Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 5-01-2017, 23:11
2017 Kamyon Simulatör Oyunu Apk indir
Kamyon Simulatör 2017 Apk indir
Son derece kaliteli grafik tasarım ve çok daha yeni yollar ve birbirinden farklı mekânlar ile kamyon simülatör 2017 apk indir ile herkes kendisini gerçek bir kamyonun içerisindeymiş gibi hissedecek.Bunun için de tek yapılması gereken bu son derece güzel oyunu cep telefonuna ya da her hangi bir tablete indirmek ve büyük bir keyif içerisinde oynamaktır. Birçok kamyon oyununu geride bırakacak gibi duran bu son derece üstün grafikler ile bezenmiş olan oyun türü hem Amerika’nın hem de Avrupa’nın birbirinden farklı mekânlarında kamyon sürüş keyfi yaşanacaktır.Gerçek bir kamyonu sürer gibi son derece büyük bir dikkat içerisinde sürülmesi gereken birbirinden güzel kamyon çeşitleri ile eğlenceli bir vakit geçirilebilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 23:05
2017 nin En iyi 8 Android Uçak Simülatörü Oyunları
2017 nin En iyi 8 Android Uçak Simülatörü Oyunları
Andoid telefonların kullanımının her geçen gün daha fazla yaygınlaşması ile birlikte cep telefonlarında oynanabilecek olan oyun tasarımlarının sayısı da artmaya başlamıştır. Bunlardan bir tanesi olan ve çok fazla kullanıcı sayısına sahip olan oyunlardan bir tanesi de 2017 android uçak simülatörü oyunlarıdır.Oynayan kişilere adeta gerçek bir uçağı sürüyormuşçasına pilotluk deneyimi ve keyfi yaşatan oyunların içerisinde, kendi havaalanınızı kurabilme, yeni uçaklar tasarlayabilme ve uçaklarınız ile arkadaşlarınızın havaalanlarına gidebilme şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-12-2016, 21:55
Tap Tap Builder Şehir Kurma Oyunu Apk indir
Tap Tap Builder Apk indir
Belediye başkanı olarak hayal ettiğin şehri yaratmak senin elinde Tap Tap oluşturucu ile şehri yeniden inşa et Artık sen patronsun ve yapman gereken çok iş var. Başkanlık koltuğuna oturmak bu kadar kolay değil çalışman ve şehrini yükseltmen lazım.Gökdelenler kurmak şehri yeniden inşa etmek için çalışmalısın. Yeterli para kalmadıysa yangınlardan insanları kurtar para kazan. Şehirdeki işsizlere iş ver çalış kazan. Şehrini yönet ve başkanlığını göster. Android cihazlarınızdan kolaylıkla indirebilirsin. Akıllı telefonundan Tap Tap Builder apk indir şehrini geliştir ve büyüt. İşleri geliştirip şehri yeniden kur. Eğlenceli ve inşa yapmayı sevenler için oldukça eğlenceli bir oyun.Hayal ettiğin şehri kurmak senin elindedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-12-2016, 20:22
Evinizin İçini Dekore Edebileceğiniz Bir Uygulama
Design Home apk indir
Teknolojinin tüm gelişmiş özelliklerini kolay ve pratik bir şekilde kullanarak hazırlanmış bir yazılıma sahip olan Design home apk indir mimari ve tasarım alanında hızlı bir şekilde büyümekte olan uzun soluklu ve gerçeğe çok yakın işlenmiş bir oyun olmaktadır. Design home ile birlikte bu alandaki mimari tüm bilgilerinizi kullanabilir ve dekor, yenilik, küçük proje ve renk konusundaki tüm zevkinizi hayata geçirebilirsiniz.Sürekli kendini güncelleyerek arşivini genişletmekte olduğu ürünleri ile birlikte oda içerisindeki iç dekorları tamamlayabilir, duvarların rengini değiştirebilir, koltuk ve tv üniteleri ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek kendinizi geliştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-11-2016, 23:44
Tofaş Şahin Simülatör 3D Apk indir
Tofaş Şahin Simülatör 3D Apk indir
Aklınıza araba deyince birçok model ve marka ismi gelebilir. Türklerin efsane arabası diye soracak olursanız cevap kesin ve nettir: Tofaş Şahin.Hepimizin sevdiği bu arabanın gerçekçi bir şekilde telefonumuza yansıdığı Tofaş Şahin Simülatör oyunu Şahin hayranlarını çok sevindirecek. Bu oyunu telefonunuza indirmek için Tofaş Şahin Simülatör 3D apk indir linkini kullanabilirsiniz. Önce, oyunun özelliklerine bir göz atalım.Bu oyunda arabanızı istediğiniz şekilde modifiye edebilir, birçok moddan birini seçip oyuna başlayabilirsiniz. Modifiyede kullanabileceğiniz özellikler ise; kendi istediğiniz rengi seçebilmeniz, hoşunuza giden jantı ve rüzgârlığı seçebilmeniz, camdaki filmin rengine karar verebilmeniz ve hatta plakanızı yazabilmeniz şeklinde çeşitlendirilmiş.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-10-2016, 10:18
