Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 24-11-2016, 10:59
Google I/O 2016 (Resmi Konferans ve Seminerleri Takip Etmenizi Sağlar)
Google I/O 2016 apk indir
Tüm akıllı telefonlarınıza özel bir uygulama olan Google l/2016 uygulama resmi konferanslar ve seminerleri takip etmek için faydalı bir uygulama. Henüz pilot olarak deneme aşamasında olan çalışmalara göre ilerde cep telefonları ve tabletlerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir uygulama olarak yer alacak. Uzakta olup da istediğiniz konferanslara katılamıyorum diye üzülmeyin.Yol gösterici harita sayesinde hangi konferans nerede hemen bulabilirsiniz ve uzakta olsanız da canlı ya da geçmişte gerçekleşen toplantı konferans gibi eğitim seminerlerini izleme şansını yakalayabilirsiniz. Hemen tablet veya akıllı cihazlarınıza Google l /2016 apk indir ile indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-11-2016, 21:29
Google Play Kitap Okuma Uygulaması
Google Play Kitaplar Apk indir
Okumak istediğimiz kitapların sayısı her geçen gün artıyor. Bunun için genellikle zaman bulamıyoruz. Zamanımız olduğunda ise yanımızda bir kitap bulundurmuyoruz. Oysa telefonumuz her an yanımızda. Kitaplar uygulaması telefonumuzda olduğu sürece istediğimiz her yerde ve her an kitap okuyabiliriz. Bunun için yapmanız gereken Google Play Kitaplar apk indir linkini kullanıp bu uygulamayı telefonunuza indirmek. Böylelikle okumak istediğiniz kitaplara anında ulaşabileceksiniz.Peki, bu uygulamanın özellikleri neler? Aslında sayarak bitiremeyeceğimiz özelliklerin arasında, indirdiğiniz kitapları çevrimdışı şekilde okuyabilmeniz var. Böylelikle internetten ve şarjınızdan tasarruf edebilirsiniz. Diğer özelliklerinden bir tanesi de, okuduğunuz sayfalara notlar alabilmeniz, yer işaretleri koyabilmeniz ve metinleri vurgulu bir şekilde getirebilmeniz var.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-07-2016, 12:00
En Güzel internetsiz Yemek Tarifleri Android Uygulaması
İnternetsiz Yemek Tarifleri Apk indir
Birçok kişi çeşitli yemekler yapar ve bu yemekleri istenildiği düzende inceleyip istediği şekilde yapıp yapmadığını kontrol etmek isterler. İnsanlar bu sistemde internetsiz bir şekilde çeşitli yemek tarifleri incelemek ve internet paketlerini harcamak istememektedir.Bu durum ile birlikte denenmiş veya denemekte olacak şekilde yemek tarifleri yapmak ve istenildiği gibi yemekler adına karışıklığı önlemek çok önemli ve değerlendirilebilir bir durumdur. Bununla birlikte yemek tariflerinin kolaylıkla sunulabildiği ve istenildiği gibi tercih edilen bu ayrıntılar da çok ciddi önem kazanmaktadır. Favori yemekler ve istenildiği gibi yemeklerin yapılması son derece önemli olmaktadır. Belirlenen sosyal ağlar ve istenilen bağımsız sitelerden takip ederken bu programı indirilip özgün ve denenmemiş birçok yemeğin de tarifi incelenebilecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-02-2016, 23:16
Peygamberimizin Hayatı Gibi Sünnetle Yaşamak android uygulaması

Sünnetle Yaşamak Apk indir
Peygamber efendimizin sünnetlerini günlük hayatımıza uygulamak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir uygulama. Gerçek kaynaklardan alınan sünnetleri günlük hayatımıza uyarlayarak anlatan uygulama ile sizlere gün içinde hatırlatma yaparak yardımcı oluyor. Hangi sünnet günlük kaç kez yapılıyor hatırlatan uygulama müslüman arkadaşlarımızın oldukça hoşuna gidecek.Güzel dinimizin sünnetlerinide ibadetimize katmak istiyorsanız bu uygulama tam sizlere göre.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2016, 11:06
Türkçe Kur'ân-ı Kerim ve Kuranı Mp3 olarak dinleme uygulaması

Kur'ân-ı Kerim – MP3 Quran Apk indir
Kur'anı Kerim apk indir android telefon ve tabletlerde kullanılan kuranı kerim Türkçe olarak okuma uygulamasıdır. Kuranı hemen hemen her yerde okuyup dinimiz ile ilgili bilginizi arttırabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan uygulamada her yan detaylı şekilde hazırlanmıştır. Arapça yazının altında Türkçe anlamı yazmaktadır. Okumak istediğiniz surenin üzerine tıkladığınızda sureyi okuyabilirsiniz.
