Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 1-01-2017, 23:05
Galaxy Note 3 Aksiyon Oyunları (2017 Arşivi)
Galaxy Note 3 Aksiyon Oyunları (2017 Arşivi)
Samsung markasının Galaxy serisi oldukça tercih edilmektedir. Bu telefonların Android işletim sistemi sayesinde, Apple ürünleri solladığını görmekteyiz. Galaxy Note 3 serisi, çok başarılı bir üründür. Galaxy Note 3'te aksiyon oyunlarını oynamak mümkündür. Bu oyunları indirerek telefonunuzdan rahatça oynamanız mümkündür.Telefonunuzda oynayacağınız aksiyon oyunlarını inceleyecek olursak; Android Clash of Clans Strateji oyunu, oldukça tercih edilen bir oyundur. Temple Run oyunu bir kaçış oyunudur ve son derece aksiyonlu bir oyundur. Temple Run 2 oyunu da çok iyi bir oyundur.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2016, 22:38
En Güzel Note 3 Canlı Duvar Kağıtları
En Güzel Note 3 Canlı Duvar Kağıtları
Yeni nesil akıllı telefonlar hayatımızın çok önemli bir alanını oluşturuyor. Günden güne ilerleyen teknoloji sayesinde artık akıllı telefonlarımız bilgisayarda bulunan birçok özelliği ve hatta daha fazlasını bizlere sunabiliyor. Bunlardan biri de canlı duvar kağıtları. Çok çekici, tamamen HD ve geniş olan Galaxy Note 3 ekranını kendinizi en iyi ifade eden canlı duvar kağıtları ile daha da çekici ve eğlenceli hale getirebilir, telefonunuzun havasını anında değiştirebilirsiniz.Yüksek kaliteli, birbirinden güzel ve gerçekçi renkleriyle kar yağışı, su damlası, yağmur, akvaryum, şelale ve daha birçok seçenek mevcut.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2016, 09:11
Galaxy Note 2-3-4-5-Edge Pil Yüzdesini Ana Ekranda Gösterme Resimli Anlatım
Galaxy Note 2-3-4-5-Edge Pil Yüzdesini Ana Ekranda Gösterme Resimli Anlatım
Galaxy Note telefonlarımızı günlük hayatta bol bol kullanıyoruz. Telefonu ilk aldığımız zaman Pil Yüzdesini Ana Ekranda Göstermeyebilir. Pil Yüzdesini Ana Ekranda Göstermek için telefonumuzdan ayar çekilmesi gerekmektedir. Anlatacağımız pil ayarlarından hem pil yüzdesini görebilirsiniz hemde pilinizi bitiren diğer uygulamaları görebilirsiniz. Pilinizin durumunu ana ekranda görürseniz telefonunuzu daha verimli kullanabilirsiniz. Birçok arkadaşın Pil Yüzdesini ekranda gösterme,Pil Yüzdesini Ana Ekranda Gösterme,Kalan şarj süresinin görüntülenmesi gibi sorularına bu makalemizde cevap bulacağız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2016, 01:44
Galaxy Note 2-3-4-5 S Pen'in çıkarılması ve S Pen ucunu değiştirme
Galaxy Note 2-3-4-5 S Pen'in çıkarılması ve S Pen ucunu değiştirme
Galaxy Note 2-3-4-5 telefonlarda S Penin önemini bilmeyeniniz yoktur. Samsung firması ilk note telefonu çıkartığında S Peni ozaman tanıdık ve beraberinde Note serisine S Penin özelliklerini geliştirerek telefonun olmazsa olmaz bir aksesuarı olarak piyasaya sürdü. S Peni kullanarak neredeyse telefonu her türlü kullanabiliyoruz ve hatta öyleki S Pene özel pek çok uygulamada yazılım firmaları tarafından piyasaya çıkarıldı. Galaxy Note 1-2-3-4-5 için En Çok Kullanılan 10 adet S-Pen Uygulaması isimli makalemizde bu uygulamaları tanıttık.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2015, 23:52
Galaxy Note 1-2-3-4-5 için En Çok Kullanılan 10 adet S-Pen Uygulaması
En iyi ve En Çok Kullanılan 10 S-Pen Uygulaması
Galaxy Note 3,Note 4 ve son olarak ta Note 5 seriIeriyle beraber meşhur olan spen(Kalem) özelliği ile alakalı bir çok Spen Uygulaması kullanıcılara sunulmuştur. Sizler için En iyi ve en çok kullanılan Spen uygulamalarını bir yerde toplamaya çalıştım. Samsung ilk Note serisi telefonunu 2011 yılında üretmiş ve tüm kullanıcılar bu telefon serisine ilgi göstermiştir. Galaxy Note serisi için geliştirilen Spen kullanıcıların tüm isteklerine cevap verdi diyebilirim. 2011 yılında ilk Note telefona çıkarılan S pen zaman içinde Note 2, Note 3, Note 4 ve son olarak ta Note 5 için tasarlandı ve şuan ki en estetik ve kullanışlı halini aldı. Sizler için Spen ile beraber kullanabileceğiniz piyasadaki en iyi S pen uygulamalarını tanıtacağım.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 5-12-2015, 21:41
