Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 8-01-2017, 15:34
Android Cihazlar için El Falı Uygulaması
El Falı Apk indir
Siz de hayatınıza yön verecek olayları elinizin içinde görmek istiyorsanız el falı programını akıllı telefonlarınıza indirme yaparak geleceğinizi görebilirsiniz. El falı apk programlı cep telefonlarınıza uyumlu olup apk programı desteklemektedir. Apk uyumlu akıllı telefonlarınızdan el falı sitesine giriş yapıp el falı apk indir linkine tıklayarak, el falı programını indirebilirsiniz.El falı programını indirdikten sonra hemen günlük falınıza bakabilirsiniz. Akıllı android işlemci cep telefonlarından el falına bakmak için her gün el içinizin resmini çekerek programa gönderme yapmalısınız. El falı programı gerekli çalışmaları yaptıktan ortalama 2 ya da 3 dakika kadar sonra size günlük el falınızı sms ile göndermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 07:15
2017'nin En iyi Android Eğlence Uygulamaları
2017'nin En çok indirilen Android Eğlence Uygulamaları
Hızla gelişen teknoloji, iyileşen yaşam şartları ve insanların karşısına her gün yenilerek çıkan fırsatlar sayesinde cep telefonları farklı bir boyut kazanmıştır. Eskiden sadece iletişim amaçlı kullanılan telefonlar son on yıl içinde içerdikleri eğlence programları sayesinde keyifli vakit geçirmek için kullanılmaya başlanmışlardır.Müzik dinleyerek, film seyrederek, oyun oynayarak ve fotoğraf çekerek zaman zaman sıradan iletişim araçlarının dışına çıkardığımız telefonlar, günümüzde insanları daha güzel zaman geçirtebilecek hale gelmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 23:13
Galaxy S3
En Popüler Galaxy S3 Mini Eğlence Uygulamaları
Eğlenceli Android uygulamalarını indirin ve telefonunuzu sıkıcı olmaktan çıkarın. Bir kısım eğlence uygulamaları indirildikten bir süre sonra kaldırılıyor. Çünkü birkaç seferde tüketilebiliyorlar. Ancak Galaxy S3 Mini eğlence uygulamalarından bazıları var ki onları en sık kullandığınız uygulamalar arasına koymak durumunda kalabilirsiniz. Bunların başında müzik uygulamaları geliyor. Müzik uygulamalarında dilerseniz kendi enstrümanlarınızı kullanıyorsunuz ya da şarkıların üzerine efekt verebiliyorsunuz. Birçok seçenek ile müzik dinlemek için de bu uygulamalar kullanılabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-12-2016, 15:00
Telefon Şakası Android Uygulaması
Telefon Şakası (Bayan Sesi) Apk indir
Arkadaşlarınızla keyifli bir an yaşamak istediğinizde değişik şakalara yönelirsiniz. Bir arkadaşınızı telefonda işletmek en klasik şaka yöntemlerinden birisidir ancak sizi tanıma olasılığı da yok değildir.Bunu ortadan kaldıran farklı içerikleri barındıran yeni bir uygulama Telefon Şakası(Bayan Sesi) ile çok eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Şaka yöntemleri her geçen gün farklı boyutlar alsa da telefon şakaları hiç bir zaman eskimeyen bir statüde yerini korumaktadır. Arkadaşlarınızın bir anlık dalgınlıklarından da yararlanabileceğiniz şakalar sırasında gülmenin yanı sıra sonrasında da epey bir zaman aranızda espri konusu olmasını sağlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-12-2016, 09:28
En sevilen çizgi film karakteri olan Niloya'nın 30 adet şarkısı
Niloya Müzikleri (internetsiz)
Niloya meraklı yapısı ile yediden yetmişe herkesin çok sevdiği bir çizgi film karakteridir. Her gün yeni şeyler öğrenmek için kaplumbağası, abisi, arkadaşları ve ailesi ile yeni maceralar yaşaya Niloya'nın şarkıları da çok sevilmektedir. Artık internet kullanmadan şarkıların hepsini telefonunuzdan dinlemeniz mümkündür. Bunun için arama motoruna Niloya müzikleri( internetsiz) apk indir yazmanız yeterli olacaktır.En çok sevilen çizgi film karakteri olma özelliğine sahip olan Niloya'nın 30 adet şarkısını istediğiniz zaman telefonunuzdan açarak çocuğunuza dinletebilirsiniz. Ağaçlı yollar, anne kaplan, arı, armut, ayakkabı bağı, bülbül, buzağı, bisiklet, civciv kardeş, Niloya bahçesi, Ramazan Bayramı, rüzgârgülü, sahur, sakarlığım üstümde, sıcak-soğuk, tiyatro, tospik aranıyor ve tospik arkadaş müziklerini indirerek dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 08:10
Konuşan Tom'un Aşk Mektupları Apk indir
Konuşan Tom'un Aşk Mektupları Apk indir
Tolking Tom Cat oyunlarının farklı versiyonu olan Konuşan Tom'un Aşk Mektupları oyunu, çok fazla ilgi gören oyunlardan biri olmayı başarmıştır. Sitemizden Apk oyun indir linkine tıklayarak oyunları indirebilirsiniz. Bu oyun, Tom ve sevgilisi Angela'nın birbirlerine olan aşkını göstermektedir. Oldukça sevimli ve güzel bir aşk uygulamasıdır. Oyunda 19 adet kartpostal bulunmaktadır. Bu kartlarda romantik sözler bulunmaktadır. Oyun aracılığı ile bu kartpostalları arkadaşlarınız veya sevgilinize gönderebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Sadece kartpostal değil, şarkı da gönderebilirsiniz. Çok sevimli ve çok romantik olan bu uygulamayı indirerek, duygularınızı iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 08:07
Tom Angela'yı Seviyor apk indir
Konuşan Kedi Tomun Sevgilisi Uygulaması
Tom’a sevdiği kız olan Angela’yı etkileme konusunda yardımcı olmak ister misiniz? Tom, Angelayı etkilemek istiyor ama bu konuda ne yapacağınız o da bilmiyor. Bunun için sizin Tom’a yardım etmeniz gerekecek. Tom’a yardım etmek içinde Angela ile konuşmalısınız. Bunun için isterseniz hazır mesajları seçerek konuşma yapabilir isterseniz de kendiniz mesaj yazarak konuşabilirsiniz. Kendiniz mesaj yazarak konuşabilmeniz içinse İngilizce konuşmanız gerekmektedir.
Tom Loves Angela uygulamasında ayrıca çeşitli animasyonlarda sizi beklemektedir. Tom’un Angela’yı öpmesini sağlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 08:03
Android Konuşan Kedi Ginger 2 Apk indir

