Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 22-01-2017, 11:52
LoL Oyununa Çok Benzeyen Strike of Kings Savaş Oyunu
Strike of Kings Apk indir
Strike of kings oyununun orijinali Tencent Games tarafından tasarlanmış yepyeni epik ve çok oyunculu savaş ve arena oyunlarından birisidir. Bu oyunla oyuncular e-sport dünyasının şimdiye kadar görüp görebileceği en ölümcül ittifakı kurabilmek için eşsiz ve güçlü kahramanları oluşturabilecekler.Ayrıca arkadaşlarını ormana davet ederek gerçek zamanlı geleneksel 5 dövüş ile keyifli zamanlar geçirebilecekler. Dövüşte ilk kanı döken takımının bitişine kadar sırtla arena arasındaki efsane MVP olabilecekler. Strike og Kings’de oyuncular yeteneklerini diledikleri kadar sınayabilecekler. Ayrıca savaşın kaderinin değiştirilebilir ancak oyunda sonuç ne olursa olsun her biri çok değerlidir. En adil ve dengeli olarak tasarlanan bu oyunda kaleler arasındaki köşelerle dolu klasik üçlü savaş hattından oluşan arenayı bir uçtan öteki uca kadar keşfedilebilecek.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-01-2017, 18:28
Hellrider 2 Full Apk indir
Hellrider 2 Full Apk indir
Cehennemde zorlu bir yarış seni bekliyor. Bu yarış diğerlerinden çok farklı. Kızgın iskeletleri kulede beklerken onların serbest bırakılması ile başlayan Hellrider 2 oyununda tek dokunuşla basit bir oyun oynama heyecanı yaşayacaksın. Sadece karada değil hava ve denizde de inanılmaz maceralar seni bekliyor. Bu alanların hepsinde sıradan bir yol bulunmuyor. En dolambaçlı yollarda heyecan dolu dakikaları yaşayacağınız Hellrider 2 oyunu hellrider 2 apk indir ile artık her an yanınızda. İstediğiniz an dilediğiniz yerde bu çılgın heyecanı yaşama şansını yaşayabilirsiniz. Kaliteli grafikleri ve basit oynamıştı ile seni aksiyon dolu bir dünyaya çeken oyunu asla elinden bırakmayacaksın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-01-2017, 15:50
En iyi Koşma ve Zıplama Oyunu Stickman Base Jumper 2 apk indir
Stickman Base Jumper 2 apk indir
Djinnworks GmbH tarafından geliştirilen bu mükemmel oyun ile adrenalin dolu anlar yaşayacaksınız. Yüksek binalardan atlayan kahramanımız yere süzülürken dar geçitlerden, direklerden ve çeşitli engellerden geçerken nefesiniz tutacak ve yere ramak kala açacağınız paraşütü ile kahramanınızı yere çakılmaktan kurtaracaksınız.Stickman base jumper 2 apk indir dikten sonra akıllı cihazınıza kurulacak oyunla yeni keşiflere başlayacaksınız. Eyfel kulesinden veya Empire state binasının tepesinden ya da daha birçok ünlü bina veya kulenin tepesinden seçeceğiniz kahramanınız ile mükemmel atlayışlar yapacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-01-2017, 15:09
Android cihazlar için Counter Strike Tarzında Oyun Critical Ops apk indir
Critical Ops apk indir
Yıllardır bilgisayarda severek oynadığınız oyunların bir benzerini telefonunuzda oynamaya hazır mısın? O zaman hiç vakit kaybetmeden critical ops apk indir ve yüklemeye başla. Oyun kurulurken bizde sizlere oyunu biraz tanıtalım.Critical Ops FPS oyunları arasındaki en iyilerden biri olma yolunda sizle birlikte yürümeye devam ediyor. Oyunun en güzel ayrıntılarından birisi sadece çatışma değil reflekslere etki eden yapısı ve düşmanlarınız gibi düşünmenizi sağlayacak kurgusu. Savaş olgusunu sizlere her an yaşatacak bu oyunda isterseniz terörist olarak hedef bölgeleri ele geçirip yok edebilir. Anti-terörist timine katılıp teröristlerin kanlı eylemlerine son verebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-01-2017, 14:46
Android Çöp Adamların Savaşı Oyunu (Anger of Stick 5) apk indir
Anger of Stick 5 apk indir
Çöp adam oyunlarını sevenler için Anger of Stick 5 ( stickman ) tam size göre tasarlanmış harika ötesi bir oyun. Bu oyunun önceki serileri bazı nedenlerden dolayı tam anlamıyla seriyi tamamlayamadığı için, yapılan yeni çalışmalar ile oyuna mükemmel bir dizayn getirilmiştir. Anger of Stick 5 ( stickman ) apk modülünde güncellenmiş ve bu oyunu bilgisayarlarınızda oynamak için apk programının aha önceden bilgisayarınıza yüklenmiş olması gerekmektedir.Apk programı olmadan oyunu oynamak olanaksızdır. Anger of Stick 5 ( stickman ) oyununu kendi resmi sitesinden ücretsiz olarak indirmek için siteye girip Anger of Stick 5 ( stickman ) apk indir butonlarını takip ettiğinizde oyun bilgisayarınıza inmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-01-2017, 23:37
