Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 26-04-2016, 20:20
Galaxy S6 Smart Manager Uygulaması Detaylı inceleme
Galaxy S6 Smart Manager Uygulaması Detaylı inceleme
Smart Manager uygulaması Galaxy S6 ya enteğre edilmiş olarak bizlere sunulan bir cihaz hakkında bilgi veren bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.Smart Maneger uygulaması ile S6 telefonun pil, hafıza, Ram,Cihazımızın yazılım güvenliği ile ilgili kolay bir şekilde takip etmemize imkan sağlıyor.isterseniz Smart Manager uygulamasını telefonumuzun ana ekranında Widget olarak da kullanabiliyoruz.Smart Manager uygulamasının hayata geçirilmesinin altında yatan gerçek şudur; kullanıcılar Galaxy Serisinde eksik olan uygulama,kullanım kolaylığı,basit erişim gibi özelliklerin olamasını Samsung firmasına iletmişler ve Samsung firmasıda kullanıcılarını kırmamış Smart Manageri geliştirmiş.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-08-2015, 12:27
Galaxy S6 Edge En Çok indirilen 15 adet Spor Oyunu
Galaxy S6 Edge Spor Oyunları indir
Dünya üzerindeki her insan spor konusunda oldukça meraklı olduğu bir alan vardır. Özellikle erkeklerin dünyanın neresinde olursa olsun futbola olan ilgileri tüm dünya insanları üzerindeki insanlar tarafından bilinmektedir. Dünya üzerindeki her erkek seyrettiği bir maç sırasında tribünlerin o mükemmel atmosferini görünce keşke bende sahada olsam diye içinden geçirmektedir. Tabi bu her insan için çok güzel bir hayal olmakla birlikte her insan için nasip olmamakta ve bütün hayatları boyunca içlerinde ukde olarak bu hayalle yaşamaktadırlar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-08-2015, 09:51
Galaxy S6 Edge için 11 Adet Apk Yarış Oyunu indir
Galaxy S6 Edge Yarış Oyunları Apk indir
Galaxy S6 Edge Samsung firmasının kusursuza yakın düzenlemeler ve gerçekçilikle ekranındaki mükemmel görüntüsüyle fark yaratan yeni ürünüdür. Ve yarışmak. Dünya üzerindeki çoğu kişinin tutkusu hız yapmaktır. Ancak etraftaki koşullar, trafik cezaları gibi etkenler nedeniyle insanlar normal hayatlarında hız yapamamakta olup bunun isteği yıllar boyunca içlerinde ukde olarak kalmaktadır. Her insan yarış sporları izlediği zaman hayranlık duymakta ve kendisini de bir an orada hayal etmektedir. Hatta daha ileri gidip onun yerinde ben olsam oranın tozunu arttırırım, kesin birinciyim gibi iddialarda da bulunmaktadırlar. İşte bütün bu bastırmak zorunda kaldığınız ve içinizde bir ukde olarak bulunan bu istekleri dışarıya çıkarmanın artık zamanı geldi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-05-2015, 08:57
Galaxy S6 Edge Yan Ekran Kullanımı Resimli Anlatım
Galaxy S6 Edge Yan Ekran Kullanımı Resimli Anlatım
Galaxy S6 Edge telefonlarda bizler için çok yeni olan telefonun 2 yanında bulunan yan ekranlar bulunmaktadır ve bu yazımızda sizlere bu ekranlar nasıl kullanılır onu anlatmaya çalışacağım. Bu yatay ekranlar ne işe yarar, nasıl kullanılır, bu ekranlara ne koyabiliriz bunları cevaplamaya çalışacağım.Galaxy S6 Edge telefonların yatay ekranlarının her ikisi aynı anda malesef kullanamıyoruz.Bu 2 ekran sadece ana sayfadayken aktif oluyor,bildirim ekranı olarak,bilgi ekranı olarak ya sağ ekranı yada sol ekranı kullanabiliyoruz.Galaxy S6 Edge ekranında hangi özellikler kullanılır kısaca bahsedelim;
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-04-2015, 00:24
Galaxy S6 Edge DNS Değiştirme Resimli Anlatım
Galaxy S6 Edge DNS Değiştirme Resimli Anlatım
Galaxy S6 Edge telefonlar ile yasaklı sitelere 2 şekilde girebiliriz. Bunlardan 1.si sitemizden indireceğiniz VPN uygulamaları ile yasaklı sitelere girebilirsiniz. 2. seçenek ise makalemizde anlattığımız DNS değiştirerek yasaklı sitelere girme yöntemidir. Galaxy S6 Edge DNS değiştirme adımları Galaxy Serisi telefonlar ile aynıdır.Galaxy S6 Edgenin DNS ayarı yapmak için; Menü> Ayarlar> Wi-Fi adımlarını takip ediniz. Kablosuz olarak bağlandığınız ağın üstüne elinizi basılı tutunuz ve gelecek olan menüde ‘Ağ yapısını değiştirin’ seçeneğine basın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-04-2015, 23:46
