Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 21-01-2017, 15:37
Geometry Dash World Reflex ve El Becerisi Oyunu
Geometry Dash World apk indir
Birçok kullanıcıya ulaşmış ve ilgi görmüş olan Geometry Dash şimdi yeni bir macera ile karşımıza çıkıyor. Geometry Dash World ile yeniliklerle dolu özel maceralara atılacaksınız. Daha önce farklı modlarda piyasaya sürülmüş olan oyun şimdi daha iyi müzikler ve görsellerle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Oyun ücretsiz olarak tablet ve akıllı telefonlardan indirilebiliyor. İsteğe bağlı oyun içi satın alımlar dışında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Ücretsiz olması oyunun avantajlı yönleri arasında geliyor.Geometry Dash World uygulamasını oynarken parmaklarınızı aktif kullanmalısınız. Yönlendirmelerinizi tıklamalar ve basılı tutmalar şeklinde yapıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-01-2017, 00:09
LoL Oyununun Kahramanı Blitzcrank Savaşı Apk indir
Blitzcrank Battle Apk indir
Akıllı telefonlara uyumlu olma özelliğine sahip olan ve son zamanların en popüler oyunu olan blitzcrank battle ile heyecanlı ve tutkulu dakikalar geçirebilirsiniz. Oyun tutkunlarının oynamaktan en çok zevk aldığı bu oyunu hemen indirebilirsiniz.Bu oyunda geliştireceğiniz stratejiler çok önemlidir. Rakibinizi yenmek için nereye kaçacağını mutlaka tahmin etmelisiniz. Zor olmasına rağmen zamanla tahminlerinizde haklı çıkacak ve rakiplerinizi yeneceksinizdir. Hızlandırma yeteneği, zıplatma yeteneği, elektrik yayma gibi yetenekler sayesinde rakipleri yenmek mümkün olmaktadır. Canavarları yenerek ve birbirleri ile savaşmaya davet ederek bu oyunda çok eğlenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-01-2017, 19:54
Dancing Line Reflex ve Beceri Oyunu
Dancing Line Apk indir
Dancing Line benzersiz oyun deneyimini, hareketli oyun tarzı ve özenle seçilmiş müziklerle benzersiz hale getiriyor. Müziği dikkatle dinlerken, gittikçe büyüyen çizgiyi farklı ortamların içinden geçireceksiniz. Keskin dönüş yapmak için ekrana dokunman, engellerden kaçman ve gözlerinin önünde değişen dünyaya tepki vermen gerekiyor.Bu oyun bir meydan okumadır! Bu meydan okumada kesintisiz bir refleks ve odaklanma, olmazsa olmazdır. Dancing Line zorluk dereceleri gittikçe artan çeşit çeşit dünyalar barındırır. Bunların her biri eşsiz resim oluşturarak farklı duygular yaratmaktadırlar ve dancing line apk indir oyunun derinliklerinde kaybol.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 07:16
2017 En Çok indirilen Android Koşma ve Kaçış Oyunları

2017 En Çok Oynanan Android Koşma ve Kaçış Oyunları
Her geçen gün daha fazla sayıda kişinin android işletim sistemini kullanması ile çok daha fazla sayıda uygulama ve oyun üretilmektedir. Kullanıcılar oyun kategorileri arasında en çok koşma ve kaçma oyunlarını oynamakta ve keyifli vakitler geçirmektedir. 2017 android koşma ve kaçma oyunları ile yine müşterilerini memnun edecek yenilikler yapmıştır. Kişilerin isteklerine göre ücretli ya da ücretsiz olarak satın alabilecekleri bu oyunlar oldukça keyifli zamanlar geçirebilecekler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-12-2016, 19:35
Hill Climb Racing Son versiyon apk indir (Android En Uzağa Gitme Araba Yarışı)

