Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 1-01-2017, 23:13
Galaxy S3
En Popüler Galaxy S3 Mini Eğlence Uygulamaları
Eğlenceli Android uygulamalarını indirin ve telefonunuzu sıkıcı olmaktan çıkarın. Bir kısım eğlence uygulamaları indirildikten bir süre sonra kaldırılıyor. Çünkü birkaç seferde tüketilebiliyorlar. Ancak Galaxy S3 Mini eğlence uygulamalarından bazıları var ki onları en sık kullandığınız uygulamalar arasına koymak durumunda kalabilirsiniz. Bunların başında müzik uygulamaları geliyor. Müzik uygulamalarında dilerseniz kendi enstrümanlarınızı kullanıyorsunuz ya da şarkıların üzerine efekt verebiliyorsunuz. Birçok seçenek ile müzik dinlemek için de bu uygulamalar kullanılabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-11-2014, 23:43
Galaxy S3 ve Galaxy S3 Mini Wifi Sorununun %100 Çözümü

Galaxy S3 ve Galaxy S3 Mini Wifi Sorununun %100 Çözümü
Samsung firmasının Galaxy s3 ve Galaxy s3 mini cihaz modellerin yapmış olduğu android güncellemesinden daha sonra wi-fi internet problemleri ortaya çıkmıştır. Güncelleme sonrasında wi-fi modemleri algılama, görme ve hız bakımından acayip yavaşlamalar olmuştur. Samsung’un söz konusu acemice davranışından daha sonra kullanıcılarının firmayı mail bombardımını maruz kalmasından sonra aynı problemi bir daha yapmayacak şekilde görünmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-08-2014, 14:54
Galaxy S3 Mini Telefonu S5 Görünümlü Yapma (ChessDroid Romu)

Galaxy S3 Mini Telefonu S5 Görünümlü Yapma (ChessDroid Romu)
Cihazı recovery moda alıyoruz ( güç + orta tuş + ses açma tuşu )
Recovery modda ilk önce wipe formatlama factory ve de wipe cache işlemlerini yapıyoruz
Daha sonra install zip from sd card seçeneği ile ChessDroidv6.zip i tercih edip kurulumu başlatıyoruz.
Ardından Tekrar Başlatıp ChessDroid'in tadını çıkarıyoruz.... :)
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 3-08-2014, 12:38
Bilgisayara Gerek Olmadan S3 Mini Root ve Cwm yükleme
Bilgisayara Gerek Olmadan S3 Mini Root ve Cwm yükleme
Merhaba arkadaşlar bugün size bomba gibi paylaşımda bulunacağım tarif ettiğim şeyleri aşama aşama düzgünce takip edebilirseniz o vakit s3 mini cep telefonunuza root ve ayrıca cwm yükleyebilirsiniz telefonunuza olabilecek sorunlardan ben ve de cepkutusu.com ailesi sorumlu değildir
Anlatıma başlayalım;mesela telefonunuzu root etmeyi düşündüğünüzde bilgisayar olmadığı icin yapamadığınız oldumu? Artık öyle bir sorununuz yok, pc olmadanda telefonunuza root yapabilir cwm kurabilirsiniz
Devamı
  • Yorumlar: 8
Tarih: 7-06-2014, 16:20
Galaxy S3 Mini Root-Unroot-Rom Yükleme Detaylı Anlatım

Galaxy S3 Mini Root-Unroot-Rom Yükleme Detaylı Anlatım
Öncelikle hangi işlemi (Rootlama, Orjinal Rom Yükleme veya Yedekleme, Cyanogen Rom Yükleme vb) yapacak olursanız olun
CWRM yüklemek zorundasınız.
1. ADIM: CWRM (ClockWorkRecoveryMode) YÜKLEMEK
Telefon ayarlarında Geliştirici Seçenekleri’nde "USB Hata Ayıklama" muhakkak seçili olsun!
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 4-05-2014, 20:05
Galaxy S3 Mini Flash Player indir ve Yükle


