Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 2-01-2017, 07:10
2017 Android Karikatür Uygulamaları

2017 nin En iyi Android Karikatür Uygulamaları
Android cihazlar için geliştirilmiş olan birçok farklı uygulama bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de karikatür uygulamaları. Karikatür uygulamalarını kullanarak çok farklı şeyler yapmanız mümkün. Özellikle sevdiğiniz bir arkadaşınızın ya da kendinizi karikatürünü yaparak eğlenebilir ve bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için Android karikatür uygulamaları indirmeniz yeterli olacaktır.
Karikatür uygulamaları birçok farklı uygulama türünden oluşmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:07
Kategori: Galaxy S5 / Karikatür
Galaxy S5 Karikatür Uygulamaları (2016 Süper Arşiv)
Galaxy S5 Karikatür Uygulamaları (2016 Süper Arşiv)
Karikatür, hemen herkesin ilgisini çekebilecek bir güldürü öğesidir. İnsanlar karikatür sayesinde gülmekte veya da hoşça zaman geçirebilmektedir. Artık günümüzde karikatürlerin android işletim sistemine sahip cep telefonlarından da takip edilebildiğini unutmamanız son derece önemlidir. Özellikle de Galaxy S5 cep telefonuna sahipseniz yapmanız gereken şey Galaxy S5 Karikatür Uygulamaları servisini hemen ziyaret etmek olmalıdır. Bu kategoride aradığınız her şeyi her zaman bulabileceğinizden emin olduğumuzu bilmenizde son derece yarar görmekteyiz. Bu uygulamalardan istediğinizi her zaman indirebilmekte ve dilediğiniz gibi de inceleyebilmektesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-10-2014, 22:02
General Mobile Discovery Elite Karikatür Uygulamaları
General Mobile Discovery Elite Karikatür Uygulamaları
Günümüzde hemen herkeste bulunabilecek türden bir telefon olan General Mobile Discovery Elite model telefonun içerisini kaliteli karikatür uygulamaları ile doldurmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise yapmanız gereken ilgili indirme sitelerini takip etmek olmalıdır. General Mobile Discovery Elite cep telefonunuza uygun olarak ilgili web sitelerinde ya da çeşitli mobil uygulama sitelerinde harika şeyler bulabileceğinizden emin olduğumuzu bilmenizi isteriz. Çünkü bu uygulamalar hem hoşça vakit geçirmenize yönelik olarak tasarlanmıştır hem de sizlere harika özellikler vaat etmektedir. Zaten bu uygulamaları Galaxy S4 model cep telefonunda kullanmakta olan birçok kullanıcı da uygulamaların kalitesini, mükemmelliğini ve iyiliğini sonuna kadar en iyi bir şekilde övmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2014, 12:31
Android Manga Dergileri Okuma Uygulaması
Manga Rock - Best Manga Reader Apk indir
Android cihazınıza Google Play aracılığı ile indireceğiniz uygulama Manga Rock - Best Manga Reader ile bir Japon animesi olan manga için okuyucu indirmiş oluyorsunuz. Bu uygulama ile dünyanın en büyük manga kütüphanesine erişim sağlayabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde 7 farklı dil desteği bulunuyor, fakat Türkçe diline yer verilmemesi. Bu uygulamayı kullanmak için bu dillerden herhangi birine hakim olmanız gerekiyor ki bu sayede uygulama içinde yer alan bilgileri anlayabilirsiniz. Uygulama sayesinde favori manganızı seçebiliyorsunuz. Daha sonrasında yeni bölümleri ile ilgili bildirimler otomatik olarak tarafınıza geliyor. Manga Rock - Best Manga Reader uygulamasında seçmiş olduğunuz favori karakterin yeni bölümünü otomatik olarak indirmek için komut vermeniz yeterli oluyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2014, 00:09
How to Draw manga (Android Manga Çizme Uygulaması)
How to Draw manga (Android Manga Çizme Uygulaması)
Android uygulamalarından ücretsiz popüler olanlar listesinde yer alan ve kullanıcılardan 4yıldız alarak beğeni toplayan How to Draw manga uygulaması ile Manga çizimi yapma tekniklerini kolay bir biçimde öğrenebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan ve daha önceden profesyonel kişisel tarafından yapılan manga çizimlerini baz alarak siz de buna benzer çizimler yapabiliyorsunuz. Anime ve manga severler için geliştirilmeye açık olan bu yetenek gerektiren çizimler ile kendi manganızı yaratabilirsiniz. How to Draw manga uygulamasında nasıl yapılacağı konusunda teknik çizim bilgileri yer alamaktadır. Uygulama sayesinde çok daha hızlı çizimler yapabilir ve hem kendiniz için hem de çocuklarınız için nasıl manga çizilir konusunda taslak bir eğitim alabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-09-2014, 19:38
