. http://www.jameswoodcock.co.uk/?p=5427 ) Featuring:
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 19-03-2017, 16:05
Matematik bilginizi, zekanızı ve strateji kabiliyetinizi ÇARPANGA ile deneyin
Çarpanga apk indir
Bulmaca dünyasının en iyilerinden bir tanesi olan çarpanga, tüm oyuncular için sunulmakta. Matematik bilgilerinizi en iyi şekilde geliştirmeniz de fayda sağlamakta ve zekanızı tespit edeceksiniz. Çarpanga uygulaması sayesinde matematiği eğlenceli bir şekilde öğreneceksiniz. Dikkat eksikliği yada dikkat dağınıklı yaşıyorsanız çarpanga uygulaması tam size göre. Çarpanga uygulamasını oyna. ve çözerek matematik bilginizi, zekanızı ve düşünme gücünüzü daha da arttırmada yardımcı olacak. Uygulama farklı farklı özellikleri ile karşınıza çıkmakta. İsterseniz tek kişilik oynayabilir,
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2014, 13:23

Resimli Kelime Bulmaca Oyunu indir
Bildiğimiz bulmacalardan daha farklı bir şeklide oyun severlere sunulan Resimli Kelime Bulmaca farklı tarzı ile yenilikçi olarak dikkatinizi çekecek. Oyun bildiğimiz soruya cevap tarzında bir bulmaca değil. Oyunda size 4 adet resim karesi tek bir kerede veriliyor. Altında ise karışık harfler veriliyor. Ve size resimde anlatılan bir kelime soruluyor. Birbirinden farklı resimler olmasına rağmen ortak bir şekilde olan cevap düşüncelerinizi zorluyor.
Cevabı bulduğunuz zaman aldığınız skorlar ile en yüksek skoru elde etmeye çalışıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 16-03-2014, 01:26
Kim Milyoner Olmak ister Android Oyunu
Uzun yıllardır, ülkemizde ve dünyada klasikleşen bilgi yarışmalarından olan, Kim Milyoner Olmak ister adlı yarışma artık telefon kullanıcıları ile buluşuyor. Yayına girdiği ilk günden itibaren hemen herkesin severek izlediği yarışma, bilindiği üzere 15 sorudan oluşan ve ödülün bir milyon olduğu bir yapım. Ekran başında sorulara cevap aradığımız yarışmayı artık telefondan oynamak mümkün. Oyunun grafikleri ve sesleri yarışmanın gerçeği ile aynı. Dolayısı ile o atmosferi telefonda yaşamamız mümkün hale geliyor. Oldukça geniş soru arşivi bulunması da, tekrar tekrar aynı sorularla karşılaşma problemini ortadan kaldırıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0