Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 19-12-2016, 23:17
Okey Son versiyon apk indir (Android Okey Oyunu)
Okey Son versiyon apk indir (Android Okey Oyunu)
Türk insanının en çok sevdiği okey oyununun teknolojiyle en güzel birleşimi. Evde, yolda, bayırda, çayırda istediğiniz zaman oynayın.
Bu Okey oyunu online değildir. Bu Okey oyununda gelişmiş yapay zekaya karşı oynuyorsunuz. Bu sayede internet baglantisina ihtiyac duymadan oyunu oynayabiliyorsunuz ve diger oyuncularin tas atmasini beklemekle vakit kaybetmiyorsunuz.
Özellikler:
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 6-12-2016, 21:16
Microsoft iskambil Oyunu Kolleksiyonu
Microsoft Solitaire Collection Apk indir
Tüm zamanların en çok oynanan her bilgisayar kullanıcısının vazgeçilmezi olan Microsoft oyunu olarak bilinen solitaire şimdilerde android telefonlarla da oynanabiliyor olması gayet sevindirici bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyunun modernize edilmiş hali olarak bilinen solitaire collection oyununun windows işletim sistemi dışında bir sistemde oynanması firma tarafından da desteklenmekte böylelikle oyuncu sayısını katlamayı hedeflemektedir. Oyuncular için günlük müsabakalarında bulunduğu yeni oyun seçeneğini denemek istiyorsanız Microsoft Solitaire Collection apk indir seçeneğini kullanabilirsiniz. Adroid ve iOS ortamında keyfine varacağınız solitarenin pek çok çeşidi mevcut.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-07-2016, 18:22
Okey Plus Son versiyon apk indir (Android Okey Oyunu)
Okey Plus Son versiyon apk indir (Android Okey Oyunu)
- Facebook ‘da 1.000.000 ‘dan fazla kişinin oynadığı Okey Plus şimdi Android ’te, hem de ücretsiz !
- 2, 3 ve 4 KİŞİLİK OYNANABİLEN FACEBOOK OKEYİ ile ARTIK BEKLEMEYE SON !
- 3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden online olarak, arkadaşlarınla veya 1.000.000 ‘dan fazla Facebook kullanıcısına karşı Okey keyfini “Okey Plus” farkıyla yaşa.
- Online olan arkadaşlarını görüp tek tıkla masalarına katılabilir,
- Okey oynarken sohbet ederek sosyal çevreni genişletebilir,
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 1-05-2016, 23:00
Muhteşem Kart Oyunu Deck Heroes: Düello Apk indir
Deck Heroes: Düello Apk indir
Günümüzde yaygın olarak oynanan ve tercih edilen oyunların başiında gelen birçok oyun vardır. Bununla beraber gerekli işleyişler ve düzenli oyun oyanayan kişiler bilgisayard aveya akıllı telefonlarda oyun oynamayı sevmektedirler. Oynanan oyunlardan biri de dark heroes: düello olarak bilinmektedir. Özellikle bu oyununda oldukça fazla takipçisi vardır. Dark heroes: düello kart oyunu olarak bilinmektedir. Birçok açıdan takipçisi olmasıyla beraber genel görüşlere yakın olan ve uygulanan durumları da yansıtmaktadır. Özellikle bu oyunun sitemizden indirebilme şşansına sahipsiniz. Birçok kullanım alanı bulunurken oyun İOS ve Android ortamlarında uygulanmakta ve kullanılmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-03-2016, 09:08
Android Kart ve iskambil Oyunları Apk indir
Android Kart ve iskambil Oyunları Apk indir
Kart oyunları geçmişten günümüze uzun kış gecelerinin ve sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez zaman geçirme aktiviteleridir. Öyle ki babalarımız, dedelerimiz bu oyunları bir kaynaşma yolu, dostlarla bir araya gelme sebebi olarak görmüşlerdir. Denildiği gibi kahve bahane, sohbet şahanedir! Diğer modern iletişim araçlarıyla birlikte, sosyal meydanında bu kadar gelişmediği bir dönemde kahvehaneler vazgeçilmez toplanma merkezler olmuşlardır. Fakat günümüzün iş yoğunluğu, bu gibi geniş zamanlar isteyen keyiflerin yaşanmasına engel olmaktadır. Gün içerisinde başını kaşıyacak zaman bulamayanlar elbette akşam yorgun argın evlerine döndüklerinde sakinleşmek, dinlenmek isteyeceklerdir. Bu zaman kıtlığının bir diğer sonucu da insanların artık eğlenirken bile zamandan tasarruf etmeye çalışmalarıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-02-2016, 21:44
