Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 28-11-2013, 20:04
Galaxy S4 Active
Galaxy S4 Active Uygulamaları indir
Galaxy S4 Active gibi birçok telefonuna sahipseniz bu durumda birçok özelliği de kullanıyorsunuz demektir. Cep telefonunun sizlere sunmuş olduğu özellikler ne kadar fazla olursa olsun bu özellikleri daha da artırma şansınız bulunuyor. Bunun için bazı uygulamaları indirmeniz yeterli olacaktır. Galaxy S4 Active verimlilik uygulamaları sayesinde sizde bu uygulamalara sahip olabilirsiniz. Uygulamalarda cep telefonunuzun performansını artırmadan ekstra özelliklere kadar birçok farklı uygulama bulunuyor. Bu sayede de telefonunuzda kullanabileceğiniz daha fazla özelliğe sahip olabiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-11-2013, 07:55
Galaxy S4 Active Sosyal Uygulamaları
Galaxy S4 Active Sosyal Programları indir
Sosyal paylaşım siteleri birçoğumuzun en çok girdiği sitelerden bir tanesi haline geldi. Bu nedenle bilgisayar başında olmadığımız bir yerde bu sitelere girebilmek ve arkadaşlarımızı takip etmek için cep telefonlarımızda uygulama kullanmaya ihtiyaç duyarız. Eğer Galaxy S4 Active cep telefonuna sahipseniz bu durumda Galaxy S4 Active sosyal uygulamaları ile bu sitelere kolay bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Cihazda kullanılan Android işletim sistemi sayesinde bu uygulamaları çok kolay bir şekilde çalıştırabilirsiniz.
Sosyal uygulamaların sağlamış olduğu en önemli özellik her şeye kolay bir şekilde ulaşma imkânıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-11-2013, 23:55
Galaxy S4 Active Türkçe Kullanma Kılavuzu
Galaxy S4 Active PDF Türkçe Kullanma Kılavuzu indir
Bazı Galaxy S4 Active kullanıcılarının cihazlarının içerisinde farklı dilde kullanım kılavuzu olacağını gördük. Bu yüzden bizde Galaxy S4 Active Türkçe Kullanım Dökümanı yayınlamaya karar verdik. Pdf uzantılı olan türkçe kullanım kılavuzu ile telefonunuzu çok uygun şekilde kullanmayı öğrenebilirsiniz. Oluşabilecek küçük ölçekli arızaların kaynağını bile söz konusu kullanım dökümanı yardımıyla okuyabilirsiniz.

Samsung şirketinin pek çok farklı dilde yayınladığı kullanım kılavuzu, cihazı paralel ithalat ile satın alan ziyaretçilerine Türkçe eğitim seçeneğiyle ulaştırılamayabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-11-2013, 20:43
Galaxy S4 Active Android Widgetleri
Galaxy S4 Active Android Apk Widgetleri indir
Galaxy S4 telefonun piyasaya çıkmasıyla beraber birçok farklı modeli de yavaş yavaş piyasaya sürülmeye başlandı. Bunlardan bir tanesi olan Galaxy S4 Active modeli de yine Galaxy S4 gibi birçok kişi tarafından beğenilmektedir. Galaxy S4 Active diğer Galaxy modelleri gibi Android işletim sistemine sahip bir telefondur. Bu sayede de telefona birçok farklı uygulama yüklenebilmektedir. Ancak bu uygulamaların yüklenmesi ve kullanılması ise telefonun işlemcisini zorlamakta ve telefonun yavaşlamasına neden olmaktadır. Eğer böyle sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız bu durumda Galaxy S4 Active widgetleri kullanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-10-2013, 15:41
Galaxy S4 Active Oyunları indir
Galaxy S4 Active Apk Android Oyunları indir
Çok daha güç zamanlar adına oldukça sağlam bir yoldaş.
Android telefonunuz çölde araç kullanırken yahut nehirde kanoyla gezerken yanınıza alabileceğinizi hayal edin. Bu anları ve de daha fazlasını yakalayabileceksiniz ve hatta bunları hemen dostlarınızla paylaşabileceksiniz. GALAXY S4 ACTIVE’in sıvı çarpmalarına karşı orjinal koruması ve toza karşı tam sağlam tasarımı, her bir yere çekinmeden girmenize imkan sağlar. Aktif hayatınıza, mükemmel dostla birlikte başlayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0