Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 16-08-2015, 14:41
Galaxy S6 Edge Plus Orjinal Duvar Kağıtları indir
Galaxy S6 Edge Plus En iyi Duvar Kağıtları indir
Samsung firması sonunda Galaxy S6 Edge Plusı bizlerin beğenisine sundu. Galaxy S6 Edge Plus yüksek kamera özellikleri ve hızlı işlemcisiyle öne çıkıyor. internette uzun araştırmalarım sonucunda Galaxy S6 Edge Plus duvar kağıtlarını buldum ve sizler ile paylaşmaya karar verdim.Bu makale içindeki resimlerin biraz kalitesini düşürdüm ve orta düzel telefonlardada kullanabilir hale getirdim. Yüksek çözünürlük ve HD kalitesi isteyen arkadaşlar konu altında dosyalar bölümünden telefonlarına en yüksek kalitedeki resimleri indirebilirler. Telefonunuzda Galaxy S6 Edge Plus orjinal duvar kağıtlarını kullanmak isteyen arkadaşlar sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-08-2015, 15:07
Galaxy S6 Edge Plus Ekran Görüntüsü Alma
Galaxy S6 Edge Plus Ekran Görüntüsü Alma
Samsung firması sonunda Galaxy S6 Edge Plus telefonu tüm dünya ile birlikte Türkiyede de piyasaya sürdü. Galaxy S6 Edge Plus telefonu tanımayanlar olabilir ama şunu bilin ki cebinizde Galaxy S6 Edge Plus olunca yapacaklarınızda neredeyse sınır yok.Galaxy S6 Edge Plus telefon ile yapabilecekleriniz neredeyse bilgisayardan daha fazladır.Bu yazımda sizlere Galaxy S6 Edge Plus telefonda ekran görüntüsü nasıl alınır onu anlatmaya çalışacağım.
Galaxy S6 Edge Plus telefonlarda 2 Farklı yöntem ile ekran görüntüsü alma yöntemleri vardır bunları sırasıyla resimli olarak anlatmaya çalışacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-08-2015, 21:36
Galaxy S6 Edge Plus Kolay Yoldan Nasıl Format Atılır Detaylı Anlatım

Galaxy S6 Edge Plus Nasıl Format Atılır
Galaxy S6 Edge Plus telefonunuz zamanla takılmaya başlarsa, telefonda donmalar olursa yada telefona virüs bulaşıpta temizleyemezseniz,yazılımsal hatalar meydana gelmezse bu tür hataların çözümü telefona format atarak giderilebilir. Galaxy S6 Edge Plus telefona format atmadan önce mutlaka yapılması gerekenler şunlardır;

1- Telefonunuzun şarzını %35 civarında olmasına dikkat ediniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-08-2015, 23:14
Galaxy S6 Edge Plus Orjinal Zil Sesleri indir

Galaxy S6 Edge Plus Zil Sesleri indir
Samsung, ilk önce Taegu'da küçük bir ihracat firması olarak kurulmuş fakat sonrasında büyük bir sıçrama yaparak elektronik alanında Dünya'nın ileri gelen markalarından biri haline gelmiştir. Samsung kurulduğu yıllardan bu yana dijital cihaz ve ortamlar, yarı iletkenler, bellek cihazları ve sistem tümleştirme alanlarında yılmadan çalışmış ve bu alanlarda uzmanlaşmıştır. Samsung son derece yenilikçi ve birinci sınıf kaliteye sahip bu teknolojik aletleri Dünya çapında tanınır hale getirmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-08-2015, 21:42
Galaxy S6 Edge Plus için En Güzel 10 Adet Oyun indir
Galaxy S6 Edge Plus için En Güzel 10 Adet Oyun indir
Galaxy S6 Edge Plus diğer tüm uygulamalarda olduğu gibi oyun oynama konusunda da kullanıcılarına büyük ve keyifli bir kolaylık sağlıyor. Telefondaki Quad-Core işlemci ve 3 GB ram sayesinde özellikle fazla hareket gerektiren ve çok fazla yer kaplayan oyunlarda performansı çok yüksek bir şekilde oyun oynamanın zevkini kullanıcılara sunuyor. Ayrıca hafıza konusunda da oldukça güçlü ve yüksek kapasiteye sahip bir telefon olduğu için boyutları ne kadar büyük olursa olsun ve ne kadar çok yer kaplarsa kaplasın istediğiniz oyunları Galaxy S6 Edge Plus ile keyifle depolayabilir ve oynayabilirsiniz. Mesela Tumple Run oyununu rahatlıkla oynayabilirsiniz ve en çok tutulan ve oynanan oyunlar arasına bu oyun girmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-08-2015, 09:51
Galaxy S6 Edge Plus En iyi 10 Adet Canlı Duvar Kağıdı indir
Galaxy S6 Edge Plus Canlı Duvar Kağıtları indir
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte telefonlar daha çok kullandığımız araçlardan biri haline geldi. Bunun yanında Galaxy S6 Edge Plus telefonu sıradanlıktan uzak ve görenlerin tekrar dönüp bakmasını sağlayacak Galaxy S6 Edge Plus canlı duvar kağıtları ile hem sizin hem de çevrenizdeki insanların dikkatini çekeceği kesin. Eklenen yeni temalar ile telefonunuzda en çok ekrana kilitli kalacağınıza garanti verilebilir. Renk bütünlüğü ve sizin hoşunuza gidecek her türde canlı tema ile telefonunuza bir yenilik daha katacaksınız. Sadece Galaxy S6 Edge Plus telefonlara özel olan canlı duvar kağıdı uygulaması gören herkesi aynısından bende istiyorum demesine sebep olacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-08-2015, 12:00
Galaxy S6 Edge Plus En iyi 11 Adet Launcher ve Temaları indir

