Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 10-01-2017, 20:25
En iyi Hızlı Okuma - Teknikleri Android Uygulaması
Hızlı Okuma - Teknikleri Apk indir
Hızlı okuma ile daha hızlı okumalar yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde gün içinde belli zaman dilimlerini ayırarak, farkını hissedebileceğiniz değişim ve ilerlemeleri gözetleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde çok kısa bir sürede hızlı okumalar sağlayabilirsiniz. Birçok yerde parayla verilen bu hizmetler ücretsiz bir şekilde ayağınıza geliyor. İstenilen zaman ve saatlerde uygulamadan yararlanabilirsiniz. Belli bir okuma metodu belirleyebilir miyim? Tabi ki evet. Akılda kalıcı bir özellik taşıyan bu uygulama sayesinde okuduğunuzu anlayarak okuma zamanları ve metotları ayarlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 06:57
En iyi 2017 Android Eğitim Uygulamaları
En Çok indirilen Android Eğitim Uygulamaları Apk indir
Birçok kişi günlük hayatının belli dönemlerini bir şeyler öğrenmeye adar. Bunun için kurslara gidilir, özel dersler alınır, özel eğitmenlerin denetiminde yeni şeyler öğrenilir ve daha onlarca farklı şey yapılır. Ancak bunları yapmak için belli bir zamanınızın olması gerekir. Günlük hayatınızda ise bu zamanı bulmak neredeyse imkânsızdır. Ancak Android Eğitim uygulamaları sayesinde eğitim için zaman harcamanıza gerek kalmayacak. Artık nerede olursanız olun cep telefonunuzdan ya da tabletinizden bu uygulamalara giriş yaparak sizde gerekli olan eğitimleri alabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 20:25
2017 KPSS ye Hhazırlanma Android Uygulaması
KPSS 2017 Apk indir
Öğretmen adaylarının kendini denemesi üzere geliştirilmiş tüm derslerin bulunduğu bir test uygulamasıdır. İnternet bağlantısına gerek duyulmaksızın çözebileceğiniz testler bulunmaktadır. Telefonunuzun elinizde olduğu her yerde rahatça çözebileceğiniz testlere sahiptir. KPSS (Kamu personeli seçme sınavı) sorularından esinlenerek güncel bilgilere dayanan sorulardır. Bu sınava girecek olan kişiler için eğitici nitelikte olan bir uygulamadır. Tarih, coğrafya, vatandaşlık ve genel kültür konularından birçok soru bulunmaktadır. Bu uygulama tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca, bu uygulama ile eksik olduğunuz konuları tekrar edebilir ve o konu üzerine bir test çözebilirsiniz. Bu testler boyunca yanlış işaretlediğiniz şık kırmızı ile doğru olan şık ise yeşil ile gösterilir. Uygulama test sonunda size yanlış, boş ve doğru sayınızı gösterir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 20:24
2017 KPSS ile ilgili En Son Güncel Bilgiler Android Uygulaması
KPSS Güncel Bilgiler 2017 Apk indir
Uzmanlar tarafından hazırlanmış her hafta güncellenen ve internet bağlantısı gerektirmeden çözebileceğiniz sorulara sahiptir. KPSS sınavına girecek adaylar için önceden sorulan KPSS sınavına giderecek adaylar için önceden sorulan sorulardan esinlenilerek hazırlanmış eğitici bir uygulamadır. Uygulama tamamen ücretsizdir. Göz yorucu ve dikkat dağıtıcı reklamlara yer verilmez. Cep kitabı olarak kullanabilir ve çözdüğünüz soruların cevaplarını internet bağlantısına ihtiyaç duymadan öğrenebilirsiniz. Uzmanlar tarafından hazırlanan sorular editörler tarafından gözden geçirildikten sonra sizlere sunulur. Çıkması muhtemel sorular sorulur. Bu uygulamayı her yerde kullanabilir ve eksik olduğunuz konuları her yerde tekrarlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 20:23
2017 Yılı e-okul Hesaplama Uygulamaları Top 10
2017 Yılı e-okul Hesaplama Uygulamaları Top 10
Arkadaşlar okulların kapanmasına günler kala sizler için en güzel android e-okul hesaplama uygulamalarını bir araya toplamaya çalıştım. Google Playde yer alan en çok indirilen e-okul uygulamalarını sizler için indirip paylaşıma açlıyorum. E-okul Not hesaplama,taktir hesaplama,teşekkür hesaplama,ortalama hesaplama uygulamaları bulunmaktadır ve ayrıca bütün notlarınızı görebilir,sözlü notlarınızı takip edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu uygulamaları tek tek deneyip en iyi e-okul hangisi ise onu kullanabilirsiniz. Herhangii bir problem yaşarsanız yada görüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz konunun altında yer alan yorum bölümüne not bırakabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-12-2016, 21:53
Dinleyerek ingilizce Öğrenme Uygulaması
Learn English Listening ESL Apk indir
