Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 1-01-2017, 23:13
Galaxy S3
En Popüler Galaxy S3 Mini Eğlence Uygulamaları
Eğlenceli Android uygulamalarını indirin ve telefonunuzu sıkıcı olmaktan çıkarın. Bir kısım eğlence uygulamaları indirildikten bir süre sonra kaldırılıyor. Çünkü birkaç seferde tüketilebiliyorlar. Ancak Galaxy S3 Mini eğlence uygulamalarından bazıları var ki onları en sık kullandığınız uygulamalar arasına koymak durumunda kalabilirsiniz. Bunların başında müzik uygulamaları geliyor. Müzik uygulamalarında dilerseniz kendi enstrümanlarınızı kullanıyorsunuz ya da şarkıların üzerine efekt verebiliyorsunuz. Birçok seçenek ile müzik dinlemek için de bu uygulamalar kullanılabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 23:05
Galaxy Note 3 Aksiyon Oyunları (2017 Arşivi)
Galaxy Note 3 Aksiyon Oyunları (2017 Arşivi)
Samsung markasının Galaxy serisi oldukça tercih edilmektedir. Bu telefonların Android işletim sistemi sayesinde, Apple ürünleri solladığını görmekteyiz. Galaxy Note 3 serisi, çok başarılı bir üründür. Galaxy Note 3'te aksiyon oyunlarını oynamak mümkündür. Bu oyunları indirerek telefonunuzdan rahatça oynamanız mümkündür.Telefonunuzda oynayacağınız aksiyon oyunlarını inceleyecek olursak; Android Clash of Clans Strateji oyunu, oldukça tercih edilen bir oyundur. Temple Run oyunu bir kaçış oyunudur ve son derece aksiyonlu bir oyundur. Temple Run 2 oyunu da çok iyi bir oyundur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-08-2016, 21:16
Galaxy Note 7 için En Güzel 10 Adet Oyun indir
Galaxy Note 7 Oyunları Apk Olarak indir
Dünyanın en çok kullanılmakta olan akıllı telefonları arasında bulunan Samsung firması, her geçen gün yeni çıkardığı ürün ile teknoloji piyasasındaki yerini daha da sağlamlaştırmayı başarıyor. Oldukça başarılı bir işe imza atarak Galaxy Note 7 gibi bir telefonu üreten firma, ürünü üstün özelliklerle donatarak oyun oynamaya da elverişli bir hale getirmiş. Bu yüzden Galaxy Note 7 aksiyon oyunları gibi hareketlerin fazla olduğu ve ekran görüntüsünün hızlı bir şekilde değiştiği oyunlarda bile üstün performans sergilemeyi başarıyor.Üstün donanımsal özelliklere sahip olan Galaxy Note 7 aksiyon oyunları alanında üst düzey performans sergilemesiyle göz dolduruyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-07-2016, 23:01
Galaxy Note 7 Oyunları Apk indir
Galaxy Note 7 Oyunları Apk indir
Dünya’nın en büyük teknoloji devi firmalardan biri olan Samsung’un amiral gemisi olan Samsung Galaxy Note 7, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşarak akıllı telefon piyasasındaki iddialı duruşunu devam ettiriyor. Rakiplerine bu eşsiz ürün ile fark atmayı başaran Samsung yetkilileri, satışlardan duydukları memnuniyeti ifade etmekten de geri durmadı. Her geçen gün daha değişik ürünle karşımıza çıkmakta olan Samsung, bu kez çok daha ileri düzey bir ürün çıkararak herkesin gönlünde taht kurmayı başardı.Galaxy Note 7 oyunları incelendiği zaman, akıllı telefonun Android işletim sistemine bağlı olması nedeniyle Google Store’dan dilediğiniz oyunların hepsini oynamanıza imkan verdiğini görebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-07-2016, 22:31
Galaxy Note 7 Orjinal Zil Sesleri-Mesaj Sesleri-Uyarı Sesleri indir
Galaxy Note 7 Orjinal Zil Sesleri-Mesaj Sesleri-Uyarı Sesleri Mp3/Ogg Formatında indir
Teknoloji devi olan firmalardan biri olan Samsung, her geçen gün yeni projeleri ile adeta teknolojiye tek başına yön verebilecek düzeyde üst düzey firmalardan biri haline geldi. Güney Kore merkezli olan Samsung, amiral gemi olarak çıkardığı Galaxy Note 7 isimli telefonunu üstün meziyetler ile donatarak teknoloji severlerin büyük ilgisini çekmeyi başardı. Her geçen gün daha büyük projeler ile teknoloji severlerin gönlünü kazanan Samsung, sadece teknik donanım olarak değil, aynı zamanda kullanıcıların hoşuna gidecek olan basit detaylarla da uzun süre ilgileniyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-07-2016, 22:07
Note 5 Orjinal Zil Sesleri indir
Note 5 Orjinal Zil Sesleri indir
Galaxy Note 5 telefon tüm dünya ile birlikte Türkiyedede pazara sunuldu. Note 5 Samsung firmasının amiral gemilerinden birisi ve en ileri teknoloji ile donatılmış durumda. Son zamanların akıllı telefonlarında artık zil sesi değiştirmek hem çok kolaydır hemde zil sesi çok çeşitlidir.Telefonumuzda Note 5 zil seslerini duymak istiyorsanız sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Şuanlık piyasada 3 adet zil sesi mevcut. Eğer bulabilirsem paket halinde Note 5 zil sesleri,Note 5 uyarı sesleri,Note 5 mesaj sesleri ni sizlerin beğenisine sunacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-05-2016, 11:46
Note 4 Android 6.0.1 Güncellemesi ile Yeni Eklenen Özellikler ve Tavsiyeler
Note 4 Android 6.0.1 Güncellemesi Nasıl Yapılır?
