Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 9-10-2016, 11:33
101 Yüzbir Okey Extra Apk indir
101 Yüzbir Okey Extra Apk indir
Geleneksel bir oyun olan 101 facebookun hayatımıza girmesiyle beraber sosyal ortamda oynadığımız bir oyundu. Fakat 101 Yüzbir Okey Extra uygulaması ile artık akıllı telefon ve tabletlerinizden de bu oyunu zevkle oynayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey ise internet bağlantısı. Oyunu cihazlarınıza ücretsiz olarak indirme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Oyun içi alım yapmak isterseniz bu seçenek de mevcut. İsteğe bağlı olarak ödeme yapabilir ve birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Oyunu isterseniz facebook üzerinden arkadaşlarınızla ya da dünyanın dört bir tarafından gerçek oyuncularla oynayabilirsiniz. Facebook hesabınız bulunmuyorsa da misafir girişi yaparak yine gerçek oyuncularla oyun keyfini yaşayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-07-2016, 18:00
En iyi internetsiz Okey Oyunu Apk indir
İnternetsiz Okey Apk indir
Farklı oyunlar ve istenilen özelliklerde ortaya konana internetsiz oyunlar vardır. Özellikle çok fazla tercih edilen ama sürekli internetin gitmesinden ötürü çeşitli oyunlar oynanmamaktadır. Bu oyunların başında gelen ise okey oyunu dur. Okey oyunu mobil telefonalar ve tabletlerden rahatlıkla tercih edilip oynanabilir. Genel oyun programları ve istenilen oyunların tercihi noktasında bu oyun programını sitemizden ücretsiz bir şekilde indirip oynamak mümkündür. Sistemimizin tercih edilen bir noktada olması ve diğer durumlar ile kıyaslandığında oyunların çok daha fazla tercih edilmesine olanak sağlamaktadır. Bir başak durumda her alanda internetin çekmemesidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-06-2016, 09:00
Mükemmel Renk Eşleştirme Oyunu Good Knight Story Apk indir
Good Knight Story Apk indir
Güzel ve eğlenceli bir hikâye, adından da anlaşılacağı gibi bize birçok alan da hoş şeyler ile karşılaşmamızı sağlayarak güzel vakitler geçirmemiz için yapılan bir uygulama olmaktadır. Karakterimizi zaman geçtikçe güçlendirip, karşısına çıktığı canavarları da kolayca geçebilmesi için özelliklerini yükseltmemiz gerekiyor. Bu da oyun içerisin de bulunan görevleri ve bu görevlere dahil olan hizmetleri yerine getirerek güçlü bir karakter çıkarmamızı sağlayacaktır. Geniş görsel efektleri ve bu efektlere bağlı olarak renkleri göz alıcı olduğundan oyun içerisine girdikten sonra zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağız. Bu oyun karşına çıkan canavarları en kısa süre de geçerek ve oyun sırasın da açılan pencereler sayesin de güçlendirmemizi sağlayacak birçok etkileşim içermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-05-2016, 23:47
3D Gerçekçi Satranç Oyunu
Real Chess Apk indir
Satranç insan gelişiminde en etkili yöntemlerden biridir. Çocuklardan yetişkinlere kadar herkes satranç oynayarak kendini hem geliştirmek hem de keyifli dakikalar geçirmeye çalışmaktadır. Tüm dünyada herkes satranç oynamayı bilmekte veya öğrenmeye gayret etmektedir.İnternetin gelişimi ile beraber insanlar satranç öğrenmek için artık evde satranç oynamak zorunda değiller. İnternette yer alan binlerce satranç sitesi sayesinde çok kısa sürede satranç öğrenmek mümkün. Son yıllarda özellikle satranç 3D oyunları çok büyük rağbet görmektedir. Bu üç boyutlu oyunda kale at şah fil tamamı adeta gerçekmişçesine karşımıza çıkıyor. Özellikle yeni başlayan insanlar için üç boyutlu satranç çok daha verimli ve bağımlılık verici olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2016, 20:22
Paramanya apk indir (Android Milyoner Oyunu)
Paramanya apk indir (Android Milyoner Oyunu)
