Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 29-12-2015, 23:26
General Mobile Discovery FM Radyo (internet Olmadan Radyo Dinleyin)
General Mobile Discovery FM Radyo (internet Olmadan Radyo Dinleyin)
General Mobile marka bir cep telefonu modeline sahipseniz çok şanslı olduğunuzu söylemekte son derece fayda görmekteyiz. Çünkü Discovery FM Radyo uygulaması sayesinde artık radyo dinleme işini daha keyifle yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü bu uygulama sizlere inanılmaz özellikler sunmaktadır. Ayrıca da bu uygulamayı android işletim sistemine sahip General Mobile marka telefonunuza indirmeniz tamamen ama tamamen ücretsizdir. Bu da uygulamanın ne kadar harika olduğu hakkında bize küçük de olsa bir ipucu vermektedir. Bu uygulama sayesinde yaşadığınız yerde yayın yapmakta olan radyo frekanslarına anında bağlanabilmektesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 13
Tarih: 15-03-2014, 07:50
General Mobile Discovery Ekran Fotoğrafı Nasıl Çekilir? (Resimli Anlatım)
General Mobile Discovery Ekran Fotoğrafı Nasıl Çekilir? (Resimli Anlatım)
Görünüş itibari ile birlikte ince ve zarif bir telefon olan general mobile discovery, son günlerin en fazla kullanılan telefonları arasında yer alıyor. Android işletim sistemine sahip olan işte bu cihazda google playda yer alan birden çok yazılımı yükleyip kullanabilirsiniz.
General mobile discovery ekran fotoğrafı almak düşüncesindeyseniz yapmanız lazım gelen işlem oldukça çok kolay. İlk olarak görüntüsünü almak istediğiniz sayfayı açın. Ondan sonra ses kapama + ekran kilidi tuşlarına aynı anda basın. Fotoğraf çekme sesi duyarsınız ve ayrıca ekranında ekran resimi çekildiğine dair uyarı görürsünüz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 27-09-2013, 16:20
Samsung Galaxy Note 3 Orjinal Zil Sesleri indir

Samsung Galaxy Note 3 Orjinal Zil Sesleri indir

Samsung Galaxy Note 3'ün orjinal zil seslerinden oluşan bu arşivdir. İçinde bir sürü zil sesi, mesaj sesi veya alarm sesi olduğu için hepsini dinleme şansınız olmayacak.. Bu sebepten içlerinden seçtiğimiz örnek Mp3'leri dinleyerek beğeninize sunacağız. Sizler ister sıkıştırılmış dosya ile tümünü download edin, isterseniz koyduğumuz örnekleri indirip zil sesi, mesaj sesi veya alarm sesini indirin.
Devamı
  • Yorumlar: 7
Tarih: 14-03-2014, 22:29
General Mobile Discovery şarj Olmuyor Çözümü

General Mobile Discovery Telefonum şarj Olmuyor Problemi Çözümü
Son günlerin en güzel telefonlarından birtanesi olan gm discovery, çok kullanışlı ve de hayatımızı kolaylaştıran bir çok özelliğe sahiptir. Ancak ne yazık ki general mobile discovery sahip olanların bir çoğu cihazı aldıktan bir kaç ay sonunda cihazın şarj yapılmaması problemi ile karşılaşmaktadır. Bu durumun en büyük nedeni şarj cihazının cihaza takılırken basit bir yanlışlık sonucu şarj cihazı ile birlikte telefonun birbirine temas etmemesidir. Bu durumun tek çözümü en yakın teknik servise general mobile discovery android telefonunuzu götürmek olacaktır
Devamı
  • Yorumlar: 32
Tarih: 7-12-2014, 01:59
General Mobile Discovery Temaları Netteki En Büyük Arşiv
General Mobile Discovery Temaları Netteki En Büyük Arşiv
Arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi General Mobile Discovery 2014 yılının en çok satan telefonlarından bir tanesi.Hatta o kadar çok satılmış ki her 4 kişiden birinde General Mobile Discovery var demek pek de haksız olmaz. Bugün nette dolaşırken General Mobile Discovery Temaları dikkatimi çekti ve bende netteki tüm temaları tek konuda toplamaya karar verdim. General Mobile Discovery Temaları arşivi tahminimden daha büyük oldu. General Mobile Discovery Temaları toplamda 250 MB ve 30 tane bir birinden güzel temalar var. Bu temalar Galatasaray temasından, ios (iphone) temasına, xperiadan Fenerbahçe temasına kadar bir sürü çeşit mevcut.
Devamı
  • Yorumlar: 25
Tarih: 25-12-2014, 22:24
General Mobile Discovery 2 Güncelleme (Resimli Anlatım)

