Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 22-12-2016, 22:26
Pokemon GO v0.51.0 Apk indir
Pokemon GO Apk apk indir
Pokemon Go son versiyonu olan v0.51.0 apk sürümü çıktığından beri tüm pokemon android oyununu sevenler Türkiyede daha yayınlanmamasına rağmen cihazlarına kurup oynamaya başladılar bile. Tahminen Pokemon Go oyunu Türkiye için temmuz sonu yada ağustos başı gibi indirilmeye açılacak. Ama biz sizler için piyasada çalışan Pokemon Go apk sını bulup indirmeniz için paylaşıma açacağız. Arkadaşlar oyunu kurduktan sonra karakter yapılandırması karşınıza gelecek ve karakteri istediğiniz gibi yapılandırdıktan sonra oyunun başında hemen sizlere avlamanız için 3 pokemon dan birini seçmenizi istiyor. Bunlardan birini seçip yakalamaya çalışıyorsunuz. Telefonun orta bölümündeki topu pokemonun kafasına doğru atmaya çalışın ve bunu daire mümkün olduğunca küçüldükten sonra yapın ve pokemon yakalansın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-12-2016, 09:00
Nicki Kız Giydirme ve Moda Oyunu
Nicki Kız Giydirme ve Moda Oyunu
Nicki Minaj: The Empire oyununda oyuncu oyuna Nicki Minaj olarak katılıyor. Nicki Minaj'la müzik dünyasının kraliçesi olma yolunda ilerliyor!Oyuncu oyuna Nicki Minaj olarak başlıyor. Nicki Minaj ile müzik dünyasının Hip-hop kraliçesi olmak oyuncunun elinde. Oyuncu sunulan birçok oyun imkânını kullanarak oyunda hem eğleniyor hem de gittikçe yükseliyor. Sunulan oyun imkânları; şarkılar kaydetmek, şarkılar yazmak, partilere katılmak, müzik alanında kendini geliştirmeye imkân sağlamak, parti düzenlemek, yeni arkadaşlar edinmek, edinilen yeni arkadaşlarla sohbet etmek gibi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-12-2016, 00:18
Türk Yapımı Ejderya Android Oyunu indir
Ejderya Apk indir
Macera oyunu sevenler için yeni bir uygulama Ejderya, çok eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Bilgisayar başında oyun oynamayı seven ya da akıllı telefonlarından oyun oynayarak vakit geçirenler için muhteşem bir oyun. Çıkar çıkmaz oyun severlerin takdirini kazanan Ejderya geçer not alarak kısa sürede herkesin indirdiği oyun olarak akıllara kazındı.Siz de Ejderya oynamak istiyorsanız eğer arama motoruna Ejderya apk indir yazabilirsiniz. Yükle kısmına tıklayarak kısa sürede oyunu indirebilirsiniz. Çok eğlenceli ve macera dolu bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kanlı EJderya, Esnaf Ejderya ve Mumya Ejderya seçeneklerinden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2016, 19:22
Ücretsiz Minecraft: Story Mode Apk indir
Ücretsiz Minecraft: Story Mode Apk indir
Büyük bir yankı uyandıran ve geniş kitlelere ulaşan Minecraft oyunun bir yenisi daha geldi. Minecraft: Story Mode ile maceranız kaldığı yerden devam ediyor. Yeni bölümler ve özellikleriyle şimdiden büyük bir beğeni toplayan bu oyunu telefon ve tabletlerinize çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Yapmanız gereken Minecraft: Story Mode apk indir işlemini gerçekleştirmek. İndirme işlemi tamamen ücretsizdir.Böylece rahatlıkla oyunu ulaşabilirsiniz. Uygulama içi satın alım seçenekleri sayesinde isterseniz birçok avantajdan yararlanabilir ve rakiplerinizden daha başarılı olabilirsiniz. Bu uygulama içi satın alımlar tamamen kullanıcıların isteğine bağlıdır. Bölümler giderek zorlaşır ve oyun daha da vazgeçilmez bir hal alır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-11-2016, 11:33
Bounce Classic HD (Efsane Oyun) Apk indir
Eski El Atarisi Oyunu Bounce Classic HD Apk indir
Android cihazlarının gelişmesiyle bu cihazlarla uyumlu yüzbinlerce uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulamalar hayatın her alanıyla ilgilidir. Bankaların uygulaması olduğu gibi sosyal medya sitelerinin de uygulamaları vardır. Aklımıza gelebilecek birçok konuyla ilgili uygulama yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir.Oyun siteleriyle de ilgili binlerce oyun uygulaması yapılmıştır. Bu uygulamalar android sistemle uyumlu HTML 5 oyunlarıdır. Bounce Classic de bu oyun uygulamalarından biridir. Bir sıçrama oyunu olan Bounce Classic, sıçrama oyunlarını sevenlere yönelik eğlenceli ve serüvenli bir oyundur. Bounce Classic HD Apk İndir özelliği ile mobil cihaz, tablet ve bilgisayarlara kolaylıkla indirilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-10-2016, 22:33
