Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 24-11-2016, 17:34
Ezan Vakti / Namaz Saati Pro programı full apk indir (Android Ezan Vakti Uygulaması)

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro programı full apk indir (Android Ezan Vakti Uygulaması)
Ezan Vakti / Namaz Saati Pro uygulaması Android kullanıcılarına oldukça sayıda fonksiyon sunan gelişmiş bir dini uygulamadır.

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro yazılımı ile birlikte namaz zamanları Diyanet'ten alınarak cep telefonunuza ve ayrıca tabletinize getiriliyor. Namaz vakitlerinin hatırlatılması yanında yazılım pek fazla ekstra özelliğe sahip:
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 26-04-2016, 20:31
Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim indir

Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim apk indir

İnternet olmadan hem arapça hem latin harfli hemde meal şeklinde Kuran-ı Kerim okuyabileceğiniz 1 yazılımdır.Kaldığınız yerdende devam etme özelliği mevcuttur.Aynı zamanda ayeti hem arapça hem latince hemde meal olarak paylaşabilirsiniz.Bir yandan da programda esma-ul husna bile bulunmaktadır.istediginiz esma içinde zikir çekebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:16
2016'nın En iyi Android islami Uygulamaları

2016'nın En iyi Android islami Uygulamaları
Kişiler eski zamanlarda hayatlarının aslında ne kadar zor olduğunu şimdi anlamaktadır. Eskiden bir buluşmaya gitmek için haber gönderilmesi, buluşulacak yerde saatlerce beklenilmesi gibi pek çok zor durum bulunmaktadır. Ancak artık teknolojinin ilerlemesi sonucu bu durum ortadan kalkmaktadır. Artık cep telefonları daha küçük ve işlevsel yapılmaktadır. Dizüstü bilgisayarlar hatta bilgisayar yerine onun her işlevini gerçekleştiren ancak bilgisayardan daha küçük ve taşıması daha kolay olan tabletler üretilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:08
Galaxy S5 islami Uygulamalar (2016 Süper Arşiv)
Galaxy S5 islami Uygulamalar (2016 Süper Arşiv)
Ülkemizin büyük bir çoğunluğu Müslümandır. Müslümanlığa inanmış olan birçok kişi de hayatının her anında dini hatırlamaya çalışmaktadır. Bu sebeple de namaz kılmakta, oruç tutmakta ve diğer dini vecibelerini yerine getirmektedir. Ancak şunu söylemek gerekirse bazı kişiler cep telefonlarında da dini uygulamaları taşımayı arzu edebilmektedir. Bu çok güzel bir şeydir. Ama konu ile alakalı olarak belirtmek gerekirse bu anlamda Galaxy S5 android işletim sistemine sahip cep telefonu olan kişiler daha şanslıdır. Çünkü bu cep telefonuna özel olarak hazırlanmış Galaxy S5 İslami Uygulamalar servisinde onlarca uygulama yer almaktadır. Ayrıca bu uygulamalar belirli aralıklarla da daima güncellenmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-06-2015, 21:32
2015 Ramazan imsakiyesi Android Uygulamaları
2015 Ramazan imsakiye Android Uygulamaları
Ramazan ayı 18 Haziran 2015 günü başlayacak ve biz sizlere en çok indirilen ve kullanılan ramazan imsakiye android uygulamalarını tek bir çatı altında toplamaya çalıştık. Paylaştığım uygulamaların içinde ramazan boyunca işinize yarayacak her şey mevcuttur. Dünyadaki tüm islam dünyasının heyecanla beklediği o mübarek ay gelip çattı. 2015 yılında ramazan ayı ne zaman başlayacak ve nezaman bitecek sorularını çoğu arkadaşımız aratacaktır. Bu sorumuza şu şekilde cevap verebiliriz. Ramazan ayı 2015 yılının 18 Haziranında başlayıp 16 Temmuz perşembe günü ise Arifedir. Bu yıl kadir gecesi ise 13 Temmuza denk gelmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-02-2015, 21:54
Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması

Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması
Arkadaşlar uygulamamızın ismindende anlaşılacağı gibi bu uygulama kıble yönü bulmaya yarıyor. Oldukça başarılı olan bu uygulama ile zahmetsiz ve kolay şekilde kıble yönünü bulabileceksiniz. Namaz kılan arkadaşlarımızın oldukça işine yarayacak. Kıble uygulamasını sizlere Apk olarak paylaşıyorum ve kurduktan sonra başka herhangi bir indirme yapmayacak. Uygulamayı yüklemeden önce Android versiyonuna bakmayı unutmayınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2015, 01:48
Android Risale-i Nur Okuma Apk Uygulaması
Android Risale-i Nur Okuma Apk Uygulaması
Risale-i Nur Okuma Android versiyonu. Tüm Külliyat, Osmanlıca Külliyat, Kuran, cevşen, ilmihaller, tesbihat, hizb-ül hakaik, Hizb-ül Kuran bölümlerinden oluşmaktadır. Ansiklopedik Lugat, kelimenin lugat manasına direk bakabilme, Osmanlıcalarda sözcüğün latince yazılışına bakabilme, Hicri, miladi, rumi takvim çevirme, kitap İşaretleri, notlar ekleme, Latince ve de Osmanlıca arama, tüm Külliyatta arama yapıp, neticeleri özet olarak görebilme imkanı verir. Otomatik kaydırma, kopyalama yapabilme, font büyüklüğü, rengi, stili vs. gibi ayarlar mevcuttur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2015, 01:25
Android ElifBa Apk Uygulaması
Android ElifBa Apk Uygulaması

Söz konusu uygulama Kur’an arzusu olanlar için oluşturulmuş 1 çalışmadır. Öğrenmeyi basitleştirmek ve çabuklaştırmak amacıyla içindeki bilgiler bütünüyle seslendirilmiştir. Okuma da gerekli bulunan harf veya hareke bilgileri ile özet olarak bazı okuma kuralları da size sunulmuştur. ElifBa uygulamasına sesli namaz duaları ve sureleri de eklenmiştir. ElifBa programı, görsel bir biçimde geliştirilmekte olup istek ve önerilerinizi Mail yolu vasıtasıyla iletebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 4-02-2015, 00:23
Android Yasin 'i Şerif (sesli) HD Apk Uygulaması indir

Android Yasin 'i Şerif (sesli) HD Apk Uygulaması indir
Yasin 'i Şerif (sesli) HD uygulaması kullanıcılara cep telefonlarında ya da tablet bilgisayarlarında Yasin suresini dinlemelerine ve de Türkçe mealini okumalarına olanak sağlıyor.

Yasin 'i Şerif (sesli) HD, Android işletim programı uygulayan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile uyumlu dini bir programdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-02-2015, 23:58
Android Namaz Dersi Apk Uygulaması indir

Android Namaz Dersi Apk Uygulaması indir
Namaz Dersi uygulaması Android akıllı telefon kullanıcılarının Diyanet’in açıkladığı kurallara göre namaz kılmayı öğrenmelerini sağlıyor.

Yazılımın içerisindeki görseller ve adım adım anlatım sayesinde 5 vakit namaz kılmaya dair öğrenemeyeceğiniz pek bilgi kalmayacak. Ayrıca Cuma namazı, namaz duaları, namaz sureleri, bayram namazı ve de pek çok değerli bilgi de hem Arapça aynı zamanda da Türkçe meal olarak programın içinde yer alıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0