Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 20-12-2016, 22:10
2017 nin En iyi Navigasyon Uygulamaları
2017 nin En iyi Navigasyon Uygulamaları
Giderek yaygınlaşan android uygulamaları cep telefonlarını işlevsel bir hale getirirken navigasyon uygulamaları ile de özel bir cihaz haline geliyor.Navigasyon uygulamaları arasında öne çıkan Google Maps telefonunuz için en ideal navigasyon uygulamalarından biri olarak öne çıkıyor. İnternet bağlantınız olduğu sürece hiçbir zaman kaybolmayacak her zaman kolayca yön tayini yapabileceksiniz. Ücretsiz olarak Android telefonunuza indirip kurabileceğiniz bu uygulama da sizin için öze bir harita deneyimi sunuyor. Kullanıcı dostu seçenekleri ve kullanışlı ara yüzü ile telefonunuzda en sık kullanılacak bu program ile sesli ikaz seçenekleriyle de özel ayrıcalıklara sahip olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-12-2016, 21:12
Sunexpress Uçak Bileti Sorgulama Uygulaması
SunExpress Apk indir
Seyahat etmek artık günümüz şartlarında kolay olmaya başlamıştır. Eskiden uçağa binmek korkutucu ve imkânsız gelirken, günümüzde bu düşünce yok olmuştur. Hemen hemen herkes uçak ile yolculuk yapmıştır ve ya yapmak ister. Hem zamandan kazanacağımız bu ulaşım şekli hem de kampanya dahilinde olduğu zaman maddi açıdan da bizlere kolaylık sağlıyor. Bilet alırken zorlanmayacağımız bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Akıllı telefonlarınızdan yapacağınız kolay bilet alım işlemi daha pratik bir yoldur. SunExpress android uygulaması yapmış olduğu program sayesinde siteye girmek ile uğraşmadan yardımcı olan menüler sayesinde işlemlerimiz adım adım gerçekleşmektedir. Sadece bilet alımında değil, rezervasyon gibi işlemlerinizde bile yardımcı olacak bir uygulamadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-09-2016, 23:03
Google Trips ile Gezdiğiniz Yerleri Paylaşın
Google Trips Apk indir
Google'ın sunduğu ücretsiz servis olan Google Trips ile turistler istedikleri yeri istedikleri mekânı her türlü özelliği ile bulabilecek ve gönüllerinin istediği gibi her yeri sorunsuz gezebilecekler. Google Trips, birçok uygulamayı bir araya getirdi.Gezginler için rehber olan Google Trips mobil uygulama; gitmek istediğiniz yeri gösteren bir harita, gezilecek gidilecek yerler, mekânlar gibi birçok bilgiyi anında hizmete sunmaktadır. Çevrimiçi kullanılabildiği gibi çevrimdışı da kullanılabilen Google Trips Android uygulama Türkçe içeriği desteklememektedir. Google Trips ile haritadan gitmek istediğiniz yeri bulabilir, bu yerin ünlü mekânlarını ve bu yerlere nasıl gidileceğini bulabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-05-2016, 23:51
Uçak Bileti Satış Acentalarının Gerçek Zamanlı Arama Motoru
Skyscanner Apk indir
Skyscanner, Türkçe ye gökyüzü tarayıcısı, araştırmacısı" olarak geçen bir hava yolu uçak bileti arama programıdır. Bu yazılım, 2001 yılında sıkı bir dostlukları da olan Gareth Williams, Barry Smith ve Grimes adlı üç bilişim uzmanı tarafından tasarlanmıştır. Bu üç dost sürekli beraber vakit geçirdiklerinden kış sporlarına düşkünlükleriyle bir gün kayak merkezi arayışına girişirler. Fakat aradıkları uçak biletini ve uçuş rotasyonlarını bir türlü tam olarak belirleyemezler ve bu onlar için unutulmaz bir hayal kırıklıkları olarak kalıcı bir etki bırakır.Bu hayal kırıklıklarının sonucunda kendilerinin tasarlayacağı ve merkezi olarak da Edinburg düşündükleri bir hava yolu uçak bileti arama motoru tasarlamaya karar verirler ve sonunda bunu aynı yıl içerisinde faaliyete geçirirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-05-2016, 20:17
Araç Kiralamada Piyasanın Öncüsü Garenta Uygulaması indir
Garenta Apk indir
Ülkemiz üzerinde en çok talebin olduğu sektörlerden biri de araç kiralama sektörü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sektör içinde yer alan öncü grup da Garenta firması olarak bilinmektedir. Bu firma birçok araç filosu ile tüm kurumsal müşterilerine ve bireysel müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet verebilmekte ve bu bağlamda da tüm Türkiye üzerinde bulunan şubeleri ile aktif olarak araç kiralama servisi yapabilmektedir. Bu firma kapsamında bulunan araç marka ve modelleri de oldukça fazla sayıdadır. Cip türü araçlardan, sedan tipi araçlara kadar birçok farklı araç seçeneği ile ve birçok farklı model ile söz konusu firma üzerinden araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca özel Turkcell kampanyaları ile de araç kiralarken son derece uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2016, 22:00