Paramanya Dünya çapında popüler bir oyun olma özelliğini taşıyor. Bunun sebebi ise birbirinden farklı pek çok değişik karakterin olması hem de tamamen size özel bir karakter ile bu karakteri zengin ederek oyundaki diğer oyuncular arasında farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Yapabileceklerinizin sınırı yok, zarınızı atarsınız ve şanslıysanız masanın en zengini siz olursunuz. Sonrasında ise hayatı yaşamak size kalmış. Diğer oyunculara karşı oynayarak daha eğlenceli bir zenginlik oyunu keyfi alabilirsiniz. Zengin olduktan sonra Türkiye'nin şehirlerinde çeşitli işletmeler kurabilir ayrıca istediğin her yeri satın alarak oraya kendine özel simgeleri de koyabilirsin.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 24-01-2016, 21:01
En iyi ve En Çok Oynanan Altın Avcısı Oyunu apk indir
Altın Avcısı Apk indir
Altın Avcısı apk indir android telefon ve tabletlerde oynanan altın toplama oyunudur.Oyun her bölümde bizden toplamamız gereken parayı söylüyor ve madencimizin elindeki kancayı altınlara doğru gönderiyorsunuz. Altın yakaladıkça para kazanıyorsunuz ve bizden istenilen para miktarını yakalarsanız bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Bir sonraki bölümde daha fazla para toplamamız gerekiyor. Kazandığımız paralar ile çeşitli yardımcı ixirler alabiliyorsunuz. Kancayı atarken dikkat edin bazen taşa ve köstebeklere denk gelebiliyor. Kancanızı büyük altınlara ve mücevherlere atmaya çalışın. Çok dikkat ve reflex gerektiren bu oyun internet tarayıcıdada oynanan çok ünlü bir oyundur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:27
2016 Android Masa Oyunları Apk indir

2016 Android Masa Oyunları Apk indir
Android Market’te bilgisayarlarınız, akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için Masa Oyunları kategorisi altında onlarca oyun bulabilirsiniz. Bu tarz oyunların en büyük artısı oyun boyutlarının oldukça küçük olmasından dolayı özellikle akıllı telefonlardaki kullanılabilirliğinin hiçbir probleme yol açmayıp kullanıcılardan tam not almalarıdır. Android Masa Oyunları başlığı altında ise Satranç, Tavla, Okey, Kart oyunları gibi oyunların yanı sıra Masa Tenisi ve Masa Hokeyi gibi oyunları da bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-12-2015, 20:55
internetsiz 101 Okey Oyunu Apk indir
101 Okey Oyunu Apk indir
Oyundaki Amacımız: 101 Okey Oyunu android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz ücretsiz ve internet gerektirmeyen bir okey oyunudur. Oyunda toplam 101 seviye bulunmaktadır ve oyunda oynadıkça seviye atlanmaktadır. Boş zamanlarınızda okey oynayarak eğlenmek isteyenlerin kaçırmak istemeyecekleri bir oyundur.
Oyun Nasıl Oynanır: 101 okey oyununda görevleri yaparak ilerleyin. En son seviye 101 dir ve her bölüm git gide zorlaşmaktadır.
Oyunun Grafikleri: HD kalitesinde okey çizimleri başarılı
Oyunun Sesleri: Oyun müzik sesleri güzel
Gerekli Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-08-2015, 22:43
Kum üzerine Çizim 2 Oyunu indir
Kum üzerine Çizim 2 Apk indir
Oyundaki Amacımız: Kum üzerine yazı yazma oyununun 2. versiyonu. Kendinizi sanki sahil kenarında kuma yazı yazıyormuşşunuz gibi hissedeceksiniz. Eğlenceli bir uygulama diyebilirim ve boş vakitlerinizi eğlenerek değerlendirebilirsiniz.
Oyun Nasıl Oynanır: Ekranda açtığınız kum resminin üzerine parmağınız ile istediğiniz resmi çizebilirsiniz.
Oyunun Grafikleri: Çizimler eğlenceli ve gerçekçi kum görüntüsü yapılmış
Oyunun Sesleri: sesler gayet güzel ve keyif verici
Gerekli Android Sürümü: 3.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-06-2015, 10:26
Android Okey Extra Oyunu indir
Android Okey Extra Oyunu indir
Biz Türklerin en sevdiği oyunların içinde tabiki Okey ilk başlarda gelmektedir. Android telefon ve tabletler yaygınlaştıkça okey oyunlarının en güzelleri çıkmaya başladır. Bu oyunlardan en iyi okey oyunuda Okey Extra apk oyunudur. Oldukça kaliteli dizayn edilmiş arayüzüyle öne çıkan Okey Extra isimli bu android apk oyun bizlerin boş zamanımızı eğlenceye dönüştürebilmek için ücretsiz olarak paylaşılmıştır.Bildiğimiz okey den hiç bir eksik yanı kalmayan oyun dokunmatik ekranda sürükleme,değiştirme,taş seçme gibi oynanabilme özelliği ile oyunu çok daha akıcı hale getirmiş. Yolculuklarda,birini beklerken,sıra beklerken boş zamanlarınızı eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Oyunu sitemizden apk şeklinde indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0