General Mobile Discovery 2 Güncelleme (Resimli Anlatım)
Android telefonlar için en önemli konulardan birtanesi de yazılım-sistem güncellemeleri! Çoğu zaman eksik-hata kapatan ya da çok yeni ek özellikler sağlayan söz konusu gelişmeler, daima beklenen etkiyi yaratamasa da genellikle olumlu sonuçlanır.Yazılım yükseltme yöntemleri markalara göre değişkenlik gösterir. Bir takım markalar bu işlem için yardımcı masaüstü programları sunarken, bir çok marka için ise bu mümkün olmuyor. Bu durumda sunucuya bağlanma imkanı kullanılarak güncelleme yoluna gidiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 6
Tarih: 23-09-2013, 20:59
Samsung Galaxy Note 3 Zil Sesleri Mesaj Sesleri ve Alarm Sesleri indir


Samsung Galaxy Note 3 Zil Sesleri Mesaj Sesleri ve Alarm Sesleri indir

Samsung Galaxy Note 3 sistem, alarm ve zil seslerini telefonunuzda kullanmak için root yetkiniz varsa system/media/audio/ içine kopyalayarak varsayın zil sesleri arasında ekleyebilirsiniz. Root yetkiniz yoksa telefon hafızası yahut hafıza kartı üzerine kopyalayarak izin verilen uygulamalarda bildirim tonu olarak kullanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 3-08-2013, 21:27
Samsung Galaxy Ace S5830 için 15 Adet En Güzel 15 Adet Aksiyon Oyunu
Samsung Galaxy Ace S5830 için En Güzel 15 Adet Aksiyon Oyunu
İleri teknoloji donanımları sayesinde en yeni ve modern kullanıma sahip android işletim sistemini kullanarak istediğiniz mükemmel görüntü kalitesine sahip oyunları indirip oynayabilirsiniz. Her yönüyle adeta oyunun içerisinde hissederek oynayabileceğiniz düzeyde kalite sunan android oyunlar sizleri üç boyutlu bir oyun serüveninin içerisine sürükleyecektir. Akıl almaz aksiyon oyunlarına hâkim olup istediğiniz modern arabayı kendiniz tasarlayıp istediğiniz özellikleri yükleyip yarışarak keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Tasarım harikası oyunlar oynama hizmeti sunan android işletim sistemi hayatınızın her anında sizleri sıkılmadan vakit geçirmenize olanak sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-08-2014, 23:45
General Mobile Discovery Telefonu Modem Olarak Kullanma


General Mobile Discovery Telefondan internet Paylaşımı yapma
Bu yazımda sizlere General Mobile Discovery Telefonu Modem Olarak Kullanma yani Telefonumuzdaki interneti paylaşmayı öğreteceğim. Bazen evinizden uzaklara gittiğinizde tapletinizle yada laptopunuzla internete bağlanmak istersiniz işte o anda size General Mobile Discovery Telefonu Modem olarak kullanma yardım edecek. Telefonumuzu modem olarak kullanıp istediğimiz gibi internette dolaşabiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 3-05-2015, 16:37
Kore/Çin/Çakma/Replika Galaxy S5 Telefona Format Atma Resimli Anlatım
Kore/Çin/Çakma/Replika Galaxy S5 Telefona Format Atma Resimli Anlatım
Kore/Çin/Çakma/Replika S5 telefonlara 2 farklı biçimde format atabiliyoruz.1. Yöntem; telefonun menülerini kullanarak formatlayabiliyoruz.
2. Yöntem; Telefonumuzun ekranı çalışmadığında bilgisayara bağlayıp formatlamak.Kore/Çin/Çakma/Replika S5 telefonlara kod kullanarak formatlama işlemi şuanda malesef yoktur.Dikkat: Kore/Çin/Çakma/Replika telefonlara format attıktan sonra imei numarası çoğu zaman siliniyor.O yüzden mutlaka imei numaranızı bir yere not alın ve telefondaki önemli olan herşeyi yedeklemeye çalışın.
Devamı
  • Yorumlar: 1