Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 28-11-2013, 21:17
Galaxy S4 Zoom
Galaxy S4 Zoom Apk Uygulamaları indir
Galaxy S4 Zoom, özellikle fotoğraf çekmeyi sevenler için geliştirilmiş olan bir telefon. Cihazda bulunan 16 megapixel kamera ve 10x zoom özelliği de bunun bir göstergesi. Telefonun fotoğraf çekmeyi sevenler için tasarlanmış olması özelliklerinin sınırlı olduğu anlamına gelmemelidir. Her Galaxy S4 modeli gibi Zoom modelinde de sizlere birçok farklı özellik sunuluyor. Bu özelliklerden kimileri telefonda orijinal uygulamalar ile desteklenirken kimilerini kullanmak içinse sizin ekstradan uygulama indirmeniz gerekiyor. Galaxy S4 Zoom verimlilik uygulamaları size bu konuda yardımcı oluyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-11-2013, 21:12
Galaxy S4 Zoom Sosyal Uygulamaları
Galaxy S4 Zoom Android Sosyal Uygulamaları Apk indir
Galaxy S4 Zoom cep telefonuna sahipseniz bu durumda Galaxy S4 Zoom sosyal uygulamaları sizin için daha da önemli bir hale geliyor. Çünkü çektiğiniz fotoğrafları ve videoları arkadaşlarınızla paylaşabilmek için kullanımı kolay ve özelliği fazla olan programlara ihtiyacınız olacaktır. Galaxy S4 Zoom sosyal uygulamaları size bunları sağlıyor. Bu uygulamalarda bilgisayarlarda yapabildiğiniz her şeyi yapabiliyorsunuz. Çektiğiniz bir videoyu ya da bir fotoğrafı anında arkadaşınız ile paylaşabiliyorsunuz. Bu sayede de arkadaşlarınıza ne yaptığınızı, nerelere gittiğinizi gösterebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-11-2013, 00:03
Galaxy S4 Zoom Türkçe Kullanma Kılavuzu
Galaxy S4 Zoom PDF Türkçe Kullanma Kılavuzu indir
Bazı Galaxy S4 Zoom kullanıcılarının cihazlarının içerisinde farklı dilde kullanım dökümanı olacağını gördük. Bu sebeple bizde Galaxy S4 Zoom Türkçe Kullanım Dökümanı yayınlamaya karar verdik. Pdf uzantılı bulunan türkçe kullanım kılavuzu vasıtasıyla cihazınızı çok uygun formatta kullanmayı öğrenebilirsiniz. Oluşabilecek ufak çaplı arızaların kaynağını da bu kullanım kılavuzu yardımıyla okuyabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-11-2013, 21:07
Galaxy S4 Zoom Widgetleri

Galaxy S4 Zoom Android Apk Widgetleri indir
Samsung’un S4 modeli üzerinden yaptığı oynamalar ve geliştirmelerle kullanıma sunduğu S4 Zoom modeli özellikle fotoğraf çekimi yapan kişilerin daha fazla dikkatini çekti. Böyle bir telefon sayesinde gördüğünüz manzaraların fotoğraflarını anında çekebilir ve bu fotoğrafları arkadaşlarınız ile çok hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.
Galaxy S4 Zoom telefonunda hızlı olabilmeniz için yapmanız gereken bazı uygulamalar kullanmak olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-10-2013, 17:23
Galaxy S4 zoom Oyunları indir
Galaxy S4 zoom Apk Android Oyunları indir
Arama esnasında Fotoğraf Paylaşımı
Sadece anıları paylaşmayın; tecrübe yaratın. Arama sürecinde Fotoğraf Paylaşımı, yeni bir resim çekme olasılıkları oluşturur. Bir çekim yapın ve telefonda konuşurken, mesajla beraber bir dostunuza gönderin! Zoom halka kontrolü, kamera yazılımını anında açmanızı ve fotoğraf fonksiyonlarını kontrol etmenizi sağlar. Galaxy S4 zoom, kamerası bulunan akıllı bir telefon değildir. Kısmen gelişmiş bir kamera ve kısmen de Android vasıtasıyla güçlendirilmiş android bir telefon olarak Galaxy S4 zoom, dünyanızla sürekli bağlantıda bulunan bir makinadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0