Android Batman Duvar Kağıtları
Android Batman Duvar Kağıtları
Bir DC Comics süper kahraman karakteri olan Batman’ın birbirinden güzel arka planları ile akıllı cihazınızda sevdiğiniz karaktere yer verin. Oldukça tarz görünen bu arka plan fotoğrafları sayesinde Batman Wallpapers karikatürleri ile tamamlanmış kişisel bir cihaza sahip olacaksınız. Çizgi roman kapak sayfalarının çok daha etkileyici versiyonu olarak bu arka plan fotoğraflarını kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kendine özel temaya sahip cihazlar kullanmak isteyen bireyler için geliştirilen Batman Wallpapers ile çok daha tarz sahibi cihazınız olacaktır. Batman ile ilgili olarak tasarlanan pek çok farklı temayı bir arada bulunduran bu uygulama içerisinden istediğinizi seçerek arka plan fotoğrafı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Dilerseniz beğendiğiniz bir başka fotoğrafı da Batman Wallpapers uygulaması içerisinden seçerek değişiklik yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2014, 21:05
Wallpapers HD (Android HD Duvar Kağıtları)
Wallpapers HD (Android HD Duvar Kağıtları)
Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için geliştirilen piyasada birçok duvar kağıdı ve tema programı yer almaktadır. Bu uygulamalar sayesinde akıllı telefon ve akıllı tabletleriniz eski görünümünden kurtularak yeni bir görünüme sahip olabilmekte ve çevredeki insanlar tarafından beğeniyle karşılanabilmektedir. Piyasada bulunan diğer duvar kağıdı uygulamalarından farklı olarak göze çarpan Wallpapers HD uygulaması android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tablet sahiplerine piyasada bulunan diğer uygulamalar ve yazılımlardan farklı olarak yüksek çözünürlükte yani HD çözünürlükte duvar kağıtları sunabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2014, 20:36
Manga Reader (Manga Okuma Uygulaması)
Manga Reader (Manga Okuma Uygulaması)
Teknoloji ürünleri olan akıllı telefon ve akıllı tabletler için çeşitli programlar geliştirilmektedir. Akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen programlar birisi de Manga Reader programıdır. Çizgi roman okumayı çok seviyor iseniz bu program tam size göre. Manga reader programı sayesinde dilediğiniz zaman istediğiniz yerde android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar ya da tabletler aracılığı ile çizgi roman okuma keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Programın içerisinde bulunan çeşitli kategoriler sayesinde okumak istediğiniz çizgi roman türünü belirleyerek ona göre sizin okumak istediğiniz çizgi romanı bulan bir sistem yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2014, 20:28
Transformers Çizim Teknikleri Uygulaması
How to Draw: Transformers
Sinemanın kahramanları olan ve ünleri git gide büyüyen ve artmaya devam eden yıldızlar olan Transformers robotları hemen hemen her yaşta insanın ilgisini çekebilmektedir. Sinemadaki filmlerinin yanı sıra çizgi filmlerde de kendilerini gösteren transformers robotlarını çok seven ve takip edenler için bir geliştirici tarafından yapılmış olan ve android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve akıllı tabletler için tasarlanıp üretilmiş olan How to Draw: Transformers uygulaması ile artık transformers karakterlerini akıllı telefon ve tabletlerinizden çizmek oldukça kolay olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-05-2014, 22:34
Android Karikatür Dünyası


Android Karikatür Dünyası
İnternet üzerinden oldukça keyif veren aktivitelerden biriside karikatür okumaktadır. Karikatür ülkemizde oldukça gelişmiş bir durumdadır. Çünkü ülkemizdeki insanların mizah anlayışı dünyaya göre çok daha gelişmiştir. Dolayısı ile çok daha komik karikatürleri ülkemizde görmemiz mümkündür. Ülkemizde bu konuda hizmet veren pek çok karikatür dergisi bulunmaktadır. Her zaman bu karikatür dergilerine ulaşmamız mümkün değildir.
Devamı
  • Yorumlar: 0