Galaxy S6 Edge Plus Temaları ve Launcherleri
Günümüzde telefon temaları, kullanıcıların yaşlarına, kişisel tercihlerine ve beğenilerini yansıtan ve telefonun kullanımını kolaylaştıran uygulamalardır.
Farklı telefon markalarında ve işletim sistemlerinde olduğu gibi Galaxy S6 Edge Plus temaları telefonun ekran çözünürlüğüne göre diğer modellerle kıyaslandığında farklılık göstermektedir. Ekran koruyucusu, kilit ekranı, başlangıç ekranı, saat özellikleri, program simgeleri, duvar kağıdı, renk, yazı stili ve boyutu gibi özelliklerinde yapılan görsel değişikliklerdir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-12-2015, 18:00
Galaxy S6 Edge Plus Download Moda Alma Resimli Anlatım

Galaxy S6 Edge Plus Download Moda Alma Detaylı Anlatım

Galaxy S6 Edge + telefonunuza odin uygulaması ile yazılım yükleyebilmeiz için yada telefonunuzun android yazılımına farklı bir modifiyeli rom yüklemek istediğinizde ilk yapmanız gereken telefonunuzu Download moda almanız gerekmektedir. Download moda almak çok kolaydır.Galaxy S6 Edge + telefonu download moda almak için resimdede görüldüğü gibi;
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-12-2015, 22:07
Galaxy S6 Edge Plus Fabrika Ayarlarına Çevirme ve Format Atma

Galaxy S6 Edge Plus Format Atma/Sıfırlama/Reset
Galaxy s 6 Edge Plus telefonuzda yazılımsal hatalar meydana gelirse yada herhangi bir sebepten dolayı telefon kasıyor yada donuyorsa telefonu bir servise götürmeden önce mutlaka formatlamanın öneririm. Telefonu formatlamak demek telefonu fabrika ayarlarına çevirmekle aynı şeydir.
Telefonunuzu formatlamadan yada fabrika ayarlarına döndürmeden önce yapmanız gerekenler;
1- Telefonunuzun şarz seviyesini mutlaka % 30 seviyesine getirin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2015, 23:41
Galaxy S6 Edge Plus Reset Atma Resimli Anlatım


Galaxy S6 Edge Plus Nasıl Reset Atılır?
Galaxy s6 Edge Plus telefonunuz daha yeni olmasına rağmen bir zaman sonra yüklenen videolardan,uygulamalardan yada yazılım sisteminde yapılan değişikliklerden dolayı telefon kasmaya, donmaya başlayabilir. Eğer telefonunuz eskisi gibi hızlı çalışmıyorsa telefonunuzu resetlemek gerekir. Galaxy s6 Edge Plus resetlemek telefona hiçbir zarar vermez ve telefonunuzdan bilgilerin silinmesine yol açmaz.
Devamı
  • Yorumlar: 0