GPS Cep Telefon Numarası ile Yakınınızdaki Arkadaşlarınızın Yerini Bulun
GPS Cep Telefon Numarası Takip
Tüm cihazlarda kullanıma uygundur. Girilen cep telefonu numarasını hiçbir hataya yer vermeden bulur ve nerede olduğunu öğrenmek istediğimiz kişinin yerini gösterir. Arkadaşlarınız veya ailenizin daha önce nerelere gittiklerini görmeniz de mümkündür. Arkadaşlarınız sizin yakınınızda olduklarında uygulama size haber verir. Arkadaşınızın veya herhangi bir aile ferdinin çalınan veya kaybolan telefonunu GPS Cep Telefon Numarası Takip uygulaması yardımıyla kolayca bulabilirsiniz. Bu uygulama tamamen ücretsizdir. Sınırsız sayıdaki yerleri kaydetme özelliğine sahiptir. Arkadaşının konumu ve telefonunun pil durumunu bu uygulama sayesinde rahatça görebilirsiniz. GPS Cep Telefon Numarası Takip uygulamasının Google Play puanı 5 üzerinden 4,4’dür. Friend Locator Tarafından piyasaya sürülmüştür.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 23-01-2016, 16:16
2016'nın En iyi Android Navigasyon ve Harita Uygulamaları
En Çok indirilen Android Navigasyon ve Harita Uygulamaları
Navigasyon seyir anlamına gelen yön bulmak için kullanılan bir sistemdir. Bir yerden bir yere gitmek için en elverişli yolun belirlenmesinde kullanılmaktadır ve bulunulan yer ile varılmak istenilen yerin tespiti ile başlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu özellik hayatımızın birçok alanında kullandığımız telefonlarda da yer almaya başlamıştır. Akıllı telefonların büyük bir avantajı olan sistemin gelişimi devam etmektedir.
Akıllı telefonlardan çoğunun işletim sistemini oluşturan ve sürekli yenilenen özellikleriyle Android, bu uygulamanın kullanımına elverişlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-12-2015, 19:51
World Phone (Yurt Dışındaki Görüşmelerden Tasarruf Etme Uygulaması)
World Phone Apk indir
Yurtdışı aramaları bilindiği gibi çok pahalıdır. Kısa süreli konuşmalar bile kat kat fazla gelen faturalarla sonuçlanmaktadır. Artık bu yeni World Phone uygulamasıyla bu problemler tarih oluyor. World Phone uygulamasını ücretsiz indirerek iletişim maliyetlerinizi %80'e kadar indirebileceksiniz. Arkadaşlarınız, akrabalarınız ve sevdiklerinizle konuşmanın daha kolay ve ucuz yolu mevcut. İletişim için ağır operatör vergileri ödemek zorunda kalmazsınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-12-2015, 14:19
Hız Kamerası Dedektörü Radar Beep Apk indir
Radar Beep Apk indir
Selam www.cepkutusu.com değerli kullanıcıları Google Play'de Yer alan başka bir uygulamadan bahsedeceğim. Beep denilince akla ilk gelen şeylerden bir tanesi çizgi film karakterlerinden Road Runner adlı karakterimiz geldi değil mi? Şimdi işin şakası bir tarafa bırakıp bu uygulamanın içeriklerini anlatacağım. Radar beep- radar dedektörü adı altındaki bu uygulamamız trafikte radarların soru eden kişiler için harika bir uygulamadır. Kısaca radarların yerlerini algılar ve size tespit eder. Size radarların nerede olduğunu göstermek ve trafik cezalarından kaçmanıza yardımcı olmak için gps ve internet bağlantınızı kullanır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-12-2015, 09:26
Google Earth Bu Öğe Ülkenizde Kullanılamıyor Hatasının Çözümü ve Apk Dosyası
Google Earth Apk indir
Uygulamanın Amacı: Google Earth uygulaması dünyayı gökyüzünden 3D görmenizi sağlar. Tüm şehirleri 3D olarak görüntüleyebilirsiniz ve şehirlerde turlar atabilirsiniz. Ülkemizde bir çok insan bu Google Earth uygulamasını yüklemeye çalışsada ''Bu Öğe Ülkenizde Kullanılamıyor'' hatası alıyorlar yada bazen Bu öğe hiçbir cihazınızla uyumlu değil hatası alıyorlar. Bu uygulamayı google play üzerinden yüklemeye çalıştığınızda bu hataları alırsınız ancak uygulamayı sitemizden indirip kurduğunuzda hata almayacaksınız ve güzel şekilde kullanacaksınız. Unutmayın uygulamayı yüklerken bilinmeyen kaynaklar bölümünü açmanız gerekmektedir.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Menü > Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar bölümünü aktif ettikten sonra uygulamayı indirip cihazınıza kurunuz ve kullanmaya başlayınız.
Gerekli Android Sürümü: Cihaza göre değişir
Uygulamanın Sürümü: Cihaza göre değişir
Devamı
  • Yorumlar: 0