Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 23-01-2016, 16:09
Galaxy S5 Hava Durumu Uygulamaları (2016 Süper Arşiv)
Galaxy S5 Hava Durumu Uygulamaları (2016 Süper Arşiv)
Hava durumu, herkesi ilgilendiren ve yeri geldiğinde de etkileyen bir şeydir. Bu nedenle de insanlar hava durumundan hemen haberdar olmayı ve buna göre hareket etmeyi arzulayabilmektedir. Ama hava durumunu net bir şekilde öğrenme konusu ile alakalı olarak Galaxy S5 model cep telefonuna sahip olan kişilerin daha avantajlı olduğunu çok kolay bir biçimde söyleyebiliriz. Çünkü Galaxy S5 model cep telefonlarına özel olarak ilgili uygulama indirme sitelerinde Galaxy S5 Hava Durumu Uygulamaları en iyi bir biçimde yer almaktadır. Bu uygulamalar sayesinde hem bugünün hem yarının hem de içinde bulunduğunuz haftanın detaylı hava durumu programını öğrenebilmektesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2015, 22:34
Bulunduğunuz Bölgeye Ait Hava Tahmini ve Hava Radarı Uygulaması
Hava ve Radar Apk indir
Android uygulamaların günümüzde yaygınlaşmasıyla tabletimiz, telefonumuz ve ya bilgisayarımız üzerinden apk indir komutuyla birçok yararlı uygulamaya ulaşılabilir. ''Apk oyun indir’’ uygulamalarıyla son derece zevkli oyunları telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Android sisteminin getirdiği kolaylıklardan bir tanesi de bu Hava & Radar apk uygulamasıdır. Hava & Radar apk uygulamasıyla artık hava durumunu çok rahat bir şekilde öğrenebileceksiniz. Kısmına giriş yaparak android işletim sistemli telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza indireceğiniz bu uygulama sayesinde havanın her hareketi güncel şekilde öğrenebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-06-2015, 23:01
Canli Hava Durumu Ücretsiz

Canli Hava Durumu Ücretsiz

Canli Hava Durumu Ücretsi̇z uygulaması ile tanışın. Uygulama en iyi hava durumu tahminini ayağınıza getiriyor. Şimdiye kadar böyle bir uygulama görmediniz. Bu uygulama ile sizde hava durumu tahmini yapabilirsiniz.
Kötü hava durumu ile karşı karşıya kalmayın! Sadece hava durumu tahminlerine bakmayın. Aynı zamanda birbirinden şık duvar kâğıtları ile de cihazınızın şık görünmesini sağlayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-05-2015, 22:57
Hava Durumu Android Uygulaması "Super realism Clock Weather"
Hava Durumu Android Uygulaması "Super realism Clock Weather"
Kullanmakta olduğunuz android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızın ekranında görsel açıdan istediğiniz gibi bir saat ve takvim şablonu olsun istiyorsanız bunun için hemen özenle hazırlanmış ve dünya genelinde fazlası ile ilgi gören bu uygulamaya sitemiz üzerinden ulaşabilir ve asla herhangi bir ücret ödemeden indirebilirsiniz. Bu sayede ekranlarınızda yer alan saat ve takvim bölümlerini çok daha efektif bir şekilde kullanabildiğinizi de göreceksiniz. Ülkemizde de her geçen gün Super realism Clock Weather uygulamasının rağbet gördüğü ve tercih edildiğini de ifade etmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-02-2015, 18:51
En Özel Galaxy S6 Hava Durumu Uygulamaları için Bizi Tercih Edin

En Özel Galaxy S6 Hava Durumu Uygulamaları için Bizi Tercih Edin
Her açıdan mükemmel bir performans sunan bir akıllı cep telefonu almak için sizlerde samsung galaxy s6 tercihinde bulunduysanız, indireceğiniz uygulamalar ile çok daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi hava durumunu takip edebileceğiniz programlar olmaktadır. Sizlerde çok özel bir yazılım ile hazırlanmış olan hava durumu uygulaması ile hem gün içerisinde meydana gelecek hava değişimlerini hem de ilerleyen günlerce havanın nasıl olacağına dair en doğru, güvenilir bilgileri istediğiniz zaman kontrol edebileceksiniz. Portalımız içerisinde değerlendirebileceğiniz pek çok uygulama çeşidi olduğunu da hatırlatalım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2015, 23:57
Android 14 Günlük Hava Durumu Öğrenme Uygulaması


