Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: Dün, 20:43
Hot Wheels Araba Parkuru Kurma Oyunu
Hot Wheels Track Builder Tango Apk indir
Hutch Games stüdyolarından çılgın bir yarış oyunu daha bizlerle buluştu.Üstün grafikleri ile sınırları zorlayan oyunla eğlenceli bir yarışa başlıyorsunuz. Seçtiğiniz araçla 40' tan fazla etapta ister çevrimdışı isterseniz de çevrim içi milyonlarca kullanıcıdan birkaçıyla on- line olarak yarışma imkânı veriyor. Her yarış sonunda kazandığınız sanal altınlar ile aracınıza ek özellikler satın alarak onu daha güçlü bir canavar haline getiriyorsunuz.Arkadaşlarınız ile de çoklu oyuncu modun da yarışabilir onlara meydan okuyabilirsiniz. Koleksiyonunuza aldığınız birçok araçta önemli yükseltmeler yaparak yarışların kralı siz olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-12-2016, 07:03
Kızgın Kuşların Son Oyunu : Angry Birds Blast Full Apk indir
Angry Birds Blast Full Apk indir
Angry birdsler ile domuzların savaşı bu seferde eşleşme oyununda karşımıza çıkıyor. Angry birdlerin özgürlüğünü kazanmak ve bölümü kazanmak için eşleşen kutuları patlatın ve bir sonra bölüme geçin. Yapboz oyunlarında yeni alan yaratacak bu oyunu sakın kaçırmayın. Oyun sadece aynı gibi levelleri geçmekten ibaret değil daha fazla domuz öldürebilmek için günlük meydan okumalara katılarak daha skorlar elde et. Level sayısının macera isteğinize yetecek kadar çok olması bu levellerde domuzları yenebilmek için yapılacak en iyi stratejiyi geliştir ve her zaman sen kazan. Tüm levelleri üç yıldızla bitirirseniz dünya sıralamasında bile yer alabilirsiniz. Oyun içerisindeki başka bir tanım özelliklerden bahsetmek gerekirse eğlenceli desenlemeleri animasyonların kalitesi heyecanlandırıcı müzikleri ile yapboz macera oyunlarında çığır açmaya hazır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2016, 16:48
Çok Eğlenceli Kazı Kazan Android Oyunu
Kazı Kazan Apk indir
Oyundaki Amacımız: Kazı Kazan Android Oyununda kapalı resimdeki malzemenin ne olduğunu bulmaya çalışıyoruz. Harf tahminleri yaparak kapalı resimdeki malzemeyi bulun. Kazıyarak resimden ipucu öğrenebilirsiniz ama ozaman alacağınız puan düşüyor bilginiz olsun.
Oyun Nasıl Oynanır: Harf tahminleri yaparak resimde gizli nesnenin ne olduğunu bulmaya çalışın.
Oyunun Grafikleri: Resimlerden oluşan bir oyundur
Oyunun Sesleri: Klasik oyun sesleri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-11-2016, 22:05
Diggy's Adventure Puzzle Oyunu Apk indir
Diggy's Adventure Puzzle Oyunu Apk indir
Diggy's adventure bir macera uygulaması olup programı indirdikten sonra kullanılabilmektedir. Diggy's adventure apk indir işlemleri için birçok site indirme hizmeti vermektedir. Fakat bu uygulama birçok sitede ücretli olmaktadır ve mağduriyetler yaşanabilmektedir. Uygulamayı indirmek için bilgisayarınızın apk modülü daha önceden yüklenmiş olması gerekmektedir. Diggys adventure apk indirmek için ilk olarak siteye girmek gerekmektedir hiç bir üyelik gerektirmeden sayfa indirme modülü direk açılmakta ve üzerine tıkladığınızda yükleme otomatik olarak gerçekleşmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-11-2016, 23:13
My Little Pony Renk Eşleştirme Oyunu Apk indir
My Little Pony Puzzle Party Apk indir
Yapboz oyunları, akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri hem çocukların hem de yetişkinlerin vazgeçilmezleri arasına girdi. Her gün yeni bir oyun indirmeye artık gerek yok. Çünkü ellerimizden düşmeyen bu telefonların oyunları arasına bir yenisi daha eklendi. My Little Pony: Puzzle Party,Bu oyun yapboz oyunları arasında en üst sıralarda bulunacağa benziyor. Birbirinden tatlı midillilerle birlikte oynayacağınız bu oyunda birçok özellik bulunmakta. İster yapboz oyunlarıyla seviyeler atlayın, isterseniz oyundaki diğer arkadaşlarını ekleyip onlara meydan okuyun. Çocuklarınızın vazgeçilmezi olacak bu oyunu My Little Pony: Puzzle Party apk indir butonundan rahatlıkla indirebilir, onların oyun keyfini siz de paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-10-2016, 11:43
Android Köprü Yapma Oyunu apk indir
Bridge Construction Simulator apk indir
