Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 2-01-2017, 06:55
2017'nin En Güzel Kurban Bayramı Duvar Kağıtları
2017'nin En Güzel Kurban Bayramı Duvar Kağıtları
Uygulamanın Amacı: Kurban Bayramına çok az bir zaman kala android telefonlarınızda kullanabileceğiniz Kurban Bayramı Duvar Kağıtları uygulamasını sizlerin beğenisine sunduk.Uygulama üzerinden istediğiniz,sevdiğiniz duvar kağıdını seçip telefonunuza ister duvar kağıdı ister kilit ekranı olarak ayarlayabilirsiniz.

Uygulama Nasıl Kullanılır: Uygulamayı kurduktan sonra istediğiniz duvar kağıdını telefonunuza uygulayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-12-2016, 21:30
Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat Sitesinin Resmi Uygulaması
Zingat Pro apk indir
Emlak arayışı olanlar için akıllı emlak sitesi olan Zingat.com ile kullanılan Android uygulaması sayesinde emlak arayışınızda yardımcı olan Zingat Pro ile istediğiniz konut emlak ve ofis gibi arsa arayışlarınız için uygun konumda seçenekleri size sunarak hizmet vermektedir. Kolay ve pratik bir yöntem sayesinde size en uygun olanı sunarak seçimini de yardımcı olmaktadır. Akılı telefonlarınıza Zingat Pro apk indir kolaylıkla en uygun kredi imkânı ödeme seçeneklerini göz önüne alarak bütçenize en uygun imkânda emlak hakkında bilgilendirmektedir. Bulunduğunuz yere en yakın yerdeki ilanları size sunarak karar vermenizde ve seçmenizde oldukça yardımcı olan bir uygulamadır. İşyeri arayışınızda ev arayışında ya da arsaya ihtiyacınız varsa kolaylıkla bu hizmeti kullanarak size uygun olan yeri bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-07-2016, 09:00
Happn Sosyal Arkadaşlık Uygulaması Apk indir
happn Apk indir
Bazı uygulamalar vardır gerçekten şaşırtıcı ve kullandıkça farklı izlenimler veren bir türdür. Bu uygulamalardan biri de happn adı verilen uygulamadır. Bu uygulama hoşlanılan ve tekrar bulmak istediğin kişileri bulmak adına yardımcı olmaktadır. Kaçırılan fırsatların yeniden insanın önüne çıkması ve elde edilmesi son derece farklı ve ayrı bir deneyim sunmaktadır. Bu tür uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz. Özellikle çok kısa sürelerde bir arada bulunduğunuz ama iletişim kanalınızın kalmadığı durumda mutlaka gerçekçi ve tercih edilebilir bir durumda olmak son derece önemlidir. Happn uygulaması ile birlikte gizli ve güvenilir bir şekilde aramaların yapıldığı ve rahatsız edici bir durumun olmaması son derece önemlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-07-2016, 12:00
Namaz Duaları ve Namaz Sureleri Öğrenme Uygulaması
Dua ve Sureler Apk indir
Genel olarak çeşitli zamanlarda ve dini günlerde insanlar teknolojinin vermiş olduğu rahatlıktan faydalanarak ibadetlerini yerine getirmek istemektedirler. Böylelikle bu tür isteklere karşı çeşitli uygulamalar geliştirilmiştir. Bu uygulamalardan birsi de dualara ve surelerin programlara yerleştirilmesidir. Bu uygulamayı sitemizden rahatlıkla indirebilme şansınız vardır.Belirtilen çeşitli dua ve sureler sistemli bir şekilde programlardan indirilip takip edilebilmektedir. Böylelikle istenilen dualar ile genel takip sağlanırken telefonlar veya akıllı cihazlardan bunlar rahatlıkla söylenebilir. Namaz duaları, Sureleri, Namaz, Esma-ül Hüsna ve genel anlamlar belirtilecek şekilde verildiği gibi hadisler ve İslam’ın temel şartları ve bu şartlara uyacak şekilde imanın da şartları da yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-06-2016, 16:36
Kapalı Mahallerde Sigara içenleri Yeşil Dedektör ile Yetkililere Bildirin
Yeşil Dedektör Apk indir
Ülkemizde 2008 yılının Mart ayında dumansız hava sahası sloganı ile bir kanun çıkarıldı. Kanun, tüm kapalı alanlarda sigara içilmesini yasakladı. Bu uygulama sağlık Bakanlığı’nın denetim ekibi ile yüzbinlerce denetimden geçti. Şimdi Sağlık Bakanlığı 31 Mayıs Dünya Tütünsüzlük Günü'nde Yeşil Dedektör adlı yeni bir uygulama başlattı. "Gençlerle Tütünsüz Bir Geleceğe" sloganıyla Ankara'da yapılan çalıştay toplantısında bu uygulamanın eylem planı açıklandı. Bu uygulama İstanbul Sağlık Müdürlüğü ile yapılacak ortak bir çalışma olacak.Kanunlardan önce insanların sağlığını hiçe sayarak kapalı ortamlarda sigara içmeye devam eden ve buna izin veren kurumlar bizzat halk tarafından bu uygulama ile denetlenmiş olacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-05-2016, 00:38
The Rock Clock Çalar Saat Uygulaması
The Rock Clock Apk indir
The Rock Clock cep telefonundan ayarlanan zaman geldiğinde alarm çalarak uyandırma sağlayan bir cep telefonu yazılımıdır. Çalar saatlerin bu işlevi göreceğini söyleyenler için The Rock Clock yazılımının bazı önemli farklarını belirtmek gerekir. Bu alarm yazılımında erteleme imkânı bulunmamaktadır. Normalde alarm sistemleri erteleme tuşuyla defalarca ötelendiğinden kesin bir uyanma için yeterince etkili olamıyorlar. Cep telefon alarmlarında da aynı durum söz konusudur. Çoğu bu öteleme işini kendi başlarına yapıyor. The rock clock uygulaması ise ısrarcı. İşlevi bitinceye yani kalkıp gerektiği gibi programı kapatıncaya kadar durmuyor ve normal alarmlara göre uyandırma ihtimali çok fazla artışa geçiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2016, 20:31
Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim indir

Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim apk indir

İnternet olmadan hem arapça hem latin harfli hemde meal şeklinde Kuran-ı Kerim okuyabileceğiniz 1 yazılımdır.Kaldığınız yerdende devam etme özelliği mevcuttur.Aynı zamanda ayeti hem arapça hem latince hemde meal olarak paylaşabilirsiniz.Bir yandan da programda esma-ul husna bile bulunmaktadır.istediginiz esma içinde zikir çekebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:16
2016'nın En iyi Android islami Uygulamaları

2016'nın En iyi Android islami Uygulamaları
Kişiler eski zamanlarda hayatlarının aslında ne kadar zor olduğunu şimdi anlamaktadır. Eskiden bir buluşmaya gitmek için haber gönderilmesi, buluşulacak yerde saatlerce beklenilmesi gibi pek çok zor durum bulunmaktadır. Ancak artık teknolojinin ilerlemesi sonucu bu durum ortadan kalkmaktadır. Artık cep telefonları daha küçük ve işlevsel yapılmaktadır. Dizüstü bilgisayarlar hatta bilgisayar yerine onun her işlevini gerçekleştiren ancak bilgisayardan daha küçük ve taşıması daha kolay olan tabletler üretilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-12-2015, 23:18
Android Uygulamaları ile Sigarayı Bırakmak Çok Kolay Buyrun Deneyin!
Sigarayı Bıraktıran Uygulamalar
Arkadaşlar toplam 13 yıl ve günde 2-3-4 pakete kadar sigara içtim. Malesef sigara son yılların en büyük ve en kötü alışkanlığı. Şahsen kendim sigarayı 5 yıl önce champix ilaç ile bıraktım. Şuan sigarayı bırakalı 5 yıl oldu ve ben keşke hiç başlamasaydım diyorum.Sigarayı bıraktırmayı amaçlayan bir sürü saglik kuruluşu ve danışma hattı bulunmaktadır.Teknolojinin gelişmesiyle beraber sigarayı bıraktırmaya amaçlayan android uygulamaları da telefonlarımızda yerini almaya başladı. Bu makamda sizlere en çok kullanılan sigarayı bıraktıran uygulamaları tek konuda toplamaya çalıştım.Sırasıyla bu uygulamaları tanıtıyorum.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-12-2015, 22:39
internet Gerektirmeyen Yemek Tarifleri Uygulaması

internet Gerektirmeyen Yemek Tarifleri Uygulaması
internetsiz yemek tarifleri apk android telefon ve tabletler için kolay ve basit yemek tariflerini yapabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamada Adan Zye tüm tarifler bulunmaktadır ve yemek tariflerinin uygulaması basit ve kolaydır. Uygulamayı yükledikten sonra internete ihtiyaç duymadan tarifleri öğrenebilir ve nefis yemekler yapabilirsiniz. Ne yemek yapacağım diye düşünürseniz uygulamanın rastgele tarif menüsünü kullanarak değişik yemekler yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0