Hill Climb Racing Son versiyon apk indir (Android En Uzağa Gitme Araba Yarışı)
Hill Climb Racing indir
Hill Climb Racing fizik kurallarından koparak değişik yarış türleri denemek isteyenlerin çok seveceği 1 yarış oyunu. Çeşitli ortam ve gezegenlerde, farklı yer yüzü ve de yer çekimlerinde, oldukça geniş sayılabilecek araç seçeneklerini kullanarak basit bir şekilde oldukça uzak mesafeye gitmeye çalıştığınız bu oyun sahip olduğu engeller vasıtasıyla oldukça zorlayıcı 1 yapıya da sahip.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 5-12-2016, 19:51
Burrito Bison (Ring Dövüşçüsü) Apk indir
Burrito Bison (Ring Dövüşçüsü) Apk indir
Arkadaşlarınızla beraber keyifli zaman geçirme fırsatı! Bir macera oyunu olan Burrito Bison: Launcha Libre akıllı telefonların en popüler oyunlarından biri olarak öne çıkıyor. Sizde bu macera oyununu oynamak ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız hemen telefonunuza bu uygulamayı indirebilir Burrito Bison: Launcha Libre apk indir işlemi ile macera dolu anlar yaşayabilirsiniz.Android telefonunuzla avucunuz için gelen üç güçlü güreşçi ile maceraya girişen bizonun eğlenceli dünyasına merhaba diyeceksiniz. Daha şanslı ve daha güçlü özelliklerle oyunda hızla ilerlemeniz sağlayacak bu eğlenceli oyun ile zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz. Size eğlencenin kapılarını açan Burrito Bison: Launcha Libre özgürlük savaşı vererek adrenalinli anlar yaşayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-12-2016, 00:25
En iyi Android Tilt Oyunu PinOut Apk indir
PinOut Apk indir
Mediocre tarafından geliştirilen ve smash hit tarafından geliştirilmiş olan oyun klasik atari oyunlarından esinlenerek yapılmış farklı bir oyun konseptiyle sunulmakta olan PinOut görsel olarak da dikkat çekici. Zamana karşı yarışarak oynayacağınız tilt mekaniğine sahip olan ve reklamsız da oynanabilen oyunu yükseltmek istediğinizde tek bir satın alma işlemi ile yükseltmeniz mümkündür. Titreyen ışıklar ve retrawave temposuyla kesintisiz olarak esrarengiz vadide ilerleyin Topları ilerleterek devam edilen oyunda zamana karşı yarışıyorsunuz. Android ve akıllı cihazlardan kolaylıkla indirebileceğiniz oyun temposuyla heyecan yaratmakta. Akıllı telefonlardan PinOut apk indir maceraya sende katıl zamana karşı ilerleyip oyunu kazan.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2016, 10:38
Vector full apk indir (Android Ajanlardan Kaçış Oyunu)

Vector full apk indir (Android Ajanlardan Kaçış Oyunu)
Android için Vector Kaçış Oyunu

Vector, heyecan verici, arcade-tarzında, sistem tarafından altedilmeyen özgür 1 koşucunun mücadelesini konu olan parasız bir oyundur. Oyunda bireysel özgürlüklerin olmadığı totaliter dünyadan kaçmaya çalışan kahramı yönlendiriyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 28-11-2016, 10:33
Hamburgerci Dükkanı Cooking Fever Android Apk Oyunu
Hamburgerci Dükkanı Cooking Fever Android Apk Oyunu
Cooking Fever, Akıllı telefon ve tablet cihazlarınıza parasız olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon android oyunudur. Yemek pişirmeyi seviyorsanız ve ayrıca bu hobinizi oyunlara da aktarmak istiyorsanız seveceğiniz bir android apk oyun olacağını düşündüğüm Cooking Fever aslında bir zaman yönetimi oyunu da diyebilirim.Oyunda bir aşçı olacak şekilde oynuyor ve mutfağa girerek işe başlıyorsunuz. Bazen fast food hazırlıyor, bazen sushi yapabiliyor bazen de karmaşık yemekler pişiriyorsunuz. Aynı zamanda birbirlerinden leziz menüler hazırlamanız da gereken oyunda başlıca gayemiz siparişleri zamanında müşterilere yetiştirmek.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2016, 10:30
Android Sonsuz Zıplama Oyunu Tap Tap Dash Apk indir
Tap Tap Dash Apk indir
Klasik ve eski tür oyunlardan, uygulamalardan sıkılmadınız mı? Telefonunuza yeni bir macare katacak oyun ile sizleri bağımlısı yapacak Tap Tap Dash macaresına davet ediyoruz. Bu maceraya başlamak hem kolay hem de zevkli bir hale gelmiştir. Sitemizden kolayca indirebilir ve hemen deneyebilirsiniz. Bunun için sitemizden kolayca Tap Tap Dash apk oyun indir seçeneğini kullanarak, maceramıza ortak olabilirsiniz. Bu uygulamalar bir tık kadar sizlere yakın! Uygulamamız arcade türünde bir oyundur. Oyunda dönemeçler ve boşluklardan oluşan engeller vardır. Bu engelleri aşarak yeni bölümlere geçebilir, her bölümünde yeni yer heyecanı görebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0