Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 26-08-2015, 12:11
GO Launcher EX ve En Güzel 21 Adet Teması Apk indir
GO Launcher EX Apk indir ve GO Launcher EX Temaları
Android Dünyasında en çok indirilen launcher yani tema uygulamalarından biri olan GO Launcher EX uygulamasıdır. GO Launcher EX apk uygulaması telefonunuzu klasik görünüden çok daha güzel ve kullanışlı görünüme büründüren tema uygulamasıdır. GO Launcher EX uygulamasını kurduktan sonra bu uygulamaya ait 21 adet temayıda sizler ile paylaşıyorum. Bu 21 adet temadan hangisini severseniz telefonunuzu o tema ile süsleyebilirsiniz. Bu launcher uygulamaları telefonunuzu kullanım olarak oldukça kullanışlı duruma getirir. Temaları kurmadan önce GO Launcher EX uygulamasını mutlaka telefonunuza kurmalısınız aksi halde temalar tek başlarına çalışmaz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-11-2014, 00:47
Basic GO Launcher Theme (GO Launcher Uygulamasının Teması)

Basic GO Launcher Theme (GO Launcher Uygulamasının Teması)
Basic GO Launcher Theme uygulaması Go Launcher uygulamasının temasıdır ve Go Launcher uygulaması olmadan çalışmaz. Go Launcher uygulaması android için yapılmış en iyi tema ve launcher uygulamasıdır ve yüzlerce teması vardır. Basic GO Launcher Temasıda bunlardan bir tanesidir. GO Launcher uygulaması androidde en çok kullanılan tema uygulaması diyebiliriz ve yüklemezseniz pişman olacağınız bir uygulama diyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-10-2014, 19:17
Miracle GO Launcher Theme (GO Launcher Teması)


Miracle GO Launcher Theme (GO Launcher Teması)

Miracle GO Launcher Theme uygulaması GO Launcher EX programının ek tema uygulamasıdır. GO Launcher EX programı olmadan çalışmaz. GO Launcher EX En iyi android tema ve launcher uygulamalarından bir tanesidir ve yüzlerce teması mevcuttur. Miracle GO Launcher Theme uygulamasıda bunlardan birisi ve çok güzeldir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-09-2014, 21:51
Sweet Pea Go Launcher Theme (Go Launcher EX Teması)
Sweet Pea Go Launcher Theme (Go Launcher EX Teması)
Telefonlarımız, özellikle android işletim sistemine sahip olan akıllı cep telefonlarımız bizlerin, günümüzün teknolojisine ayak uydurabilmek adına neredeyse her şeyidir. Böylesine bir teknoloji gelişmişliği ve böylesine bir sistem yaratılmışlığından faydalanabilmek de herkesin hakkıdır. Android telefonlar içeriklerinde bulundurdukları google play store sayesinde birçok programa ücretsiz ya da ücretli olarak ulaşmanızı, böylelikle yaşamınızda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok şeyin telefonunuzda yer almasıyla daha da kolay bir yaşam sürdürmenizi sağlıyor. Telefonların içerisinde bulunan launcher sistemler ise ana ekran görüntüsü demektir. Ana ekrandaki menü görünümünü, yazı şekillerini ve ekran rengiyle görüntüsünü dilediğiniz gibi zevkinize göre değiştirebilmenize de imkân sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-07-2014, 07:30
Glass GO Launcher Theme Apk indir

Glass GO Launcher Theme Apk indir
Glass Go Launcher Theme çok başarılı bir uygulamadır. Çok güzel oyunlardan bir tanesidir. Bütün bu uygulamalar google play store farkı ile karşınıza çıkar. Tamamen ücretsiz bir uygulama olup google play store ile indirilir. Bu aslında tamamen yeni temalar ve içerikler ile kaşrınıza çıkan bir uygulamadır. App çekmece arayüzü, klasörler, hassas uygulama simgeleri ve temalara dair daha bir çok şey bu uygulama ile telefonunuza renkli bir görünüm katar. Çok farklı tasarımlar ve temalar bu uygulamanın içinde bulunur.
Devamı
  • Yorumlar: 0