Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 25-03-2015, 00:24
Vestel VP10 ONYX Tablete Nasıl Format Atarım?
Vestel VP10 ONYX Tablete Nasıl Format Atarım?
Tabletinizde yazılımlardan kaynaklı sorunlar yaşıyorsanız ya da model - desen kilidi sebebiyle tableti kullanamıyorsanız formatlama olayını uygulamanız gerekir. Vestel VP10 ONYX Tabletinizi iki değişik teknikle formatlayabilirsiniz.Formatlama işlemi tabletinizdeki tüm şahsi bilgi, veri ve programlarınızı silecektir. Format işlemine başlamadan evvel pil şarj seviyesinin %25‘in üstünde olduğundan emin olun.Menüye ulaşabilir durumda olduğunuzda Ayarlar - Yedekle ve Sıfırla - Fabrika Ayarlarına Sıfırla yolunu izleyerek tabletinizi formatlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 30-10-2013, 22:17
Galaxy Note 10,1 Wifi Oyunları indir
Taşınabilir 10.1 inçlik ekran üstünde Çoklu Ekranlı Orjinal Çok Görevli Tablet

Bundan sonra hali hazırda bilgisayarda yaptığınız tarzda 2 şeyi aynı anda gerçekleştirebileceksiniz.
Söz gelimi, bir video klibi izlerken aktörün profil sayfasını görmek istiyorsanız yahut Notlara eklemek arzuladığınız iyi bir restoran bulursanız ne olacak?
Yalnızca "Çoklu ekran" düğmesini kullanmanız ve de internet tarayıcısını ya da S Note'u açmanız yeterli olacaktır. İnternette gezinmek veya not almak için filmi ya da tarayıcıyı durdurmanıza gerek yoktur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-10-2013, 21:03
Galaxy Note 8.0 3G Android Oyunları indir
Yanınızda taşıyabileceğiniz Muhteşem Boyut

Nerede olursa olsun ilham vermesi için tasarlandı. Düşünürler, hayal edenler, sektöre yön verenler adına oluşturulan yeni Note 8.0 piyasaya sürülüyor. Bir düşüncenizi karalayın, bir kavramı tasarlayın, fikirlerinizi organize edin ve ilhamın geldiği her yerde yaratıcılığınızı ifade edin. Metroda okumanız, bir sunum yapmanız yahut yatakta bir filmin keyfine varmanız adına hemen elinizin altında olduğunu hissedersiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-09-2013, 18:44
Android Mobile ODiN v3.00 [ROOT] Programı indir Yükle
Desteklediği Cihazlar

Samsung Galaxy S GT-I9000
- Samsung Galaxy S GT-I9000B
- Samsung Galaxy S GT-I9000M
- Samsung Galaxy S GT-I9003
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 4-09-2013, 18:34


Android SuperSu v.0.93 (Root Sonrası Yönetici Uygulaması)

Androidli telefonlar da root sonrası önemli yönetici aracı olan SuperSu'nun yeni versiyonu android marketti yerini aldı. Bu yeni güncelleme ile SuperSu 0.93 sürümüne ulaşmış oldu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-09-2013, 18:28
Android Kies v.2.3.2.12054_19_1 Programı indir Yükle


Android Kies v.2.3.2.12054_19_1 Programı indir Yükle


Samsung Galaxy Akıllı Telefonları İçin Güncelleme ve Senkronizasyon Programı olan kies'ün Haziran ayı itibarıyla güncellenen yeni sürüm:
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-09-2013, 11:11
Android Wi-Fi Kablosuz Ağlarda Güvenlik Nasıl Sağlanır
Android Wi-Fi Kablosuz Ağlarda Güvenlik Nasıl Sağlanır
Havalimanları, oteller, kafeler ve restoranlarda halka açık Wi-Fi bağlantısı saldırganların da gözbebeği konumunda. VPN kullanımıyla bu etkin noktalarda korunmak mümkün… Peki, VPN olmadan kendinizi nasıl korursunuz?
Yaz günlerinde ofislere ve evlere sığmaz olduk. Çoğumuz bir tatil beldesinde denize karşı işlerimizi hallediyoruz. Bu kadar şanslı olmayanlarımız ise, ofis yerine mobil cihazlarıyla restoran ve kafelerde vakit geçirmeyi tercih ediyor. Havalimanları, oteller ve kafeleri açık ofislere dönüştürdük. Keyfimiz şimdilik yerinde; peki ya verilerimizin güvenliği?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-09-2013, 11:09
[Android] Tehlikeli Uygulamalar Listesi

Mobil güvenlik firması Lookout’un şirket blogunda belirttiğine göre “BadNews” adlı Android için tehlikeli yazılım ailesi Google Play Store’da türemeye başladı.bu zararlı yazılım Google Play istatistiklerine göre milyonlarca kez indirildi ve 4 geliştirici hesabı üzerinden sunulan 32 farklı uygulamada mevcut. BadNews, enfekte olmuş cihazlara Rusya’da çok pahalı bir SMS tarifesi olan AlphaSMS göndererek kullanıcıların faturalarını da sömürüyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-09-2013, 11:03
Kaspersky Antivirüse Göre En Korunmasız Android Gingerbeard işletim Sistemi
Aslında eski versiyon android sistemlerin daha fazla risk taşıması şaşırtıcı değil. Eski sistemlere ilişkin yeni yeni güncellemleerin gelmemesi ve ağırlıklı güncellemelerin yeni işletim sistemlerine verilmesi, eski sistemleri kullanım açısından daha riskli hale getiriyor. Kaspersky labaratuvarlarında yapılan bir incelemeye göre göre, Gingerbeard sistemi, şu an riskli sistemlerden birisi olarak görünüyor. Yapılan araştırmaya göre cihazlarında Gingerbeard yüklü olan sistemlere, 2012'nin üçüncü çeyreğinde gelen malware saldırılarının yalnızca %50'sin engelleyebildi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-09-2013, 11:01

Android Cep Telefonlarında GPS Açığı Varmı?
Cep telefonları konum belirlerken pil ömründen ve işlemci kullanımından tasarruf etmek üzere sadece GPS'den faydalanmazlar ve mobil ağların yardımına başvururlar.
"A-GPS şeması" altında gerçekleştirilen bu işlemde mobil ağ, şu anki uydu konumunu ve saatini alıcıya göndererek uydu sinyalinin daha kolay alınmasını sağlar. Aksine, kullanıcının cihazı da GPS sinyal verilerini sunucu ağa göndererek verileri işlemeyi hızlandırabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0