Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 26-03-2016, 12:59
Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Duvar Kağıtları HD Kalitesinde indir
Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Duvar Kağıtları
Samsung dokunmatik akılı telefonları gününüzde en çok kullanılan telefonlar arasında bulunmaktadır. Samsun akılı telefonlarını Samsung Galaxy adı altında çıkarmaktadır. Samsung Galaxy telefonlarının piyasadaki en iyi telefonlarına bakıldığı zaman Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, Galaxy S5, Samsung Alpha ve Samsung Galaxy Note 4 telefonları ilk sıralarda yer almaktadır.Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge telefonlar geniş ekran özeliği ve hızlı işlemci sistemi ile oldukça çok kullanılmaktadır. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge göze çarpan en önemli özeliklerinden biri de kullanıcılarına sunduğu kaliteli kamera özelliğidir bu kamera istenilen tüm fotoğraflar ve videolar oldukça iyi bir kalite de çekilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-03-2016, 21:33
Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Zil Sesleri-Mesaj-Uyarı Sesleri indir
Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Zil Sesleri-Mesaj-Uyarı Sesleri indir
Galaxy S7 Edge,oldukça tercih edilen ve beğenilen bir telefondur. Telefonun özellikleri kadar zil sesleri de kullanıcılar tarafından beğeni ile karşılanmaktadır. Ayrıca telefonda birçok yerde zil sesleri kullanmanız mümkündür. Mesaj aldığınızda, çağrı aldığınızda, fotoğraf çekerken, arama yaparken, alarm için, uyarılar için bunun gibi pek çok şey için farklı zil sesleri ayarlamanız mümkün olmaktadır.Galaxy S7 Edge zil sesleri oldukça çeşitlidir ve beğendiğinizi seçmenize olanak sağlamaktadır. Zengin zil sesleri sayesinde istediğinizi seçerek telefonunuzu kişiselleştirmeniz mümkündür. Basic Bell, Basic Tone, Anthem, Mirage Of You, Ice Blue Tone, Mother Nature, Phantom ve Rain Drop Galaxy S7 Edge'de oldukça tercih edilen zil sesleridir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2016, 22:36
Galaxy S7 Özellikleri Nelerdir? Galaxy S7 Alınır mı?
Galaxy S7 Türkiye Fiyatı ve Kullanıcı yorumları
Samsung firması son amiral gemisi olan Galaxy S7 yi kullanıcılarına tanıtımını yaptı. Bir çok kullanıcı arkadaşımız Galaxy S7 nin özellikleri nelerdir? Galaxy S7 Türkiye fiyatı nedir? Galaxy S7 alınır mı? Galaxy S7 kullanıcı yorumları nelerdir diye internette aratmaktadır. Sizlere tüm bu soruların cevaplarını elimizden geldiğince vermeye çalışacağım.Galaxy S7 samsung firmasının şuanda üretim yaptığı en güçlü donanıma sahip telefonlardan birisidir. Galaxy S7 nin işlemcisi S6 ya göre %35 daha hızlı iken aynı zamanda pilin az tükenmesi için extra soğutma sistemi ilave edilmiştir. LG G5 in son çıkarttığı özellik olan Always On sistemi Galaxy S7 dede kullanılmaya başlamış. Ekranı açmadan tüm tarih ve saat ekranda görünecek. Galaxy S7 ekranı 5.1 inç yapılmış ve 4GB ram ile üretilmiş.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2016, 01:38
Galaxy S7 Edge Özellikleri Nelerdir? Galaxy S7 Edge Alınır mı?
Galaxy S7 Edge Özellikleri Nelerdir? Galaxy S7 Edge Alınır mı?
Samsung 2016 yılına girmemiz ile biraber Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin haberini bizler ile paylaştı. Şuanda sadece ön sipariş ile alınan modellerin özelliklerini ve türkiye fiyatını sizler için araştırdık.Galaxy S7 Edge özellikleri nelerdir,Galaxy S7 Edge alınır mı? Galaxy S7 Edge Türkiye fiyatı nedir gibi soruları tüm kullanıcılar sormaktadır.Galaxy S7 Edge modelinde selfie kamerası 8 MP yapılmış. Edge modellerinde olduğu gibi Galaxy S7 Edge dede telefonun ön yüzeyi kavisli olma özelliği taşıyor. Yan ekran için çeşitli programlar ve bildirim uygulamaları çok olmasada geliştiriciler tarafından yapılıyor. Galaxy S7 Edge 5.5 inçlik ekran olarak piyasaya sürülecek.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2016, 22:56
En Çok Oynanan Galaxy S7 Spor Oyunları
Galaxy S7 Spor Oyunları Apk indir
Her an elimizin altında olan telefonlarımız artık sadece iletişim kullanılmıyor. Gelişen teknolojinin bir getirisi olan akıllı telefonlar ve tabletler bizim için birçok görevi yerine getiriyor. Akıllı telefon ve tabletlerde yer alan Android işletim sistemi sayesinde iletişimin yanı sıra internete girebiliyor, bilgisayarda yapabileceğimiz çoğu şeyi yapabiliyoruz. Galaxy S7 de bu destekle bize birçok yenilik sağlayan akıllı telefonlardan biridir. Her işimizi hallettikten sonra sıra eğlenceye geliyor; müzik dinlemek, video izlemek ve en eğlencelisi çeşitli oyunlar oynamak. Son teknoloji ile üretilen oyunların yoğun içeriği ve hızı bu işletim sistemi sayesinde gerçekleşmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2016, 22:33
