Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 17-01-2017, 22:05
Benim Konuşan Hank'im Apk indir
Benim Konuşan Hank'im Apk indir
Yepyeni, sevimli mi sevimli bir karaktere merhaba deyin. Konuşan köpek Hank, sizin yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Büyükten küçüğe herkesin sevgisini kazanacak olan bu sevimli köpek her an maceraya hazır bir şekilde bekliyor. Hank ile isterseniz tropikal adaları keşfedebilirsiniz. Bu keşif sırasında ise Hank sizden yardımlar bekliyor. Onu temizleyebilir, karnını doyurabilir, onunla oyunlar oynayabilir, hamağında sallayarak uyutabilirsiniz. Hatta en özeli onunla konuşabilirsiniz. Bu sevimli yavru köpek sizin söylediklerinizi tekrar etmeye bayılıyor. Benim Konuşan Hankim uygulamasını tabletlerine, akıllı telefonlarınıza kolayca indirebilirsiniz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden bu indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-12-2016, 09:21
Gubates (Yukarıdan Düşen Yiyecekleri Toplama Oyunu)
Gubates Apk indir
Yepyeni bir oyun daha Androidlerinizde yerini alıyor. Akıllı cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olan ve gubates denilen üçgenleri toplayarak oyunda çok puan kazanma hedefiniz olan bir oyun olarak sunulmaktadır. Oyuna giriş yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Gubatesleri toplarken diğer yandan başka nesneler düşmeye başlar. Başka nesnelere değdiğinizde yanarsınız. Yapmanız gereken sadece gubatesleri düşürmemek siz düşürmeden yakalayın tutun çok puana sahip olun. Çok eğlenceli ve keyif duyacağınız oyun ile heyecanlı ve eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Androidlere kolayca Gubates apk indir gubatesleri topla ve keyifli bir oyun oyna. Başka nesneleri sakın tutma yoksa oyun biter puanlarını yükseltmek istiyorsan mutlaka gubatesleri yakala sen yakaladıkça puanın artsın çok gubates çok puan demek.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2016, 16:51
Android için En iyi 8 Adet Şeker Patlatma ve Eşleştirme Oyunu
Android Şeker Patlatma Oyunu Apk indir
Yoğun iş temposu içerisinde çalışmaktan sıkılıp biraz dinlenmek için, belki de işsiz, okulsuz bir gününüzde vakit öldürmek için başlamışsınızdır bu hastalığa. Fakat o sizi zamanla ele geçirmiş, çalışmanız gereken vakitlerde onu düşünür, kendinize onunla oynamak için zaman yaratır, hatta vakit bulamadığınızda bile gizlice onunla oynar olmuşsunuzdur. Kurtuluşunuz yok, artık bir Candy Crush bağımlısısınızdır. Belki başlarda sizde, metroda veya otobüste giderken yanınızda oturan kişileri -hatta evdeki, okuldaki, işyerindeki yakınlarınızı- bu oyunu oynarken gördüğünüzde anlam verememişsinizdir. Belki de size de çok saçma gelmiştir. Sonra bir gün denemek istemiş ve pek çokları gibi bir daha bırakamamışsınızdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 07:46
Benim Konuşan Angela Apk indir
Benim Konuşan Angela Apk indir
Talking Tom Cat android oyununun yapımcıları tarafından üretilen Talking Angela oyununda Parisli bir kedi olan Angela ile birlikte eğlenebilir, onunla neşeli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Angela'yı severek onu memnun edebilir ya da onu dürterek kızdırabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli kıyafetler giydirerek görünümünü değiştirebilir ve hediyeler edinebilirsiniz.Ön kamera aracılığı vasıtasıyla Angela'ya bir takım mimikler ve hareketler (dil çıkartma, esneme vb. ) yapıp onunla eğlenceli zamanlar geçebilir, İngilizce'niz iyiyse onunla chat dahi gerçekleştirebilirsiniz.
Konuşan kedi android oyunu Konuşan Angela'yı iPhone, iPad ve Android tabanlı cihazlara kurup oynayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 25-11-2016, 07:40
Benim Konuşan Tom Apk indir
Konuşan Kedi Tomun Sanal Bebek Versiyonu
Benim Konuşan Tom - My Talking Tom oyunu, size verilen bebek kediyi tıpkı bir çocuk benzeri bakmanız ve de ilgilenmeniz gereken parasız bir oyundur.
