Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 30-06-2015, 22:51
Replika/Kore/Çin/Çakma S4 Mini imei değiştirme/Onarma
Replika/Kore/Çin/Çakma S4 Mini imei değiştirme/Onarma
Replika S4 Mini telefonlarda bazen imei bozulması yada telefonunuzun imeisi yüzünden kapanması durumunda yapılması gereken şey imei atma yada imei repairdir. Replika S4 Mini telefonlarda imei değiştirmek oldukça basittir. Replika S4 Mini imei değiştirme kodu ile imei değiştirme işlemini basit bir şekilde yapmak mümkündür.
Replika S4 Mini imei değiştirme kodu *#112#* dir. Bu kodu tuşlayıp arama butonuna basıyoruz ve mühendislik moduna geçmiş oluyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-06-2015, 12:23
s4 mini


S4 Mini KitKat Türkiye Stock Orjinal Rom Yükleme [Resimli Anlatım]

Uzun zamandır beklediğimiz Türkiye Kitkat Rom 16 Haziranda 2015 yayımlanarak bizimle buluştu. Sizlere bu konuda telefonumuza odin yardımıyla nasıl Türkiye Kitkat rom atılacağını göstereceğim. Burada Belirteceğim adımları eksiksiz yerine getirirseniz hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. İlk önce verdiğim linkteki dosyaları indirin
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 7-03-2015, 23:22
Galaxy S4 Mini Telefona S5 Lollipop Rom Yükleme


Galaxy S4 Mini Telefona S5 Lollipop Rom Yükleme
Samsung Galaxy S4 Mini telefona en iyi Lollipop romunu sizinle paylaşıyorum. Bu romda çok sayıda değişiklik uygulandı. Mesela bunlardan bir kaç tanesi şöyle: Bildirim alanındaki sfinder ve qickconneck kapatıldı. Klavyede taşma problemi önlendi. Arama ekranımız 3 aşamalı duruma getirildi.Mesaj gönderme karakter sayısı 200 ve Türkçe Dil karakteri eklendi. Telefonun kilit ekranı Türkçe yapıldı.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 25-08-2014, 13:20
Galaxy S4 Mini Android 4.4.2 KitKat Kurulumu
Galaxy S4 Mini Android 4.4.2 KitKat Kurulumu
Samsung’ un Galaxy S4 Mini telefonlar için ürettiği KitKat güncellemesi geçen günlerde Rusya’ da dağıtıma başlanmıştı. Şimdilerde Türkiye ve bir sürü ülkede bu yükseltmenin bulunmamasına rağmen Galaxy S4 Mini kullanıcıları göstereceğimiz talimatlar vasıtasıyla cihazına resmi KitKat yükseltmesini kurabilir.Öyleyse bu güncellemede yapılmakta olan farklılıklar neler ? Durum çubuğunda bulunan beyaz simgeler göze çarpan ilk farklılık oluyor. Bildirim çubuğu şeffaf bir görüntü kazanmış ve ekran kilidine müzik çaların kısayolu artık eklenebiliyor. Mevcut Samsung programları çok daha sade bir arayüze kavuşmuş.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-08-2014, 23:27
Galaxy S4 Mini 4.4.2 Kitkat Güncellemesi
Galaxy S4 Mini 4.4.2 Kitkat Güncellemesi
Android 4.4.2 Kitkat yükseltmesi resmen Galaxy S4 Mini için yayınlandı. Bu güncellemenin detaylarını ve verdiği yenilikleri sizinle paylaşıyoruz.
Samsung Galaxy S4 Mini kullanıcılarını sevindiren haber en sonunda geldi. Android 4.4.2 Kitkat güncellemesi bekleyen Galaxy S4 Mini kullanıcıları adına en sonunda yükseltme resmen yayınlandı.Geçen yıl gelen Galaxy S4 Mini serisi için bir süre önce LTE ve de Duos modellerine Kitkat yükseltmesi gelmişti. Ve en sonunda GT-I9109 kod numaralı Galaxy S4 Mini adına da güncelleme yayınlanmış oldu.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 3-08-2014, 20:42
En iyi Galaxy S4 Mini Root Atma Yöntemi


En iyi Galaxy S4 Mini Root Atma Yöntemi

Bu yazımda size Galaxy S4 mini telefonunuza basit bir şekilde Root atma yöntemini anlatmaya çalışacağım. Sizinde bildiğiniz gibi ROOT atmak telefonun garantiden çıkmasına sebep olur.Root atarken doğabilecek sorunlardan ben ve cepkutusu sorumlu değildir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-06-2014, 21:14
Galaxy S4 Mini Root ve Unroot Yapma


Galaxy S4 Mini Root ve Unroot Yapma
Arkadaşlar Galaxy S4 Mini telefonunuzu çok basit bir şekilde Root nasıl yapılır anlatmaya çalışacağım. Bu anlatacağım yöntem telefona hiç bir şekilde zarar vermez. Eskiden Odin ile root yapıyorduk ama artık o dönemler bitti. Galaxy S4 Mini root yapmak okadar kolay bir hale geldi. Galaxy S4 Mini telefonu root etmek için aşağıda belirttiğim adımları sırası ile takip ederek çok kolay bir şekilde root işlemini halledeceğiz.
Devamı
  • Yorumlar: 11
Tarih: 22-05-2014, 07:23
Galaxy S4 Mini Orjinal (Stock) Rom Yükleme Rehberi (Resimli Anlatım)

Galaxy S4 Mini Orjinal (Stock) Rom Yükleme Rehberi (Resimli Anlatım)
Galaxy S4 Mini telefonunuz belli bir zaman sonra yavaşladı ise ve fabrika ayarlarına dönseniz bile performansından memnun değilseniz yada başka bir rom atarken telefonun başına bir şey geldiyse ozaman orjinal roma ihtiyacınız olacaktır. Galaxy S4 Mini Orjinal (Stock) Rom Yükleme rehberini sizler için oluşturduk. umuyorumki anlatacaklarım sizi zor durumdan kurtarmaya yetecektir ve Galaxy S4 Mini telefonunuz ilk günkü gibi hızlı ve stabil olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 18
Tarih: 4-05-2014, 18:10
Galaxy S4 Mini Flash Player indir ve Yükle


Galaxy S4 Mini Flash Player sorununun %100 çözümü
Android için Adobe Flash Player, Flash Player dosyalarını güncellemekte. Bir takım telefon modelleri aynı zamanda tarayıcılarda çalışmakta. Ama Galaxy S4'ün varsayılan internet tarayıcısında Flash Player engellenmiş ve ayrıca bu durum kullanıcıları şaşırtmıştır. Gene de uygun ve doğru tarayıcılarda Flash Player Galaxy S4 üzerinde harika çalışmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-04-2014, 10:25
Galaxy S4 Mini Spor Oyunları
Galaxy S4 Mini Spor Oyunları apk indir

Telefon piyasasındaki birçok firmanın büyük çoğunluğunun erkek kullanıcıların oluşturduğu spor oyunları platformuna fazlasıyla önem verdiği bilinmektedir. Dünyaca ünlü birçok oyun firmasın her oyun konsolu için ürettiği oyunu artık teknolojinin gelişmesiyle beraber kullanıcılarına telefonda da ürettikleri bu oyunları oynama imkânı sağlamak için uğraştıklarını ve piyasaya iddialı bir şekilde girmek istediklerini bilmekteyiz. Galaxy s4 mini spor oyunları platformu da bu konularda hızlı bir gelişim içindedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0