Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 6-02-2015, 21:20
Galaxy Mega Root Atma (Resimli Anlatım)

Galaxy Mega Root Atma (Resimli Anlatım)
Samsung Galaxy Mega kullanan bir sürü kişi sağlıklı bir root dosyası bulamadığı bu makaleyi açma ihityacı duyduk.
Oluşturacağınız bir kaç işlem ile birlikte telefonunuza root erişimi kısacası tam kök dizin erişimi sağlayabileceksiniz.
Not: İlk olarak yapacağınız bu işlemlerde akıllı telefonunuz garanti dışı kalacaktır. Android telefonunuzda doğabilecek arıza ve hasarlardan Cepkutusu.com suçlanamaz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2013, 16:56
Samsung Galaxy Mega i9200 20 Adet Apk Yarış Oyunu
Samsung Galaxy Mega i9200 20 Adet Apk Yarış Oyunu

Samsung Galaxy Mega cep telefonumuza eğlenceli birşeyler yüklemek için doğru yerdesiniz. Sitemizde Samsung Galaxy Mega için android oyunları,android temaları,android uygulamaları mevcuttur. Tek yapmanız gereken indirip telefonunuza yüklemek. Sizler için Samsung Galaxy Mega telefonda en çok oynanan yarış oyunlarını bir araya toplamaya çalıştık. Topladığımız oyunlar android marketlerde ve google playde en çok oynanan oyunlardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2013, 12:08
Galaxy Mega 6.3 Verimlilik Uygulamaları
Galaxy Mega 6.3 Android Verimlilik Uygulamaları indir
Samsung’un çıkarttığı en büyük telefonlardan bir tanesi olma özelliğine sahip olan Galaxy Mega 6.3 birçok kişinin özelliklede telefonlarda tablet özelliğini arayanların vazgeçemediği telefonlardan bir tanesi. Telefonu hem cep telefonu olarak hem de tablet olarak çok kolay bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Bu da haliyle telefonda verimlilik kaybına neden oluyor. İşte bu gibi durumların önüne geçmek için Galaxy Mega 6.3 verimlilik uygulamaları geliştirildi. Bu uygulamalar sayesinde telefonunuzun çok daha verimli olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için uygun programları seçmeniz yeterli olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-11-2013, 00:18
Galaxy Mega 6.3 Sosyal Uygulamaları
Galaxy Mega 6.3 Android Sosyal Uygulamaları indir
Sosyal paylaşım sitelerinin hayatımıza girdiği günden bu yana internette geçirdiğimiz vakti büyük bir kısmını sosyal paylaşım sitelerinde harcamaya başladık. Bilgisayar başında olmadığımız zamanlarda bile cep telefonlarından bu sitelere girerek paylaşılanları takip etmeye ve arkadaşlarımızla sohbet etme istedik. Eğer sizin de Galaxy Mega 6.3 cep telefonunuz varsa bunu yapmanız artık çok kolay. Galaxy Mega 6.3 sosyal uygulamaları sayesinde sizde telefonunuzdan sosyal paylaşım sitelerine girebilir ve arkadaşlarınızın paylaştıklarını takip edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-11-2013, 17:54
Galaxy Mega 6.3 Widgetleri
Galaxy Mega 6.3 Android Apk Widgetleri indir
Samsung’un çıkarttığı en büyük telefonlardan bir tanesi olan Galaxy Mega 6.3 birçok kişinin en çok tercih ettiği telefonların başında geliyor. Özellikle telefonların aynı zamanda da tablet gibi kullanılabilmesi ve birçok şeyin be telefonlarda yapılabilmesi oldukça beğeniliyor. Ancak Galaxy Mega 6.3’lerde her istediğinizi yapabilmeniz için uygun uygulamaları indirmeniz gerekmektedir. Galaxy Mega 6.3 Android işletim sistemine sahip olduğu için her türlü uygulama bu telefonda kolay bir şekilde çalışabilmektedir. Ancak kimi zaman uygulamalar çok ağır geldiği için bunları kullanmaktan çekinebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-11-2013, 19:47
Galaxy Mega Yarış Oyunları

Samsung Galaxy Mega Android Yarış Oyunları Apk indir

Samsung Galaxy Ace marka cep telefonu olan pek çok kişi yarış oyunu oynamaktan hoşlanmaktadır. Yarış oyunlarının her birinin farklı bir özelliği vardır. Bazıları hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlayacaktır, bazıları son derece zorlu olan bir mücadeledir. Bu yarış oyunları arasından seçimde bulunurken dikkat edilmesi gereken en önemli şey Samsung Galaxy Mega yarış oyunları arasından seçimde bulunurken zevkinize uygun ir oyunu tercih etmek olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-10-2013, 19:19
Galaxy Mega 6.3 Android Oyunları indir
Galaxy Mega 6.3 Android apk Oyunları indir
Mega-Boyutlu Taşınabilirlik

Çok büyük geniş ekran, yolda sizinle götürebileceğiniz kadar taşınabilir olmakla birlikte görsel içeriklerinizi mükemmel bir şekilde görüntüler. Tablet cihazlarda bulunmayan tüm çağrı yapma imkanlarının, bu duruma ilave olarak çok daha büyük ekranda verimliliğin en üst düzeye çıkarılmasına yardım eden elverişli Mega Arabirimi içeren bu gelişmiş cihazın keyfini çıkartın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-08-2013, 20:59
Samsung Galaxy Mega i9200 için 15 Adet Apk Aksiyon ve Macera Oyunu
Samsung Galaxy Mega i9200 için 15 Adet Apk Aksiyon ve Macera Oyunu
Hayatımızın hemen hemen her alanında birçok işimizi kolay hale getiren android işletim sistemi sayesinde en yeni ve en modern kaliteli oyunları oynamak artık çok kolay. Günlük yaşamda okulda, evde, işte boş zamanlarda sıkılıp elimizin altında eğlenceli bir şeyler arar dururuz. Bunu artık çok kolay hale getiren android işlemci sayesinde teknoloji ürünleri arasında en iyi olan apk uzantısı aracılığıyla en yüksek kalitede oyunları açıp oynamanızı sağlayan bir hizmet sağlamaktadır. Harika android oyunları ile oyun oynarken aynı zamanda hiç sıkılmadan kendinizi teknoloji dünyasının içinde tasarım yapar halde bulabilirsiniz. Hayatımızda birçok avantaj sağlayan android, hızlı, aksiyon, kaliteli, stratejik ve daha birçok çeşit oyun hizmeti sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0