Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: Dün, 09:34
En Güzel Whatsapp Durum Sözleri
Durum Sözleri Apk Uygulaması indir
Whatsapp durumunuzda birbirinden farklı sözlerin yer almasını istemez misiniz? Tüm duygu ve düşüncelerinizi yansıtabileceğiniz birbirinden farklı birçok söz durum sözleri uygulamasında yer alıyor. Bu uygulama sayesinde whatsapp durumuma ne yazmalıyım, diye düşünmenize gerek kalmayacak. Birçok seçenek arasından istediğiniz sözleri whatsapp durum kısmında paylaşabilirsiniz. Uygulamaya herhangi bir ücret ödemeden, kolayca sahip olabilirsiniz. Ayrıca kolay kopyalama özelliği sayesinde beğendiğiniz sözleri tek tuşla kopyalayabilir ve whatsapp durumunuzda paylaşabilirsiniz. Durum sözleri uygulamasında isterseniz tek tek yüzlerce anlamlı ve güzel söze bakarak seçim yapabilir isterseniz de rastgele butonundan yararlanarak sizin için seçilen durum sözünü kullanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-01-2017, 15:13
En iyi Android El Falına Bakma Uygulaması (El Falcım apk indir)
El Falcım apk indir
El Falcım uygulaması sayesinde dilediğiniz zaman ücretsiz olarak el falı ve fal uygulamasından yararlanabilirsiniz. Sadece uygulamayı indirerek ücretsiz olarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Uzman bal bakan falcılar sayesinde fotoğraf gönderebilir ve analizleri fal sonuçlarını hemen öğrenebilirsiniz. Sadece size özel yorumlar ile dilediğiniz zaman bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Tamamen gerçek ve gerçek falcılar tarafından hizmetler verilmektedir. El falcım uygulaması ile birçok hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler;
- El falcım uygulamasından istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-01-2017, 12:12
En iyi Mandala Boyama Kitabı Coloring Book 2017 apk indir
Coloring Book 2017 apk indir
Eskiden beri piyasada olan boyama kitaplarını önceden sadece çocuklar kullanırdı. Çocukların her zaman vakit geçirmek için ve boyadıkça mutlu oldukları bir eğlence ürünüdür. Çocuklara hitap eden çok çeşitli değişik resimlerde ve şekillerde boyama kitapları bulunmaktadır. Hatta büyükler bile eskiden çocukların yapmadıkları sayfaları boyamaya çalışırlardı.Ama artık büyüklere de hitap eden farklı boyama kitapları üretilmiştir. İlk olarak yurt dışında meşhur olan bu kitaplar artık ülkemizde de tercih edilmektedir. Hatta bu kitaplar stres atıcı boyama kitapları olarak satılmaktadır. Her yaşa ve seviyeye hitap etmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-01-2017, 11:51
En iyi Android Bilmeceler Uygulaması Apk indir
Bilmeceler Uygulaması Apk indir
Geleneksel herkes tarafından sevilen bilmeceler artık unutulmuyor. Tek tıkla sizlere ulaşıyor. Küçükken bize sorulan bilmeceler ve cevabını bulma çabalarımızı hiç unutmayız. Sürekli cevabını düşünür dururduk. Bu eğlenceli gelenek artık uygulamalarla kolayca sizlere ulaşıyor. Birbirinden farklı düşündürücü komik bilmeceler farklı kategorilerle binlerce bilmece ve cevapları artık parmaklarınızın ucunda.İstediğiniz kategoriden istediğiniz bilmeceyi seçerek eğlenceli bilmeceleri birbirinize sorabilirsiniz. Ayrıca bilmece okuma özelliğiyle okunan bilmecelerle eğlenir güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Hem ailenizle hem arkadaşlarınıza sorabileceğiniz bilmeceler ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Unuttuğunuz bilmeceleri sizlere hatırlatan ya da hiç bir yerde bulunmayan farklı bilmecelerle eğlenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-01-2017, 22:14
Evde Kaybolan Telefonunuzu Islıkla Telefonu Bulan Uygulama
Evde Kaybolan Telefonunuzu Islıkla Telefonu Bulan Uygulama
Islıkla telefonu bul uygulaması çok kullanılan ve beğenilen bir uygulama.Islık çaldığınızda telefonunuz eğlenceli sesler çıkartır ve telefonu bulmak kolaylaşır. Bu uygulama ile telefonunuzu bir yere bıraktığınızda ve onu unuttuğunuzda hemen koyduğunuz yerden kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu uygulama minimum enerji tüketimi ile çalışır. Mesela telefonunuzu kaybettiniz ve bulamıyorsunuz diyelim.Hemen ıslığınızı çalarak bulmak çok kolay olacak ve ıslığı çaldığınızda telefonunuz size sinyal gösterecek. Böylece telefonu kolayca bulabileceksiniz. Eğlenceli müzik ile girdiğiniz ortamlarda beğeni toplayacaksınız. Bu uygulama ile dilediğiniz kişiye şaka yaparak uygulamayı eğlenceli hale getirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-01-2017, 15:34
