Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 21-05-2016, 11:46
Note 4 Android 6.0.1 Güncellemesi ile Yeni Eklenen Özellikler ve Tavsiyeler
Note 4 Android 6.0.1 Güncellemesi Nasıl Yapılır?
Galaxy Note 4 kullanıcılarının aylardır bekledikleri ve forumlarda,sitelerde,sosyal paylaşım sitelerinde Galaxy Note 4 güncellemesi ne zaman gelecek diye merak ediliyordu. Aylardan sonra Samsung firması tarafından Galaxy Note 4 güncellemesi Android 6.0.1 Marshmallow yayınlandı. Çoğu kullanıcı bu güncellemeyi test etmek için hemen yükledi fakat bazılarıda benim gibi ön yargılı yaklaştı ve kullanıcı yorumlarından sonra yükleme yapacaklarını bildirdi. Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi yaparsak bizleri neler bekliyor resimli olarak anlatmaya çalışacağım. Ayrıca bazı kullanıcılara Note 4 Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi neden gelmedi açıklamaya çalışacağım.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:01
Galaxy Note 4 duvar kağıtları (2016 Süper Arşiv)
Galaxy Note 4 duvar kağıtları (2016 Süper Arşiv)
Samsung’un dün tanıttığı Galaxy Note 4’ü almak adına sabırsızlanıyorsanız çıkana kadar telefona ait duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Galaxy Note 4’ün duvar kağıtları yayınlandı.
Galaxy Note 4 oldukça etkileyici özelliklerle geldi. Snapdragon 805 gibi çok güçlü bir işlemciye sahip cihaz, QHD ekranı ile de göz dolduruyor. Cihazın QHD çözünürlükteki duvar kağıtlarını kullanmak istiyorsanız hemen aşağıdaki duvar kağıtlarını telefonunuza kaydetmeniz yeterli.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2016, 09:11
Galaxy Note 2-3-4-5-Edge Pil Yüzdesini Ana Ekranda Gösterme Resimli Anlatım
Galaxy Note 2-3-4-5-Edge Pil Yüzdesini Ana Ekranda Gösterme Resimli Anlatım
Galaxy Note telefonlarımızı günlük hayatta bol bol kullanıyoruz. Telefonu ilk aldığımız zaman Pil Yüzdesini Ana Ekranda Göstermeyebilir. Pil Yüzdesini Ana Ekranda Göstermek için telefonumuzdan ayar çekilmesi gerekmektedir. Anlatacağımız pil ayarlarından hem pil yüzdesini görebilirsiniz hemde pilinizi bitiren diğer uygulamaları görebilirsiniz. Pilinizin durumunu ana ekranda görürseniz telefonunuzu daha verimli kullanabilirsiniz. Birçok arkadaşın Pil Yüzdesini ekranda gösterme,Pil Yüzdesini Ana Ekranda Gösterme,Kalan şarj süresinin görüntülenmesi gibi sorularına bu makalemizde cevap bulacağız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2016, 01:44
Galaxy Note 2-3-4-5 S Pen'in çıkarılması ve S Pen ucunu değiştirme
Galaxy Note 2-3-4-5 S Pen'in çıkarılması ve S Pen ucunu değiştirme
Galaxy Note 2-3-4-5 telefonlarda S Penin önemini bilmeyeniniz yoktur. Samsung firması ilk note telefonu çıkartığında S Peni ozaman tanıdık ve beraberinde Note serisine S Penin özelliklerini geliştirerek telefonun olmazsa olmaz bir aksesuarı olarak piyasaya sürdü. S Peni kullanarak neredeyse telefonu her türlü kullanabiliyoruz ve hatta öyleki S Pene özel pek çok uygulamada yazılım firmaları tarafından piyasaya çıkarıldı. Galaxy Note 1-2-3-4-5 için En Çok Kullanılan 10 adet S-Pen Uygulaması isimli makalemizde bu uygulamaları tanıttık.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 28-12-2015, 12:25
Çin-Kore Malı-Çakma Galaxy Note 4 inceleme ve Kullanıcı Yorumları
Çin-Kore Malı-Çakma Galaxy Note 4 inceleme ve Kullanıcı Yorumları
Çin malı Note 4 telefon iyimi yada Çakma Note 4 telefon alınır mı diye bir çok arkadaş internette aratır durur. Genelde çin malı satan bir sürü internet sitesi vardır ve çogu site güvensizdir ve kargodan salatalık dahi çıkmaktadır. Arkadaşlar daha önce kendim incelemek için Çakma-Kore-Çin malı Note 3-Note 4-Note 5 kullandım. Arkadaşlar Çin malı telefonlar orijinal telefonlara çok benzese de hem malzeme kalitesi hem de işlemci, ram ve ekran kalitesi olarak çok zayıftır. Ornek vermek gerekirse Çin malı Note 5 in donanım özellikleri orijinal Note-3 den bile düşüktür.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2015, 23:52
