Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 21-12-2015, 23:52
Galaxy Note 1-2-3-4-5 için En Çok Kullanılan 10 adet S-Pen Uygulaması
En iyi ve En Çok Kullanılan 10 S-Pen Uygulaması
Galaxy Note 3,Note 4 ve son olarak ta Note 5 seriIeriyle beraber meşhur olan spen(Kalem) özelliği ile alakalı bir çok Spen Uygulaması kullanıcılara sunulmuştur. Sizler için En iyi ve en çok kullanılan Spen uygulamalarını bir yerde toplamaya çalıştım. Samsung ilk Note serisi telefonunu 2011 yılında üretmiş ve tüm kullanıcılar bu telefon serisine ilgi göstermiştir. Galaxy Note serisi için geliştirilen Spen kullanıcıların tüm isteklerine cevap verdi diyebilirim. 2011 yılında ilk Note telefona çıkarılan S pen zaman içinde Note 2, Note 3, Note 4 ve son olarak ta Note 5 için tasarlandı ve şuan ki en estetik ve kullanışlı halini aldı. Sizler için Spen ile beraber kullanabileceğiniz piyasadaki en iyi S pen uygulamalarını tanıtacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-05-2014, 00:30
GALAXY Note 3 Experience (Note 3 Tanıtım ve Deneme Uygulaması)


GALAXY Note 3 Experience (Note 3 Tanıtım ve Deneme Uygulaması)
Galaxy Note 3 Experience programı ile birlikte S-Pen yeteneklerinden Air Command, Pen Window, Action Memo ve S Finder gibi telefonda bulunan pek çok özelliğin kullanımı için bilgiler veriliyor. Galax Gear bağlantısının ne şekilde sağlandığına ilişkin detayların bile yer aldığı uygulamada ayrıca cihazla birlikte kullanılacak aksesuarlar için de ayrıntılı bilgiler verilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 29-04-2014, 10:11
Galaxy Note 3 Neo inceleme ve En Güzel Oyunları
Galaxy Note 3 Neo inceleme ve En Güzel Oyunları
Samsung’un son telefonu Türkiye’de satışa sunuldu. Ocak ayında tanıtımı yapılan Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note 3 Neo kendisiyle birlikte birkaç özelliği de beraberinde getirdi. Telefonu elinize aldığınızda ilk hissedeceğiniz ve gözünüze çarpacak olan özelliği arka kapak tasarımının tamamen deri olmuş olması.
Samsung'un en iyi olduğu konuların başında tasarım bulunmaktaydı. Bu modelde de oldukça ince bir telefon tasarlamayı başaran Samsung arka kapağı tamamen deri seçmiş ve bu deri üzerinde ikinci olarak bir telefon üzerinde karşılaştığımız üst dikiş desenleri mevcut.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2014, 18:45
Yeni Galaxy Note 3 Neo
Yeni Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note ailesinin yeni üyesi "Galaxy Note 3 Neo", Farklı konfigürasyonuyla "Note" severleri bekliyor.Gelişmiş Temassız Komut, Çoklu Pencere ve S Note gibi popüler Note 3 özelliklerine sahip Galaxy Note 3 Neo, Galaxy Gear ile uyumlu olarak sunuluyor.
iletişim,multimedya ve iş ihtiyoçlonnı bir arada karşılamak için öne çıkan bir seçenek olon Galaxy Note 3 Neo'nun satış fiyatı 1.799 TL olacak. 5,5 inç'lik Amoled ekranı bulunan yeni model.
Devamı
  • Yorumlar: 1