Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 5-04-2016, 23:49
Galaxy S5 duvar kağıtları (Süper Arşivi)
Galaxy S5 duvar kağıtları (Süper Arşivi)
Bu gün size Galaxy S5 cihazlar için yapılmış birbirinden mükemmel duvar kağıtlarını vermeye çalışacağım. Galaxy S5 Android cihazı samsung şirketinin son çıkarttığı başarılı telefon diyebiliriz ve ayrıca Samsung firmasının Amiral gemisi olarakta bilinir. Telefonunuzun duvar kağıdından sıkıldıysanız bu Galaxy S5 duvar kağıtları işinizi fazlasıyla işinizi görecektir. Sözü fazla uzatmadan duvar kağıtlarına geçeyim. Duvar kağıtlarını ister mausenin sağ butonuna tıklayıp Farklı kaydet olanağı ile birlikte kaydedin,yada altta verdiğiniz linkte toplu bir biçimde indirin tamamı ile tercih size kalmış.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2016, 23:39
Kategori: Galaxy S5 / Antivirüs
En iyi 17 tane Galaxy S5 Antivirüs Uygulamaları

En iyi Galaxy S5 Antivirüs Uygulamaları
Son yıllarda android cep telefonlarının kullanım oranının artmasıyla beraber alımıza gelen sorulardan biri de bu telefonların nasıl verimli ve uzun süre kullanılabileceği. Android cihazların süresini kısaltan faktörlerin ilk sıralarında ise internetten yapılan indirmeler yöntemiyle cihaza bulaşan zararlı programlar geliyor. Bu nedenle, zararlı programlardan korunmak isteyen her kullanıcının android cihazında bir antivirüs uygulamasının yer alması olmazsa olmazlardan.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:11
Kategori: Galaxy S5 / Antivirüs
Galaxy S5 Antivirüs Uygulamaları (2016 Süper Arşiv)
Galaxy S5 Antivirüs Uygulamaları (2016 Süper Arşiv)
Son yıllarda akıllı cep telefolarının kullanım oranının artmasıyla beraber akla gelen sorulardan biri de bu cihazların nasıl verimli ve uzun süre kullanılabileceği. Cep telefonlarının ömrünü kısaltan faktörlerin başında ise internetten yapılan indirmeler yoluyla telefona bulaşan zararlı yazılımlar geliyor. Bu yüzden, zararlı yazılımlardan korunmak isteyen her kullanıcının akıllı telefonunda bir antivirüs uygulamasının bulunması olmazsa olmazlardan.Android işletim sistemiyle çalışan akıllı cep telefonuna sahip kullanıcıların özgürlüğü şüphesiz ki IOS işletim sistemiyle çalışan bir cep telefonuna sahip kullanıcıya göre bariz şekilde yüksek. Fakat bu özgürlüğün getirdiği bir dezavantaj mevcut.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:10
Galaxy S5 Canlı Duvar Kağıtları (2016 Süper Arşiv)
Galaxy S5 Canlı Duvar Kağıtları (2016 Süper Arşiv)
Geleneksel telefon modellerinden uzaklaşıp akıllı tip telefonlar yaygın olmaya başladıkça telefon kullanıcılarının öncelik verdiği özellikler de buna paralel olarak değişim sürecine girdi. Bundan on yıl kadar öncesinde cep telefonlarında aranan görsel özellikler bambaşkayken, şu an tamamen farklı bir hâl almış durumda. Buna en bariz örneklerden biri, telefonların duvar kağıtları olarak görülebilir. Duvar kağıtları, akıllı telefonların kendine özgü olmasına vesile olan en önemli detaylardan birisi.
