Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 5-04-2016, 23:07
Galaxy Note Edge Oyunları (En iyi Oyunları)
Galaxy Note Edge Oyunları (En iyi Oyunları)
Günlük hayattaki monotonlaşmış hayatlar yüzünden insanlar sürekli işlerine gidip gelmekte bunun dışında pek fazla şeye vakit bulamamaktadır. Dünyadaki yaşam olanaklarının zorlukları ve insanların yaşamak için sürekli çalışmak zorunda olmaları yüzünden gerçek hayatlarındaki eğlencelerinden çok şey kaybetmişlerdir. Gün içerisinde çalıştıkları yer ve ofislerdeki aralarda dahi zaman geçirmek için meşgale arayanlar o kısa aralıkları bile bir aktivite arayarak geçirmek istekleri bu yoğun tempodan sıkıldıklarının tartışmasız bir göstergesidir. Bu gibi nedenlerden dolayı insanlar son zamanlarda çok fazla gelişen akıllı telefon çılgınlığına kapılmış ve oradan oyun oynamak istemektedirler.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2016, 20:44
Galaxy Note Edge Zil Sesleri Arşivi
Galaxy Note Edge Zil Sesleri Arşivi
Samsung kullanıcılarının en çok tercih ettiği model şüphesiz Galaxy Note'dur. Galaxy Note Edge ise mükemmele yakın bir telefondur. Fiyat olarak çok pahalıdır ama hakkını verir. Bu kadar pahalı bir telefona sahip olursanız da o telefonu kişiselleştirmeniz işten değildir. Kişiselleştirmekten kastım duvar kağıdı, zil sesi ve hatta telefonun tarzınıza uygun kılıfıdır.Galaxy Note Edge ses özelliklerini de kısaca özet geçeyim. Kodek;MP3, AAC/AAC+eAAC+,WMA, AMR-NB/WB, Vorbis, Flac. uyarlanabilir sesi ve extra volume 2.0 daha ne olsun dedirten özellikler karşısında çeşitlendirmek bize kalmış. Hemen arama motoruna Galaxy Note Edge için zil sesleri araştırması yapıyoruz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2016, 09:11
Galaxy Note 2-3-4-5-Edge Pil Yüzdesini Ana Ekranda Gösterme Resimli Anlatım
Galaxy Note 2-3-4-5-Edge Pil Yüzdesini Ana Ekranda Gösterme Resimli Anlatım
Galaxy Note telefonlarımızı günlük hayatta bol bol kullanıyoruz. Telefonu ilk aldığımız zaman Pil Yüzdesini Ana Ekranda Göstermeyebilir. Pil Yüzdesini Ana Ekranda Göstermek için telefonumuzdan ayar çekilmesi gerekmektedir. Anlatacağımız pil ayarlarından hem pil yüzdesini görebilirsiniz hemde pilinizi bitiren diğer uygulamaları görebilirsiniz. Pilinizin durumunu ana ekranda görürseniz telefonunuzu daha verimli kullanabilirsiniz. Birçok arkadaşın Pil Yüzdesini ekranda gösterme,Pil Yüzdesini Ana Ekranda Gösterme,Kalan şarj süresinin görüntülenmesi gibi sorularına bu makalemizde cevap bulacağız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2016, 01:44
Galaxy Note 2-3-4-5 S Pen'in çıkarılması ve S Pen ucunu değiştirme
Galaxy Note 2-3-4-5 S Pen'in çıkarılması ve S Pen ucunu değiştirme
Galaxy Note 2-3-4-5 telefonlarda S Penin önemini bilmeyeniniz yoktur. Samsung firması ilk note telefonu çıkartığında S Peni ozaman tanıdık ve beraberinde Note serisine S Penin özelliklerini geliştirerek telefonun olmazsa olmaz bir aksesuarı olarak piyasaya sürdü. S Peni kullanarak neredeyse telefonu her türlü kullanabiliyoruz ve hatta öyleki S Pene özel pek çok uygulamada yazılım firmaları tarafından piyasaya çıkarıldı. Galaxy Note 1-2-3-4-5 için En Çok Kullanılan 10 adet S-Pen Uygulaması isimli makalemizde bu uygulamaları tanıttık.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2015, 23:52
Galaxy Note 1-2-3-4-5 için En Çok Kullanılan 10 adet S-Pen Uygulaması
En iyi ve En Çok Kullanılan 10 S-Pen Uygulaması
Galaxy Note 3,Note 4 ve son olarak ta Note 5 seriIeriyle beraber meşhur olan spen(Kalem) özelliği ile alakalı bir çok Spen Uygulaması kullanıcılara sunulmuştur. Sizler için En iyi ve en çok kullanılan Spen uygulamalarını bir yerde toplamaya çalıştım. Samsung ilk Note serisi telefonunu 2011 yılında üretmiş ve tüm kullanıcılar bu telefon serisine ilgi göstermiştir. Galaxy Note serisi için geliştirilen Spen kullanıcıların tüm isteklerine cevap verdi diyebilirim. 2011 yılında ilk Note telefona çıkarılan S pen zaman içinde Note 2, Note 3, Note 4 ve son olarak ta Note 5 için tasarlandı ve şuan ki en estetik ve kullanışlı halini aldı. Sizler için Spen ile beraber kullanabileceğiniz piyasadaki en iyi S pen uygulamalarını tanıtacağım.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 27-06-2015, 23:32
Note 4 Alacaklara / Alanlara Çok Önemli 4 Tavsiye
Note 4 Alacaklara / Alanlara Çok Önemli 4 Tavsiye
Merhaba arkadaşlar geçen gün vatan bilgisayarda gezerken Note 4 de indirim olduğunu gördüm ve Note 4 telefon aldım. Bu yazımda Note 4 aldıktan sonra yapmamız gerekenleri anlatmaya çalışacağım. çünkü telefon 2 Bin TL ve tabiki bu telefonu korumak gerekiyor. Arkadaşlar Note 4 ün özelliklerinden bahsetmeye gerek yok zaten telefon bilgisayarı hiç mi hiç aratmıyor desem yeridir. Ayrıca söylemeden de edemeyeceğim note 4 telefon su gibi pil harcıyor haberiniz olsun zaten makalemizide Note 4 ün pil olayını anlatmak için yazdım.