Android Digimon Oyunu Apk indir
Digimon Heroes Apk indir
BANDAI NAMCO Entertainment firmasının son zamanlarda çıkarmış olduğu en güzel oyun olan Digimon Hereos kısa sürede çok sayıda oyun sever tarafından oynanmaya başladı. Çok sayıda kişinin indirmesine ve indirdiği andan itibaren keyifli vakitler geçirmesine neden olan oyun, Android cihazlarda özellikle de büyük ekranlı telefonlarda büyük keyif veriyor. Her geçen gün indirme sayısı daha da çok artan oyunun kısa sürede büyük bir hayran kitlesi oluşmuş durumda…Bir zamanların en büyük efsanevi çizgi filmi olan Digimon karakterlerinin oyuna yansıması olarak karşımıza çıkan bu eşsiz oyun, daha önce oyun severlerin aşina olduğu karakterler ile de birleşince ortaya müthiş bir uyum çıkıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2016, 00:30
101 Yüzbir Okey Plus Son versiyon apk indir (Android 101 Okey Oyunu)
101 Yüzbir Okey Plus Son versiyon apk indir (Android 101 Okey Oyunu)
- Facebook'ta 1.000.000'dan fazla kişinin oynadığı 101 YüzBir Okey Plus şimdi Android'te, hem de ücretsiz !
- 3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden online olarak, arkadaşlarınla veya 1.000.000 ‘dan fazla Facebook kullanıcısına karşı 101 YüzBir Okey keyfini “101 YüzBir Okey Plus” farkıyla yaşa.
- Online olan arkadaşlarını görüp tek tıkla masalarına katılabilir,
- 101 YüzBir Okey oynarken sohbet ederek sosyal çevreni genişletebilir,
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-10-2015, 22:26
Örümcek Solitaire Apk Oyun indir
Örümcek Solitaire Apk indir
Oyundaki Amacımız: Örümcek Solitaire oyununu bilmeyen yoktur. Örümcek Solitaire oyunu genelde bilgisayarda can sıkıntısında oynadığımız çok olmuştur. Bu oyunu android platformuna uyarlamışlar ve oldukça da güzel olmuş. Fal bakmayı ve kağıt oyunu oynamayı seviyorsanız bu oyun tam size göre
Oyun Nasıl Oynanır: Örümcek Solitaire kuralları çerçevesinde kağıtları açıp dizmeye başlayın.
Oyunun Grafikleri: Bildiğiniz iskambil oyunu
Oyunun Sesleri: Kağıt sesleri mükemmel
Gerekli Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-10-2015, 22:12
En iyi King Oyunu Hem Online Hem Tek Başına Oynanabiliyor
King Online Apk indir
Oyundaki Amacımız: King Oyunu Hem Online Hem Tek Başına oynanan bir kağıt oyunudur. King oynamayı seviyorsanız ve boş zamanlarınızı eğlenceye dönüştürmek istiyorsanız bu oyunu kaçırmayın. Oyunun en güzel tarafı internet olmadan king oynayabilmenizdir.
Oyun Nasıl Oynanır: Oyunu ister online olarak diğer insanlar ile isterse tek başınıza başlatın ve oynayın.
Oyunun Grafikleri: Çizimler oldukça güzel
Gerekli Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-09-2015, 22:27
Hearthstone Heroes of Warcraft Oyunu Apk indir
Hearthstone Heroes of Warcraft Oyunu Apk indir
Oyundaki Amacımız: Warcraft Oyununu bilmeyeniniz yoktur. Bu oyunda ise WoW oyununu kartlar ile oynuyoruz. Sıra tabanlı ve kartlar ile oynanan oyunda rakibimizi kendi akıllıca kart sıralamamızı yaparak yenmeye çalışıyoruz.
Oyun Nasıl Oynanır: Sıra tabanlı olarak oynadığımız oyunda kartlarımızı akıllıca oyuna sürerek rakibimizi yenmeye çalışıyoruz.
Oyunun Grafikleri: Kart resimleri gayet güzel
Oyunun Sesleri: Efekt sesleri çok güzel
Gerekli Android Sürümü: Cihaza göre değişir
Devamı
  • Yorumlar: 1