Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 13-06-2017, 08:00
Injustice 2 Son Sürüm Full Apk indir


Süper Kahramanların Dövüşü Oyunu Apk indir
Injustice 2 oyunu Warner Bros ve DC yapımcılarından çok uzun zamandır beklenen bir dövüş oyunudur. Öncelikle konsollara çıkması beklenen oyun, İOS ve Adroid sırası ile önce mobil ortama gelmiştir. Oyunun yüksek kalitede grafiklere sahip olması nedeniyle en az 1 GB Ram olan cihazlarda oynanabilmektedir. Injustice 2, daha önceki sürümüne göre birçok yeni karakter ve mod ile oyun severler ile buluşmuştur.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 13-06-2017, 07:39
Battle of Warships v1.26 Apk indir

Android Savaş Gemisi Oyunu Apk indir

Savaş oyunlarından vazgeçemiyorsanız ve piyasada ki diğer oyunlardan sıkıldıysanız sizler için en iyi seçenek olacak battle of warships sizler için en iyi seçenek olacaktır. Denizlerde savaş gemilerini yöneterek diğer oyuncuların gemilerini batırmanın keyfini çıkarabileceğiniz bu oyun ayrıca tamamen ücretsiz olmaktadır. Dilediğiniz an kayıt olup indirerek hemen oynamaya başlayabilir bu yeni nesi savaş oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte oynayarak keyfinizi daha da artırma şansını elde edebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 8-06-2017, 02:40
The Killbox: Arena Combat v2.12 Apk indir

The Killbox: Arena Combat v2.12 Apk indir
The Killbox Arena Combat oyunu Android işletim sistemli cihazlarda yükselebileceğiniz FPS oyunları arasında yer almaktadır. FPS oyunlarında pek çok kaliteli oyun bulunmasa da bu oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz. Bu oyunda arkadaşlarınızla ya da dünyanın her yerindeki oyuncularla gerçek zamanlı olarak teke tek mücadele edeceksiniz. Oluşturacağınız elit birim sayesinde tüm oyunculara kan kusturabilirsiniz. VR desteği bulunan oyun bağımlılık yapmaktadır. Oyunun keyfini çıkarmanız için de sanal gerçeklik gözlüğünü kullanmanız gerekiyor.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 8-06-2017, 02:28
Fastlane: Road to Revenge v1.16.0.3759 Apk indir

Fastlane: Road to Revenge Apk indir
Aksiyon oyunlarının geliştirilmiş yeni yüzü fastlane: road to revenge apk indir ile heyecanı şiddetle yaşatan soluksuz bir oyundur. Oyun içinde çok fazla uygulamayı bir arada bulabileceğiniz özellikler mevcuttur. Aksiyon bu kez sizleri yollarda beklemektedir. Aksiyon dolu bu yolda hız ve yolunuza çıkanları sollamak çok önemli. Artık çete savaşlarının şehir içi tehlikesiyle karşı karşıyasınız!
Rakiplerinizi İmha İçin Büyük Tabancalar:
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 3-06-2017, 02:16
Kill Shot Virus v1.1.1 apk indir

