Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 2-01-2017, 07:16
2017 Yılının En iyi Android Launcher Uygulamaları (Süper Arşiv)
2017 Yılının En çok İndirilen Android Launcher Uygulamaları
Android telefonunuzun var olan ekran, menü ve arka plan görüntüsünü değiştirebilmek, açılış ve kapanış aşamasındaki efektleri yenileyebilmek adına farklı içeriklere sahip olan kullanabilirsiz. Örneğin; samsung olan telefonunuzun ekran ve menü görüntüsünü İphone ye dönüştürebilmek için Android Launcherlerı tercih edebilirsiniz.Telefonunuzu size özel olarak kişiselleştirebilmenize olanak tanıyan uygulamalar, kullanımı kolay, yüksek performanslı, eklenti ve tema seçenekleri bol ve telefonunuzun daha estetik görünmesine yardımcı olabilecek niteliktedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-08-2016, 17:47
CM Launher Buz Kurt 3D Teması
Android Buz Kurt 3D Teması Apk indir
Hepimiz cihazımızın ara yüzünün güzel bir görünüme sahip olmasını isteriz. Birçok launcher istediğiniz gibi olmayabilir veya 2D olabilir. İşte böyle bir durumda sizde dünya da en çok indirilmeye sahip olan Buz Kurt 3D Tema Apk indir dosyasını indirerek cihazınızı kişileştirebilirsiniz.3D boyutlu görünümüyle launcher hayranlarının en çok beğenilen ara yüz uygulaması olmayı başarmıştır. Kısa sürede alanında popüler olan 3D buz kurt launcher uygulaması kullanıcılara sunduğu güzel grafikleriyle hayranlarının beğenisini toplamayı başarmıştır. 360 derece dönen bu duvar kâğıdı ile cihazınıza harika bir görünüm kazandırıyor ve eşsiz bir yapıya kavuşturuyor.İleri teknoloji ile hazırlanan ve 3D boyutlu bu launcher kısa sürede binlerce kez indirilmeyi başarmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-05-2016, 19:56
CM Launcher - Hızlı, Güvenli Android Tema Uygulaması

CM Launcher - Hızlı, Güvenli Android Tema Uygulaması
Android işletim sistemi tabanlı çalışan akıllı telefon ve tabletlerin arayüzleri ve sahip olduğu menü simgelerini özelleştirmek için pek çok düşük boyutlu program ve uygulama kullanmak mümkün olurken, tam kapsamlı değişim sağlayan ve kişilere çok daha hızlı, sorunsuz ve yalın bir kullanım tecrübesi sunan Launcher çeşitleri de milyonların beğeni ve ilgisi ile gelişmelerini sürdürmekteler. Beş yüz bini aşkın indirilmesi ile birlikte alanında lider isimlerden birisi olan CM Launcher - Hızlı, Güvenli, Cheetah Mobile Inc imzası ile birlikte kullanıcılara ulaşmakta.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2016, 23:00
En iyi 18 Adet Android Tema Uygulaması (Netteki En iyi Tema Arşivi)

En iyi 18 Adet Android Tema Uygulaması (Netteki En iyi Tema Arşivi)
Arkadaşlar yine birbirinden güzel temalar piyasaya çıkmaya başladı. Benim burada sizlerle paylaşacağım temaların hepsi bedava ve hiç bir ücret istemeyen temalardır. Temaların ortak özelliklerine gelince tüm temaların boyutları küçük ve hız bakımından çok süratli ve telefonu yormayan uygulamalardır. Sizinde bildiğiniz gibi çoğu tema uygulaması hep ücretli yada bazı temalar kullanım olarak kısıtlandırılmıştır. En iyi Ücretsiz 18 adet temayı hiç bir ücret ödemeden ve sitemize üye olmadan indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2016, 22:59
General Mobile Discovery 2 Plus Temaları (En iyi Tema ve Launcherleri)
General Mobile Discovery 2 Plus Temaları
Yeni bir cep telefonu satın alacağımız zaman, aradığımız özelliklerin hepsinin bir arada olmasını isteriz. Nedir bu özellikler, iyi fotoğraf çekiyor olması, kamerasının istediğimiz düzeyde olması ya da ekran büyüklüğünün aradığımız ölçüde olması gibi. Peki, bunların dışında işin birde diğer tarafı var. Mesela telefonu rahat kullanıp kullanamamamızdır. Eğer bir cep telefonunu rahat kullanamıyorsanız, aradığınız şeylere bir tıkla ulaşamıyorsanız, o telefondan istediğiniz verimi almanız mümkün olmayacaktır. General mobile dıscovery 2 Plus bu anlamda kullanıcısına büyük kolaylıklar sağlamakta. Özellikle temaları ile ilgili sunduğu uygulamalar herkesin ihtiyacına cevap verir özellikte.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2016, 22:53
General Mobile Discovery Quadro Android Temaları
