Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 26-04-2016, 20:20
Galaxy S6 Smart Manager Uygulaması Detaylı inceleme
Galaxy S6 Smart Manager Uygulaması Detaylı inceleme
Smart Manager uygulaması Galaxy S6 ya enteğre edilmiş olarak bizlere sunulan bir cihaz hakkında bilgi veren bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.Smart Maneger uygulaması ile S6 telefonun pil, hafıza, Ram,Cihazımızın yazılım güvenliği ile ilgili kolay bir şekilde takip etmemize imkan sağlıyor.isterseniz Smart Manager uygulamasını telefonumuzun ana ekranında Widget olarak da kullanabiliyoruz.Smart Manager uygulamasının hayata geçirilmesinin altında yatan gerçek şudur; kullanıcılar Galaxy Serisinde eksik olan uygulama,kullanım kolaylığı,basit erişim gibi özelliklerin olamasını Samsung firmasına iletmişler ve Samsung firmasıda kullanıcılarını kırmamış Smart Manageri geliştirmiş.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2016, 23:00
Galaxy S6 Canlı Duvar Kağıtları (Netteki En iyi Arşiv)
Galaxy S6 Canlı Duvar Kağıtları
Son yıllarda elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonların birçok özelliği günlük hayatımızı kolaylaştırıyor olmasının dışında kişiselleştirme imkânı sunması da cazibesini arttırmaktadır. Duvar kâğıtları seçmek zevklerimiz ve isteklerimiz doğrultusunda olsa da seçim yapmak o kadar da kolay değildir maalesef. Hem kişiliğinizi yansıtıp hem de görsel olarak yorucu olmayan, hoş bir görüntü bulmak baş ağrısı sebebidir. Son yıllarda birçok duvar kâğıdı mevcut olmasıyla işimizin kolaylaşacağını düşünürken aslında daha da aklımız karışmıştır. İşte bu yüzden sürekli değiştirerek ya da aradığımız gibisini bulduktan sonra uzun süre kullanacağımız duvar kâğıtları her telefonun sunduğu hizmetler arasına girmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-05-2015, 09:22
Galaxy S6 Avengers Telefon Modelleri
Galaxy S6 Avengers Telefon Modelleri
Samsung firması Galaxy S6 yı tüm dünyaya duyurmasıyla beraber Marvelin son filmi olan
Samsung’un son amiral gemisi Galaxy S6 için farklı modeller ortaya çıktı. Marvel kahramanları Galaxy S6 ile hayat buldu. Avengers filminin ultron çağı filminde bulunan Marvel kahramanları hatırlamanız için çok özel renklerde Galaxy S6 modellerini piyasaya sürdü.Galaxy S6 telefon toplamda 4 adet renk seçeneğinde üretildi bunlar siyah, beyaz, altın ve mavi renk ile üretilmişti fakat Avengers firmasının samsung ile yaptığı anlaşma ile çok güzel S6 renk seçenekleri önümüze geldi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-05-2015, 20:40
Galaxy S6 Zil Sesleri (Orjinal ve Karışık Süper Arşiv)

Galaxy S6 Zil Sesleri (Orjinal ve Karışık Süper Arşiv)
En iyi mobil cihazlardan biri olan galaxy s6 modeli için gerekli olan en özel zil sesi uygulamalarını hemen temin etmek ve herhangi bir ücret ödemeden indirmek istiyorsanız, bunun için yapmanız gereken şey web adresimizi ziyaret etmek olacaktır. Artık sizlerde telefonlarınızda arandığınızda tam da istediğiniz gibi bir ses duymak istiyorsanız, bunun için gerekli olan en popüler programları da dilediğiniz her an bir tıkla indirebilirsiniz. İsterseniz sizler için ücretli yazılımlardan da yararlanabilir ve böylece galaxy s6 telefonlarınızı çok özel melodiler yükleyerek çalmasını sağlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-04-2015, 00:28
Galaxy S6 DNS Değiştirme Resimli Anlatım
Galaxy S6 DNS Değiştirme Resimli Anlatım
Galaxy S6 telefonlar ile yasaklı sitelere 2 şekilde girebiliriz. Bunlardan 1.si sitemizden indireceğiniz VPN uygulamaları ile yasaklı sitelere girebilirsiniz. 2. seçenek ise makalemizde anlattığımız DNS değiştirerek yasaklı sitelere girme yöntemidir. Galaxy S6 DNS değiştirme adımları Galaxy Serisi telefonlar ile aynıdır.Galaxy S6 nın DNS ayarı yapmak için; Menü> Ayarlar> Wi-Fi adımlarını takip ediniz. Kablosuz olarak bağlandığınız ağın üstüne elinizi basılı tutunuz ve gelecek olan menüde ‘Ağ yapısını değiştirin’ seçeneğine basın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-04-2015, 23:52