Kill Shot Virus v1.1.1 apk indir
Kill Shot Virüs oyunu aksiyon oyunlarından biridir. Oyunun hikayesinde dünyada herkesi etkisi altına alan bir virüs salgını vardır. Bu salgına yakalanan insanlar zombiye dönüşmektedir. Zombiye dönüşen canavarları öldürerek dünyanın temizlenmesi oyundaki esas amaçtır. Bu şekilde zombi avlama aksiyon oyunu sevenler için grafikleri güzel kaliteli bir oyun olarak tasarlanmıştır. Oyundaki tek ve en önemli şey hayatta kalmaktır. Zombileri vurmayı bırakan oyuncular zombiler tarafından öldürülmektedir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 18-05-2017, 23:47
Pikes.io Brutal Squad Apk indir
Pikes.io Brutal Squad Apk indir
Clown Games tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüş online zamanlı çok oyuncu bir aksiyon oyunudur. Oyunda ki amaç kare şeklinde olan karakteri diğer kare biçimli kişileri öldürerek puan toplayıp büyümektir. Oyun Android markete çıktığı zaman çok büyük yankı uyandırmış ve kısa bir sürede en çok indirilen oyunlardan biri halin gelmiştir. Kullanıcılar tarafından ortalamanın oldukça üzerinde bir geri bildirim almıştır. Türkçe dil desteği bulunmayan oyunu pikes.io brutal squad apk indir sekmesinden mobil ve tabletlere yüklenebilir. İos kullanıcılarının yoğun istek ve talepleri doğrultusunda yapımcı firmanın çok kısa bir zamanda İos markette de yerini alacağı söylenmiştir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 10-05-2017, 18:27
Gang War Mafia Full Apk indir
Gang War Mafia Full Apk indir
Online Android oyunlarından biri olan gang war mafia apk indir ve arkadaşlarla çeteye katıl. Oyuna sert bir karakter ile başlıyorsun ama istersen başka daha güçlü karakterleri de satın alabilirsin. SPİN' de silah seçimi yapabilirsin. Daha güçlü silahlara da ödeme yaparak sahip olabilirsin. Bu gireceğin çatışmalarda hem korunmanı hem de daha güçlü olmanı sağlar. WIP BOX etkili silahların olduğu seçim alanı oluyor. Quests görev başına altın kazanacağın bölüm. Yok, etmen gereken hedefler ve ona göre ücret var. Ayrıca oynama süresine göre de altın veren bir oyun Gang War Mafia. Silahlar ve hedefler mükemmel. Şarjör değişimi çok önemli bir de hayatta kalmak için kimseye acımamak gerekiyor.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 10-05-2017, 17:53
Counter Terrorist 2-Gun Strike Full Apk indir
Counter Terrorist 2-Gun Strike Full Apk indir
Canter Terrorist 2-Gun Strike oyunun isminden de anlaşılacağı gibi Android işletim sistemli cihazlarda oynanan Counter Strike oyunun benzeridir ve FPS oyunudur. Kaliteli grafikleri ile keyifli oynanış sunan FPS oyunun ikinci versiyonu olan bu oyunda 20 adet silah, 2 yeni bölüm ve yapay zekânın seviyesi de yükseltilerek oyun sevenlere sunulmuştur.Counter Terrorist 2 gün Strike oyunu mobil uygulamada Counter Strike havasını tadabileceğiniz kaliteli ender yapımlarından biridir. Oyunda dünya genelindeki oyuncularla kapışmak için bölüm bölüm ilerlemeniz gerekiyor. Her bir bölümde daha da iyi oynayan ve çok zor ölen yapay zekâ ( robot) ile karşılaşacaksınız. Kontrol hassasiyetinizi kendiniz istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 10-05-2017, 17:22
Battle Bay Full Apk indir
Battle Bay Apk indir
Battle bay online olarak takım halinde, uluslararası ve gerçek zamanlı olarak oynanan bir savaş oyunu. Sen ve arkadaşların battle bay apk indir seçeneği ile eğlenmeye şimdi başlayabilirsin.Oyunda rota gösteren ok işaretlerini takip et, manevra yeteneğini geliştir. Düşman görününce tam ortadan nişan al ve onu yok et. İki ateş arası derecenin dolması gerektiğini unutma. Sağ yanda bulunan uygun silahları hedefe göre değiştirerek kullan. Düşman takım da ateş edecek manevra yap sakın vurulma! Dostlar üzerinde Frendy, düşmanın üzerinde Enemy yazıyor yanlışlık olmasın. Oyun ilerledikçe heyecanı artıyor.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2017, 21:25
Nonstop Chuck Norris Apk indir
Nonstop Chuck Norris Apk indir
Nonstop chuck norris apk indir; oyunu ile kendinizi dur durak bilmeyen bir heyecanın içinde bulacaksınız. Bu oyunda Chuck adındaki karakterinize yardım ederek, basit parmak hareketlerinizle karakterinizi koruyabileceksiniz.Oyunda savaşı kazanmak için de balta, elektrikli testere, beyzbol sopası gibi onlarca malzemeyi silah olarak kullanabilirsiniz. Kötü adamlara dayak atarak sonsuza kadar gücünüzü arttırabilirsiniz. Birden çok evrenin kurtarılmasını oyunda kendiniz misyon edeceksiniz. Oyunda stres yapmadan, Chuck karakterinizin mola vermesi içinde savaşı kazanarak ödül alması gerekiyor. Oyunun özellikleri şu şekildedir;
Devamı
 • Yorumlar: 0