Cep telefonu kullanıcılarının telefonu açtıkları esnada ilk karşılaştıkları şey telefonlarında bulunan duvar kağıtları oluyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:09
Galaxy S5 Hava Durumu Uygulamaları (2016 Süper Arşiv)
Galaxy S5 Hava Durumu Uygulamaları (2016 Süper Arşiv)
Hava durumu, herkesi ilgilendiren ve yeri geldiğinde de etkileyen bir şeydir. Bu nedenle de insanlar hava durumundan hemen haberdar olmayı ve buna göre hareket etmeyi arzulayabilmektedir. Ama hava durumunu net bir şekilde öğrenme konusu ile alakalı olarak Galaxy S5 model cep telefonuna sahip olan kişilerin daha avantajlı olduğunu çok kolay bir biçimde söyleyebiliriz. Çünkü Galaxy S5 model cep telefonlarına özel olarak ilgili uygulama indirme sitelerinde Galaxy S5 Hava Durumu Uygulamaları en iyi bir biçimde yer almaktadır. Bu uygulamalar sayesinde hem bugünün hem yarının hem de içinde bulunduğunuz haftanın detaylı hava durumu programını öğrenebilmektesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:08
Galaxy S5 islami Uygulamalar (2016 Süper Arşiv)
Galaxy S5 islami Uygulamalar (2016 Süper Arşiv)
Ülkemizin büyük bir çoğunluğu Müslümandır. Müslümanlığa inanmış olan birçok kişi de hayatının her anında dini hatırlamaya çalışmaktadır. Bu sebeple de namaz kılmakta, oruç tutmakta ve diğer dini vecibelerini yerine getirmektedir. Ancak şunu söylemek gerekirse bazı kişiler cep telefonlarında da dini uygulamaları taşımayı arzu edebilmektedir. Bu çok güzel bir şeydir. Ama konu ile alakalı olarak belirtmek gerekirse bu anlamda Galaxy S5 android işletim sistemine sahip cep telefonu olan kişiler daha şanslıdır. Çünkü bu cep telefonuna özel olarak hazırlanmış Galaxy S5 İslami Uygulamalar servisinde onlarca uygulama yer almaktadır. Ayrıca bu uygulamalar belirli aralıklarla da daima güncellenmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:07
Kategori: Galaxy S5 / Karikatür
Galaxy S5 Karikatür Uygulamaları (2016 Süper Arşiv)
Galaxy S5 Karikatür Uygulamaları (2016 Süper Arşiv)
Karikatür, hemen herkesin ilgisini çekebilecek bir güldürü öğesidir. İnsanlar karikatür sayesinde gülmekte veya da hoşça zaman geçirebilmektedir. Artık günümüzde karikatürlerin android işletim sistemine sahip cep telefonlarından da takip edilebildiğini unutmamanız son derece önemlidir. Özellikle de Galaxy S5 cep telefonuna sahipseniz yapmanız gereken şey Galaxy S5 Karikatür Uygulamaları servisini hemen ziyaret etmek olmalıdır. Bu kategoride aradığınız her şeyi her zaman bulabileceğinizden emin olduğumuzu bilmenizde son derece yarar görmekteyiz. Bu uygulamalardan istediğinizi her zaman indirebilmekte ve dilediğiniz gibi de inceleyebilmektesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:07
Galaxy S5 Temaları (2016 Süper Arşiv)
Galaxy S5 Temaları (2016 Süper Arşiv)
Günümüzde, akıllı cep telefonları insan hayatının hemen her parçasında aktif bir şekilde kullanılmakta. Özellikle taşınabilirliği ve fonksiyonelliği sayesinde gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasında çoktan yerini almış durumda. Birçok kişiye en değerli aksesuarları sorulduğunda cevapların en başında cep telefonlarının gelmesi de telefonların bu işlevlerine bağlanabilir. Bu yüzden, sahip olunan telefonun dış görünüşü ve performansı kadar görsel özellikleri de özen gösterilmesi gereken konular arasında.Bir cep telefonunun görsel özellikleri söz konusu olduğu zaman akla gelen ilk şeylerden biri telefonun teması. Tema, en basit şekliyle, cep telefonunun menü görünümünü, duvar kağıdını ve zil sesi gibi ayrıntılarını değiştirmek amacıyla telefonda bulunan dosyalar olarak tanımlanabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:05
2016’nın En iyi Galaxy S5 Sistem Araçları
2016’nın En iyi Galaxy S5 Sistem Araçları
Akıllı telefonu kullanıcılarının satın aldıkları üründe dikkat etmeleri gereken özelliklerden birisi şüphesiz ki sahip olunan cihazın performansı. Performansı yüksek ürünlerin tercih edilmesinin en anlaşılabilir sebeplerinden biri ise çok işi az zamanda halledebilme isteği, yani kısaca zamandan tasarruf. Ürünün performansı ise, üründeki birçok bileşene göre değişim gösterebilmekte. Ne yazık ki, teknolojik ürünlerin hemen hepsi zamana bağlı olarak performanslarından ödün vermeye mahkûm. Çünkü, cihazı oluşturan bileşenler kullanım oranıyla paralel olarak yıpranıyor ve eskimeye başlıyor. Fakat alınacak, basit önlemlerle bu tip sıkıntıları önemli ölçüde engelleyebilmek mümkün.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:04
Galaxy S5 Oyunları (2016 Süper Galaxy S5 Oyun Arşivi)
Galaxy S5 Oyunları (2016 Süper S5 Oyun Arşivi)
Yaygınlığı hızla artan mobil oyunlar neredeyse her yaştan kullanıcının yoğun ilgisiyle karşı karşıya. Geleneksel düşünce sistemine göre, oyun oynamak çoğu zaman yararlı bir davranış olarak görülmese de son zamanlarda yapılan araştırmalar, kararında oyun oynamanın beyine etkisinin olumlu olduğunu ortaya koymuş durumda.Oyunlar, genellikle yaratıcılığı arttırma özelliğiyle tanınıyor. Gerçek hayatta kurgulanamayan birçok durum ve olay oyunlar sayesinde tecrübe edilebilme olanağına sahip. Bu da kişilerin çok yönlü düşünebilmesine ve yaratıcılıklarının artmasına katkıda bulunuyor. Oyunların bir diğer olumlu yönü ise sistematik düşünme becerisinin gelişmesine katkı sağlaması.
Devamı
  • Yorumlar: 0