Galaxy S7 de En Çok Oynanan 18 Oyun
Galaxy S7 de En Çok Oynanan 18 Oyun
Teknoloji dünyasının önde gelen markalarından olan Samsung 'un sunduğu yüksek özellikli akıllı telefonların arasında bulunan Galaxy S7, Android platformunun önemli temsilcilerinden biri olarak karşımıza çıkmakta. Android platformunda bulunan bir akıllı telefon olması sebebiyle Google Play Store tarafından ürün hizmeti sağlanan cihazda özellikle birbirinden eğlenceli oyunlar buradan indirilmektedir. Samsung Galaxy S7 özellikleri ile tam bir oyun keyfi verecek olan cihaz, batarya gücü sayesinde büyük bir şarj sorunu da yaşatmamaktadır.Samsung Galaxy S7 kullanıcıları tarafından oyun performansı oldukça beğenilen cihazda özellikle Asphalt serisi ve performansı dikkat çekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2016, 22:07
Galaxy S7 Temaları Apk indir
Galaxy S7 Temaları Apk indir
Galaxy S7 son dönemlerde ortaya çıkan tonlarca akıllı telefonlar içerisinde son zamanlarda kendini sivriltmiş ve diğer akıllı telefonlar arasından daha fazla ortaya çıkarmış olan akıllı telefon modelidir. İçindeki uygulamaların çeşitliliği ve çokluğu bu telefonu diğerlerinden ayıran en önemli özellik olarak ortaya çıkmaktadır. Dünya üzerindeki her insan kullandıkları telefonlara tema olarak çeşitli fotoğraflar koymakta veya telefonun kendine has bulunan temalarını kullanmaktadır. Ancak insanlar bu değiştirdikleri temalardan istedikleri verimi alamamaktadırlar. Bunun temel nedeni ise ekrandaki camların ve ışığın özelliklerindendir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-02-2016, 21:36
En Güzel 13 Adet Galaxy S7 Duvar Kağıtlarını indir
En Güzel 13 Adet Galaxy S7 Duvar Kağıtlarını indir
Günümüzde birçok akıllı telefon var bunlardan genelde çok çeşitli uygulamaları ve duvar kağıtları bulunmaktadır. Galaxy S7 bu akıllı telefonlardan biri olup, birçok özelliği vardır.Galaxy S7 de bulunan telefonun kendi duvar kağıtlarının olduğu gibi, birde internet sitesinde de telefona indirilebilecek duvar kağıtları bulunmaktadır. Galaxy S7 Duvar kâğıdını telin ekranına istediğiniz görüntüde yapılabilmektedir, normal duvar kâğıdı ve hareketli duvar kâğıdı vardır bunların ikisi de telin özellikleri arasında yer almaktadır.İster hareketli ister normal duvar kâğıdı telin ekranın da görebilirsiniz, çektiğimiz fotoğrafları da duvar kâğıdı yapabiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-02-2016, 21:11
Galaxy S7 Format Atma Resimli Anlatım
Galaxy S7 Format Atma Resimli Anlatım
Samsung Galaxy S7 akıllı cen telefonunuzu formatlayacaksanız bunun 2 değişik yöntemi vardır. Bu yöntemlerden birincisi telefonun menüsü üstünden işlem yaparak, 2. yöntem ise S7 android telefonunuzun kurtarma fonksiyonunu (recovery mode) kullanmak.Cep telefonunuzu formatlamak istediğinizde dikkat etmeniz gereken 2 büyük husus var. Birinci önemli durum mümkünse veri yedeği almayı asla unutmayacağız, ikinci önemli şey ise android telefon şarj seviyesinin en az %25 olmasına özen göstermek.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-02-2016, 20:45
Galaxy S7 Ekran Görüntüsü Alma
Galaxy S7 Ekran Görüntüsü Alma
Samsung yeni çıkardığı Galaxy S7 ile beklentilerin üzerinde bir beğeni topladı. Ancak S7 modeli de yeni çıkan modelin birçok özelliğini barındırarak kullanıcıların çok beğendiği bir model olmayı sürdürüyor. Galaxy S7 kullanıcıları aldıkları yeni ürünü keşfederken haliyle bazı konuların nasıl yapıldığını merak edebilmektedir. Bunlardan biri de ekran görüntüsü almadır. Ekran görüntüsü almayı hepimiz bilgisayar klavyesinden aşina olmuşuzdur. Printscreen tuşuna bir defa basarak anlık görüntü almak mümkün olmaktadır. Onu da Paint programında ‘Yapıştır’a tıklayarak halledebiliyorduk. Haliyle akıllı telefonlarda böyle bir şey mümkün değildir. Ancak Samsung Galaxy S7 için ekran görüntüsü almak zor bir şey değildir. Printscreen dediğimiz ekran görüntüsü almanın iki ayrı yöntemi vardır ve her iki yöntemi uygulamakta zorluk çekmeyeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0