Galaxy S6 Modem Olarak Kullanma Resimli Anlatım
Galaxy S6 Modem Olarak Kullanma Resimli Anlatım
Galaxy S6 telefonlarda kendi bünyesinde modem olma özelliği bulunmaktadır. Telefonunuzu modem olarak kullanırsanız telefondaki interneti paylaşabilirsiniz. Laptopunuzdan , tabletinizden Galaxy S6 nın üstünden internete bağlanabilirsiniz.Galaxy S6 telefonlarda 3 adet internet paylaşma imkanı mevcuttur. Bu yöntemlerden size en uygun olacağını düşündüğünüz seçeneği seçip internet paketinizi paylaşıma açabilirsiniz.Galaxy S6 yı Modem olarak kullanmak için; Menü> Ayarlar> Mobil erişim noktası ve internet… adımlarını takip etmemiz gereklidir..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-04-2015, 08:40
Galaxy S6 Reset Atma Resimli Anlatım
Galaxy S6 Reset Atma Resimli Anlatım
Galaxy S6 android cihazınız takılmaya başladıysa,donuyorsa,eskisi gibi akıcı kullanamıyorsanız,ekrana dokunmanıza rağmen bir tepki yoksa bu gibi durumlarda ilk önce cihaza reset atmayı denemelisiniz.Galaxy S6 Resetlemeden sonra telefonu birdaha başlatarak,telefonu tekrardan çok rahat kullanılır duruma getirecek ve ilk aldığınız günki gibi olacaktır.Galaxy S6 telefonun pili malesef çıkarılamıyor,Bu sebeple telefonunuz donduğunda resetlemeden başka çaremiz kalmıyor. Resetleme işlemi oldukça basit ve reset atmak telefona hiç bir şekilde zarar vermez.Galaxy S6 Reset atarsanız telefonunuzun içindeki hiç bir bilgi silinmez.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-04-2015, 23:10
Galaxy S6 Yazılım Güncelleme Resimli Anlatım
Galaxy S6 Yazılım Güncelleme Resimli Anlatım
Galaxy S6 cep telefonunuza yazılım veya sistem güncellemesi yaparak extra özellikler eklemek {veya|yahut} telefonun hatalarından kurtulmak istediğiniz zaman yapmamız gereken 2 yöntem vardır. Bu yöntemlerden 1. si Samsung masaüstü yardımcı uygulaması olan Kies 3‘ü kullanmalıyız öbür yöntem ise cihazınız üstünden gerekli adımları takip etmelisiniz.Firma sahipleri android telefonlar için ihtiyaç oldukça yazılım yükseltmesi kullanıcılar için yayınlarlar. Bir takım amaçlar için yazılım güncelleme ve sürüm yükseltmek çok ama çok basittir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2015, 22:31
Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Kablosuz Şarj Nasıl Oluyor
Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Kablosuz Şarj Nasıl Oluyor
Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge telefonlar kablosuz şarjı destekliyor. Kablosuz sarjın amacı sarj problemlerini bir nebzede olsa en aza indirmek amacıyla yapılmış.Samsung firmasının bu 2 telefon modelindede hediye olarak kablosuz şarj cihazlarıda gönderildi ve kablosuz şarj cihazlarını kullanmak çok basit ve kolaydır. Kablosuz şarj cihazını şarj aletine takıp, Android telefonunuzu bu cihazı ortalayacak biçimde üstüne bırakmak yeterli hale geliyor. Başka bir ayar yapmadan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge şarj almaya başlıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-04-2015, 23:34
Galaxy S6 Ekran Görüntüsü Alma Resimli Anlatım
Galaxy S6 Ekran Görüntüsü Alma Resimli Anlatım

Galaxy S6 android cihazınızda, o ekranda yer alan görüntüyü alarak resim galerisine eklemeniz muhtemel. Bu sebeple alt tarafta göstereceğimiz yöntemlerden en az birisini doğru yapmanız gereklidir.Ekran görüntüsü alma fonksiyonu, ekran görüntüsü yakalama, ekran görüntüsü kaydetme, ekran fotoğrafı çekme ve ayrıca screenshot şekilde pek çok değişik biçimde isimlendirilir ve Galaxy S6 modelinin kendi bünyesinde yer alır.
Devamı
  • Yorumlar: 0