Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 24-11-2013, 12:41
Galaxy S Duos
Galaxy S Duos Verimlilik Programları
Samsung’un çıkartmış olduğu birbirinden farklı Android işletimine sahip cep telefonlarına olan ilgi her geçen gün daha da artıyor. Bu cihazlardan bir tanesi olan Galaxy S Duos cihazı da bunlardan bir tanesi. Özellikle küçük ve zarif görünen aynı zamanda da bünyesinde birçok özellik barındıran bir cep telefonu arayanların tercihi olan Galaxy S Duos, doğru uygulamalar ile sizlere daha fazla özellik sunabiliyor. Galaxy S Duos verimlilik uygulamaları da sizlere bu konuda yardımcı oluyor. Örneğin, cihazınızın hızında yavaşlama meydana geldi ya da cihazınızın hafızası dolmaya başladı. Bu durumda Galaxy S Duos verimlilik uygulamaları sayesinde bu sorunlardan kurtulmanız mümkün.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 21-11-2013, 07:15
Galaxy S Duos Sosyal Uygulamaları
Galaxy S Duos Android Sosyal Uygulamaları indir
Sosyal paylaşım sitelerine girmek birçok kişi için internete girmenin tek nedenlerinden bir tanesidir. Bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda da sosyal paylaşım sitelerine girmek isteyebilirsiniz. Bunun için buna uygun cep telefonunuzun olması gerekir. Eğer Galaxy S Duos cep telefonunuz varsa sizde sosyal paylaşım sitelerine kolay bir şekilde girebilirsiniz. Bunun için Galaxy S Duos sosyal uygulamalarını indirmeniz yeterli olacaktır. Galaxy S Duos sosyal uygulamaları sayesinde sadece basit bir iki işlem sonrasında sosyal paylaşım sitelerine girebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-11-2013, 23:04
Galaxy S Duos Türkçe Kullanma Kılavuzu
Galaxy S Duos PDF Türkçe Kullanma Kılavuzu indir
Samsung Galaxy S Duo S7562 için Çift hatlı cep telefonları içindeki çok gelişmiş cep telefonlarından biri diyebiliriz.
Çift işlemcisi,dahili hafızası ve de işlemci gücüne baktığımız zaman ödeyeceğiniz paranın hakkını verecek şekilde görünüyor.
Son şeklinde Çift hatlı olduğu için bizce 1500 mAh'lık pil gücü belli bir miktar yetersiz kalabilir.Bizce çok daha güçlü bir batarya kullanılmalıydı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-11-2013, 19:18
Galaxy S Duos Widgetleri
Galaxy S Duos Android Apk Widgetleri indir
Galaxy S Duos kullanan birçok kişi en çok şikâyet ettiği konulardan bir tanesi uygulamalara anında ulaşamamalarıdır. Eğer sizde bu durumda şikâyetçiyseniz bunu çok kolay bir şekilde çözebilirsiniz. İndireceğiniz ufak birkaç program sayesinde hem telefonunuzu daha kullanışlı hale getirebilir hem de uygulamalara daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Galaxy S Duos widgetleri, cep telefonunuzun tüm uygulamalarını masaüstüne çıkartabiliyor. Sizin yapmanız gereken sık kullandığınız uygulamanın widgetini masaüstüne atmak olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-10-2013, 21:30
Galaxy S Duos Oyunları
Galaxy S Duos Aksiyon ve Macera Oyunları indir
Dual SIM Always On

Dual SIM Always On özelliği hiçbir çağrıyı kaçırmamanızı sağlayan devrim niteliğinde bir hizmettir. Samsung'un Çift SIM hizmeti internete bağlıyken ya da diğer Sim kartınızla telefonda konuşurken çağrı almanızı sağlar. Aynı anda 2 SIM kart vasıtasıyla sahip bulunduğunuz avantajı en üst düzeye çıkarın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2013, 13:05
Samsung Galaxy S Duos Apk Oyunları ve Canlı Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S Duos Apk Oyunları ve Canlı Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S Duos telefonu Samsung firması tarafından piyasaya sürülen çift hatlı 1 telefondur. Çift hatlı telefonlar içinde en son ve de en güçlü modellerdendir. Samsun firması son dönemde telefon piyasasında oldukça büyük 1 yer almıştır. Yaptığı yenilikler ile gelişim olarak Apple firmasını geçmeye başlamıştır. Ve böyle giderse ileride telefon alanında hâkim olacak gibi görünüyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-08-2013, 08:40
Samsung Galaxy S Duos S7562 20 Adet En Çok Oynanan Android Apk Yarış Oyunu
Samsung Galaxy S Duos S7562 20 Adet En Çok Oynanan Android Apk Yarış Oyunu

Arkadaşlar Samsung Galaxy S Duos telefonunuza android oyun,android tema,android program,android uygulama arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizde istediğinizi karşılayacak uygulamalar bol miktarlarda mevcut,tek yapmanız gereken indirip kurmak. Samsung Galaxy S Duos için google playde en çok indirilen ve oynanan oyunları tek konuda toplamaya karar verdik. Samsung Galaxy S Duos telefonunuzla boş zamanınızı eğlenceye dönüştürün. Android yarış oyunları 7 den 70 e herkesin oynadığı tarz oyunlardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-08-2013, 21:09
Samsung Galaxy S Duos S7562 için 15 Adet Seçme Apk Macera Oyunları
Samsung Galaxy S Duos S7562 için 15 Adet Seçme Apk Macera Oyunları
Her gün belli aralıklarla boş zamanlarımız olmaktadır. Elimizin altında bulunan cep telefonlarındaki kısa veya az sayıdaki sıkıcı oyunları oynayarak vakit geçirdiğimiz mutlaka oluyor. Peki, telefonunuzda veya tabletinizde teknoloji harikası android işletim sisteminin bulunması sayesinde neler oynaya bileceğinizin farkında mısınız? Android işletim sistemi sayesinde indireceğiniz her türlü yeni oyunu oynayıp keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyun çeşitliliği bakımından oldukça zengin olan türlere değinecek olursak stratejik ve ilerlemeli oyunlar, araba yarışları, araba dizaynları, motor yarışları, aksiyon ve macera oyunları ve daha birçok kaliteli oyunu oynama şansını elde edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0