Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 13-07-2016, 22:31
Galaxy Note 7 Orjinal Zil Sesleri-Mesaj Sesleri-Uyarı Sesleri indir
Galaxy Note 7 Orjinal Zil Sesleri-Mesaj Sesleri-Uyarı Sesleri Mp3/Ogg Formatında indir
Teknoloji devi olan firmalardan biri olan Samsung, her geçen gün yeni projeleri ile adeta teknolojiye tek başına yön verebilecek düzeyde üst düzey firmalardan biri haline geldi. Güney Kore merkezli olan Samsung, amiral gemi olarak çıkardığı Galaxy Note 7 isimli telefonunu üstün meziyetler ile donatarak teknoloji severlerin büyük ilgisini çekmeyi başardı. Her geçen gün daha büyük projeler ile teknoloji severlerin gönlünü kazanan Samsung, sadece teknik donanım olarak değil, aynı zamanda kullanıcıların hoşuna gidecek olan basit detaylarla da uzun süre ilgileniyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-07-2016, 23:01
Galaxy Note 7 Oyunları Apk indir
Galaxy Note 7 Oyunları Apk indir
Dünya’nın en büyük teknoloji devi firmalardan biri olan Samsung’un amiral gemisi olan Samsung Galaxy Note 7, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşarak akıllı telefon piyasasındaki iddialı duruşunu devam ettiriyor. Rakiplerine bu eşsiz ürün ile fark atmayı başaran Samsung yetkilileri, satışlardan duydukları memnuniyeti ifade etmekten de geri durmadı. Her geçen gün daha değişik ürünle karşımıza çıkmakta olan Samsung, bu kez çok daha ileri düzey bir ürün çıkararak herkesin gönlünde taht kurmayı başardı.Galaxy Note 7 oyunları incelendiği zaman, akıllı telefonun Android işletim sistemine bağlı olması nedeniyle Google Store’dan dilediğiniz oyunların hepsini oynamanıza imkan verdiğini görebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-08-2016, 21:16
Galaxy Note 7 için En Güzel 10 Adet Oyun indir
Galaxy Note 7 Oyunları Apk Olarak indir
Dünyanın en çok kullanılmakta olan akıllı telefonları arasında bulunan Samsung firması, her geçen gün yeni çıkardığı ürün ile teknoloji piyasasındaki yerini daha da sağlamlaştırmayı başarıyor. Oldukça başarılı bir işe imza atarak Galaxy Note 7 gibi bir telefonu üreten firma, ürünü üstün özelliklerle donatarak oyun oynamaya da elverişli bir hale getirmiş. Bu yüzden Galaxy Note 7 aksiyon oyunları gibi hareketlerin fazla olduğu ve ekran görüntüsünün hızlı bir şekilde değiştiği oyunlarda bile üstün performans sergilemeyi başarıyor.Üstün donanımsal özelliklere sahip olan Galaxy Note 7 aksiyon oyunları alanında üst düzey performans sergilemesiyle göz dolduruyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0