Devamı
 • Yorumlar: 2
Tarih: 8-03-2015, 07:52
Galaxy Note Edge Kullanma Klavuzu (PDF ve Türkçe)
Galaxy Note Edge Kullanma Klavuzu
Galaxy Note Edge Samsung firmasının sunduğu en gelişmiş telefonlardan bir tanesidir. Galaxy Note Edge son sürüm android yazılım kullanmaktadır ve 16 MP kamerası ile anı yakalama konusunda sizlere destek sağlamaktadır. Galaxy Note Edge telefonda HD süper amoled ekran bulunmaktadır. Ve ben bu tür telefonların iş adamlarının daha çok kullandığını düşünüyorum. Ama bazen görüyorum ki adam 800 TL maaş alıyor ama cebinde Galaxy Edge var. Tabi ki herkesin kendi tercihi. Bu telefonu almamış yada almış olanlar varsa ve nasıl kullanacağım diyen arkadaşlar için PDF formatında Galaxy Note Edge Kullanma klavuzunu paylaşıyorum.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 11-01-2015, 12:07
Galaxy Note Edge Temaları
Galaxy Note Edge Temaları
Son yıllarda hızla gelişen akıllı telefon sektörünü birçok farklı yeni modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Ürün içerisinde kullanımı ve kullanıcısına vereceği tatmin ile göz doldurmalı ve etkileyici olmalıdır. Akıllı telefon alanında en etkili firmaların başında hiç kuşkusuz Samsung gelmektedir. Bu firmanın yeni gözdesi Galaxy Note Edge’dir. Ürün piyasaya yeni çıkmış olması ve ilk defa akıllı telefonlarda denene yan tarafı oval ekran ile kullanıcısının ilgisini çok çekmektedir. Ürün kullanım ve görsellik olarak o kadar üstünki diğer rakiplerine fark atacağı çok belli olmaktadır. Ürün en son Android sürümü ile kullanıcılarının kullanım açısından daha geniş bir hizmet alanı sunmaktadır.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 11-01-2015, 11:52
Galaxy Note Edge Spor Oyunları
Galaxy Note Edge Spor Oyunları
Galaxy Note Edge oyun konusunda, oldukça kullanışlı bir telefondur. Spor oyunlarının genel istenilen özelliklerinin hemen hemen üstünde bulunan Note Edge, kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Galaxy Note Edge Spor oyunları arasında, birbirinden farklı ve eğlenceli oyunlar bulunmaktadır. Bu oyunları başlıklar halinde şöyle sıralayabiliriz. 1- Virtual Table Tennis 3D: Masa tenisi severlerin oynamaktan zevk alacağı Galaxy Note Edge spor oyunlarında en popüler olanlarındandır. Oyunun kontrolü oldukça kolay olup, ülkeler arası müsabakalarda bulunmaktasınız. 3 boyutlu olması da oyun için kaliteli yorumunu yapabiliriz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 11-01-2015, 11:24
Galaxy Note Edge Yarış Oyunları
Galaxy Note Edge Yarış Oyunları
Yarış oyunları oynamayı seviyor ancak oynadığınız oyundan zevk alamıyor musunuz? Bu telefonda böyle bir şey yok. Oyun oynarken oyuna adapte olup oyunun içinde siz de oynayacaksınız. Arkadaşlarınız eski telefonlarıyla oyun oynarken donma nedeniyle oyunları yarım kalırken Galaxy Note Edge'de yarış oyunlar oynarken oyunlarınız donmaz. Edge de oyun oynamayı tekrardan öğreneceksiniz. Oyun oynamak hiç bu kadar eğlenceli kolay ve hızlı olmadı.Galaxy'nin yeni serisi ile yarış oyunlarını oynarken hızlı ve eğlenceli olacaksınız. Yarış oyunlarını oymak eskisinden daha zevkli olacak. En hızlı yarış oyunları, son model araba markaları, en yeni oyun strateji oyunları ile en güzel yarış oyunları sizinle.
Devamı
 • Yorumlar: 0