Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 23-03-2016, 20:35
2016 nın En Çok indirilen Android Yapboz ve Zeka Oyunları
2015 in En Çok indirilen Android Yapboz ve Zeka Oyunları
Boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirebilmek veya bir mekâna bağlı kalmadan her an oyun oynayabilmek isteyen kişiler adına en ideal olan oyunlar arasında yer android oyunlardan bir tanesi de yapboz oyunlarıdır. Oynayan kişilerin beyin jimnastiği yapmasına olanak sağlayan 2014 android yapboz oyunları kolay, orta veya zor içeriklerde tasarlanmaktadır. Çocuklar ve yetişkinler adına ayrı olarak tasarlanan oyunlarda genellikle çocuklar adına pepe, mario, barbie, pocoyo ve sinderella gibi çizgi film kahramanların yer aldığı yapbozlar tasarlanırken, yetişkinler adına ise farklı manzara
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:24
2016 En iyi Android Çocuk Oyunları
2016 En iyi Android Çocuk Oyunları
Her evde çocuklar android cihazlara ortaktır. Zaman zaman sizlerden daha fazla çocuklar android telefonları ellerinden bırakmaz. Ve kendisine kıyasla oyun yada uygulama bulamıyorsa sizin oyunlarınıza ve de uygulamalarınıza el atacaklardır. Bu gibi zamanlarda çocuklar için geliştirilen android apk oyun ve programlar imdadınıza yetişecek.
Çocuklar için hem eğlenceli hemde eğitici android apk oyun ve de uygulamaları telefonunuzda bulundurmanızı öneriyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-11-2015, 20:49
En Güzel Keskin Nişancı ve Savaşma Oyunu
Kill Shot Bravo Apk indir
Oyundaki Amacımız: Cep telefonlarınız ve tabletleriniz için yapılmış keskin nişancı android oyunudur. Oyuna karşılıklı 2 kişinin birbirini binalar içinde arayarak vurmasını konu alıyor. Yerimizden kare ket edemiyoruz sadece sniper ile karşı rakibi bulup vurmaya çalışıyoruz. Oyunda sihah geliştirme, zırh geliştirme gibi ögelerde bulunmaktadır. Düşman sizi bulmadan siz düşman bulup öldürün.
Oyun Nasıl Oynanır: Oyunu oynayan diğer insanlarla karşılıklı rakip olarak oynanıyor ve düşman sizi ekranda bulmadan siz onu bulup öldürün.
Oyunun Grafikleri: Gerçekçi silahlar ve mekanlar ile yapılmış keskin nişancı oyunu
Oyunun Sesleri: Sniper sesleri ve oyun sesleri çok güzel
Gerekli Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-10-2015, 21:43
Android El Yazısı Öğrenme Oyunu
Android El Yazısı Öğrenme Uygulaması
Oyundaki Amacımız: Android El Yazısı Öğrenme Oyunu okula yeni başlayan öğrencilerimizin el yazısını doğru şekilde öğrenmesini sağlayan bir oyundur. El yazısı oyununda bütün Türkçe harfler,rakamlar ve ilkokul ders kurallarına uyğun öğrenme sırasına göre yapılan elat ine inorm kuralı göre öğretir.
Oyun Nasıl Oynanır: Okula yeni başlayanlara el yazısını kurallarına ve harf sırasına göre öğretir.
Oyunun Grafikleri: Çizimler güzel
Oyunun Sesleri: Sesler güzel
Gerekli Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-08-2015, 08:04
Çocuklarımız için Okul Öncesi Eğitim Uygulaması indir
Çocuklarımız için Okul Öncesi Eğitim Uygulaması indir
Oyundaki Amacımız: 2006 yılında kurulan okul öncesi eğitim forumun resmi uygulamasında bir çok öğretmen arkadaş görev yapmakta ve çocuk gelişimi ile ilgili arayacağınız tüm bilgiler bulunmaktadır.
Oyun Nasıl Oynanır: Uygulamada çocuk gelişimi ile ilgili tüm bilgileri bulmak mümkündür.
Oyunun Grafikleri: Okul öncesi Forum
Oyunun Sesleri: Okul öncesi Forum
Gerekli Android Sürümü: 2.2 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-08-2015, 07:45
Android Okul Öncesi Eğitici Oyun Seti
En iyi Android Okul Öncesi Eğitim Uygulaması
Oyundaki Amacımız: Okul öncesi çocuklar için hazırlanmış ve içinde 8 adet çok güzel zeka geliştirici oyun bulunmaktadır. Okul öncesi eğitim için çocuklarımızın işine yarayacağını düşünüyorum.