Stick Fight 2 (Çöp Adamların Savaşı Oyunu) Apk indir
Stick Fight 2 Apk indir
Düşmanlarınla dövüşerek hedefe ulaşmaya ve macera dolu bir oyuna atılmaya var mısın? O halde gerçek bir oyun tutkunu isen, Stick Fight tam sana göre. Seçilmiş bir çöp adam olarak diğer çöp adamları yenmen ve ilerlemen gerekiyor. Zorlu bir mücadele oyunu seni bağımlı hale getirebilir.Stick Fight 2 apk indir seçeneği ile bu oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve kolayca oynamaya başlayabilirsin. Hedefleri gerçekleştirmek için mücadele etmen gerektiğini sakın unutma. Silahlarını ve diğer aksesuarlarını geliştirmen için, düşmanlarını öldürmen ve toplaman gerekiyor. İlerledikçe oyunun daha zorlu bir parkur haline dönüştüğünü de görebilirsin. Oyunda duraklamak yok.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-01-2017, 23:52
Suрer Toss The Turtle (Kaplumbağayı En Uzağa Fırlatma Oyunu)
Suрer Toss The Turtle Apk indir
Mobil oyunları giderek hayatımızda daha da girdiğimiz şu günlerde eğlenceli ve keyifli bir oyun deneyimi sunan suрer toss the turtle oyunu bir kaplumbağayı ileri doğru atmaya çalışacağınız eğlenceli bir oyundur. Bu oyunu oynarken kaplumbağaya ileri doğru atacak ve yaptığınız atışın mesafesine göre puan toplayacaksınız. Oyunun temel özelliği kaplumbağaya yüksel atmak ve zirveye çıkmaktır. Atışlar hep aynı şekilde değildir. İlerledikçe kazanım elde ederek daha güçlü fırlatıcı sapanlar ve daha geniş özelliklere sahip oluyorsunuz. Eğlenceli ve keyfi bir arada yaşamak istiyorsanız hemen suрer toss the turtle apk indir ve eğlenceli dünyaya giriş yapın. Kaplumbağa açma oyunu olan bu oyun kaplumbağayı attıktan sonra ona ateş ederek diye da hızlanmasını ve daha yükseğe çıkmasını sağlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 07:16
2017 En Çok indirilen Android Koşma ve Kaçış Oyunları

2017 En Çok Oynanan Android Koşma ve Kaçış Oyunları
Her geçen gün daha fazla sayıda kişinin android işletim sistemini kullanması ile çok daha fazla sayıda uygulama ve oyun üretilmektedir. Kullanıcılar oyun kategorileri arasında en çok koşma ve kaçma oyunlarını oynamakta ve keyifli vakitler geçirmektedir. 2017 android koşma ve kaçma oyunları ile yine müşterilerini memnun edecek yenilikler yapmıştır. Kişilerin isteklerine göre ücretli ya da ücretsiz olarak satın alabilecekleri bu oyunlar oldukça keyifli zamanlar geçirebilecekler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 07:14
2017'nin En iyi Android Dövüş Oyunları
2017'nin En çok indirilen Android Dövüş Oyunları
Gelişen teknolojinin insan hayatına kattığı en büyük yeniliklerden birisi olan akıllı cep telefonları ve tabletler sayesinde günlük yaşamımız oldukça kolaylaşmaktadır. Adeta bir bilgisayar gibi kullanabildiğimiz akıllı cep telefonları mesajlaşma, görüşme, internete bağlanma, dizi – film izleme gibi imkanlar dışında oyun da oynanabilmektedir. Android işletim sistemine sahip olan akıllı cep telefonları ve tabletler için özel olarak tasarlanan birçok oyun uygulaması bulunmaktadır. Farklı zevk ve tercihlere sahip olan kullanıcıların, kendi beğenilerine göre tercih yapabilmeleri değişik kategorilerde tasarlanmış birçok oyun uygulaması mevcuttur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 07:12
2017 Ocak En iyi ücretsiz Android oyunları
2017 Ocak En iyi ücretsiz Android oyunları
Asphalt 8: Airborne
GameLoft gibi başarılı bir şirket tarafından üretilen Asphalt serilerinin 8. Sürümü olan Asphalt 8: Airborne oyunu çok ciddi gerçekçi grafikleri, yarış arabası severlerin rüyalarını süsleyen zengin araç galerisi ile bunların yanında bir birinden farklı özellikleriyle dikkat çeken ve milyonlarca indirilme sayısına ulaşmış bir oyun olarak dikkat çekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0