Weather 14 days apk indir
Bu uygulama dünya çapında 20 binden çok yer ve 200 binden çok doğru ölçüm yapabilen 14 günlük hava durumunu öğrenme imkanı sunar. Bu uygulama aynı zamanda havanın nemini,kar yağışını,rüzgar değerlerini ve hava ile ilgili aklınıza gelen her türlü bilgiyi sağlamaktadır. Cihazınızda bulunması gereken bir uygulama olup yolculuk planlarınızı bu uygulamaya göre yapmanız en doğru karar olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2015, 03:20
Android Hava Durumu XL Uygulaması

Android Hava Durumu XL Uygulaması
En son hava raporunu ve gelecek dört gün için hava raporu tahminlerini kontrol etmek için Hava durumu uygulamasını ve widget'ini kullanın. Geçerli konumunuza ek olarak, dünya çapındaki öbür şehirler için hava raporu tahminlerini görüntüleyebilirsiniz.
Hava raporu uygulamasındaki ayarlarınız, Saat ve de Takvim programlarında gösterilen hava raporu bilgisini de kontrol eder.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 2-10-2014, 11:42
General Mobile Discovery Elite Hava Durumu Uygulamaları
General Mobile Discovery Elite Android Hava Durumu Uygulamaları
General Mobile Discovery Elite tarafından üretilen Android işlemciye sahip ve piyasada yoğun ilgi gören akıllı telefonlardan birisidir. Üstün özellikleriyle birçok akıllı telefondan ayrılan General Mobile Discovery Elite oldukça geniş bir uygulama ağına sahiptir. Google play store aracılığıyla her türlü uygulamayı indirebilir ve kullanabilirsiniz. General Mobile Discovery Elite Hava Durumu Uygulamaları bu uygulama ağında en çok tercih edilen uygulamalar arsında yer almaktadır. Kullanıcıların oldukça rağbet gösterdiği bu uygulamalar en çok indirilen uygulamalar arasında yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-09-2014, 23:50
Weather Pro Hava Durumu Uygulaması
Weather Pro Hava Durumu Uygulaması
Her gün internet tarayıcınız ile herhangi bir meteoroloji sitesine girmenize gerek kalmadan Weather Pro uygulaması ile hem kendi şehrinizin hem de Dünyanın dört bir yanında yer alan şehirlerin 5günlük hava tahmin raporlarını görüntüleyebilirsiniz. Weather Pro uygulaması aracılığı ile havanın sıcaklığı haricinde nem, basınç gibi değerler hakkında bilgi sahibi olabilir ve rüzgar hızını detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama Android cihazlar ile uyumludur. Kullanıcılarından 4,1 yıldız alarak beğeni toplayan uygulama 6,17 MB’lık alana ihtiyaç duyuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2014, 21:46
Samsung Galaxy Style Widget (Hava Durumu Uygulaması)
Samsung Galaxy Style Widget (Hava Durumu Uygulaması)
Hava tahminleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz uygulama ile pek çok farklı konumun hava sıcaklığını, rüzgâr durumunu öğrenebilirsiniz. Samsung Galaxy Weather Widget uygulaması kullanımı kolay bir uygulama olup, belirli bir sürüm gerektirmektedir. Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen bu uygulama etkileyici ara yüzleri ile kullanıcıların beğenisini topluyor. Renk kullanımları ve sayfa geçişleri oldukça başarılı yapılmış. Görüntü kalitesi ile göz dolduran bu uygulamaya ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Samsung Galaxy Weather Widget tasarımı ile bu alandaki uygulamalar arasında oldukça önde yer almaktadır. Uygulamaların daha gelişmiş versiyonlarını kullanmak için ücretlendirme yapılmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0