Android Konuşan Kedi Ginger 2 Apk indir
Google Play Store çok güzel uygulamalar indirebileceğiniz çok harika bir uygulama sitesidir. Google’dan google play store diye aratarak bu siteye girebilir ve buradan indireceğiniz uygulama hakkında bilgi edinebilirsiniz. Google play store sayesinden yeni çıkan uygulamaları keşfedebilirsiniz. Google Play store sayesinde hangi uygulamaların size uygun olduğuunu görür ve hangisinin nasıl kullanıldığını öğrenirsiniz. Konuşan Ginger 2 adlı uygulama meşhur bir uygulamadır ve hemen hemen herkesin beğenerek takip ettiği bir uygulamadır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 25-11-2016, 08:01
Konuşan Papağan Pierre
Konuşan Papağan Pierre Apk indir
Papağan beslemeyi seven birisiyseniz ve bir papağanınız yoksa sizde Konuşan Papağan Pierre uygulamasını indirebilirsiniz. Bu uygulamada Pierre ile beraber eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Uygulamayı kullanabilmeniz için Android uyumlu bir cihazınızın olması gerekiyor.
Konuşan Papağan Pierre uygulamasında söylediklerinizi Pierre’e tekrar ettirebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Pierre ile beraber çeşitli aktiviteleri de yerine getirebiliyorsunuz. Pierre ile beraber rock müzik yapabilir ve saatlerce eğlenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 07:55
Konuşan Tom & Benn Haberleri Apk indir

Android Konuşan Kedi ve Köpek Uygulaması

Talking Tom & Ben News Free uygulamasında Tom ve Ben’i karşılıklı olarak konuşturmanız gerekecektir. Tom ve Ben ünlü birer haber spikerleridir ve tek görevleri de sizin söylediklerinizi tekrar etmek. Sizin yapmanız gerekense onları teker teker konuşturmak ve konuştuklarını kaydederek onların konuşmalarını sağlamaktır. Ayrıca bu ikilinin konuşmalarını televizyon kanalı gibi yükleyebilir ve birbirleri ile olan atışmalarını canlıymış gibi izleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0