Oyun Nasıl Oynanır: 8 oyundan birini seçip çocuğunuza öğrenmesi için oynatabilirsiniz.
Oyunun Grafikleri: Grafikler çocukların anlayabileceği şekilde hazırlanmış.
Oyunun Sesleri: Oyundaki sesler çocuklar için oldukça eğlenceli ve teşvik edici
Gerekli Android Sürümü: 3.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-06-2015, 20:57
Android Gitar Öğretmeni Uygulaması
Android Gitar Öğretmeni Uygulaması
Bu uygulamamızda sizlere klasik gitar çalmayı öğreten bir uygulamayı tanıtmak istiyorum. Bu uygulama ile gitar çalmayı kolay şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca kıendi içinde barındırdığı çeşitli melodiler ile sanki gitar çalıyormuşsunuz gibi de yapabilirsiniz. Uygulama oldukça eğlenceli ve uygulamanın amacı ise sizlere gitarı bir nebzede olsa sevdirmek ve gitar ile ilgili merak uyandırmak. Uygulamada aynı zamanda gitar çalmak için çok çeşitli melodiler bulunmaktadır. Gitar çalarak eğlenmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-03-2015, 21:38
PePe ile Matematik Öğrenme Uygulaması
PePe ile Matematik Öğrenme Uygulaması
Bugünkü uygulamamız çocuklarımıza kolay şekilde toplama,çıkarma,bölme işlemlerini öğretiyor. Matematiği çocuklarımız sevsin diye Pepede bu güzel uygulamaya dahil edilmiş. Çocuklarımıza sıkılmadan ve eğlenceli biçimde matematiği en güzel şekilde öğretmeyi amaçlıyor. Çocuklarınıza matematiği öğretmek için bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Ben bu uygulamanın çocuklarınız için oldukça faydalı olacağını düşünüyorum. Uygulamayı sitemizden ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2015, 00:07
Android ingilizce Kelime Öğrenme Uygulaması
İngilizce Sözcük Öğrenme ve de Test Yazılımı
İngilizce Kelime Öğren, İngilizce öğrenmek ve kelime bilgisini arttırmak isteyenlerin kullanabileceğiniz yararlı ve bedava bir sistemdir.Oldukça basit ve ayrıca kullanışlı arayüzü yoluyla rahatça kullanabileceğiniz program içerisinde, Türkçe-İngilizce ve ayrıca İngilizce-Türkçe test bulunmaktadır. Arzuladığınız dil seçeneğini belirledikten daha sonra program ekranının alt bölümünde yer alan soruları yanıtlamalısınız. Test olacak şekilde karşınıza gelne soruları çözdükçe, ekranın sağ üstünde yaptığınız doğru hatalı rakamlarını görebiliyorsunuz. 5 şıklı sorularda sizlere tercih ettiğiniz dile kıyasla bir kelime soruluyor ve sizde o kelimenin karşı dildeki anlamı uygun olacak şekilde aşağıdaki seçeneklerden bulmak zorundasınız.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 14-09-2014, 22:57
Dr. Computer Eğitici Android Oyunu
Dr. Computer Eğitici Android Oyunu
Matematik ile ve işlemlerle aranız iyi ise ve bununla alakalı bir oyun oynamak istiyorsanız sizlere Dr. Computer oyununu tavsiye edebiliriz. Bu oyun sayesinde işlem yapmanın farklılığını yaşayabilecek ve de matematik ile uğraşmanın hazzını en iyi bir şekilde tabi ki de görebileceksiniz. Oyundaki amacınız genel anlamıyla sizlere verilen sayıları ve simgeleri düzgün bir biçimde eşleştirmek olmalıdır. Oyunun ilk seviyelerinde bu işlemi yapmak oldukça kolaydır. Ancak sonraki aşamalarda zorlanacağınızı ancak bunun da oyun deneyiminizi inanılmaz derecede artıracağını bilmelisiniz. Zaten oyunun genel amacı da sizlerin gelişimine katkıda bulunmaktadır. Bu nedenle de oyun içerisindeki hamleler ve işlemler farklılık gösterebilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0