Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 10-01-2017, 22:28
Android LiNE: Ücretsiz Arama ve Mesaj (Ücretsiz Arama ve Mesajlaşma Uygulaması)

Android LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj (Ücretsiz Arama ve Mesajlaşma Uygulaması)
Android İçin Parasız Mesaj Uygulaması

Arkadaşlarınız ve de ailenizle LINE Android programını kullanarak daima iletişimde kalabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak hem ücretsiz sesli aramalar hem de mesajlar gönderebiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-01-2017, 22:24
Kategori: Haberleşme / Widget
Android Chrome Tarayıcı - Google apk Uygulaması indir

Android Chrome Tarayıcı - Google apk Uygulaması indir
Hızlı, Sade ve de Güvenli İnternet Gezgini

Dünya üzerinde kullanıcılar aracılığıyla en çok tercih edilen internet tarayıcılarının ilk sıralarında yer alan Google Chrome, kullanıcılara sunmuş olduğu daha hızlı ve de gelişmiş web deneyimi sayesinde rakiplerinden sıyrılmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 10-01-2017, 22:23
Android Opera Mini web browser (Opera internet Tarayıcısı)
Android Opera Mini web browser (Opera internet Tarayıcısı)
Akıllı Telefonlar İçin Opera İnternet Tarayıcısı

Opera Mini 6 Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Ekran kalitesi veya hız anlamında geliştirmeler içeren yeni sürüm internette keyifle gezmenizi sağlayacak.

Şık 1 tasarımla zoom, scroll, parlaklık anlamında önemli geliştirmeler içeren Opera Mini 6 cep cihazınızda bilgisayar kalitesinde web deneyimi yaşamanızı sağlayacak,
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 10-01-2017, 22:21
Android Viber Sohbet ve Mesajlaşma Uygulaması indir

Android Viber Sohbet ve Mesajlaşma Uygulaması indir

Android İçin Sesli Konuşma veya Mesajlaşma Programı

Viber, akıllı telefonları ya da bilgisayarları üstünde programa sahip olan bütün dostlarınızla ücretsiz olarak HD kalitesinde konuşmanıza olanak sağlayan ünlü bir Android mesajlaşma ve de sesli konuşma uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-01-2017, 22:14
Android Skype Mesajlaşma Uygulaması indir

Android Skype Mesajlaşma Uygulaması indir
Android İçin Sesli Veya Görüntülü Konuşma Uygulaması

Skype ile birlikte mobil cihazınızın bağlı kaldığı internet servisi aracılığıyla bedava bir biçimde anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma özelliğinden faydalanabilirsiniz. Resim, film ve döküman paylaşımı gibi özellikleri de bünyesinde barındıran Skype, iletişim teknolojisinin son olanaklarını bedava olarak kullanıcılarına sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-01-2017, 22:12
Mage - Akıllı Rehber (Numara Engelleme ve Bilinmeyen Numaraları Öğrenme)
Mage - Akıllı Rehber Apk indir
Bilinmeyen numaralardan, özel ve gizli numaralardan sıkıldınız mı? Dolandırılma tehlikesinden ya da sürekli arayan bankalardan ve firmalardan sıkıldınız mı? Mage - Akıllı Rehber uygulamasıyla artık rehberinizde olmasa bile bilmediğiniz kişilerin kim olduğunu öğrenebilir ona göre isterseniz cevaplayıp isteseniz reddedebilirsiniz.Ayrıca bu uygulama kendinizin belirlediği spam kişileri sizde ekleyerek diğer kişileri bu zararlı numaralara karşı uyarabilirsiniz. Bu özelliğiyle sürekli güncel kalan veri tabanı sizi zarara uğratabilecek numaralardan koruyacak. Mage - Akıllı Rehber apk indir hizmeti sunan sitelerden bu uygulamaya sahip olabilir gereksiz numaraları açmayarak zaman kaybına uğramazsınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-01-2017, 21:39
WhatsApp Messenger apk indir (Görüntülü Konuşma Özelliği Eklendi)

Android WhatsApp Messenger Mesajlaşma Uygulaması indir

Android İçin WhatsApp Mesajlaşma Uygulaması

Android cihazlarınız üstünde kullanabileceğiniz WhatsApp uygulamasının sahip olduğu çapraz platform desteği yoluyla, arkadaşlarınız hangi akıllı telefonu kullanıyor olursa olsun onlarla ücretsiz şekilde mesajlaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 7
Tarih: 2-01-2017, 07:17
Kategori: Haberleşme / Sosyal
2017'nin Android Sosyal Medya Uygulamaları
En Çok indirilen Android Sosyal Medya Uygulamaları
Akıllı cep telefonlarını kullanan kişilerin sayısında büyük bir artış yaşandıkça, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla farklı alanlarda kullanım imkanlarına sahip olan sosyal medya uygulamaları da tasarlanmaktadır. Akıllı cep telefonlarını çok daha eğlenceli ve kullanışlı bir hale getiren ve günlük hayatı oldukça kolaylaştıran bu sosyal medya uygulamalarının bir kısmına kullanıcılar büyük ilgi göstermektedir. Oldukça popüler olan bu sosyal medya uygulamaları sayesinde sosyal ağlarınızı cep telefonunuzdan yönetebilir, sevdiklerinizle ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilir, bulunduğunuz yerlerde kendinizi etiketleyebilir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 20:33
2017 Yılının En iyi Android internet Tarayıcıları
2017 Yılının En iyi Android internet Tarayıcıları
Akıllı telefon ve tablet için çok miktarda web tarayıcı uygulaması vardır. Öyleyse en hızlı ve de en basit biçimde internete bağlanmamızı sağlayacak tarayıcılar hangileri? İşte başarılı internet tarayıcıları.Akıllı telefon ve tablet cihazlarla internete erişmek amacıyla ilk olarak cihazımızda Google Chrome ve de bazı cihazlarda ön yüklü gelen orjinal internet tarayıcı programları bizleri karşılıyor.Ancak bir sürü kullanıcı, bu programları elverişli bulmadığı için değişik alternetiflerin arayışına başlıyor.Fakat Android'in yazılım mağazasında o kadar çok internet browser bulunuyor ki, hangi internet tarayıcısı iyi yahut hangi internet tarayıcısı kullanışlı bilemiyor ve bir çok değişik uygulamayı deneyip hangisinin çok iyi olduğunu anlamak zorunda kalıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-12-2016, 23:12
Android Facebook Messenger Apk indir (Facebook Mesaj Uygulaması)

Android Facebook Messenger Apk indir (Facebook Uygulaması)

Android İçin Facebook Mesajlaşma Programı

Facebook sayfasına gitmeden dostlarınızla sohbeti muhtemel hale getiren Facebook Messenger programının arayüzü alıştığınız chat programlarına benzerlik gösteriyor.
Devamı
  • Yorumlar: 4