Galaxy Note 1-2-3-4-5 için En Çok Kullanılan 10 adet S-Pen Uygulaması
En iyi ve En Çok Kullanılan 10 S-Pen Uygulaması
Galaxy Note 3,Note 4 ve son olarak ta Note 5 seriIeriyle beraber meşhur olan spen(Kalem) özelliği ile alakalı bir çok Spen Uygulaması kullanıcılara sunulmuştur. Sizler için En iyi ve en çok kullanılan Spen uygulamalarını bir yerde toplamaya çalıştım. Samsung ilk Note serisi telefonunu 2011 yılında üretmiş ve tüm kullanıcılar bu telefon serisine ilgi göstermiştir. Galaxy Note serisi için geliştirilen Spen kullanıcıların tüm isteklerine cevap verdi diyebilirim. 2011 yılında ilk Note telefona çıkarılan S pen zaman içinde Note 2, Note 3, Note 4 ve son olarak ta Note 5 için tasarlandı ve şuan ki en estetik ve kullanışlı halini aldı. Sizler için Spen ile beraber kullanabileceğiniz piyasadaki en iyi S pen uygulamalarını tanıtacağım.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 5-12-2015, 21:41
Galaxy Note 5 ''Screen Off Memo'' Uygulamasını Galaxy Note 4 ve Note 3 e Yükleme

Galaxy Note 5 ''Screen Off Memo'' Uygulamasını Galaxy Note 4 e Yükleme
Arkadaşlar Note 5 telefonlarda yeni özellik olan ''Screen Off Memo'' özelliğini Note 3 e ve Note 4 e nasıl yükleyebileceğinizi anlatacağım. Peki nedir bu Screen Off Memo özelliği kısaca anlatayım. Screen Off Memo özelliği telefonunuzun kalemini çıkarır çıkarmaz hiç bir uygulama açmadan ve telefonunuzun ekran kilidini açmadan siyah ekrana not alabilmenizi sağlıyor ve istediğiniz gibi kaydedebiliyorsunuz. Telefonun not alma uygulamasını açmadan direk not almanızı sağlıyor ve işleri oldukça pratik hale getiriyor.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 6-09-2015, 00:08
Galaxy Note 4 Navigasyon Uygulamaları
Galaxy Note 4 Android Navigasyon Uygulamaları
Samsung markasına ait son teknoloji ile iyileştirilmiş olarak piyasada yerini almaya hazırlanan cihaz Galaxy Note 4 navigasyon uygulamaları ile geliştirilmiş ve bunun yanında tablet formunda bulabileceğiniz eşsiz bir cihaz olarak sizlere iyi performans sunuyor. Bir önceki modelindeki kasa çevikliğinin Note 4 için de geçerli olması sayesinde kullanıcılar için artılar oluşturulmuş. Yer bulma olarak bilinen navigasyon uygulamaları Google play store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor. Günümüzde pek çok insan araç içinde ya da başka bir alanda emin olabilmek için navigasyon uygulamalarını tercih ediyor ve bu şekilde ulaşım çok daha pratik bir hal alıyor.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 27-06-2015, 23:32
Note 4 Alacaklara / Alanlara Çok Önemli 4 Tavsiye
Note 4 Alacaklara / Alanlara Çok Önemli 4 Tavsiye
Merhaba arkadaşlar geçen gün vatan bilgisayarda gezerken Note 4 de indirim olduğunu gördüm ve Note 4 telefon aldım. Bu yazımda Note 4 aldıktan sonra yapmamız gerekenleri anlatmaya çalışacağım. çünkü telefon 2 Bin TL ve tabiki bu telefonu korumak gerekiyor. Arkadaşlar Note 4 ün özelliklerinden bahsetmeye gerek yok zaten telefon bilgisayarı hiç mi hiç aratmıyor desem yeridir. Ayrıca söylemeden de edemeyeceğim note 4 telefon su gibi pil harcıyor haberiniz olsun zaten makalemizide Note 4 ün pil olayını anlatmak için yazdım.
Devamı
 • Yorumlar: 2
Tarih: 9-05-2015, 07:58
Galaxy Note 4 DNS Değiştirme Resimli Anlatım
Galaxy Note 4 DNS Değiştirme Resimli Anlatım
Galaxy Note 4 telefonunuz ile yasaklı sitelere girebilmek için telefonunuzun DNS ayarlarını değiştirmek gereklidir. Bildiğiniz üzere bazen youtube,twitter,facebook gibi sosyal paylaşım siteleri engellenebiliyor. Bu anlatacağım DNS değiştirme yönteminden sonra artık yasaklı sitelere rahatça girebileceksiniz.Galaxy Note 4 telefonlarda DNS değiştirmek için 2 farklı yöntem kullanılmaktadır. 1.Yöntem; Galaxy Note 4 telefonunuza yasaklı sitelere girebilmek için VPN uygulaması yüklemektir. Buna en güzel örnek HotSpot Shell Uygulamasıdır ve sitemizden bulabilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0