Konuşan kedi Tom’u bebeklikten büyüyene dek bir bebek gibi Tom’u besle, Tom ile birlikte oyna. Bu oyun sayesinde bir tane bebek Tom sahibi oluyoruz. Tom’un yetişkin bir kedi olması için sizlere ihtiyacı var. Tom’u sahip olduğu gözlük, elbise, atkı, şapka benzeri pek çok çeşit elbiseleri ile birlikte dilediğin gibi giydir. Ayrıca Tom’un yaşadığı evi bile dilediğiniz gibi döşeyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 21
Tarih: 17-11-2016, 23:07
Make More Fabrika işletme Oyunu Apk indir
Make More Apk indir
Son dönemlere damgasını vuran oyunlardan biri olan Make More Apk İndir ile oldukça özgür ruhlu bir oyun ile karşılaşmış olacaksınız. Oyun içerisinde bir kamera yer alıyor ve sürekli olarak sizin yaptığınız işi gözetliyor. Oyun içerisinde bolca bonus toplamanız gerekiyor ve tamamen özgür bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Oyun birden fazla dil seçeneği ile sunularak daha çeşitli ve kolay olarak oynama imkânını da sağlıyor. Aynı zamanda çok küçük parçaları ve gelişmeleri de bu oyun sayesinde elde edebiliyorsunuz. Tamamen sizin detaycı yapınızı geliştirmeye yönelik olarak tasarlanmış bir oyundur. Oldukça eğlenceli olan oyunun kolay, zor ve çok zor bölümleri mevcuttur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-11-2016, 00:20
En iyi Çiftçilik Oyunlarından Birisi Daha Harvest Land Apk indir
Harvest Land Apk indir
Dilediğiniz arama motorundan rahatlıkla Harvest Land Apk İndir diyerek indirebileceğiniz bir oyun niteliği taşımaktadır. Oldukça eğlenceli bir dizayn ve içeriğe sahip olan oyunda, kendinize ait bir çiftlik kurarak işe koyuluyorsunuz. Sevimli binlerce çiftlik hayvanı ve bitkileri, onlara bakmanız için sizleri bekliyor olacaklar.Aslında oyunun tam olarak içeriğine indiğinizde, bir çiftlik yerine kocaman bir köy kurduğunuzu görmüş olacaksınız. Binlerce köy evleri, gizemli ve güzel adalar bu köyün içerisinde yer alıyor olacak. Birbirinden sevimli hayvanlara bakabilecek ve köyünüzü ele geçirmek isteyen canavarlarla savaşabileceksiniz. Tamamen size ait olan bir köye sahip olabileceksiniz, köyünüzü tüm dış etkenlere karşı koruyabileceksiniz ve yepyeni arkadaşlar edinebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-11-2016, 22:59
Best Fiends Forever Android Oyunu Apk indir
Best Fiends Forever Apk indir
Dilediğiniz herhangi bir arama motorunda arayacağınız Best Friends Forever Apk İndir sayesinde, birçok macera dolusu arkadaşlarınız sizinle birlikte olacaktır. Oyunun içeriği minik ve bir o kadar da eğlenceli bir seyahatten oluşuyor. Sizinle birlikte binlerce küçük ve değişik kahramanla birlikte yola çıkıyorsunuz.Cihazınızda oyun ve kahramanlar dinlenirken, enerjileri doluyor. Dolan enerjiler ile oyuna başlıyorsunuz. Siz ve diğer kahramanlar karşınıza çıkan engelleri aşarak seyahatinizi tamamlıyorsunuz ve bonuslar elde ediyorsunuz. Elde ettiğiniz bonuslar sizlere enerji olarak dönüyor ve oyuna kaldığınız yerden dilediğiniz zaman devam edebiliyorsunuz. Karşınıza canavarlar ve saldırganlar çıkıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-11-2016, 07:07
Konuşan Kedi Emma Sanal Bebek Oyunu indir
Konuşan Kedi Emma Apk indir
Android uygulamalar ve oyunlar son zamanların en trendlerindendir. Her telefon ya da tablette mutlaka bir konuşan kedi oyunu yer almaktadır. Çocukların hatta büyüklerin bile bağımlısı olduğu bu oyunlar çok eğlenceli zaman geçirilmesini sağlamaktadır. İşte konuşan kedi Emma android oyunu da bakımı ile ilgilenebileceğiniz harika bir konuşan kedi oyunudur. Arama motoruna konuşan kedi Emma apk indir yazarak oyunu yükleyebilirsiniz.Herkesin bayılacağı süper bir kedidir. Diğer konuşan hayvan oyunlarından ayıran özellikleri de bulunmaktadır. Manikür salonu, diş fırçalama bölümü, banyo, keman çalma, giysi giydirme gibi bölümleri bulunmaktadır. Kedinizi büyütmeye çalışarak onun bakımını yapmak zamanın eğlenceli geçmesini sağlayacak. Ücretsiz bir oyundur. Kuyruğundan kovalayarak çılgınca eğlenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-10-2016, 21:51
PewDiePie's Tuber Simulator Apk indir
PewDiePie's Tuber Simulator Apk indir
PewDiePie Tube Simulator android oyunu ünlü YouTuber olan PewDiePie in simülasyon oyunudur. Oyunda kendi videonu çekerek para kazanmaya çalışacağız ve ilk oyuna başlarken hiç paramız yok ve kullandığımız kamera,bilgisayar çok kötü durumda. Oyunun en güzel yanı ise Türkçe olması. Çeşitli videolar çekerek oyunda sanki gerçekten youtubeden para kazanmaya çalışıyoruz ve elimizdeki eşyaları yenilemeye çalışıyoruz. Oyunda hem odamızı genişletiyoruz hemde eşyalarımızı yenileme fırsatı buluyoruz. Oyun PewDiePie in gerçek sesi ile hazırlanmış ve Türkçe olarak alt yazı ile açıklama yapılmış. Youtuber olmak isteyenlere fikir verebileceğini düşünüyorum. Oyunda Videoları çekerek takipci sayını arttırıp para kazanman gerekiyor. Kazanılan paralar ile alınabilecek okadar çok şey varki.Hızla para kazanmak için çeşitli EPİK görevleri tamamlamak gerekiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0