Android Şehir/Köy Kurma ve Savaşma Oyunları
Android Şehir/Köy Kurma ve Savaşma Oyunları
Son dönemlerde popüler olan Android Köy Kurma ve Savaşma Oyunları mobil cihazlarda oyun severlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Bu oyunlar eğlendirirken aynı zamanda oyuncuya strateji geliştirme fırsatı da tanıyor. Oyunlar köy ve kale inşa etme, asker yetiştirme ve savaş stratejileri üretme üzerine kurulu. Android Köy Kurma ve Savaşma Oyunları içerisinde en çok sevilen ve milyonlarca kullanıcı barındıran oyunların ilk başında ise Clash of Clans geliyor. En tutulan oyunlardan olan Clash of Clans'ta da kendinize ait köyünüzü kurabiliyor kendi askerlerinize eğitim verip diğer kullanıcılarla çevrimiçi olarak oynayabiliyorsunuz. Ücretsiz olan bu uygulama android cihazlarla tamamen uyumlu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-10-2016, 20:36
Şehir inşa Etme Oyunu Disney Enchanted Tales Apk indir
Disney Enchanted Tales Apk indir
Her kesimden oyuncu kitlesi olan dısney enchanted tales serisi oldukça zevkli ve egzotik tasarımları ile ön plana çıkmış durumda. Oyunu oynamak için öncelikle yapılması gereken apk uygulamasını cihazlarınıza indirmeniz gerekmektedir. apk uyumlu cihazlarınıza internet üzerinden arama yapıp oyunu bulduğunuzda dısney enchanted tales apk indir yörüngesine bastığınızda sistem otomatik olarak uygulamayı indirmektedir.Uygulama ortalama olarak beş dakika kadar sürede yüklenmiş olmaktadır. Disney enchanted tales oyunu sihirli bir değnek ile kendi hayal dünyanızı kurmaya yönelik olarak entegre edilmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-09-2016, 18:41
FarmVille Tropik Ada Yönetimi Oyunu indir
FarmVille: Tropic Escape Apk indir
Farmville oyunu ortaya çıkışından bu yana büyük ilgiyle karşılanmış ve milyonlarca oyuncu kitlesine ulaşmıştır. Oyunun eğlenceli olmasının yanı sıra bir o kadar da kafa dağıtmak için birebirdir. Oyunun yeni versiyonu ise Farmville: Torpic Escape ile Farmville severler için yine çok eğlenceli bir oyun imkânı sunulmuştur.Farmville tropic escape tarım ve hayvancılık üzerine hazırlanmış bir oyundur. Oyun bu sefer bir ada üzerine kurulmuş kendinize ait çiftliğinizde devam eder. Burada ananas, Hindistan cevizi gibi tropikal ve egzotik meyveler yetiştirebiliyorsunuz. Ayrıca yine hayvancılık da yapabiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-08-2016, 23:05
Tavuk Çiftliği Simülasyon Oyunu
Egg, Inc. Apk indir
Tavukları seviyor musunuz? Bu sevimli dostlarımız şimdi bizlere eğlenceli dakikalar vaat ediyor. Egg, Inc. harika bir tavuk çiftliği oyunudur. Harika bir yumurta çiftliği oluşturabilirsiniz.Tavuklarınız için kuracağınız küçük evleri; Kocaman, benzersiz, eğlenceli hatta dünyanın en gelişmiş yumurta çiftliğine dönüştürebilirsiniz. Küçücük bir kulübeden başlayın, araştırmalar, dengeli yatırımlar ve iyi yardımcılarla devasa bir çiftliğe dönüşün.Oldukça fazla yumurta üretmek için tüm düzenlemeleri keyifle yapın, hem de üç boyutlu. Çiftliğinizi muazzam ve Kocaman hale getirmek için işyerinize yardımcılar alın. Gelirlerinizi dengeleyin, yatırımlarınızı istediğiniz gibi seçin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-06-2016, 12:00
Kelebeklerin Sihirli Dünyası Oyunu
Flutter: Starlight Apk indir
Güzel bir orman ve renkli bir dünyaya açılan yol, işte bu seçeneklerin arasın da kaybolur iken üstüne bir de daha renkli olan karakterler ile yolculuk yapmakta yanın da verilen en güzel olay olmaktadır.Karakteriniz zaten dünyanın en renkli hayvanlarından olan kelebek olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu kelebek ile orman yolun da sihirli olaylar ile yolunuza devam etmek gerekecektir. Üstelik sadece bir kelebek ile de sınırlı kalmadan birden fazla seçeneği de karşımıza sunmaktadır. Bu sayede renk renk seçebileceğiniz kahramanlarınız da karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca bu yol üzerin de devam eder iken yine yol da karşılaşabileceğiniz orman dostlarınız da bulunmaktadır. Bu dostlar sayesin de hedefinize en kısa süre de ulaşarak ve yardımlaşma sayesin de gerekli şeyleri öğrenerek yolunuza devam edeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0