Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: Dün, 18:37
Yasaklı Sitelere Youtubeye ve Twittere Girme Uygulaması Hola Ücretsiz VPN Apk indir
Hola Ücretsiz VPN Apk indir
VPN son zamanlarda en popüler olan telefon uygulama kategorisi içerisinde yer alıyor. Herkes para verip satın aldığı interneti rahatça, hiçbir engele takılmadan gezinmek ister. Ancak internetin kullanımı nedeniyle aslında IP adreslerimizden bizim kim olduğumuza erişebilirler, yani kimliğimizi istediğimiz gibi gizleyemeyiz aslında, bir program hariç.Hola VPN kullanarak internetteki bütün engelleri aşabilir, hızlı ve ücretsiz bir şekilde kimliğinizi gizleyerek rahat rahat ve özgürce internette gezinebilirsiniz. Sınırsız ve ücretsiz olan hola ücretsiz vpn apk indir başlıklarında vakit harcamak yerine apk dosyasını direkt akıllı telefonunuz ya da tabletinize indirin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-01-2017, 22:23
Android Opera Mini web browser (Opera internet Tarayıcısı)
Android Opera Mini web browser (Opera internet Tarayıcısı)
Akıllı Telefonlar İçin Opera İnternet Tarayıcısı

Opera Mini 6 Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Ekran kalitesi veya hız anlamında geliştirmeler içeren yeni sürüm internette keyifle gezmenizi sağlayacak.

Şık 1 tasarımla zoom, scroll, parlaklık anlamında önemli geliştirmeler içeren Opera Mini 6 cep cihazınızda bilgisayar kalitesinde web deneyimi yaşamanızı sağlayacak,
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 10-01-2017, 21:58
Yandex.Browser Uygulaması

Akıllı telefon ve tablet için Yandex.Browser İnternet Browser

Yandex ülkemize geçtiğimiz sene geldiğinden beri hiç bir şekilde durmadan çok yeni ürünlerini sağlıyor ve de internet dünyasında öbür firmaların cesaret edemediği bölümleri atmaya sürdürüyor. Yandex.Browser, şirketin PC ve Mac'ler için ürettiği kullanışlı bir internet tarayıcısıydı ve hemen şimdi de Android akıllı cihaz ve tabletler için oluşturulmuş sürümü bizlerle beraber.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-01-2017, 20:38
Yasaklı Sitelere Youtube-Twitter-Facebook Giriş Turbo VPN Uygulaması
Turbo VPN – Unlimited Free VPN apk indir
Giremediğiniz ya da girmekte zorlandığınız bütün web siteleri için çözüm oldukça basit. Arama motorunun kutusuna turbo vpn – unlimited free vpn apk indir yazdığınız zaman karşınıza çıkacak olan sonuç vpn konusunda dünyada bir numara olan bir programı ifade etmektedir. Bu vpn sayesinde yasaklı, engelleri, bloklanmış bütün sitelere kolaylıkla giriş yapabilir, herhangi bir engel ile karşılaşmadan internette gezinebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Turbo VPN sayesinde gerçek kimliğinizi gizleyerek arkanızda hiçbir iz bırakmadan, güvenli bir biçimde internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Turbo vpn programı sizden hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 07:18
2017'nin En iyi Android Sistem Araçları