Gizli Nesneleri Bulma Oyunu NCIS: Hidden Crimes Apk indir
NCIS: Hidden Crimes Apk indir
Ncıs hidden crimes apk bir dedektifçilik oyunu olup birçok takipçisi bulunmaktadır. Takipçileri maceralı suçları çözmeye çalışarak oyunda ilerlemek en önemli amaçtır. ncıs hidden crimes oyunda dikkat çeken nesneleri toplayarak ve bu nesnelerin her alanda araştırmaları yapılarak geçilmesi gereken macera dolu bir oyun serüvenini konu almaktadır.Oyunu bilgisayarınızda ya da akıllı telefonlarınızda oynamak için yapılması gereken bazı etmenler bulunmaktadır. Öncelikli olarak apk uygulaması cihazlarınızda yüklü olması gerekmektedir. apk uygulaması yüklü değil ya da uyumlu değilse oyunu indirmeniz mümkün değildir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-09-2016, 00:48
Mükemmel Macera Oyunu BADLAND 2 Apk indir
BADLAND 2 Apk indir
Günümüzün en popüler cihazlarından biri akıllı telefonlarımızdır. Akıllı telefonlar yeni çıkmasına rağmen bizlere sağladığı avantajlardan dolayı teknoloji piyasasının en önemli ürünlerinden biridir. Bu telefonlarda oyun oynamaktan tutun da iş yapmaya kadar birçok kolaylık sağlar ve bütün bunların hepsi telefona ilk aldığınızdan beri kayıtlı olan market sayesinde gerçekleşir. Bu market de indirmek istediğiniz ne olursa olsun kolaylıkla kısa süre içerisinde indirme şansınız bulunmaktadır. Ama tabi ki her özelliğin olduğu gibi bunun da kendine göre birtakım problemleri bulunmaktadır. Bu problemlerin en başında bu uygulamaları üretip ama kullanılması için ücret isteyen üreticiler gelir. Bu konuya çözüm bulmak için yapılacak en önemli işlerin başında ise APK indirmek gelir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-07-2016, 15:00
Gizli Eşyaları Bulma Oyunu The Blacklist: Komplo Apk İndir
The Blacklist: Komplo Apk İndir
Son derece keyifli bir oyun olan The blacklist: komplo apk indir ile isteyen herkes her hangi bir akıllı telefona bu büyük ve kaliteli oyunu indirip oynayabilir. Bu güzel oyunun temelinde esrarengiz cinayetler yer alır ve bir erken ve bir kadın FBI ajanı da bu esrarengiz cinayetleri çözmek için ilerleyen zamanlarda daha da zorlaşan ve bununla birlikte daha da heyecanlı hale gelen ipuçlarından sonuca ulaşmaya çalışır. Oyundaki bu iki yetenekli dedektifin bu esrarengiz olayları ve birbirinden zeki ipuçlarını çözmeye çalışırken oyuncular da onlara yardım etmektedir.Bununla birlikte ayrıca yakalanan şüpheliler sorguya çekilebilir ve suç incelemeleri yaparak sonuca ulaşılabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-07-2016, 06:51
Pokemon Go Apk indir Ve Oyna
Pokemon Go Apk indir Ve Oyna
Dünya'nın beklediği ve çocukluğumuzun muhteşem çizgi filmi olan Pokemon artık sanal Dünya’da hatta artık gerçekler denecek kadar hayatımızdalar. Pokemon GO oyunu ile artık pokemonlar yakalayabilir, geliştirebilir ve savaşabiliriz. Peki, Pokemon GO nedir? Pokemon GO Nasıl Oynanır? Pokemon anime ve çizgi filminden esinlenerek oluşturulan bir oyun uygulamasıdır. Aslında, Pokemon ile ilgili birçok oyun, tv showları, kart oyunları yapıldı. Son olarak ise Nintendo, Dünya’da yankı oluşturacak bu oyunu yani sanal gerçeklik gösteren Pokemon GO oyununu ortaya çıkarttı. Pokemon çizgi filmini izlediyseniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-07-2016, 18:00
MultiCraft Ev Yapma ve Hayatta Kalma Oyunu
MultiCraft Ev Yapma ve Hayatta Kalma Oyunu
MultiCraft oyunu diğer oyunlar gibi karşılaştırıldığında çeşitli farklılıklar sunana ve sistemli oynanabilir ve tercih edilir bir oyun olarak bilinmektedir. Çeşitli fırsatların sunulduğu ve istenilen seviyelerde çok amaçlı bir sistemsel özellik sunmaktadır. Belirlenmiş maceraların ve istenildiği düzende ortaya konacak maceralarda belirlenen şekillerde tercih edilmesini sağlayacaktır.Bu oyun çeşidi ile birlikte birçok tür yaratık ve genel oyun kahramanı vardır. Çeşitli hayvanlar ve istenildiği gibi yönlendirilecek birden çok hayvan çeşitleri ve diğer maceraların yürütülmesini sağlayacak sistemsel özellikleri bulunan kahramanlar bulunmaktadır. Bu oyun ile birlikte hayatta kalmaya ve çeşitli maceralar yaşamaya özen gösterecek şekilde çalışacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0