Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 13-07-2016, 22:07
Note 5 Orjinal Zil Sesleri indir
Note 5 Orjinal Zil Sesleri indir
Galaxy Note 5 telefon tüm dünya ile birlikte Türkiyedede pazara sunuldu. Note 5 Samsung firmasının amiral gemilerinden birisi ve en ileri teknoloji ile donatılmış durumda. Son zamanların akıllı telefonlarında artık zil sesi değiştirmek hem çok kolaydır hemde zil sesi çok çeşitlidir.Telefonumuzda Note 5 zil seslerini duymak istiyorsanız sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Şuanlık piyasada 3 adet zil sesi mevcut. Eğer bulabilirsem paket halinde Note 5 zil sesleri,Note 5 uyarı sesleri,Note 5 mesaj sesleri ni sizlerin beğenisine sunacağım.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 20-03-2016, 12:01
Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 Marshmallow Güncellemesi Nasıl Yapılır?
Galaxy Note 5 için Android Marshmallow Güncellemesi
Galaxy Note 5 telefona geçtiğimiz günlerde Android Marshmallow 6.0.1 güncellemesi yayınlandı. Bir çok kullanıcı arkadaşımız bu güncellemeyi yükledi. Benim kendi düşünceme göre bu sürüme geçmeye hiç gerek yok. Google playde yada herhangi bir uygulama sitesinde daha android 6.0 isteyen bir oyun yada uygulama bulunmuyor. Bu sürümü yüklediğiniz zaman telefonunuz bence biraz daha hantalaşacaktır ve çok da az olsa eskisine nazaran daha yavaş çalışacaktır. Galaxy Note 5 Marshmallow ne zaman gelecek? sorusuda artık cevap buldu ve artık telefon üzerinden çok kolay şekilde sürüm güncellemesi yapılıyor.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 21-02-2016, 22:14
Galaxy Note 5 Telefona (Android 6.0.1) Marshmallow Nasıl Kurulur Resimli Anlatım

Galaxy Note 5 Telefona (Android 6.0.1) Marshmallow Nasıl Kurulur Resimli Anlatım
Galaxy Note 6 nın çıkmasına ve Galaxy S6 nın çıkmasına çok az zaman kala Samsunğ firması Note 5, Galaxy S6 telefonlara Android 6.0 yani Marshmallow güncellemesini dağıtmaya başladı. Marshmallow güncellemesinden sonra telefonumuz hangi duruma gelecek konu sonunda ki resimler ile göstermeye çalışacağım. Arkadaşlar Note 5 telefona 2 şekilde Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yapılır. Bunlardan en güvenli olanı telefon üzerinden yazılım güncelleme işlemi yapmaktır.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2016, 09:11
Galaxy Note 2-3-4-5-Edge Pil Yüzdesini Ana Ekranda Gösterme Resimli Anlatım
Galaxy Note 2-3-4-5-Edge Pil Yüzdesini Ana Ekranda Gösterme Resimli Anlatım
Galaxy Note telefonlarımızı günlük hayatta bol bol kullanıyoruz. Telefonu ilk aldığımız zaman Pil Yüzdesini Ana Ekranda Göstermeyebilir. Pil Yüzdesini Ana Ekranda Göstermek için telefonumuzdan ayar çekilmesi gerekmektedir. Anlatacağımız pil ayarlarından hem pil yüzdesini görebilirsiniz hemde pilinizi bitiren diğer uygulamaları görebilirsiniz. Pilinizin durumunu ana ekranda görürseniz telefonunuzu daha verimli kullanabilirsiniz. Birçok arkadaşın Pil Yüzdesini ekranda gösterme,Pil Yüzdesini Ana Ekranda Gösterme,Kalan şarj süresinin görüntülenmesi gibi sorularına bu makalemizde cevap bulacağız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2016, 01:44
Galaxy Note 2-3-4-5 S Pen'in çıkarılması ve S Pen ucunu değiştirme
Galaxy Note 2-3-4-5 S Pen'in çıkarılması ve S Pen ucunu değiştirme
Galaxy Note 2-3-4-5 telefonlarda S Penin önemini bilmeyeniniz yoktur. Samsung firması ilk note telefonu çıkartığında S Peni ozaman tanıdık ve beraberinde Note serisine S Penin özelliklerini geliştirerek telefonun olmazsa olmaz bir aksesuarı olarak piyasaya sürdü. S Peni kullanarak neredeyse telefonu her türlü kullanabiliyoruz ve hatta öyleki S Pene özel pek çok uygulamada yazılım firmaları tarafından piyasaya çıkarıldı. Galaxy Note 1-2-3-4-5 için En Çok Kullanılan 10 adet S-Pen Uygulaması isimli makalemizde bu uygulamaları tanıttık.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2016, 00:16