2017'nin En iyi Android Sistem Araçları
Eskiden kişiler birbirleri ile haberleşmek için fazlası ile uğraşmaktadırlar. Daha sonradan çıkan cep telefonları, bilgisayar, internet ve internet üzerinden haberleşme sayesinde iletişim daha kolay bir durum olmaktadır. Artık cep telefonları da yerlerini akıllı telefonlara, bilgisayarlarda tabletlere yerini bırakmaktadır. Bu sayede herkesin hayatı daha da kolaylaşmaktadır. Akıllı telefon dendiği zaman kişilerin aklına geniş bir yelpaze gelmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 20:32
2017'nin En Çok indirilen Android Uygulamaları
2017'nin En Çok indirilen Android Uygulamaları
Telefonlar Android özelliği kazandığından beri cebimizden eksik etmediğimiz cep bilgisayarlarımız haline geldi. Her gün bir yeni özellikle daha karşımıza çıkan Android uygulamalarıyla telefon bağımlılığımız arttı. Her anlamda hayatı kolaylaştıran bu uygulamalara istediğimiz her yerde ulaşma kolaylığına sahibiz; metrobüste, minibüste, trende, iş yerlerinde her yerde gördüğümüz telefonla meşgul olan bu uygulamalarla stres atan kişilere rastlamak mümkün.Her birimizin telefonunda bulunan bu uygulamalardan en çok tercih edilenleri incelersek; vazgeçilmezlerimizin başında Facebook, İnstagram, Twitter, Youtube, Gmail, Whatsapp, Messenger listenin başını çeken uygulamalar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 20:29
En iyi Android imsak Vakitleri 2017
imsak Vakitleri 2017 Apk indir
İmsak kelime anlamı olarak bir şeyi yapmaktan el ayak çekme ve nefsine engel olarak o şeyi yapmama anlamına gelmektedir. Ramazan ayında oruç tutacak kimseler sahur yaptıktan sonra sabah ezanı ile birlikte yeme ve içmeyi bırakırlar. İşte bu yeme ve içme işlemlerine son verildiği an imsaktir. Hemen hemen takvimlerin tamamında imsak saatleri belirtilir. Bu vaktin başlaması tan yerinin aydınlanmaya başlamasına rastlar. İmsak vaktinden iftara kadar yemeden içmeden el çekilir. İmsak vakti bir nevi oruç yasaklarının başlama saatidir diyebiliriz. İmsak ile sabah namazının vakti girer. İmsak vaktinin girişiyle beraber oruç başlar. Sabah ezanı okunur. İmsak vaktinin girişi ve ezanın okunmasıyla yeme içme kesilir ve oruca niyetlendiler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 20:28
Olmazsa olmaz android uygulamaları 2017
2017 nin Olmazsa olmaz android uygulamaları
Teknoloji artık hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünleri doğru kullanmak için doğru uygulamayı kullanmak da oldukça önemlidir. Bir milyondan fazla uygulamanın bulunduğu android sisteminde, ihtiyaçlarınıza, hobilerinize ve günlük alışkanlıklarınıza uygun uygulama bulabilirsiniz. Ancak bu kadar çok uygulamanın olduğu bir sistemde en verimli ve en kullanışlı uygulamayı bulmak elbette ki oldukça zordur. Bu makalemizde android sistem kullanımını kolaylaştıran ve verimli hale getiren olmazsa olmaz android uygulamaları bir arada topladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 20:26
En Doğru Şafak Sayar 2017 Android Uygulaması
Şafak Sayar 2017 Apk indir
Vatani görevini yapmakta olan askerlerin terhis tarihlerini hesaplama için internet üzerinde birçok uygulama mevcuttur. Bu uygulamalar sayesinde askerde geçirdiğiniz sürenizi ve terhis olacağınız tarihi öğrenmeniz mümkündür. Bu tür uygulamaları günümüzde artık akıllı telefonlarımızda da görmemiz mümkün hale gelmiştir. İnternet üzerinden veya akıllı telefonlarımızın uygulama marketlerinden Şafak sayar 2016 apk indir yazarak terhis tarihini doğru hesaplayan programlara erişmeniz mümkün olmaktadır. Telefonunuza indirmiş olacağınız şafak sayar uygulaması sayesinde askerde geçirdiğiniz süreyi il plaka kodları ile beraber görebilir, terhis tarihinizi doğru olarak hesaplayabilir ve kalan gününüzü sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-12-2016, 07:13
CHOMAR Antivirüs ve Güvenlik Uygulaması Apk indir
CHOMAR Antivirüs ve Güvenlik Apk indir
İlk % 100 yerli teknoloji ile geliştirilmiş olan chomar antivirüs ve güvenlik android tabanlı akıllı telefonlarda kullanılabilmektedir. Türkiye' de ilk olması ve % 100 yerli Türk mühendisliği ile geliştirilmiş olması çok önemli bir ayrıntıdır. Bu antivirüs uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu güvenlik uygulaması sayesinde sanal dünyada gezinirken android uyumlu cihazınızın zarar görmesine kesinlikle engel olabilirsiniz.Her türlü mobil tehdit içeren virüslere karşı başarılı bir koruma sağlamaktadır. Örneğin trojan ve casus yazılım gibi tehlikeli virüslerden de korumaktadır. Chomar antivirüs ve güvenlik yazılımı özellikleri ile de dikkat çekmektedir. En önemli özelliği isteğe bağlı olarak virüs taraması yapabilmesidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0