Bridge Construction Simulator apk, mühendislik kabiliyetlerini, tasarım zekasını, yenilikçiliği test eden yepyeni bir parça tamamlama oyunu. Kullanıcıların yapıları araç ağırlığını, mimariyi gözeterek tamamlamaya çalıştığı oyunda hız birincil derecede önem taşıyor. Kanyon, vadi gibi dört farklı lokasyonda hazırlanacak olan köprüler, yarışmacıların zamanla yarışına mesken olacak.Köprünün yapısı, tasarımı, özellikleri araç kazalarına neden olabilirken kazalar yarışın kaybedilmesi için hanenize yazılacak. Git gide zorlaşan levellar zeka ve yeteneği bir arada kullanımı gerektirirken, yıkılmayan, hasar almayan ve kazalara neden olmayan yapılar yapma konusunda kullanıcıları yarıştıracak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-08-2016, 17:03
Mükemmel Renk Eşleştirme Oyunu Forest Rescue 2 Friends United Apk indir
Forest Rescue 2 Friends United Apk indir
Keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak, renkli tasarımlı, heyecanlı bir oyun arıyorsanız Forest Rescue 2 Friends United tam size göre. Bu oyunda orman kesimi yapmak isteyenlere karşı orman sakinleriyle birlikte mücadele edip kesimi durdurmaya çalışmak sizin yegâne amacınız.Bunu yaparken birbiriyle aynı en az 3 nesneyi birleştirerek sizden istenen görevleri gerçekleştiriyorsunuz. Başarılı oldukça bölüm atlıyorsunuz. Her bölüm birbirinden eğlenceli şekilde tasarlanmış ve siz seviye ilerledikçe bölümler zorlaşıyor. Oyun içerisinde farklı sürprizler ve güçler de sizi karşılıyor. Ne kadar başarılı olursanız o kadar iyi bir skor sahibi oluyorsunuz..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-06-2016, 23:34
Karakalem Çizim Oyunu That Level Again 3 Apk indir
That Level Again 3 Apk indir
Karakalem çizim şeklinde hazırlanan oyun 3'üncü serisi ile devam ediyor. İlk oyunda tek harita üzerinde devam eden leveller şeklinde olan oyunun, 3'üncü serisinde ilerledikçe yeni haritalar açılıyor ve bir hikâyenin içinde buluyorsunuz kendinizi. That Level Again 3 klasik bulmaca oyunlarından çok farklı. Sadece oyun içindeki itemleri kullanmıyorsunuz.Mobil cihazınızın hemen hemen tüm ayar özellikleri ile birlikte çalışan oyunda bölüm geçebilmek için; tarih değiştirme, ekran ışık ayarı, cihazınızı sallama ve hatta oyunu gizleyip tekrar açmak gibi bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Oyun ekranında bölüm hakkında size tüyo veren bir kelime ya da bir cümle oluyor. O cümleden yararlanarak bulmacayı çözecek hamleleri yapmanız gerekiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-06-2016, 23:22
Mekorama Bulmaca Oyunu Apk indir
Mekorama Apk indir
Geçmişten günümüze kadar birçok evler de okullarda eğitim amaçlı genellikle anaokulu gibi yerlerde çocuklarım ve insanların eğitim alması için ve zekâlarını arttırmak için bulmacalar oluşturulmuştur. Bulmacalar insanların beyinde bulunan nöron ve hücrelerin gelişimin de ve ölmesini önlemekte önemli ölçü de yarar sağlamaktadır. Günümüzde her yer de bilinmek üzere teknoloji saatler geçtikçe gelişmektedir. Önceden küçük yapbozlardan oluşan bulmacalar günümüz de artık iyice büyük hale getirilmiştir.İnsanlar toplum da zekâlarının toplum da bulunan başka bir insandan daha yüksek olmalarını listelemektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-05-2016, 20:35
Cascade Eşleştirme Oyununu Denemediniz mi?
Cascade Apk indir
Cascade eşleştirme oyunu Big Fish Games tarafından tasarlanmıştır. Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak indirebildiğiniz gibi, sonrasında da hiçbir ödeme yapmadan oyunun tadını çıkartma fırsatı sunuyor. Oyunu oynamaya başladığınızda seviyeleri bir çırpıda geçtiğinizi ve sonraki seviyeyi görmek isteyeceğinizi düşündüren bir oyun. Bu oyun, oyun tarzlarınızı değiştirebilir. Hemen hemen herkes tarafından sevilen bir tür olmasından dolayı oldukça beğeni toplayacağa benziyor. Ne duruyorsunuz şimdi hemen oyununuzu indirin ve hızlı hızlı bölümleri geçmeye başlayın ! Dört yüzden fazla seviyesi bulunuyor ve günlük ödülleriniz oluyor. Birbirinden farklı bulmaca tarzında seviyelerinde her gün farklı bir heyecan yaşatıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0