Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 4-01-2015, 22:22

Çilek Kız Pastanesi (Android Kız Oyunları)
Çocuğunuzu eğlendirmek istiyorsunuz fakat ona göre bir oyun bulamıyor musunuz? İşte bu oyun tam size göre. Çocuğunuz dışında her yaşta insanın oynadığı ve büyük keyif aldığı Çilek Kız Pastanesi denenmesi gerek oyunlar arasına alınmalıdır. Çilek kız ile birçok güzellikte ve keyfinize göre pastalar yapmak için birçok seçenek bulunuyor.
Hamurunu yapmak, kekini pişirmek, kremasını koymak ve tüm süslemelerini kendiniz yapabileceğiniz gibi adım adım gösterilen yardımdan da faydalanabilirisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-01-2015, 22:09
Let's Farm Apk indir (Android Çiftlik Oyunu)
Let's Farm Apk indir (Android Çiftlik Oyunu)
Harika bir çiftlik oyununu android cep telefonlarınızda oynamak isterseniz yapmanız gereken Let’s Farm oyununu android cep telefonlarınıza indirmek olmalıdır. Bu oyun sayesinde hem bir çiftlik sahibi olmanın ayrıcalığını sanal da olsa en iyi bir şekilde yaşayabilecek hem de bu çiftlik içerisinde bazı şeyler başarmanın zevkini doyasıya çıkarabileceksiniz.Oyun içerisinde seviyeler bulunmaktadır. Bu seviyeleri atladıkça çeşitli bölümlerin ve kişilerin kilidini açmaktasınız. Ayrıca da çeşitli meyveleri ve sebzeleri oyunda satın alarak sahip olduğunuz tarlalarda yetiştirebilmektesiniz. Bu tarlalardan elde ettiğiniz ürünleri ilgili yerlerde satarak para kazanabilir ve oyun deneyiminizi buna bağlı olarak oldukça hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 16-04-2017, 22:21
Android için Sanal Çiftlik Oyunu
Bir süre önce iOS cihazlar üstünde piyasaya sürülen aynı zamanda büyük ilgi gören sanal çiftlik inşa etme oyunu Hay Day nihayet Akıllı telefonlar üzerinde dahi yerini aldı.
Ziyaretçilerine yepyeni bir çiftlik oyunu tecrübesi sunan Hay Day, ellerinizle yapacağınız değişik hareketler yardımıyla kontrol edebileceğiniz birçok farklı içeriği sizlere sunuyor.
Şayet oyun içi bazı eşyalar para vasıtasıyla satılıyor olsa da bunun haricinde Hay Day oyunculara tamamen bedava bir oynanış sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 18
Tarih: 4-01-2015, 22:19
Chuggington Tren Oyunu apk indir
Muhteşem bir tren oyununa sahip olmak ister misiniz? Çocuklar için hazırlanmış bu oyunu oynarken çocuklar, heyecanla ilerlemek isteyecek ve eğlenceli vakit geçireceklerdir. Trenini seç ve kullanmaya başla! Mükemmel ses efektleri ve animasyonlar ile renklendirilmiş oyun her yaştan çocuklara hitap etmektedir. Trenler ile maceraya çıkın ve başarılı sonuçlandırmanız halinde havai fişeklerle kutlanmasını seyredin. Bu oyunu oynarken her yaş grubuna ait çocuklar oldukça keyifli vakit geçirebilirler. Oyuna sahip olabilmek için Android işletim sistemli mobil cihaz ya da tabletlerinize Google Play Store aracılığıyla indirmeniz gerekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-04-2014, 20:27

Android Pasta Yemek Tarifi Oyunları
Yemek yapmayı sever misiniz? Cevabınız evet ise bu zevkinizi cep telefonunuza ve ya tabletinize taşımaya ne dersiniz? KralOyun tarafından hazırlanmış olan bu uygulama, ağzınızda nefis tatlar bırakacak. Doğru malzemeleri seçin ve pastanızı hazırlayın. İşte bu kadar kolay. Seçtiğiniz malzemeleri yoğurun ve hamur haline getirin. Sonra bu malzemeleri istediğiniz bir kaba boşaltarak fırına verin. İşte pastanız hazır. Afiyet olsun.
Oyuna Google Play Store aracılığı ile kolayca ulaşabilir ve hemen indirip nefis tarifleri uygulayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-05-2014, 21:38

