Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 15-11-2014, 21:36
Galaxy S4 Problemleri ve Çözümleri
Galaxy S4 Problemleri ve Çözümleri
Tamam, Samsung Galaxy S4, son senelerin en çok satan ve konuşulan Akıllı telefonu olabilir, fakat bu onun büsbütün problemsiz olduğunu ifade etmiyor. Özellikle forum kısmında cepkutusu okuyucularından çok sık S4'de yaşadıkları problemlere alakalı sorular alıyoruz. Bunlardan özellikle yazılımla ilgili olan ve ayrıca android telefonu servise götürmenize gerek kalmadan çözülebilecek olanları sizin için derleyip cevap yollarını da sıraladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-08-2014, 09:50
Galaxy S4 Rom KitKat 4.4.2
Galaxy S4 i9500 ÖzcanRom v3.2 Aroma XXUFNE7 KitKat 4.4.2 / S5 TW
* En son çıkan Samsung Rom üstüne yapıldı.
* Sok Rom özelliklerindedir. Gereksiz modifiye yoktur. Oldukça iyi ve ayrıca hızlıdır.
* Root / Deodex / Zipalign / Busybox
* Yükleme esnasında Sistem klasörü otomatik formatlanır. (yüklemeden önce wipe Data ve ayrıca Wipe Cache tavsiye olunur.
* Stok kernel, init.d, Ramdiskini tekrar düzenledim.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-06-2014, 15:45
Galaxy S4 Root ve Unroot Yapma Uygulamaları
Galaxy S4 Telefonları Root ve Unroot Yapma Uygulamaları
Arkadaşlar eski zamanlarda telefonlarımızı root yaparken bir sürü dosya ile uğraşıyorduk. Odin gibi uygulamalarla uğraşıp duruyorduk ancak bundan sonra Galaxy S5 Root atma tekniği tamamen değişti diyebiliriz. Her bir geçen gün yazılımcı arkadaşlar insanların işini basitleştirmek için sınırsız yazılım ve ayrıca yazılım çıkarıyor. Bu uygulamalardan bir taneside Galaxy S5 Root ve de Unroot yapma programıdır. Galaxy S5 Root yapabilmek artık umduğunuzdan bile çok ama çok basit.Alt taraftaki bahsettiğim adımları takip ederseniz oldukça çok basit biçimde telefonunuz root yapılmış olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 7-06-2014, 16:10
Galaxy S4
Galaxy S4 Root Yapma Resimli Anlatım
1-Root Dosyasını indirin ve winrardan çıkarın,winrarın içinde Odin Programıda mevcut
2-Odin Programını çalıştırıp PDA yerinden root dosyasını yolunu gösterin, Cep telefonunuzu Download moduna alın ve Bilgisayara bağlayın. Odin programı Android telefonunuzu gördükten sonra START a basınız
3-Android Telefonunuz açıldıktan sonra tekrar recovery moda alın ve orada root your phone yerine tıklayın ve reboot edin eger super su geldiyse telefon root olmuştur
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 7-06-2014, 12:07
Samsung Galaxy S4 Root Yapma Yöntemleri
Samsung Galaxy S4 Root Yapma Yöntemleri
Samsung Galaxy S4 İ-9500 ve İ-9505 şeklinde 2 farklı modeli vardır. i-9500 modeli 3G destekli Sekiz çekirdekli Octa5 işlemcili , İ-9505 serisi ise 4G LTE destekli 4 çekirdekli Snapdragon 600 işlemcili. Türkiye’de resmi olarak 8 çekirdekli i-9500 serisi satılacak, ama i-9505 modeli dahi farklı kanallardan giriş yapabilir. Bu yüzden Galaxy S4 alırken model numarasına ve özelliğine dikkat edin. Çünkü model numarasına kıyasla Galaxy S4'lerin Romları ve root kernelleri ayrı olacak, yanlış 1 kurma ile birlikte cihazınızı çökertmeyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-05-2014, 17:26
Galaxy S4 Flash Player indir ve Yükle