Galaxy Note 4 kullanıcılarının aylardır bekledikleri ve forumlarda,sitelerde,sosyal paylaşım sitelerinde Galaxy Note 4 güncellemesi ne zaman gelecek diye merak ediliyordu. Aylardan sonra Samsung firması tarafından Galaxy Note 4 güncellemesi Android 6.0.1 Marshmallow yayınlandı. Çoğu kullanıcı bu güncellemeyi test etmek için hemen yükledi fakat bazılarıda benim gibi ön yargılı yaklaştı ve kullanıcı yorumlarından sonra yükleme yapacaklarını bildirdi. Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi yaparsak bizleri neler bekliyor resimli olarak anlatmaya çalışacağım. Ayrıca bazı kullanıcılara Note 4 Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi neden gelmedi açıklamaya çalışacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-04-2016, 20:36
Galaxy S7 Edge Spor Oyunları
Galaxy S7 Edge Spor Oyunları Apk indir
Günümüzde yediden yetmişe herkesin Android özellikli telefonları bulunmaktadır. Birçok markanın bulunduğu Android telefonlar içerisinde Samsung Galaxy serilerinin de kullanımı yaygındır. Çoğu yetişkinin iş için kullandığı telefonlar, boş zamanlarda ve yaşı küçük kullanıcılar için tam bir oyun makinesi haline gelebilmektedir. Samsung Galaxy S7 Edge telefonun desteklediği spor oyunları nelerdir inceleyelim:
1-Top Eleven: Facebook üzerinden oynana Top Eleven menajerlik oyunudur. Oyun aylık 3.400.000 aktif kullanıcı tarafından oynanmaktadır. Android işletim sistemli telefondan sahip kullanıcılar telefonlarında rahatça oynayabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2016, 20:20
Galaxy S6 Smart Manager Uygulaması Detaylı inceleme
Galaxy S6 Smart Manager Uygulaması Detaylı inceleme
Smart Manager uygulaması Galaxy S6 ya enteğre edilmiş olarak bizlere sunulan bir cihaz hakkında bilgi veren bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.Smart Maneger uygulaması ile S6 telefonun pil, hafıza, Ram,Cihazımızın yazılım güvenliği ile ilgili kolay bir şekilde takip etmemize imkan sağlıyor.isterseniz Smart Manager uygulamasını telefonumuzun ana ekranında Widget olarak da kullanabiliyoruz.Smart Manager uygulamasının hayata geçirilmesinin altında yatan gerçek şudur; kullanıcılar Galaxy Serisinde eksik olan uygulama,kullanım kolaylığı,basit erişim gibi özelliklerin olamasını Samsung firmasına iletmişler ve Samsung firmasıda kullanıcılarını kırmamış Smart Manageri geliştirmiş.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2016, 23:49
Galaxy S5 duvar kağıtları (Süper Arşivi)
Galaxy S5 duvar kağıtları (Süper Arşivi)
Bu gün size Galaxy S5 cihazlar için yapılmış birbirinden mükemmel duvar kağıtlarını vermeye çalışacağım. Galaxy S5 Android cihazı samsung şirketinin son çıkarttığı başarılı telefon diyebiliriz ve ayrıca Samsung firmasının Amiral gemisi olarakta bilinir. Telefonunuzun duvar kağıdından sıkıldıysanız bu Galaxy S5 duvar kağıtları işinizi fazlasıyla işinizi görecektir. Sözü fazla uzatmadan duvar kağıtlarına geçeyim. Duvar kağıtlarını ister mausenin sağ butonuna tıklayıp Farklı kaydet olanağı ile birlikte kaydedin,yada altta verdiğiniz linkte toplu bir biçimde indirin tamamı ile tercih size kalmış.
Devamı
  • Yorumlar: 0