Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 27-04-2016, 20:36
Galaxy S7 Edge Spor Oyunları
Galaxy S7 Edge Spor Oyunları Apk indir
Günümüzde yediden yetmişe herkesin Android özellikli telefonları bulunmaktadır. Birçok markanın bulunduğu Android telefonlar içerisinde Samsung Galaxy serilerinin de kullanımı yaygındır. Çoğu yetişkinin iş için kullandığı telefonlar, boş zamanlarda ve yaşı küçük kullanıcılar için tam bir oyun makinesi haline gelebilmektedir. Samsung Galaxy S7 Edge telefonun desteklediği spor oyunları nelerdir inceleyelim:
1-Top Eleven: Facebook üzerinden oynana Top Eleven menajerlik oyunudur. Oyun aylık 3.400.000 aktif kullanıcı tarafından oynanmaktadır. Android işletim sistemli telefondan sahip kullanıcılar telefonlarında rahatça oynayabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2016, 20:57
Galaxy S7 Edge Canlı Duvar Kağıtları
Galaxy S7 Edge Canlı Duvar Kağıtları
Galaxy üreticilerinin son zamanlarda çıkarttığı Galaxy S7 Edge serisi kullanıcılar tarafından çok beğenilmiş gözüküyor. Galaxy S7 Edge cihazının diğer bir özelliği ise canlı olan canlı olarak üretilen yani telefonun ana menüsünde ki görüntünün hareket ederek göze daha güzel ve daha hoş gözükmesini sağlamaktır. Bunu yapan Galaxy üreticileri ise çok akıllı bir iş çıkarmışa benziyorlar. Galaxy S7 Edge nin canlı duvar kağıtları ise çok hoş olması gibi gözleri de kamaştırıyor. Galaxy S7 Edgenin canlı duvar kâğıtları hem ana menüde olmak üzere birçok yerde de kullanılabiliyor mesela oyunlarda internet gezintilerinde vs. birçok yerde kullanılır ve çok iyi bir görüntü ortaya sunmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2016, 15:51
Galaxy S7 Edge Telefona Yüklenebilen Temalar
Galaxy S7 Edge Temaları Apk indir
Galaxy üreticilerinin son zamanlarda çok telefon çıkarttığı telefonların arasında Galaxy S7 Edge de yer almaktadır. Bu ihtişamlı telefon Galaxy S7 Edge kullanıcılarının hoşuna giden bir seridir. Bu serinin Galaxy S7 Edge olan telefonu da çok kullanışlı bir telefon olmak gibi bu telefonunda diğer telefonlar ve diğer Galaxy serileri gibi birçok özelliği ve birçok kullanışlı güzel harika özellikleri vardır. Bu özelliklerden bir tanesi ise Galaxy S7 Edge telefonunun temalarıdır. Bu telefonun temaları diğer Galaxy serilerine benzememekte bu temalar diğer serilere göre daha harika görünüyor temalarda renk olsun çözünürlük olsun desen olsun çok süper bir şekilde tasarlanmışa benziyor bu temaları telefonunuza kullanırken her yerinde kullanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2016, 13:04
Galaxy S7 Edge Ekran Görüntüsü Alma
Galaxy S7 Edge Ekran Görüntüsü Alma
Herkesin bildiği gibi son yıllarda çıkan telefonlarda ekran görüntüsü alma diye bir özellik mevcuttur. Bu özellik çok kullanılmakla birlikte Galaxy S7 edge çıkana kadar bunun bir yolu vardı. Ancak Galaxy S7 edge ile beraber bu metot çeşitlendi.Metotların çeşitlenmesinin sebebi de şuradan kaynaklanıyor. Galaxy S7 edge yeni sensör hareketlerini telefonun kullanıcılarının emrine sunuyor ve tabii ki hiçbir şey artık eskisi gibi olmuyor. Sensörlerle algılanabilen, yazılımla da kullanılır bir hale gelen bilgiler günlük hayatımızda en çok kullandığımız aygıtlardan biri olan telefon kullanımımızı da basitleştiriyor. İşte bu değişikliklerin bir getirisi olan yeni ekran görüntüsü alma metodundan bahsedeceğim.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2016, 12:59
Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Duvar Kağıtları HD Kalitesinde indir
Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Duvar Kağıtları
Samsung dokunmatik akılı telefonları gününüzde en çok kullanılan telefonlar arasında bulunmaktadır. Samsun akılı telefonlarını Samsung Galaxy adı altında çıkarmaktadır. Samsung Galaxy telefonlarının piyasadaki en iyi telefonlarına bakıldığı zaman Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, Galaxy S5, Samsung Alpha ve Samsung Galaxy Note 4 telefonları ilk sıralarda yer almaktadır.Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge telefonlar geniş ekran özeliği ve hızlı işlemci sistemi ile oldukça çok kullanılmaktadır. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge göze çarpan en önemli özeliklerinden biri de kullanıcılarına sunduğu kaliteli kamera özelliğidir bu kamera istenilen tüm fotoğraflar ve videolar oldukça iyi bir kalite de çekilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-03-2016, 21:33
Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Zil Sesleri-Mesaj-Uyarı Sesleri indir
Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Zil Sesleri-Mesaj-Uyarı Sesleri indir
Galaxy S7 Edge,oldukça tercih edilen ve beğenilen bir telefondur. Telefonun özellikleri kadar zil sesleri de kullanıcılar tarafından beğeni ile karşılanmaktadır. Ayrıca telefonda birçok yerde zil sesleri kullanmanız mümkündür. Mesaj aldığınızda, çağrı aldığınızda, fotoğraf çekerken, arama yaparken, alarm için, uyarılar için bunun gibi pek çok şey için farklı zil sesleri ayarlamanız mümkün olmaktadır.Galaxy S7 Edge zil sesleri oldukça çeşitlidir ve beğendiğinizi seçmenize olanak sağlamaktadır. Zengin zil sesleri sayesinde istediğinizi seçerek telefonunuzu kişiselleştirmeniz mümkündür. Basic Bell, Basic Tone, Anthem, Mirage Of You, Ice Blue Tone, Mother Nature, Phantom ve Rain Drop Galaxy S7 Edge'de oldukça tercih edilen zil sesleridir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2016, 01:38
Galaxy S7 Edge Özellikleri Nelerdir? Galaxy S7 Edge Alınır mı?
Galaxy S7 Edge Özellikleri Nelerdir? Galaxy S7 Edge Alınır mı?
Samsung 2016 yılına girmemiz ile biraber Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin haberini bizler ile paylaştı. Şuanda sadece ön sipariş ile alınan modellerin özelliklerini ve türkiye fiyatını sizler için araştırdık.Galaxy S7 Edge özellikleri nelerdir,Galaxy S7 Edge alınır mı? Galaxy S7 Edge Türkiye fiyatı nedir gibi soruları tüm kullanıcılar sormaktadır.Galaxy S7 Edge modelinde selfie kamerası 8 MP yapılmış. Edge modellerinde olduğu gibi Galaxy S7 Edge dede telefonun ön yüzeyi kavisli olma özelliği taşıyor. Yan ekran için çeşitli programlar ve bildirim uygulamaları çok olmasada geliştiriciler tarafından yapılıyor. Galaxy S7 Edge 5.5 inçlik ekran olarak piyasaya sürülecek.
Devamı
  • Yorumlar: 0