İngilizce dil öğreniminde en etkili yol dinleme yöntemidir. Böylece kelimelerin telaffuzlarını da çok daha başarılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. İşte tam bu noktada dinleyerek İngilizce öğrenebileceğiniz bir uygulama var. Learn English Listening ESL uygulaması ile dinleyerek İngilizce öğrenecek ve dil bilginizi, aksanınızı geliştireceksiniz. Bu uygulamadan faydalanabilmek için akıllı telefon ya da tabletlerinizden Learn English Listening ESL apk indir işlemini gerçekleştirmeniz yeterli olacak. Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz bu uygulama ile çeşitli dil egzersizleri, sesli sınavlar, dil bilgisi alıştırmaları gibi birçok seçenekten faydalanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-12-2016, 21:50
Elektronik Devreler ve Eletronik Bilgisi Android Uygulaması
Elektronik Devreler Apk indir
Transistör, kondansatör ve diyot gibi etken elektronik devre elemanları içeren devrelere elektronik devreler denir. Elektronik devreler tüm elektronik cihazların yapılarında yer alır ve cihazların çalışmasının sağlarlar Bir elektronik cihazın yapısında birçok elektronik devre bulunabilir. Genellikle bir cihazın yapısında bulunan elektronik devreler filtreler, işaret güçlendiricileri, osilatörlerdir Bunun yanı sıra elektronik devreler sayısal veya örneksel de olabilirler. Boyutları küçülmüş tümleşik devrelerde elektronik devreler grubuna girmektedir. Genelde bir tümleşik elektronik devre birçok devrenin bir araya gelmesiyle oluşmakta. Elektronik devre elemanları pasif devre elemanları ve aktif devre elemanları olmak üzere iki gruba ayrılır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-12-2016, 21:55
Kpss Uygulaması Her Yerde Yanınızda
KPSS Hocam | KPSS 2017 apk indir
Kamu Personel Seçme Sınavı süreci boyunca her zaman yanınızda olacak mobil uygulama sayesinde, KPSS’ye hazırlanmak hiç de zor değil. KPSS’ye hazırlık süresi boyunca işte, evde, otobüste yani her yerde her zaman yanınızda olacak, tüm boş vaktinizde yeni bilgilere kazandıracak uygulama sayesinde bilgi hazinenizi sürekli olarak geliştirebilirsiniz.KPSS Ortaöğretim, Ön lisans ve Lisans sınavlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamada bilgi hazinesi ve soru bankası bölümlerimiz ile ister soru çözerek pratik yapın ister yeni ve güncel bilgiler ile bilgilerinizi arttırın. Tarih, Coğrafya, Türkçe, Anayasa, Matematik derslerinin her biri için özel olarak hazırlanmış bilgi hazinesi sayesinde en güncel bilgileri takip edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-12-2016, 22:27
Uludağ Üniversitesi Öğrenci Android Uygulaması
Uludağ Öğrenci Otomasyon apk indir
Uludağ Üniversitesi'nin etkin kullanımlı sosyal ağı olan aynı zamanda bilgi paylaşımı için tasarlanmış son derece kullanışlı ve bilgi koruma ve güvenlik sistemlerine sahip olan sitesi Uludağ Öğrenci Otomasyon Uygulaması sayesinde Uludağ Üniversiteli öğrenciler öğrenci işleri ve diğer bölüm ve okul bilgilerinin paylaşımı konusunda önemli yararlar elde etmektedirler. Bu platform sayesinde her öğrencinin kendi bölümü, sınıfı, diğer bölümler ve genel olarak üniversite faaliyetleri hakkında tam bir bilgi edinme şansına ulaşmaktadırlar. Okulların ilan panolarını sık sık kontrol etme zorunluluğunu tamamen ortadan kaldıran ve mobil ve normal internet bağlantısı yolu ile her an öğrencinin elinin altında olan uygulama sayesinde öğrencilikle ilgili tüm işlerin takibi daha kolay ve kısa sürede yapılabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-12-2016, 22:08
TUS, YDUS, Başasistanlık sınavlarına internet bağlantısı gerekmeden her yerden hazırlanın
Tus Master Lite apk indir
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hazırlanmış olan Tus Master Full uygulamasının başka bir sürümü olan Tus master lite apk indir doktorların Tus' a hazırlanmalara yardımcı olmak amacı ile hayata geçmiş bulunmaktadır. 2016 yılında hazırlanmış olması sebebi ile sınav için tüm bilgiler ve notlar güncel olarak sisteme yüklenmiş, uygulamaya olan güven tazelenmiştir. Yenilikçi, kolay anlaşılabilir ve renklerle sağlanan bütünlük ile birlikte sevilen bir yazılıma sahip olan uygulama ayrıca YDUS ve Başhekimlik sınavları için de çok önemli bilgiler içermektedir. Yükleme sonrasında herhangi bir internet bağlantısına gerek kalmadan kullanılabilirliği sağlandığı için ise yoğun geçen gün aralarında, evde, otobüste ya da nöbet esnasında hızlı konu tekrarları ve bilgi erişimi konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0