Galaxy Note 5 ''Screen Off Memo'' Uygulamasını Galaxy Note 4 ve Note 3 e Yükleme

Galaxy Note 5 ''Screen Off Memo'' Uygulamasını Galaxy Note 4 e Yükleme
Arkadaşlar Note 5 telefonlarda yeni özellik olan ''Screen Off Memo'' özelliğini Note 3 e ve Note 4 e nasıl yükleyebileceğinizi anlatacağım. Peki nedir bu Screen Off Memo özelliği kısaca anlatayım. Screen Off Memo özelliği telefonunuzun kalemini çıkarır çıkarmaz hiç bir uygulama açmadan ve telefonunuzun ekran kilidini açmadan siyah ekrana not alabilmenizi sağlıyor ve istediğiniz gibi kaydedebiliyorsunuz. Telefonun not alma uygulamasını açmadan direk not almanızı sağlıyor ve işleri oldukça pratik hale getiriyor.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 30-04-2015, 22:41
Galaxy Note 3 Format Atma işlemi Nasıl Yapılır
Galaxy Note 3 Format Atma işlemi Nasıl Yapılır
Galaxy Note 3 cep telefonunuza zararlı virüs yazılımları ya da telefonunuz yavaşladığında telefonunuza format atıp fabrika ayarlarına döndürmeniz en ideali olacaktır. Galaxy Note 3 ayarlarını kullanarak fabrika ayarları sıfırlama işlemi menüye girdikten sonra ayarlar bölümüne girdikten sonra yedekle ve sıfırla diyerek daha sonra fabrika ayarlarını sıfırla deyip tümünü sil diyerek formatlama işlemi gerçekleştirilebilir.Samsung Galaxy Note 3 sıfırlama kodlarını kullanarak formatlama işlemini şu şekilde gerçekleştirebiliriz.*2767*3855# tuşlayıp onay işlemlerinden sonra formatlama işlemi başlamış oluyor.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 30-04-2015, 22:23
Galaxy Note 3 Telefonda Nasıl Ekran Görüntüsü Alınır
Galaxy Note 3 Telefonda Nasıl Ekran Görüntüsü Alınır
Günümüzün gelişen teknolojisiyle birlikte telefonlarda birçok özellik bulunmaktadır ve ekran görüntüsü alma da bunlardan bir tanesidir. İnsanların birçok işini kolaylaştırabilecek bir uygulama alan ekran görüntüsü alma anlık olarak bulduğunuz bir sayfayı fotoğraf rulonuza eklemek için bulunmaz bir nimettir. Bu işlemi Galaxy Note 3' te 3 yolla yapmak mümkündür.Birinci olarak her telefonda olduğu gibi ana menü tuşu ile telefonun yan tarafında bulunan güç düğmesine aynı anda basıp 1 2 saniye bekleyerek yapılır ve bu işlemin gerçekleştiğini bildirimler bölümünden görebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 30-04-2015, 20:07
En iyi 12 Galaxy Note 3 Duvar Kağıtları Arşivi
En iyi 12 Galaxy Note 3 Duvar Kağıtları Arşivi
Şüphesiz ki telefonlarımızı canlandıran resimlerdir duvar kağıtları ve ben de kullandığım arka planları ve duvar kağıtlarını sık sık değiştiririm. Müthiş bir telefon olan Samsung Galaxy Note 3 için de birbirinden güzel ve şirin duvar kağıtları mevcut. Yüksek çözünürlüğü olan bu telefona birbirinden farklı ve enteresan duvar kağıtlarının olduğu çokça uygulama var. Bunlardan en farklı ve ilginç olanı, Android Elektrik ekran duvar kağıdı programı. Bu programdaki arka planlar yıldırımlardan oluşuyor ve istediğiniz zaman ekranınızda bir yıldırım çakması görebiliyorsunuz. Telefonunuzun sesini açtığınızda ise yıldırımların sesini bile duyabiliyorsunuz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2015, 10:08
Galaxy Note 3 Odin ile Android 5.0 Lollipop Yükleme
Galaxy Note 3 Odin ile Android 5.0 Lollipop Yükleme
Sevgili arkadaşlar bu yazımızda sizlere Galaxy Note 3 SM-N900 telefonunuz adına sızdırılan Android 5.0 Lollipop sürümünü nasıl kurabileceğinizi / telefonu yeni sürüme güncelleyeceğinizi anlatacağım. Sizinde bildiğiniz gibi bir sürü sürüm yayınlandı ama söz konusu programı kendim test etme imkanı buldum SM-N900 üzerinde ve ayrıca çok stabil olduğunu söyleyebilirim. Samsung Firmasına ait Galaxy Note 3 SM-N900 için piyasaya sürülen bu Android 5.0 Lollipop yazılımı şu an henüz test edilme aşamasında olsa bile oldukça stabil ve de kısa zaman içinde OTA ve de KIES üzerinden yayınlanacaktır eminim. Kendim bekleyemem arkadaş kuracağım diyenler adına ise anlatımımız alt tarafta yer almaktadır.
Devamı
 • Yorumlar: 0