Galaxy S3 Mini Flash Player uygulaması
Arkadaşlar bilindiği gibi Galaxy S3 Mini Flash Player desteği malesef yok. Telefon üzerinde bulunan Orjinal Android internet tarayıcımız Flash playeri desteklemiyor. Desteklemediği için Youtube veya Canlı TV izleyemiyoruz. Galaxy S3 Mini Flash Player çözümü oldukça basit. Yapacağınız işlemleri kolay bir şekilde anlatmaya çalışacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-04-2014, 10:24
Galaxy S3 Mini Spor Oyunları

Galaxy S3 Mini Spor Oyunları
Galaxy Mini oyunlarında spor oyunu alternatifi çok. Bunlardan en çok indirilen ve oynananları elbette ki futbol oyunları oluyor. Fifa'yı ilk sıraya koymak yanlış olmaz. Fifa serisi her platformda olduğu gibi Android platformunda da en çok oynanan futbol oyunlarının başında geliyor. Futbol oyunlarında ise ikinci oyunu Pes'in mobil uyarlaması alıyor. Pes de Galaxy S3 Mini spor oyunları kategorisinde son yılların en popüler spor oyunlarından biri olarak sıralamaya girebilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-04-2014, 10:18
Galaxy S3 mini Oyunları-Uygulamaları-incelemesi
Galaxy S3 mini Oyunları-Uygulamaları-incelemesi
Teknoloji hiç kimsenin hayal edemeceği kadar gelişmiş ve yayılmış durumdadır. Gün geçtikçe de daha ilerisine ve daha iyisine ulaşmak için de çalışmalar sürmektedir ve sürmeye devam edecektir. Buradan yola çıkarak, aslında şu örneği vermek yerinde olacaktır. İlk bilgisayar bir oda büyüklüğündeydi ve insanlık adına her ne kadar büyük bir adım olsa da, bugünün bilgisayarları ile karşılaştırıldığında inanılmaz derecece eski olduğu anlaşılmaktadır.
Bugün ise durum eskisinden çok daha farklıdır. Bütün teknoloji aletleri küçülmeye doğru gitmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-01-2014, 12:26
Galaxy S3 Mini Fotoğraf Uygulamaları ile En Net Fotoğrafları Siz Çekin
En Çok indirilen Galaxy S3 Mini Fotoğraf Uygulamaları Apk indir
Sosyal ağlar ceplerimize girdiğinden bu yana her anı fotoğraflamaya ve profillerimizde paylaşmaya başlar olduk. Haliyle tüm bu fotoğrafları organik halleri ile koyamıyoruz sosyal paylaşım sitelerine. Öncelikle fotoğraf uygulamaları ile bir düzene sokmak gerek. Galaxy S3 Mini fotoğraf uygulamaları arasında performans olarak masaüstü programları aratmayacak kadar iyi düzeydeler. Fotoğraf işleme uygulamalarında temel mesele uygulamanın fonksiyonlarını iyi kavrayabilmek. Pratik birkaç ayar ile tüm fotoğraflarınızı kısa sürede şekillendirebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-01-2014, 22:56
Galaxy S3 Mini Hava Durumu Uygulamaları

Galaxy S3 Mini En Güzel Hava Durumu Uygulamaları
Mobil uygulamalar çoğu kez hayatı kolaylaştırıyor. Bu mobil uygulamalar arasında en önemlilerinden biri de hava durumu uygulamaları oluyor. Gün içinde hava ile ilgili en güncel tahminlerin cebinize gelmesini istiyorsanız küçük çaplı, kullanımı kolay olan uygulamalardan indirmeniz yeterli. Galaxy S3 Mini hava durumu uygulamaları farklı mobil yazılımcılar tarafından üretilmiş çeşitli versiyonlara sahip. Hava durumu uygulamalarının genel olarak öncelikli olarak telefona indirildiğini rahatlıkla söylememiz mümkün.
Devamı
  • Yorumlar: 0