General Mobile Discovery Quadro Android Temaları
Son yıllarda adından sıklıkla söz ettiren telefon markası olan General Mobile' ın Quadro serisi için sizlerde telefonlarınızda görebileceğiniz en iyi temalara sahip olmak ve ücretsiz bir şekilde indirmek istiyorsanız, bu bağlamda tüm işlerinizi bizimle hiçbir sorun yaşamadan ve anında gerçekleştirebileceğiniz müjdesini vermek isteriz. İstediğiniz her an kişisel zevk ve talebinize göre hazırlanmış olan en iyi temalara ulaşmak adına sizlerde binlerce insanın yaptığı gibi bizden istifade edebilirsiniz. Onlarca tema ve telefonlarınızın hafızasını zor durumda bırakmayacak olan kapasiteler ile bu yönde her türlü isteklerinizi giderebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2016, 22:07
Galaxy S7 Temaları Apk indir
Galaxy S7 Temaları Apk indir
Galaxy S7 son dönemlerde ortaya çıkan tonlarca akıllı telefonlar içerisinde son zamanlarda kendini sivriltmiş ve diğer akıllı telefonlar arasından daha fazla ortaya çıkarmış olan akıllı telefon modelidir. İçindeki uygulamaların çeşitliliği ve çokluğu bu telefonu diğerlerinden ayıran en önemli özellik olarak ortaya çıkmaktadır. Dünya üzerindeki her insan kullandıkları telefonlara tema olarak çeşitli fotoğraflar koymakta veya telefonun kendine has bulunan temalarını kullanmaktadır. Ancak insanlar bu değiştirdikleri temalardan istedikleri verimi alamamaktadırlar. Bunun temel nedeni ise ekrandaki camların ve ışığın özelliklerindendir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-02-2016, 20:00
General Mobile Discovery 2 Mini Tema ve Launcherler
General Mobile Discovery 2 Mini Tema ve Launcherler
Her telefon modelinin içerisinde farklı temalar ile ekran görüntüsünü değiştirmeniz ve bu şekilde kullanmaya devam etmeniz mümkündür. Bu durumdan yararlanabileceğiniz akıllı cihazlardan biri de General Mobile Discovery 2 Mini olmaktadır. Ancak telefon bünyesinde yer verilen hazır temaların sizi yeteri kadar tatmin etmediğini ve daha iyi temalar ile cihazınızın görsel açıdan değerini yükseltmek ve kullanırken tatmin olmak için özenle hazırlanmış olan bütün tema uygulamalarını sizler de bizimle birlikte bulabilirsiniz. Bu sayede en geniş seçenek arasından sizin için en ideal olanını tercih etmenin oldukça zahmetsiz ve kolay olduğunu da fark edeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2016, 00:37
Galaxy S7 Teması Apk indir
Samsung Galaxy S7 için tema
Galaxy S7 daha çıkmadan temaları yavaş yavaş piyasaya düşmeye başladı. CM Launcher kullanıcılarına özel olarak hazırladığı bu S7 temasını sizler için paylaşıyorum. Bu S7 temasını kullanabilmek için ilk olarak CM Launcher uygulamasını yüklemelisiniz CM Launcher i yükledikten sonra bu temayı kuracağız. CM Launcher temasını yüklemek için tıklayınız. Galaxy S7 temasında birbirinden güzel ikon paketleri ve mükemmel duvar kağıtları bulunmaktadır. Cm Launcher uygulamasını yükledikten sonra birbirinden güzel temalar yükleyebilirsiniz. CM Launcher ile telefonunuzu istediğiniz gibi tasarlayıp değişik tarzlar yaratabilirsiniz. Galaxy S7 teması ücretsiz olup cm Launcher in ek uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:07
Galaxy S5 Temaları (2016 Süper Arşiv)
Galaxy S5 Temaları (2016 Süper Arşiv)
Günümüzde, akıllı cep telefonları insan hayatının hemen her parçasında aktif bir şekilde kullanılmakta. Özellikle taşınabilirliği ve fonksiyonelliği sayesinde gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasında çoktan yerini almış durumda. Birçok kişiye en değerli aksesuarları sorulduğunda cevapların en başında cep telefonlarının gelmesi de telefonların bu işlevlerine bağlanabilir. Bu yüzden, sahip olunan telefonun dış görünüşü ve performansı kadar görsel özellikleri de özen gösterilmesi gereken konular arasında.Bir cep telefonunun görsel özellikleri söz konusu olduğu zaman akla gelen ilk şeylerden biri telefonun teması. Tema, en basit şekliyle, cep telefonunun menü görünümünü, duvar kağıdını ve zil sesi gibi ayrıntılarını değiştirmek amacıyla telefonda bulunan dosyalar olarak tanımlanabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0