Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 7-06-2014, 16:21
Galaxy S2 Root yapma ve Galaxy S2 CWM Recovery Yükleme


Galaxy S2 Root yapma ve Galaxy S2 CWM Recovery Yükleme

Bu yöntem biraz karışık olsada cf-root olmadığı vakitlerde veya onu beklerken uygulamanız amacıyla eklenmiştir. Normalde cf-root kernelini yada root içeren herhangi bir custom kerneli yüklerseniz otomatik olarak hem cwm recovery hem de root telefonunuza gelecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 4-05-2014, 21:32
Galaxy S2 Flash Player apk indir

Galaxy S2 Flash Player yükle
Samsung Galaxy S2 telefonlarda malesef ilk aldığını ve de orjinal haliyle flash desteği ne yazık ki bulunmuyor.Aşağıda geliştirilmekte olan bütün Flash Player sürümleri ekledim , Flash Player uygulamalarının hangisinde daha çok performans aldığınızı düşünüyorsanız onda kalabilirsiniz. Ayrıca Aşağıda vereceğim Flash Playeri içinde olan yani Flash Player gerektirmeden video izleyebilmenizi sağlayacak internet tarayıcılarınıda sizinle paylaşacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2013, 16:53
Samsung Galaxy S2 i9100 20 Adet Android Apk Yarış Oyunu
Samsung Galaxy S2 i9100 20 Adet Android Apk Yarış Oyunu

Arkadaşlar Samsung Galaxy S2 telefonunuz ile boş zamanlarınızı eğlenceye dönüştürmek mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken Google Playden veya Bizim siteden android temaları,android oyunları,android launcher,android uygulamaları indirerek telefonunuza kurabilirsiniz. Samsung Galaxy S2 telefonunuz son çıkan tüm oyunları destekler. Bizde sizler için en çok oynanan oyunları bu konuda toplamaya çalıştık. Daha fazlası sitemizde mevcuttur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2013, 19:45
Galaxy S2
Galaxy S2 Android Verimlilik Uygulamaları indir
Samsung’un S serisi başlatan telefon olma niteliği taşıyan S2 serisi halen birçok kişinin en çok tercih ettiği telefonlardan bir tanesi. Galaxy S2 serisinde sunulan özellikler günümüzde bile birçok telefondan daha fazla. Durum böyle olunca da çoğu kişi S2 telefonunu kullanmaya devam ediyor.
Galaxy S2 kullanıcıları telefonlarından daha fazla faydalanabilmek için birçok program kullanabiliyorlar. Cihazın sahip olduğu Android işletim sistemi de bunu destekliyor. Bunun için yapmanız gereken Galaxy S2 verimlilik uygulamaları indirmek ve bunları kullanmaya başlamak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-11-2013, 07:19
Galaxy S2 Sosyal Uygulamaları
Galaxy S2 Android Sosyal Uygulamaları Apk indir
İnternet kullanımının artmaya başladığı günden bu yana sosyal paylaşım siteleri de oldukça rağbet görmektedir. Özellikle Facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Sizde her yerde bu sitelere girmek istiyorsanız cep telefonlarınıza sosyal uygulamaları indirebilirsiniz. Eğer Galaxy S2 telefonuna sahipseniz bu durumda Galaxy S2 sosyal uygulamaları indirmeniz yeterli olacaktır. Bu uygulamalar sayesinde nerde olursanız olun internetin çektiği her yerde kolay bir şekilde sosyal paylaşım sitelerine girebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-11-2013, 14:07
Galaxy S2 Türkçe Kullanma Kılavuzu

Galaxy S2 PDF Türkçe Kullanma Kılavuzu indir
Ultra Canlı ve Harika
I9100 Galaxy S2 sahip olduğu 4.27’’ Super Amoled Plus dokunmatik ekranı ile birlikte çok farklı bir deneyim sunuyor. Yapısı gereği Canlı aynı zamanda gerçekçi renkler ,Süratli Tepkime Süresi ile birleşiyor kısacası Full HD filmleri seyretmek ve de HD oyunları oynamak fazla eylenceli hale geliyor.
Oldukça Çabuk ve de Mükemmel
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-11-2013, 19:28
Galaxy S2 Widgetleri
Galaxy S2 Android Widgetleri
Galaxy S serisini S2 ile başlatan Samsung, S2’nin ne kadar iddialı bir telefon olduğunu herkese gösteriyor. Özellikle telefonun halen birçok kişi tarafından kullanılması da bunu kanıtlıyor. S2 gerek özellikleri gerekse de boyutları ile kullanıcılarına birçok avantaj sağlıyor. Bunlardan bir tanesi de Galaxy S2 ile istenilen her şeyin yapılabilmesidir. Galaxy S2 bünyesinde bulunan birbirinden farklı özellikler sayesinde telefonunuzda istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yükleyeceğiniz ekstra özellikler sayesinde de birçok farklı özelliğe sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-10-2013, 20:48
Galaxy S2 Oyunları
Galaxy S2 Android Apk Oyunları indir
4,3'' SUPER AMOLED Plus

Renginizi ifade edin! Bu harika ekran, en iyi renk yelpazesi, yüksek kontrast yüzdesi aynı zamanda ayrıca müthiş görüntü keskinliği kolaylaştırır. Video yanıt süresinin çığır açacak biçimde azaltılması, hareket titremesi olmaksızın video oynatma sağlar. Çok yeni teknoloji, daha az alan, önceki ekrana kıyasla %18 daha az enerji kullanmak suretiyle oldukça verimli batarya tüketimi aynı zamanda söz konusu özellikler mevcut en ince, en uzun süreli akıllı telefon olmasını sağlar
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2013, 18:27
Samsung Galaxy S2 Apk Oyunları ve Canlı Duvar Kağıtları indir

Samsung Galaxy S2 Apk Oyunları ve Canlı Duvar Kağıtları indir

Günümüz teknoloji dünyasında bireyler artık akıllı telefonları tercih etmektedirler. Bu android telefonların en önemli özelliği de kendinize ait içerisinde uygulamalar bulunduğu gibi sonradan program da yüklenebiliyor olmasıdır. İşte bu uygulamaları dilediğiniz zaman yükleyebildiğiniz gibi dilediğiniz vakitte silebilirsiniz. Ancak burada dikkat edilecek en önemli nokta telefonunuzun hafızasının güçlü olmasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-08-2013, 21:37
Samsung Galaxy S2 i9100 için Seçme 15 Adet Apk Macera Oyunu
Samsung Galaxy S2 i9100 için Seçme 15 Adet Apk Macera Oyunu
Günlük hayatta gençlerin ve çocukların daha çok merak sardığı araba ve aksiyon oyunlarına en yeni teknolojik gelişmeyle hizmet sunan android işletim sistemi tüm olanakları sunmaktadır. Yani eskiden oynanan oyunların çok daha gelişmiş şeklini android cep telefonları veya tablet bilgisayarlarda indirilerek oynanmaktadır. Evde veya iş yerlerinde zaman geçirirken sıkılıp daha keyifli bir şeyler aranırken aslında elinizin altında bulunan imkânlardan faydalanabilirsiniz. Bunu da android işletim sistemi sayesinde teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıklardan birisi olan apk uzantısını indirip tüm oyunları rahatça oynamanız olanak sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0