Galaxy S4 Flash Player Sorununun %100 Çözümü

Samsung Galaxy S4 2 GB Rame sahip ve 5 inç Süper AMOLED HD dokunmatik ekrana sahip harika bir telefon.Bu makalemde size Galaxy S4 telefona Flash Player yüklenmesini anlatmaya çalışacağım. Galaxy S4 telefonun dünya çapında bir çok modeli vardır. Galaxy S4 Flash Player yüklenmesi tüm modeller için geçerlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-04-2014, 10:26
En Çok Oynanan Samsung Galaxy S4 Oyunları
En Çok Oynanan Samsung Galaxy S4 Oyunları

Arkadaşlar Samsung Galaxy S4 şuanda piyasaya çıkan telefonların içinde en güzel ve teknoloji bakımından en üstün olanı. Samsung Galaxy S4 ümüzü aldıktan sonra boş vakitlerimizi eğlenceye dönüştürmek için telefonumuza oyun yüklememiz gerekiyor. Android Sistemlerde Oyun uzantıları apk olarak tasarlanmıştır. Örnek olarak nasıl sıkıştırılmış zir,rar gibi dosyalar varsa Android Programlardada Apk dosyaları mevzuttur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-04-2014, 10:25
Galaxy S4 Spor Oyunları apk indir
Galaxy S4 Spor Oyunları apk indir
Günlük hayatta kullanılan akıllı telefon ve tablet gibi cihazlar, yalnızca birer iletişim malzemesi olmaktan çıkarak kısa boş vakitlerde keyifli vakit geçirebilmeyi mümkün kılacak eğlence araçları haline gelmiştir. Özellikle Android işletim sisteminin bu alanda yoğun uygulama desteği vermesi ve cihazların gelişen donanımları ile birçok oyun türüne uygun hale gelmesi, geliştiricilerin bu alanda gerçekleştirdikleri çalışmalara hız vermesini sağlamıştır. Galaxy S4 spor oyunları anlamında sahip olduğu yoğun içeriği, güçlü ekipmanlarının sağladığı işlem hızına borçlu durumdadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-04-2014, 10:20
Samsung Galaxy S4 incelemesi-Oyunları-Uygulamaları
Samsung Galaxy S4 incelemesi-Oyunları-Uygulamaları
Samsung Galaxy serisinin dünya çapında büyük ilgi gören S3 modelinin devam serisi olarak üretilen, Samsung Galaxy S4 piyasaya sürüldü. Piyasaya çıktığı günden beri büyük ilgi görerek, satış rekorları kırmaya devam ediyor. Satışa sunulduğu ilk 5 gün içerisinde 4 milyon, ilk ayında 10 milyon ve devam eden ikinci ayında 20 milyon üzerinde satışa ulaştı. Şu an 50 milyonun üzerinde satış rakamıyla Samsung şirketinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.
Samsung Galaxy S4, Samsung’ un S3 ile başlayıp birçok modelinde kullandığı dış tasarımının hemen hemen aynısı sayılabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-04-2014, 18:32
Kore Malı Çakma Galaxy S4 Telefon inceleme ve Genel Bakış
Kore Malı (Replika) Galaxy S4 Telefon inceleme ve Genel Bakış
İlk olarak bilmenizi isterim ki piyasada ki replika modeller kalitelerine göre sınıf sınıf ayrılmaktadır ve 450 TL nin altında satılan hiç bir serisi almamanızı net bir biçimde belirtmek isterim. Şu an bilinen 1.sınıf kore malı s4 modeller 500 ile 750 lira içerisinde değişmektedir. Bu fiyat değişiklikleri da satıcının insiyatifine göre belli olmaktadır. Yani adam ürünün çok kaliteli olacağını vurgulamak için de fiyat arttırabilir veya ürünün kalitesini gören müşterilerinin alacağını düşünerek de o fiyattan satıyor olabilir. Ürünün 1. sınıf bir ürün olacağını anlamanız çok zor değildir tabiki elden alıp kontrol edebilirseniz almadan evvel.
Devamı
  • Yorumlar: 41