Galaxy S6 Edge Modem Olarak Kullanma Resimli Anlatım
Galaxy S6 Edge Modem Olarak Kullanma Resimli Anlatım
Galaxy S6 Edge telefonlarda kendi bünyesinde modem olma özelliği bulunmaktadır. Telefonunuzu modem olarak kullanırsanız telefondaki interneti paylaşabilirsiniz. Laptopunuzdan , tabletinizden Galaxy S6 Edge nin üstünden internete bağlanabilirsiniz.Galaxy S6 Edge telefonlarda 3 adet internet paylaşma imkanı mevcuttur. Bu yöntemlerden size en uygun olacağını düşündüğünüz seçeneği seçip internet paketinizi paylaşıma açabilirsiniz.Galaxy S6 Edgeyi Modem olarak kullanmak için; Menü> Ayarlar> Mobil erişim noktası ve internet… adımlarını takip etmemiz gereklidir..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-04-2015, 09:24
Galaxy S6 Edge Reset Atma Resimli Anlatım
Galaxy S6 Edge Reset Atma Resimli Anlatım
Galaxy S6 Edge android cihazınız takılmaya başladıysa,donuyorsa,eskisi gibi akıcı kullanamıyorsanız,ekrana dokunmanıza rağmen bir tepki yoksa bu gibi durumlarda ilk önce cihaza reset atmayı denemelisiniz.Galaxy S6 Edge Resetlemeden sonra telefonu birdaha başlatarak,telefonu tekrardan çok rahat kullanılır duruma getirecek ve ilk aldığınız günki gibi olacaktır.Galaxy S6 Edge telefonun pili malesef çıkarılamıyor,Bu sebeple telefonunuz donduğunda resetlemeden başka çaremiz kalmıyor. Resetleme işlemi oldukça basit ve reset atmak telefona hiç bir şekilde zarar vermez.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-04-2015, 23:48
Galaxy S6 Edge Yazılım Güncelleme Resimli Anlatım

Galaxy S6 Edge Yazılım Güncelleme Resimli Anlatım
Galaxy S6 Edge cep telefonunuza yazılım veya sistem güncellemesi yaparak extra özellikler eklemek {veya|yahut} telefonun hatalarından kurtulmak istediğiniz zaman yapmamız gereken 2 yöntem vardır. Bu yöntemlerden 1. si Samsung masaüstü yardımcı uygulaması olan Kies 3‘ü kullanmalıyız öbür yöntem ise cihazınız üstünden gerekli adımları takip etmelisiniz.Firma sahipleri android telefonlar için ihtiyaç oldukça yazılım yükseltmesi kullanıcılar için yayınlarlar. Bir takım amaçlar için yazılım güncelleme ve sürüm yükseltmek çok ama çok basittir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2015, 22:31
Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Kablosuz Şarj Nasıl Oluyor
Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Kablosuz Şarj Nasıl Oluyor
Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge telefonlar kablosuz şarjı destekliyor. Kablosuz sarjın amacı sarj problemlerini bir nebzede olsa en aza indirmek amacıyla yapılmış.Samsung firmasının bu 2 telefon modelindede hediye olarak kablosuz şarj cihazlarıda gönderildi ve kablosuz şarj cihazlarını kullanmak çok basit ve kolaydır. Kablosuz şarj cihazını şarj aletine takıp, Android telefonunuzu bu cihazı ortalayacak biçimde üstüne bırakmak yeterli hale geliyor. Başka bir ayar yapmadan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge şarj almaya başlıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-04-2015, 23:04
Galaxy S6 Edge Ekran Görüntüsü Alma Resimli Anlatım
Galaxy S6 Edge Ekran Görüntüsü Alma Resimli Anlatım

Galaxy S6 Edge android cihazınızda, o ekranda yer alan görüntüyü alarak resim galerisine eklemeniz muhtemel. Bu sebeple alt tarafta göstereceğimiz yöntemlerden en az birisini doğru yapmanız gereklidir.Ekran görüntüsü alma fonksiyonu, ekran görüntüsü yakalama, ekran görüntüsü kaydetme, ekran fotoğrafı çekme ve ayrıca screenshot şekilde pek çok değişik biçimde isimlendirilir ve Galaxy S6 Edge modelinin kendi bünyesinde yer alır.
Devamı
  • Yorumlar: 0