Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 27-11-2016, 08:41
Android HABERTÜRK Apk Uygulaması indir
Android HABERTÜRK Apk Uygulaması indir
Android için Habertürk Gazetesi Takip Programı
Habertürk gazetesinin resmi Android uygulaması pek fazla habere rahatça erişim olanağı sunuyor. Uygulamayı kullanarak okuyucu yorumlarını görebilir, yorum yapabilir, sosyal medya ve de e-postanızı kullanarak haberleri paylaşabilirsiniz.

Uygulama içinde haberler kategorilendirilmiş biçimde yer alıyor ve de görselleri görüntülemek için de çok efor sarfetmeye lüzum kalmıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:38
Google Play Gazetelik Uygulaması
Google Play Gazetelik Uygulaması
Google Play Gazetelik, önem verdiğiniz bütün haberler ve de dergilerle ilgili daha fazla bilgiyi Android tabletinizdeki ya da cihazınızdaki tek bir programda keşfedebilmenizi sağlıyor. Sesli, görüntülü ve ayrıca diğer fonksiyonlara sahip flaş haberlerin ve de ayrıntılı yazıların keyfini çıkarın. Spor, iş dünyası, mutfak, eğlence, moda ve ayrıca daha fazlası. Bundan böyle yalnız bir yerde bedava ve ücretli haberleri alabilir ve mükemmel görüntüye sahip tam HD dergilere abone olabilirsiniz. Yüzlerce çok önemli yayıncıyla bunların hepsini kolayca takip yapabilir, okuyabilir ve de paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:37
Android Tüm Gazeteler Apk Uygulaması

Android Tüm Gazeteler Apk Uygulaması
Türkiye'deki en yaygın okunan gazetelere ve de gazete manşetlerine tek 1 yerden ulaşmanızı sağlayan android uygulaması ile birlikte uygulamadan ayrılmadan bütün gazeteleri okuyabilir, kendi tercihlerinize göre gazete sıralamasını değiştirebilirsiniz.
**Not: Açılmayan gazeteler için program menüsünden listeyi yenileme ile birlikte yeni gazete listesini yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:36
Memurlar.net Resmi Android Uygulaması

Memurlar.net Resmi Android Uygulaması
Kamu personellerinin en çok kullandığı ve birçok gelişmeden haberdar olduğu site artık Androide uyarlandı. Tüm kamu personellerinin, kamu alanında olan gelişmelerden haberdar olduğu Memurlar.Net sitesi artık Android mağazada telefon ve tabletlerinize uyarlanmış şekilde bulunuyor.
İki bin senesinde kurulmuş olan memurlar.net artık daha çok bilgi verebilmek, herkesi haberdar edebilmek için Android programıyla güzel bir hizmet sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:48
Anadolu Ajansı Haber Uygulaması


Anadolu Ajansı Haber Uygulaması
Anadolu Ajansı Yazılımı güncel haberleri anlık bir biçimde takip edebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Haberlerin yanı sıra Fotoğraf ve Video klip Serviside uygulamada sunulmaktadır.
Bu Android program Anadolu Ajansı haberlerin yayınlandığı uygulamadır.Anadolu Ajansı haberlerini çok yakından takip edebilir ve güncel haberleri öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:48
Hurriyet Android Apk Haber Uygulaması indir

Hurriyet Android Apk Haber Uygulaması indir

Android İçin Hürriyet İnternet Web sitesi Programı

iHurriyet , Hürriyet Gazetesi tarafından sağlanan 1 Android uygulamasıdır. Hurriyet.com.tr internet web sitesi ile ilişkili olup sağlanan uygulama ile site üstünde yer alan tüm haberlere ve köşe yazılarına ulaşmak mümkün.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:46
Android Ensonhaber Apk Uygulaması indir
Android Ensonhaber Apk Uygulaması indir

Ensonhaber.Com'un bütün dinamizmini Android'de de yaşamanız için oluşturulmuş kullanımı zevkli bir program.
Ensonhaber.Com'u öne çıkaran nefis manşetlere ve bir çok kez güncellenen son dakika haberlerine mobile olarak da ulaşmanızı sağlayan uygulamada bilhassa haberlere YORUM YAZABİLME özelliğiyle göze çarpıyor. Haberlere doğrudan cihazınız üzerinden yorum yapabiliyorsunuz.
Android uygulamamızla artık süper Ensonhaber galerilerine de ulaşabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:41
Android MYNET Haber Gündem apk indir

Android MYNET Haber Gündem apk indir
önemli Bilgi: Mynet Haber uygulaması süratli internet bağlantısı gerektirir, en iyi kullanım için 3G yahut WiFi bağlantısı kullanınız.
Mynet Yenilendi! Üstelik artık email de mevcut.
Yepyeni tasarımıyla Mynet Android programı beğeninize sunuldu.
Gündem, gazetelerden haberler ve tüm haberlere android telefonunuzdan ulaşın
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:40
GÜNDEM En son Haberler Android Uygulaması

GÜNDEM En son Haberler Android Uygulaması
GÜNDEM uygulaması sayesinde devamlı güncellenen son dakika haberlerine kolaylıkla erişebileceksiniz. Bu eşsiz deneyim ile her daim dünya haberlerinden haberdar olacaksınız. GÜNDEM ile çok rahat kullanabileceğiniz uygulamaya "Apk uygulama indir" ile sahip olacaksınız. Zengin kategori içeriğine sahip uygulamayı hem kültürel baz da etkin hem de eğlenceli bulacaksınız. Günlük yaşamın stresinden sizi uzaklaştıracak uygulama ile teknoloji alanında gelişmeleri takip edebilecek, spor ve magazin dünyasındaki haberlere güncel olarak ulaşabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-11-2016, 20:18
En iyi Haber ve Hava Durumu Uygulaması
En iyi Haber ve Hava Durumu Uygulaması
Akıllı telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden en güncel haberleri doğru bir şekilde takip etmek için yapmanız gereken şey; Google haberler ve hava durumu apk indir. Her zaman en doğru haberler, ülkemiz de ve dünya da olan olaylar kolayca cebiniz de. Bu uygulamanın ayrıca 60 farklı sürümü mevcuttur. Hangi ülke de olursanız olun, bu uygulamayı size en uygun şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca hava durumunu da en güncel şekilde inceleyebilirsiniz. Unutmayın ki, her zaman farklı olayların olduğu ülkemiz de haberleri en güncel şekilde takip etmelisiniz. Bu sebeple bu uygulama tam size göre. Uygulamayı indirdiğiniz de kolayca telefonunuza kurulumu oluyor. Yapmanız gereken fazladan bir işlem yok yani.
Devamı
  • Yorumlar: 0