Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 31-12-2015, 17:37
Android Telefonlarda Sürüm Yükseltmesi nasıl yapılır
Android Telefonlarda Sürüm Yükseltmesi nasıl yapılır

Evet arkadaşlar Android Sürüm yükseltmesi nasıl yapılır ? cevaplayalım. Günümüzde artık dokunmatik telefonlar yaygınlaşmaya başladı.

Bütün üreticiler bundan böyle androidin açık kaynak yazımımından faydalanarak hemen hemen pek çok telefonu android yazılım sistemli bir biçimde piyasaya sürmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 48
Tarih: 14-12-2013, 08:55
Android Telefonlara 6 Farklı Şekilde imei Atma Yöntemi

Bütün Android Cihazların imei değiştirme yöntemleri
İnternet üzerinde bu sorunu yaşayanlara sunulan yanıtlıyorlar ve ayrıca çözümler aşağıya derlenmiştir. Alt taraftaki çözümlerin hepsi farklı sitelerden alıntıdır. Lütfen dikkatli olunuz.

Söz konusu arada imei telefonunuzun arkasında bataryanın altında ve kutuda yazar. İmeiyi bilmiyorum diye telaş etmeyin.
Devamı
  • Yorumlar: 27
Tarih: 29-06-2013, 21:21
Android yazılımlı Cep telefonların imei değiştirme yöntemi %100 denendi
Android yazılımlı Cep telefonların imei değiştirme yöntemi %100 denendi
Evet Arkadaşlar daha önce mtk6573 işlemcili telefonlarda imei değiştirmeyi anlatmıştım.Sıra geldi tüm android yazılımlı teller için imei değiştirmeye.

Öncelikle telefonunuzu root yapmanız gerekmektedir.Ardından markette veya internette kolayca apk sını bulabileceğiniz "Terminal Emulator" uygulamasını indirin ve kurun
Uygulamaya girince karşınıza mavi ekran çıkacak önce oraya su yazarak enterlayın ve superuser olarak programı kullanmaya başlayın.Örnek olarak yazacağımız imei şu olsun
Devamı
  • Yorumlar: 29
Tarih: 7-06-2014, 16:20
Her Marka ve Her Cihaz için Root Yapma Apk Uygulaması

Her Marka ve Her Cihaz için Root Yapma Apk Uygulaması
Çince bir sitede karşılaştığım Root yapma uygulamasını sizinle paylaşmak istiyorum. Site ve uygulama çince ama çok kolay root yapmaya yarayan bir uygulama
Aşağıda bu uygulamanın nasıl kullanılacağını anlatmadan önce, paylaştığım program Tüm cihazları ve Tüm markaları Root etmeye yarıyor.
1.Programı indirin ve cep telefonunuza kurun
Devamı
  • Yorumlar: 41
Tarih: 29-06-2013, 19:24
Android Samsung Cihazların imei Değiştirme Yöntemi | %100 Kesin Ve Garanti Çözüm + Ücretsiz |

Android Samsung Cihazların imei Değiştirme Yöntemi | %100 Kesin Ve Garanti Çözüm + Ücretsiz |
Merhaba Arkadaşlar...

Öncelikle bu işlemin telefona zarar verebileceğini bilerek yapmamız gerektiğini bu yüzden de işlemleri yaparken oldukça dikkatli olmanız gerektiğini baştan belirtirim, bu konuda benim sorumluluğum sadece sizlere nasıl yapılacağını anlatmaktan ibaret... Yapıp yapmamaya kendiniz karar vereceksiniz...
Devamı
  • Yorumlar: 70
Tarih: 29-06-2013, 21:44
Android Telefonların imei Kodunu Değiştirme Problemi Çözüldü
Android Telefonların imei Kodunu Değiştirme Problemi Çözüldü
Evet Arkadaşlar sizin için hiçbiryerde bulamayacağınız bir bilgiyi paylaşacağım umarım gereken karşılığı sizen alırım, öncelikle bu işlem için ne kabloya ne driver a ihtiyacınız var herşey çok basit.Sizden bilgisini 50-100 liraya satanlara da son vermiş olacağım bu bilgiyle çünkü bilgi paylaştıkça çoğalır.

1.Her iki Sim kartına yuvasına taktıktan sonra telefonun güç düğmesine basarak telefonu açın
2.Telefon Açıldıktan sonra Arama Arayüzüne *#*#3646633#*#* yazın
Devamı
  • Yorumlar: 12
Tarih: 8-06-2013, 00:59
Custom Rom Yükleme Adım Adım Anlatım (Detaylı)
Custom Rom Yükleme Adım Adım Anlatım (Detaylı)
Yaklaşık 10 aylık Android kullancısıyım ve bu zaman zarfında çeşitli deneyimler edindim ve bunların en başında gelen Rom yükleme konusunda ilerlemeler katettim.Bu konuyu açma sebebim ben rom yüklemeye merak sardığıımda çeşitli forumlarda araştırmama rağmen hep birbirinden farklı görüşlerle karşılaştım ve tabi bunları ayrı ayrı uygulayınca telefonu defalarca brick (Yarı kullanılabilir) ve servislik ettim.Tabiri caizse yenile yenile yenmeyi öğrendim...Sizlerinde başına bunlar gelmesin diye deneyimlerimi paylaşmak istedim.
Devamı
  • Yorumlar: 17
Tarih: 7-06-2014, 16:17
Türkçe Root Yapma Programı


Türkçe Root Yapma Programı
Root yapmayı bilmeyen ve Root yapamayan arkadaşlar için Türkçe olarak hazırlanmış basit ve kullanışlı bir Root Yapma Uygulamasını sizlerle paylaşıyorum. Root nedir diye soran arkadaşlar için;
Root: Kısaca Telefon üstünde tam hakimiyet sağlamak ve Telefonun her bölümüne erişmek diyebiliriz. Bu Uygulama ile Root nasıl yapılır resimlerle anlatmaya çalıştım. Umarım işinize yarar.
Devamı
  • Yorumlar: 6
Tarih: 25-08-2014, 19:13
Çin Malı-Kore Malı-Çakma-Replika Galaxy S5 imei Değiştirme kodu
Çin Malı-Kore Malı-Çakma-Replika Galaxy S5 imei Değiştirme kodu
Arkadaşlar sizde biliyorsunuz ki Kore malı, Çin Malı, Replika Galaxy S5 telefonları fiyatından dolayı hepimiz oldukça ilgi göstermekteyiz. Replika Galaxy S5 telefonlarımız bir süre sonra haliyle yavaşlayabiliyor yada telefona daha hızlı olsun diye CUSTOM Rom kurmak istiyoruz. Telefonla fazlaca uğraşanlar bilirler ki bazen işler yolunda gitmeyebilir ve telefonumuzun imei kodu yanlışlıkla silinebilir. Bu durumda sakın üzülmeyin. Size Replika Galaxy S5 telefonunuzun nasıl imei değiştirileceğini anlatmaya çalışacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 27
Tarih: 15-12-2013, 20:47
Galaxy S4

Şebeke Kodu Kullanarak Galaxy S4 i9500 iMEi repair

Gündemden bir türlü düşmeyen Samsung Galaxy S4 i9500 IMEI repair konusu hakkında bir bilgilendirmeye ihtiyaç duydum. Asansam, SPT, Octopus, Z3x yahut diğer box'lar tarafından bir türlü kırılamayan i9500 modeline *#1100# kodu kullanılarak Şebeke Sorunu Olmadan imei değiştirme işlemi gerçekleştirebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 14