Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 26-11-2016, 22:50
Prisma Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Apk indir
Prisma Apk indir
Akıllı telefonlar, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bu akıllı telefonlar üzerinden en çok kullandığımız özelliklerin başında ise, hiç şüphesiz kamera gelmektedir. Özellikle 2010 yılında hayatımıza giren ınstagram uygulaması sayesinde, herkes adeta profesyonel bir fotoğrafçıya dönüştü.Günün hemen hemen her anında, nerede olduğumuzu, ne yaptığımızı, ne yediğimizi, ne içtiğimizi, akıllı telefonumuzun kamerasıyla çekip, sosyal medya üzerinden paylaşıyoruz. Bu nedenle birçok fotoğraf düzenleme ve filtreleme uygulamaları piyasaya sunuldu. Bu uygulamalar sayesinde, eskiden sadece profesyonel fotoğrafçıların yapabildiği filtreleme işlemini de öğrenmiş olduk.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-04-2016, 07:50
Google Play Filmler Android Uygulaması Apk indir
Google Play Filmler Apk indir
Google play filmler, Android işletim sistemi ile çalışan telefonlar veya tabletlerden izleyebilmeniz için film kiralama ve satın alma uygulamasıdır. Google play filmler uygulaması sayesinde vizyona girmiş olan son filmleri izleyebilirsiniz. Son filmlerin yanı sıra eski filmleri de kiralayarak veya satın alarak izleyebilirsiniz. Tarzınız olan filmleri kiralayarak veya satın alarak tabletlerinizden ve Android işletim sistemi olan cep telefonlarınızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz.Google play filmler uygulaması ile piyasadan satın alacağınız filmleri daha düşük bir ücret karşılığında dilerseniz kiralayabilir, dilerseniz satın alarak izleyebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip olan cep telefonlarınızın veya tabletlerinizin yanı sıra Chromecast bağlı aracı ile HD kalitedeki Televizyonlarınızda izleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 5-04-2016, 22:51
Android Resim yapma uygulamaları
Android Resim yapma uygulamaları
anroid telefonlar içerik bakımından oldukça zengin olan telefonlar olduğundan dolayı kişiler android telefonlarını kullanarak, oyun oynayabilir, müzik dinleyebilir, internette yer alan online sitelerden alışveriş yapabilir, çektiği fotoğrafları düzenleme programları ile düzenleyebilir veya yeni resimler yapabilme şansına sahip olabilir. Android telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafların farklı görsellere ulaşmasını sağlayabilmek adına, MomentCam gibi çektiğiniz fotoğraflara yeni efektler ekleyen programları kullanabilirsiniz. Bunun dışında android telefonlarınızı kullanarak resim yapabilmek ve farklı efekt uygulamalarını kullanabilmek adına Android Resim yapma uygulamaları var olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2016, 20:47
ShowTV Android Telefon Uygulaması
Show TV Apk indir
Türkiye’nin çok uzun zamandır en çok izlenen televizyon kanallarından biri olan Show TV, bu kez Android cihazlar için yeni çıkarmış olduğu uygulaması ile karşımıza çıkıyor. Sadece televizyondan yayın olarak değil, aynı zamanda cep telefonunuzdan ya da tablet bilgisayarınızdan da artık Show TV ekranlarına kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.Show TV’nin yeni çıkarmış olduğu bu uygulama, kısa sürede binlerce kişi tarafından indirilince bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sadece canlı yayın izlemeye olanak sağlamakla ilgili çalışmalar yapılmamış, aynı zamanda eski arşivlere ulaşmaya yönelik de çalışmalar yapılmış olan bu eşsiz uygulamada kısa sürede bağlantı sağlayabiliyor olmanın da çok büyük etkisi olduğu görülüyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-02-2016, 23:32
Tivibu Android Kumandası

Tivibu Kumanda Apk indir
Tivibu Kumanda android telefon ve tabletlerde kullanılan Tivibu uydu alıcısını kontrol etme uygulamasıdır. Tivibu nun kumandasını evde kaybetseniz dahi hemen tabletinizden yada cep telefonunuzdan istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz. Tivibu android uygulaması ile Kanal değiştirme, ses ayarlarını değiştirme, seç-izle servisini kullanma, yayını durdurma, geri alma fonksiyonlarının tümünü yapabilirsiniz. Android uygulaması ile uydu alıcısına tam denetim sağlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-12-2015, 13:08