Winx Fairy School Lite (Winx Android Oyunu indir)
Çoğu genç yaştaki kızın keyifle takip ettiği, onlarla ilgili her şeyi merak ettiği ve öğrenmek için çabaladığı bir çizgi film grubu olan Winx’i bu oyun sayesinde en iyi şekilde tanıma olanağına sahip olacaksınız. Winx Fairy School Lite oyunu sayesinde kendinizi Winx’in sihirli dünyasında bulacak ve bu yun sayesinde onların okuduğu okuldaki maceralarına siz de ortak olmuş olacaksınız. Bu oyun sizlere Winx kızları ile alakalı her şeyi göstermekte ve sizleri Winx gibi düşünmeye ve hissetmeye çağırmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-01-2015, 22:15
Furby BOOM Android Apk indir
Furby BOOM Android Apk indir
Hasbro firması tarafından yaratılan Furby isimli oyuncakların akıllı cihazlar için geliştirilmiş oyunu olan Furby BOOM! bir milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilmiştir. Beş üzerinden dört yıldız derecesine sahip olan oyun aile oyunu olarak kategori edilmiştir ve daha çok çocuklara hitap etmektedir. Bu uygulama ile Furby oyunları istenilen her yere taşınılabilir hale gelmiştir.
Android marketten ücretsiz olarak indirilebilen Furby BOOM! oyunu ile çocuklar diledikleri her yerde Furby’leri ile oynayabilirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2014, 23:19

Oto yıkama salonu-çocuk oyunu
Her gün sokakta kir toz içinde kalan bu arabaların yardımınıza ihtiyacı var! Onları yıkamaya ne dersiniz? İstediğiniz bir arabayı seçin ve temizlemeye başlayın. Kapısını, camlarını ve tekerliklerini silin. Onlara parlak bir görünüm verin. Ayrıca isterseniz, onları süsleyerek kendinize özel hale getirin. Jipler ve yarış arabaları sizleri beklemekte. Bezinizi ve fırçanızı elinize alın, hemen işe koyulun.
Ebeveynlerin endişe etmelerine gerek yok! Bu araba yıkama oyunu ile çocuklarınız tamamen güvende.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-03-2014, 22:02

Çilek Kız Yavru Köpek Sarayını Seviyor Oyunu
Hep bir köpek beslemek istediniz fakat buna imkanınız olmadı mı? Peki bu işi telefonunuz da yapmak ister misiniz? Çilek Kız Yavru Köpek Sarayıni, artık size bu imkanı sunarak köpek sevgisini tekrardan bizlere aşılıyor. Gün boyu düzenli olarak oynamanızı gerektiren oyunlardan birisi olan bu oyunun Android üzerinde birçok benzeri bulunuyor.
Fakat köpek olarak karşımıza ilk çıkışı olan bu oyunda bir köpeğe sahipsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 17-03-2014, 22:10
Fish Live (Balık Besleme Oyunu)
Bir nevi balık bakıcısı olarak balıklardan para kazanmak ile kendinizi geliştiriyorsunuz. Fish Live devamlı oynayabileceğiniz ve vakit öldürmek için son derece ideal bir oyundur. Bir akvaryum içersinde aldığınız balıkları büyütüyorsunuz. Onların ihtiyaçlarını karşıla. büyütüyorsunuz. Hayvanlarınızı yemleyerek beslemeniz gerekiyor, onları temizlemeniz ve birbirleriyle çiftleştirerek yeni yavrular almalısınız.
Oyunu oynarken son derece keyif duyacaksınız. Büyüttüğünüz balıkları satarak para kazanabilirsiniz. Hayvanları büyütün, seri üretime geçerek çoğalmalarını sağlayın, satın ve para kazanın.
Devamı
  • Yorumlar: 0