Android Cihazlar için El Falı Uygulaması
El Falı Apk indir
Siz de hayatınıza yön verecek olayları elinizin içinde görmek istiyorsanız el falı programını akıllı telefonlarınıza indirme yaparak geleceğinizi görebilirsiniz. El falı apk programlı cep telefonlarınıza uyumlu olup apk programı desteklemektedir. Apk uyumlu akıllı telefonlarınızdan el falı sitesine giriş yapıp el falı apk indir linkine tıklayarak, el falı programını indirebilirsiniz.El falı programını indirdikten sonra hemen günlük falınıza bakabilirsiniz. Akıllı android işlemci cep telefonlarından el falına bakmak için her gün el içinizin resmini çekerek programa gönderme yapmalısınız. El falı programı gerekli çalışmaları yaptıktan ortalama 2 ya da 3 dakika kadar sonra size günlük el falınızı sms ile göndermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 07:15
2017'nin En iyi Android Eğlence Uygulamaları
2017'nin En çok indirilen Android Eğlence Uygulamaları
Hızla gelişen teknoloji, iyileşen yaşam şartları ve insanların karşısına her gün yenilerek çıkan fırsatlar sayesinde cep telefonları farklı bir boyut kazanmıştır. Eskiden sadece iletişim amaçlı kullanılan telefonlar son on yıl içinde içerdikleri eğlence programları sayesinde keyifli vakit geçirmek için kullanılmaya başlanmışlardır.Müzik dinleyerek, film seyrederek, oyun oynayarak ve fotoğraf çekerek zaman zaman sıradan iletişim araçlarının dışına çıkardığımız telefonlar, günümüzde insanları daha güzel zaman geçirtebilecek hale gelmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 23:13
Galaxy S3
En Popüler Galaxy S3 Mini Eğlence Uygulamaları
Eğlenceli Android uygulamalarını indirin ve telefonunuzu sıkıcı olmaktan çıkarın. Bir kısım eğlence uygulamaları indirildikten bir süre sonra kaldırılıyor. Çünkü birkaç seferde tüketilebiliyorlar. Ancak Galaxy S3 Mini eğlence uygulamalarından bazıları var ki onları en sık kullandığınız uygulamalar arasına koymak durumunda kalabilirsiniz. Bunların başında müzik uygulamaları geliyor. Müzik uygulamalarında dilerseniz kendi enstrümanlarınızı kullanıyorsunuz ya da şarkıların üzerine efekt verebiliyorsunuz. Birçok seçenek ile müzik dinlemek için de bu uygulamalar kullanılabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-12-2016, 15:00
Telefon Şakası Android Uygulaması
Telefon Şakası (Bayan Sesi) Apk indir
Arkadaşlarınızla keyifli bir an yaşamak istediğinizde değişik şakalara yönelirsiniz. Bir arkadaşınızı telefonda işletmek en klasik şaka yöntemlerinden birisidir ancak sizi tanıma olasılığı da yok değildir.Bunu ortadan kaldıran farklı içerikleri barındıran yeni bir uygulama Telefon Şakası(Bayan Sesi) ile çok eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Şaka yöntemleri her geçen gün farklı boyutlar alsa da telefon şakaları hiç bir zaman eskimeyen bir statüde yerini korumaktadır. Arkadaşlarınızın bir anlık dalgınlıklarından da yararlanabileceğiniz şakalar sırasında gülmenin yanı sıra sonrasında da epey bir zaman aranızda espri konusu olmasını sağlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-12-2016, 09:28
En sevilen çizgi film karakteri olan Niloya'nın 30 adet şarkısı
Niloya Müzikleri (internetsiz)
Niloya meraklı yapısı ile yediden yetmişe herkesin çok sevdiği bir çizgi film karakteridir. Her gün yeni şeyler öğrenmek için kaplumbağası, abisi, arkadaşları ve ailesi ile yeni maceralar yaşaya Niloya'nın şarkıları da çok sevilmektedir. Artık internet kullanmadan şarkıların hepsini telefonunuzdan dinlemeniz mümkündür. Bunun için arama motoruna Niloya müzikleri( internetsiz) apk indir yazmanız yeterli olacaktır.En çok sevilen çizgi film karakteri olma özelliğine sahip olan Niloya'nın 30 adet şarkısını istediğiniz zaman telefonunuzdan açarak çocuğunuza dinletebilirsiniz. Ağaçlı yollar, anne kaplan, arı, armut, ayakkabı bağı, bülbül, buzağı, bisiklet, civciv kardeş, Niloya bahçesi, Ramazan Bayramı, rüzgârgülü, sahur, sakarlığım üstümde, sıcak-soğuk, tiyatro, tospik aranıyor ve tospik arkadaş müziklerini indirerek dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0