Kuranı Kerim uygulamasının özellikleri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-12-2015, 13:54
Şifalı Olduğu Düşünülen Dualar Uygulaması
Şifalı Dualar Apk indir
Tarihte her canlı var olduğu sürece yaşam ve ölüm arasında Allah'ın verdiği hayatı yaşamaktadır. Her hayrın sahibi Rabbimiz, bazen şer ile de kendisine iyi bir kul olabilmemiz için bizi sınamaktadır. Hayatımızın büyük bir bölümünü sağlıkla yaşayabildiğimiz gibi, çeşit çeşit hastalıklara da göğüs germemiz gerekmektedir. Allah-ü Teala yarattığı her hastalığın şifasını da vermiştir. Elbette ki ilmi bir kenara koymayacağız. Günümüzde tıp ilerlemiş, türlü türlü hastalıklara çare bulunduğu gibi, birçok hastalığa da ne yazık ki çare bulunamamıştır. Biz her iki durumda da bizi yaratan Allah'ın dua kapısını çalmalıyız.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 21-12-2015, 22:48
Kur'an Ezberleme Android Uygulaması
Kur'an Ezberleme Uygulaması Apk indir
Apk sitesinde yer alan android uygulama ve oyunlarla insaların ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Apk indir ile hayatın gerçek yüzünü görebilirsiniz. Her kesime ve yaşa göre apk oyun indir işlemi yapabilirsiniz. Apk indir yaptığınız zaman aradığınız uygulama veya oyunları adroid olarak kullanabilirsiniz. Örneğin; Kur'an ezberleme bu kadar kolay olmamıştır. Kur'an öğrenmek isteyenler veya kur'an öğretmek isteyenler apk android sitesinden bu uygulamayı indirerek istediğinizi yapabilirsiniz. İnsanların zihinlerini ve beyinlerini geliştirmek için kullanılan bu apk uygulamaları herkes tarafından kullanılmaya açıktır. Her yaş için kullanılan bu android uygulamaları insanların boş vakit diye değerlendirmeye çalıştıkları anda bile insanları öğrenmeye yönlendirmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-12-2015, 23:31
islamın Şartları Android Apk Uygulaması
islamın Şartları Apk indir
Günümüzde bakıldığı zaman ülke nüfusunun büyük bir çoğunluğu İslam dinine mensup olarak yaşamaktadır. İslam dinine bakıldığı zaman İslam dinin emrettiği bazı hal ve hareketler bulunmaktadır. Bu durumlara bakıldığı zaman insanların neyi yapması gerektiği neyi yapmaması gerektiği hakkına kişilere bilgi vermektedir. İslam’ın emrettiği hal ve hareketleri genel olarak İslam’ın şartını inceleyerek öğrenebilir. İslam’ın şartına bakıldığı zaman İslam şartı için öncelikle namaz dinin direği olduğundan dolayı İslam kişilere namaz kılmayı emretmektedir. Namaz kılma yanında namaz esnasında okunan süre ve ayetlerin için yer aldığı KURAN-I KERİM’İ okumayı da emretmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-12-2015, 11:35
Kur'an-ı Kerim'i Okuma Elif Ba Uygulaması indir
Elif Ba Apk indir
Oyunlar hafızayı çalıştıran, güçlendiren öğrenme ya da eğlenme araçlarıdır. Android tabanlı uygulamalar ve oyunlar bir havuzda depolanır ve bu depodan ihtiyaca göre çıkarılır, indirilir. Bu havuz bir paylaşım platformudur. Bu uygulama ve oyunlar ücretsiz olup apk indir komutu ile bunlara ulaşmak çok kolaydır. Günümüzde öğrenmenin temelinde yaşayarak, oyun yoluyla öğrenme yer almakta olup bu tarz öğrenme kalıcı olmaktadır. Çocuklar en iyi oyun oynayarak bir nevi yaşayarak hayatı öğrenirler, öğrenilenleri bu sayede unutmazlar. Ağaç yaşken eğilir sözünden yola çıkacak olursak küçük yaşlarda çocuklara dini eğitimleri vermeliyiz çünkü ilerleyen yaşlarda öğrenme zor olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-12-2015, 09:57
Diyanet İşleri Başkanlığı Ücretsiz Diyanet Kitaplık Uygulaması
Diyanet Kitaplık Android Uygulaması Apk indir
Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yaptırılan Diyanet Kitaplık uygulamasında Kur’an-ı Kerim ve Meali, İslam İlmihali, Peygamber Efendimizin (S.a.v) Hayatı, Sevgi ve Dostluk, Dualar, Hac ve Oruç gibi birçok eserin mobil uygulamasıdır. Mobil uygulamada yer alan tüm e-kitaplar ücretsizdir. Aynı zamanda uygulama da ücretsiz indirilmektedir. Bu uygulamayı apk indir sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Diyanet tarafından yayınlanan seçkin eserlerin yer aldığı mobil bir uygulama olan Diyanet Kitaplık uygulaması insanların daha kolay bilgiye ulaşmasını sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0