Samsung Televizyonlara Uyumlu Android Kumandası
Remote for Samsung TV Apk indir
Akşam saatlerinde evimize gelip televizyon karşısına geçtiğimizde o kumanda bir türlü düşmez elimizden. Evlerimizde birçok televizyon markası var. Peki, siz de Samsung'un ayrıcalıklı kullanıcılarından mısınız? Öyleyse size güzel bir haberimiz var. Artık kumandanıza bağlı değilsiniz. Sitemizdeki yüzlerce uygulamadan biri olan remote for samsung tv'yi telefonunuza veya tabletinize indirin, televizyon keyfinize keyif katın.Televizyon programlarına sosyal medya hesaplarınız üzerinden katılmak isterken bir elinizde telefon bir elinizde kumanda olmasına artık gerek yok. Televizyonunuzun tüm özellikleri artık tek bir cihazda; telefonunuzda.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-12-2015, 11:52
Android için En iyi Video Player VLC for Android Apk indir
VLC for Android Apk indir
VLC istenildiği gibi kullanılan bir video oynatma programıdır. İçeriğinde bulunan çözücüler sayesinde ek başka bir yazılıma gerek kalmadan pek çok video ve ses dosyasını oynatabilme özelliğine sahiptir. Basit bir ara yüze sahip olan program kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Rahatlıkla ve güvenle indirebilirsiniz. Program arka planda çalışırken sizin işlerinizi engellemez ve rahatça kullanım imkanı sağlar. Bu program sayesinde artık VLC uygulamasını masaüstü sürümde olduğu gibi android cihazlarınızda da rahatlıkla kullanabileceksiniz. Uygulama sayesinde indirmekte olduğunuz bir dosyanın hatalı olup olmadığını artık daha rahat anlayabileceksiniz. Eskiden olduğu gibi "Dosya açılmıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-12-2015, 18:45
Videolarınızı Ağır Çekim ile Çekmeyi Denediniz mi? Buyrun Deneyin...
Ağır Çekim Video FX Apk indir
İnternet birçoğumuzun kullandığı, iletişimi güçlendiren, hayatın gerekleri arasına girmiş önemli bir buluştur. Türkiye de internet kullanım oranı %56 ya ulaşmıştır. İnternet bilgiye hızlı ve kolay ulaşmamızı sağlar. Gidip göremediğimiz yerler ile ilgili bilgi edinebiliriz. Bilgi ve görsel anlamda en iyi iletişim biçimidir. Sosyal iletişim siteleri sayesinde insanların yeni dostluk ve arkadaşlık kurmaları sağlanır. Fakat bilim adamları internetin çok kullanıldığı taktirde, ruh bozukluğuna yol açtığını, aile içi paylaşımın azaldığını, göz, boyun ve bel ağrılarına sebep olduğunu kanıtlamışlardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-12-2015, 20:59
Android Root istemeyen Ekran Video Kaydetme Uygulaması
AZ Screen Recorder Apk indir
Bir çoğumuz cep telefonunda oynadığı oyunları yada tanıtımını yaptığı uygulamaların ekran görüntüsünü video olarak kaydetmek ister.AZ Screen Recorder Apk indir uygulaması telefonunuzda ne yaparsanız yapın ekranın görüntüsünü alarak paylaşıma hazır duruma getirir. Ekran videosu çekmek için tek yapmanız oyuna yada uygulamaya girip kayıt butonuna basmanız. Bastığınız anda 3 2 1 şeklinde geri sayım yaparak kayıta başlanacağını bize bildirir. Uygulamanın en güzel yanı ise ücretsiz olması ve ROOT istememesi. Sizinde bildiğiniz gibi telefonu ROOT yapmak telefonu garantiden çıkarıyor o yüzden ROOT istememesi çok iyi olmuş.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-12-2015, 20:42
Diriliş Ertuğrul Dizisi Android Apk Uygulaması
Diriliş Ertuğrul Dizisi Apk indir
Ulusal kanalımız TRT 1 de yayınlanan Diriliş - Ertuğrul Gazi' nin hayatının konu alan bu dizinin oyun dünyasında uygulama olarak google play’de yer alması biz aziz Türk Milleti için büyük bir anlam içerdiğini düşünüyoruz www.cepkutusu.com sitesi olarak.Ulusal çıkarlarımızı savunduğumuz şu günlerde böyle bir uygulamanın yapılması bizce çok güzel anlam ifade etmektedir.Uygulamamızın içeriğine incelediğimiz zaman uygulamanın arabinin‘’insanı ölüme eceli korurmuş’’ sözü karşımıza çıkıyor. Bu uygulamanın içinde sosyal medya hesapları,diriliş dizisinin sahneleri,dizi oyuncuları, Diriliş "Ertuğrul" konu alan yazılar ve tarihi,diriliş sözleri yer alan güzel bir uygulama olarak göze hitap ediyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0