Galaxy Note 5 Tuşları ve Üzerindeki Göstergeler Ne işe Yarar Resimli Anlatım
Galaxy Note 5 Tuşları ve Üzerindeki Göstergeler Ne işe Yarar Detaylı Anlatım
Galaxy Note 5 şuanda Aamsung firmasının amiral gemisidir. Samsung Galaxy Note 5 alan kullanıcıların telefonlarını daha iyi tanıyabilmesi için ve telefon üzerindeki göstergelerin ne amaçla kullanıldığını görebilmeleri için sizlere telefonu tanıtan makale hazırlamaya karar verdir. Note 5 inizi iyi tanıyarak en azından kullanıma yönelik deneyiminizi arttırabilir ve Note 5 in tuşlarını daha sağlıklı kullanabilirsiniz. Note 5 in sensörleri nerede,note 5 in tuşları ne işe yarar,Parmak izi tanıma sensörü nerede gibi sorulara cevap bulmuş olacaksınız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 28-12-2015, 18:04
Çin-Kore Malı-Çakma Galaxy Note 5 inceleme ve Kullanıcı Yorumları
Çin-Kore Malı-Çakma Galaxy Note 5 inceleme ve Kullanıcı Yorumları
Son günlerde bir çok arkadaş çakma Galaxy Note 5 fiyatı, Kore malı Galaxy Note 5 alınır mı , Çin malı Galaxy Note 5 incelemesi diye googlede aratmaktadır. Arkadaşlar her zaman söylediğim gibi çakma-kore-çin malı telefonları almak çok riskli bir iştir ve hem paranızın yok olmasına hemde sağlığınızın bozulmasına sebep olabilir. Öncelikle bu tür çakma ürün almadan önce kendi kendinize bir düşünün çünkü ürünlerin hepsi çok kalitesiz malzemeden yapılmış ve söylendiği gibi özellikleride çok kötüdür. Kendim ilk kore malı Note 3 ü büyük hevesle almıştım ama sonrasında çok pişman olmuştum.
Devamı
 • Yorumlar: 2
Tarih: 21-12-2015, 23:52
Galaxy Note 1-2-3-4-5 için En Çok Kullanılan 10 adet S-Pen Uygulaması
En iyi ve En Çok Kullanılan 10 S-Pen Uygulaması
Galaxy Note 3,Note 4 ve son olarak ta Note 5 seriIeriyle beraber meşhur olan spen(Kalem) özelliği ile alakalı bir çok Spen Uygulaması kullanıcılara sunulmuştur. Sizler için En iyi ve en çok kullanılan Spen uygulamalarını bir yerde toplamaya çalıştım. Samsung ilk Note serisi telefonunu 2011 yılında üretmiş ve tüm kullanıcılar bu telefon serisine ilgi göstermiştir. Galaxy Note serisi için geliştirilen Spen kullanıcıların tüm isteklerine cevap verdi diyebilirim. 2011 yılında ilk Note telefona çıkarılan S pen zaman içinde Note 2, Note 3, Note 4 ve son olarak ta Note 5 için tasarlandı ve şuan ki en estetik ve kullanışlı halini aldı. Sizler için Spen ile beraber kullanabileceğiniz piyasadaki en iyi S pen uygulamalarını tanıtacağım.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 13-12-2015, 21:35
Galaxy Note 5 Telefona Reset Atma ve Fabrika Ayarlarına Döndürme

Galaxy Note 5 Telefona Reset Atma ve Fabrika Ayarlarına Döndürme
Galaxy Note 5 telefonunuzda donmalar,takılmalar ve kasmalar başladıysa telefonunuzu garantiye yada tamire göndermeden önce mutlaka telefonunuzu resetleyin ve fabrika ayarlarına döndürünüz. Genelde tüm yazılımsal problemlerin çözümü telefonu resetlemek ile yada telefonu fabrika ayarlarına çevirmektir. Galaxy Note 5 telefonunuzu fabrika ayarlarına çevirirseniz telefonunuz hem hızlanır hemde ilk aldığınız günkü gibi tertemiz olur.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 30-08-2015, 08:05
Galaxy Note 5 En Çok Oynanan 12 Aksiyon Oyunu indir
Galaxy Note 5 Aksiyon Oyunları indir
Galaxy Note 5 aksiyon oyunları konusunda kullanıcılarına güzel ve kullanışı yüksek çözümler üretiyor. Diğer telefonlara göre Galaxy Note 5’ün ekranı daha büyük ve geniş olduğundan aksiyon oyunları ve diğer türlü oyunları daha rahat ve kasmadan takılmadan hiçbir sorun yaşamadan rahatça oynanabiliyor.Brother in Arms, Call of Duty, Back Stap, Skill, Modern Combat gibi birçok dünyaca ünlü oyunu rahatlıkla çalıştırabilmekte. The Walking Dead gibi yüksek efektlere sahip oyunları da sorunsuz ve yüksek kalitede çalıştırabilmekte. Galaxy Note 5 bu tür telefonların en başında gelen hızlı bir cihazdır.
Devamı
 • Yorumlar: 0